Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Jędza opluwa księdza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponieważ opluwanie polskiego rządu mało dało, Sturmgruppe Applebaum zaczyna teraz złorzeczyć na Kościoł Katolicki. Kawiorowa lewica nazywa polskiego duchownego "fanatycznym księdzem" i wyszydza niewybrednie z nowego kościoła pw. Jana Pawla II.

Kampania opluwania prezydenta Dudy i premiera Szydło w zachodnich mediach, ręcznie sterowanych przez międzynarodówkę kawiorowej lewicy, nie daje większych rezultatów, więc nowa linia ataku wymierzona jest teraz w polski Kościół Katolicki.


Jedna z propagandystek Sturmgruppe Applebaum, młode dziewczątko Annabelle Chapman, tłumaczy na ramach The Economist (gdzie jednym z edytorów jest dobry znajomy Applebaum i Sikorskiego, niejaki Edward Lucas), że destabilizacja kwitnącej polskiej demokracji to wina ojca Rydzyka, katolickiego księdza:

 

"Observers wondering why a stable EU member with a growing economy has suddenly plunged into such turmoil might do well to visit Torun, a small city in northern Poland. Torun is home to Radio Maryja, an ultra-conservative radio station run by Father Tadeusz Rydzyk, a Roman Catholic priest."

 

www.economist.com/news/europe/21684826-attack-judicial-independence-reveals-governments-ideology-courting-disaster

 

Historia kołem się toczy. W PRL-u ciemny lud podburzał ksiądz Jerzy Popiełuszko, w III RP ciemny lud podburza ojciec Tadeusz Rydzyk. Na księdza Popiełuszkę znaleziono sposób, na ojca Rydzyka jeszcze nie.

 

Przy okazji Champan zadrwiła z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Błogosławionego Jana Pawła II w Toruniu, porównując go do demonicznego symbolu "Oka Sauronu" ("Eye of Sauron"):

Annabelle Chapman@AB_Chapman17 déc.

On edge of Toruń, Father Rydzyk's new church (which some locals call the "Eye of Sauron").

 
Permalien de l'image intégrée
 
"Eye of Sauron" ("Oko Saurona") to symbol demoniczny
 
A Russian Orthodox Church spokesman warned that the installation, to be affixed to a skyscraper in Moscow, may have dire repercussions for the city

 

Ta nowo wybudowana katolicka świątynia od lat denerwuje masonów z Wyborczej a dziewczątko Chapman robi Wyborczej gorliwą laskę:

 

monsieurb.neon24.pl/post/128280,ta-druga-chapman

 

Oczywiście dziewczątko Chapman samo "Oka Sauronu" nie wymyśliło, ćwierka tylko pod klucz. Już rok temu postępowcy chcieli wywiesić gigantyczne "Oko Saurona" w Moskwie, ale Kościół Prawosławny wyraził swój ostry sprzeciw i postępowcy wycofali się z podkulonymi ogonami.

 

Niestety polski Kościół Katolicki nie jest tak mocny jak Kościół Prawosławny w Rosji czy Grecji. Tam sobie w kaszę dmuchać nie pozwalają, podczas kiedy u nas wiadomo, obrażanie katolików należy do jednej z najpopularniejszych rozrywek salonu, będącego w większości dziećmi i wnukami Urbana.
 

Anne Applebaum z Londynu błyskawicznie podjęła pałeczkę sztafety ataku na polski Kościół Katolicki i przy okazji przejechała się dodatkowo po Ojcu Rydzyku, nazywając go (cytat) "fanatycznym księdzem":

 

Anne Applebaum ‏@anneapplebaum  30 déc.

from@TheEconomist: how a fanatical priest and his radio station are shaping Polish politics  http://econ.st/1OkuWFd via@TheEconomist  
 

Oczywiście nikt nigdy nie słyszał o fanatycznych imamach i rabinach, ale za to fanatycznych katolickich duchownych zna każde dziecko, nieprawda ?

 

Podczas kiedy Applebaum wściekle gardłuje na temat fanatyków w polskim Kościele Katolickim, w tolerancyjnym Izraelu na kościoły lecą kamienie i butelki z benzyną.

 

Katolicki Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb nad Jeziorem Tyberiadzkim (zdjęcie poniżej) został już dwa lata temu obrzucony kamieniami przez żydowskich fanatyków. Według rektora lokalnego seminarium izraelskie władze nic nie zrobiły tej sprawie.

