Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ta druga Chapman

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosyjska agentka Anna Chapman (zdjęcie) została wydalona z USA, ale jej nazwisko stało się widać modne. Od pewnego czasu pewna młoda Annabelle Chapman nadaje z Warszawy. Annabelle kocha Wyborczą a w robieniu laski konkuruje z Radkiem.

Kilka lat temu Amerykanie przyłapali piękną 28-letnią Annę Chapman (zdjęcie powyżej). Piękna Anna była rosyjskim szpiegiem, zarządzała internetową agencją nieruchomości w Nowym Jorku, obsługiwała wpływowych klientów, niektórych z nich nawet bardzo kompleksowo ...


Kiedy Chapman zaczęła robić laskę pewnemu wpływowemu nowojorskiemu finansiście (nie, to nie był Soros) amerykańskie służby stwierdziły, że robi się zbyt niebezpiecznie i wydaliły ją z USA.

 

W międzyczasie, nazwisko Chapman stało się słynne do tego stopnia, że u nas w Warszawie pojawiła się niedawno inna pani Chapman, nie Anna ale Annabelle (zdjęcie poniżej), która robi za korespondentkę prasową freelance.

 

Annabelle jest pięknym okazem leminga, na jej Twitterze świeci księżyc na Placu Zbawiciela, kwitnie miłość do migrantów i szerzą się "autorytety" takie jak Agnieszka Kublik, Eugeniusz Smolar, Anna Applebaum czy też Radek.

 

Annabelle robi też laskę, przynajmniej opiniotwórczej Wyborczej:

 

 Annabelle Chapman@AB_Chapman

 

Poland's top newspaper @gazeta_wyborcza is celebrating its 25th birthday.

Annabelle to kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boi i produkuje artykuły propagandowe na najwyższym poziomie, np. kiedy ostatnio dostała telefon z zadaniem dalszego oczerniania polskiego rządu na łamach Daily Beast, wywiązała się z tego zadania pierwszorzędnie a jej źródłami informacji i referencjami były oczywiście Wyborcza i Polityka (Polityka Insight):

 

www.thedailybeast.com/articles/2015/12/19/why-did-poland-raid-a-nato-linked-training-center.html

 

Artykuł pchnął dalej w internet Michael Weiss, nadzorca Chapman w Daily Beast i innych publikacjach (np. Foreign Policy):

 

Michael Weiss ‏@michaeldweiss  9 h

Why Did Poland Raid a NATO-Linked Training Center?http://thebea.st/1OfS8q5 via @thedailybeast

 

Nie znacie pana Weissa ? To ten który jakiś czas temu wypisywał hymny na część Radka Sikorskiego, oczywiście tak sam z siebie:

 

foreignpolicy.com/2014/04/30/can-radek-sikorski-save-europe/

 

Radek pchnął z miejsca radośnie dalej piłeczkę od Weissa, zaprzeczając ironicznie, że to on dawał rozkazy Daily Beast (Codzienna Bestia):

 

Radosław Sikorski ‏@sikorskiradek  22 h

Z 'Codzienną Bestią' też nie rozmawiałem.

 

Oczywiście, że to nie Radek, on już przecież wypadł z gry. Rozkazy idą teraz bezpośrednio ze Sturmgruppe Applebaum, w orbicie której fruwa Michael Weiss (Legatum, Politico, Foreign Policy, itd). Radek już się nie liczy, może co najwyżej pokrzykiwać i podskakiwać sobie z Giertychem i Lisem na ulicy.

 

Za to młoda zdolna Annabelle Chapman ma przed sobą piękną przyszłość.


 

Chapman (Annabelle) nadaje z Warszawy
 
 
Chapman (Anna) nadawała z Nowego Jorku
 

KOMENTARZE

 • @Oficer Prowadzący 19:47:13
  Tak, faktycznie -:) Tracy Chapman komponowała, grała i śpiewała sama, a Annabelle Chapman tylko śpiewa jak jej zagrają. "Murzyńskość" - jak to mawiał pewien autorytet !
 • chamska podróba
  zdarza się ostatnio, że podróbka jest lepsza od oryginału, w tym przypadku to chamska podróba, chłam, co widać gołym okiem.
 • stawiam kremówkę przeciw bajglom, że aszkeNAZIole
  zainscenizują jej przed samym wybuchem III.WŚ "grande finale" w stylu ostatniego pożegnania tego degenerata Niemcowa, a epickie nagłówki z dramatycznymi resume ku jej czci już są zapewne gotowe i czekają tylko na wpisanie daty oraz miejsca ;)))
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1388422,Rosja-opozycjonista-Borys-Niemcow-zastrzelony-w-poblizu-Kremla-Putin-to-moze-byc-prowokacja

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930