 

Skoro tak to 18 czerwca 2015 roku młodzi uczniowie szkoły talmudycznej (jesziwa) poszli dalej za ciosem i podpalili część budynków należących do kościoła. Spłonęło biuro pielgrzymkowe i przykościelna sala spotkań a mury budynku wzbogacono antychrześcijańskimi tagami.

 

Czy ktoś ośmieliłby się powiedzieć, że w talmudycznej szkole w Izraelu wpaja się mikrocefalom nienawiść i fanatyzm ? Oczywiście, że nie ! Szkoła talmudyczna to nie jakieś seminarium w ciemnogrodzie.

 

Spalony częściowo przez żydowskich fanatyków kościół jest zarządzany przez benedyktynów i stoi na miejscu świątyni z IV wieku, która upamiętniała rozmnożenie pięciu bochenków chleba i dwóch ryb przez Jezusa Chrystusa. Jego częściowe spalenie przez żydowskich fanatyków nie wywołało większego oddźwięku w światowych mediach.

 

Ale pomyślmy tylko sobie co to by się działo gdyby tak na przykład kilku zapalczywych młodzieńców spaliło część synagogi w Polsce ? Świat zatrzymałby się w miejscu, autorytety moralne dostałyby białej gorączki i zawału, najlepsi wśród nich wstydziliby się za Polskę do śmierci i przez kilka miesięcy mielibyśmy Ogólnoświatowy Festiwal Oburzenia.

 

Ale spalony kościół katolicki w Izraelu nikogo nie obchodzi. Fanatycy są przecież tylko wśród katolików. Wszystko można usprawiedliwić, nawet islamistów i talibów, tylko nie tą cholerną katolicką nienawiść, antysemityzm i fanatyzm, wypijane jak wiemy z mlekiem matki.

 

Na szczeście, światowe autorytety moralne, takie jak żona Radka od Pomerola, stoją na posterunku aby nam o tym codziennie przypominać:

 

monsieurb.neon24.pl/post/100540,applebaum-odczep-sie-od-nas

 

Dopóki Polacy będą pozwalać na bezkarne obrażanie siebie i swoich tradycji przez osoby takie jak Applebaum (która robiła promocję swojej książki kucharskiej za pieniądze polskich podatników) dopóty cały świat będzie uważał, że jesteśmy narodem słabym i zahukanym, który zasługuje na pozostanie na kolanach.


 

Anne Applebaum nazywa polskiego katolickiego księdza "fanatykiem"

 

WARSZAWA OTWARCIE WYSTAWY STAEJ MUZEUM YDW POLSKICH
 
Applebaum, odwal się w końcu od nas ! Zajmij się twoimi fanatykami !
 
ISRAEL-PALESTINIAN-RELIGION-POPE-DEMO
 
18.06.2015: żydowscy fanatycy spalili część kościoła w Tabga, Izrael    
 
Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb
Yinon Reubeni and Yehuda Assaraf, two of the suspects of vandalizing the church of the Multiplication of the Loaves and Fishes in Tabgha, on the shore of the Sea of Galilee last month speaks to their lawyers at the Nazareth Magistrate's Court on July 29, 2015. Photo by Basel Awidat/Flash90

KOMENTARZE

 • jajwajka
  opluwa jad washem.


  Na zdjęciu -Anthony Hopkins w "Rytuał"
 • @kfakfa 18:34:28
  Tak, "The Rite". Egzorcyzmy przydałyby się dzisiaj w Polsce.
 • @Stanislas Balcerac 18:40:16
  cha,cha

  jędza skakała by po suficie jak pająk.
 • w zasadzie O. Rydzyk nie koliduje z kursem politycznym USreala
  więc nie wiem skąd te otwarte przytyki... może go chcą uwiarygodnić jako "prawdziwego przeciwnika żydów", żeby nikt nie zwracał uwagi na Realnych Katolików z Charyzmą i Powołaniem np. Ks. Natanek, Ks. Małkowski???
 • @Oficer Prowadzący 20:00:49
  ---:)) ŻYDOSKI KOŚCIÓŁ KATOLICKI -jakieś wątpliwości ? JA NIE MAM . Opluwać kościół ŻART !! katolicka SYNAGOGA SZATANA sama się opluwa , żeby tylko to !.


  ---- jaką prawdę Papież chce wyjawić ??
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-papieza-franciszka-nie-trzeba-wierzyc-w-boga-aby-pojsc-nieba
 • @
  Pokolenia morderców Chrystusa, opisane w Biblii jako "dzieci diabła", żyją swoim powołaniem do prześladowania Chrześcijan zawsze i wszędzie, i nic ich nie powstrzyma.
  Jedni mordują księży, inni prezentują siebie jako "anty-semici" - obaj działają w tym samym celu:
  "Należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce." - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00

  Wtóruje im opiniotwórcza media rzucając slogany, jak ten na przykład: "O. Rydzyk wybudował nowy Kościół, który nazywany jest przez niektórych "Okiem Saurona"." Oczywiście, ci "niektórzy", to autorzy pisanych przez siebie oszczerstw, które potem są cytowane przez innych "niektórych". Itd., itd.
  Trwać tak będzie dopóty nie skończy się nasza tolerancja na ich zboczenia, chamstwo, i arogancję.
 • @Oficer Prowadzący 20:23:24
  --::)) ładna jestem .

  https://www.youtube.com/watch?v=e36sXROpOc0
 • @Oficer Prowadzący 20:59:14
  //Islam jest jednym z wynalazków żymiańskich do zwalczania chrześcijaństwa.//

  Wszystkie trzy ryty sa wynalazkiem wzajemnego gromadzenia owiec zgodnie z divide et impera.

  W krolestwie slepcow moglbys pretendowac do roli krola, ale pozanim, slabo widzisz, wiec sie obijasz od absurdu do absurdu.


  : )))
 • B'nai B'rith
  https://www.youtube.com/watch?v=A7ayWJa-SaI
 • ............
  Napisał perwert Mark Noe. :))))
  "Hava, nagila hava" ... jak długo jeszcze?
 • @Oficer Prowadzący 23:39:12
  //Co do chrześcijaństwa mylisz się. Nie czujesz tego.//

  Halo, gdzie duch obiektywizmu, jakis rodzaj podstawowego profesjonalizmu metodologicznego w dochodzeniu do prawdy o rzeczywistosci?

  Myslisz ze haslo o tym ze ktos sie myli i tekst mowiacy ze czegos sie 'nie czuje' sa godne jakiegokolwiek rzetelnego adwersarza w dyskusji?


  Skad takie wybiorcze podejscie do histrii i gdzie jest elementarna logika?

  Ktos zadal sobie wielki trud zeby stworzyc od zera na znanej plaszczyznie wrogi ruch religijny do innego, ktory z pewnoscia nie moglby byc stworzony w sztuczny obliczony na globalna manipulacje sposob?

  Jezeli byly narzedzia zeby stworzyc obecnie wielki islam, to nie bylo narzedzi zeby to samo zrobic z cherzescijanstwem?

  Jezeli byla wola do tworzenia globalnej manipulacji w celu dzielenia mas ludzkich niezbednych do budowania kolejnych modulow globalnej historii ludzkosci to nie moglo byc woli w zwiaqzku z chrzescijanstwem czy innymi religiami?


  Reprezentujesz zenujaco niski poziom logicznego myslenia.

  ALe nie dziwi mnie to skoro sam nazywasz siebie oficerem wplywu.

  W sumie powiniens miec ignorancie nazwe 'oficer prowadzony' bo na prowadzenie jestes za slabiutki.

  ; ) : )
 • @Zdzich 23:43:04
  Nie jestes w stanie w pelni zrozumiec skali znaczenia tego imienia.

  A co dopiero rozumiec co dlaczego i po co sie dzieje.
 • @Oficer Prowadzący 00:28:34
  Z jednej strony piszesz ze 'zymianie' stoja za stworzeniem amerykansnkiej globalnej piesci, co wymagalo kilkuset lat pracy, stoja za eunia europesjka, no i za stworzeniem islamu...

  Ale nawet nie zajakniesz sie, ze skoro potrafili stworzyc na przestrzeni kilkunastu wiekow potezne moduly globalnej kontroli, LOGICZNYM byloby twierdzenie ze przynajmniej trzeba byloby wziasc pod uwage ze nie tylko islam zostal stworzony w konkretnym cale przez to towarzystwo , moze to dotyczyc rowniez chrzescijanstwa.

  W zamian, jak na emanujacego erudycja logistyka filozofii poznania prawdy przystalo, za dowod braku manipulacji w akcie zalozenia religii chrzesciajanskiej podajesz...WIARE, ktorej z pewnoscia nie czuje...


  : )))

  Prowadzi Ciebie korupcji Twojej duszy.
  U nawiedzonych religijnie ludzi z ktorymi nie raz toczylem dlugie dyskusje zauwazalem wiecej logiki niz u Ciebie oficerze prowadzony.

  : )))
 • @eonmark 00:35:13
  P.S:
  Zwiazek radziecki tez pomagali budowac zymianie lapami usa, tak jak uczynili poteznymi chiny...

  Ale nie przyszloby im nawet do glowy zeby na terenie 'zymu' zorganizowac jakakolwiek inna religie ktore skutecznie moznaby uzyc do skanalizowania terytorium i kultury europy, a pozniej nowego swiata, afryki i reszty potencjalu...


  : )))
 • @Oficer Prowadzący 20:00:49
  Wyzsza Szkola medialna w Toruniu to zydowski biznes tak samo jak TV Trwam i radio Maryja Albo jestes tak ciemny ze tego nie wiesz albo wprowadzasz ludzi w blad Chetnie bym to sprawdzil Moze sam to powiesz ??Ps trzy dni obecnosci na Kongresie dzialaczy Polonijnych oraz rozmowa z ojcem Rydzykiem oraz dyrektorem szkoly w wystarczylo aby zrozumiec kto za tym calym przedsiewzieciem stoi Polacy daja sie oglupiac zydowskim mediom ,zydowskim biskupom i zydowskim rzadom tworzonym przez zydowskie partie
 • @
  Widze, że znalazło się tutaj aż trzech przygłupów: eonmark, ninanonimowa, i amadeusz2006, którzy "z żydowskiej woli" mozola się nad zamuleniem przekazu tego wspaniałego artykulu.
  NIC Z TEGO, bałwany! W pełnej skali znaczenia tego imienia. :)))
 • @Zdzich 04:55:46
  Cel jest zawsze ten sam:
  Oczernić Kościół Katolicki najbardziej haniebnymi oszczerstwami, splamić jego historię i zhańbić nawet najszlachetniejszą jego działalność . Z jego duchownych uczynić obiekty nienawiści i kpin, poddać ich pogardzie tłumu… Doprowadzić do tego, by praktyki religii katolickiej uznane były za stratę czasu i głupotę .  pozdr:)
 • @
  Nie ma nic bardziej pasjonującego od zajadłej dyskusji na temat nauki Chrystusa między tymi, którzy jej nie znają a tymi, którzy jej nie rozumieją.
  Proszę o więcej, zwłaszcza tych , którzy najwyraźniej pracują w offisie .

  Co do świątyni : La Sagrada to to nie jest.
  Co do wypowiedzi młodej dziennikarki: trzeba mieć świadomość. że jej rewelacje nikogo za granica nie obchodzą. Tak naprawdę te wszystkie słowa , pozornie kierowane do zagranicy, kierowane są do nas, bo spośród wszystkich Europejczyków, to , co się dzieje w Polsce obchodzi tylko Polaków i maklerów giełdowych. Trzeba być mało rozgarniętym , by wierzyć , że o. Rydzyk obchodzi jakiegoś zwykłego Niemca , Francuza, Anglika , że o Amerykaninie nie wspomnę. W tych wszystkich pseudozagranicznych newsach, artykułach i tweetach chodzi właśnie o pielęgnowanie niezgody wśród Polaków. Sami widzicie, że to działa.
  Pozdrawiam.
 • Premier Szydło,powinna ją wydalić z Polski z powodu szczucia na o.Rydzyka.
  Ona wskazuje swoim lewackim paluchem ekstremistom lewackim itd.,islamskim terrorystom na kogo mają przeprowadzić zamach terrorystyczny w Polsce i na jakie osoby.


  Niech w Anglii wskazuje swoim paluchem terrorystom,jak zrobić zamach terrorystyczny na królową Elżbietę II.
 • @Oficer Prowadzący 13:55:25
  Szlachta polska w duzym stopniu jest winna zaszlachtowaniu Polski.
  : ]
 • @Oficer Prowadzący 20:44:23
  Nie jestem z wielkiego miasta.
  Co do wiedzy zawsze mozemy sprawdzic jak to jest tylko musialbys zrezygnowac z demagogii oraz wymowki w postaci 'wiary'...

  Na pozor zdajesz sie byc rzeczowy i wyksztalcony, wystarczy lekko skrobnac powierzchnie zeby ujzec infantylny poziom logiki.

  A szlachta polska w znacznej wiekszosci doprowadzila do rozkladu polskiego imperium.
  To co jest teraz jest w znacznym stopniu tego konsekwencja.
  Nie ma co sie dziwic, elita ma do siebie ze stawia swoje interesy na szczycie piramidy...
  Czasem trafiaja sie odszczepiency ktorych reszta bagna nazywa zdrajcami sprawy...

  Twoj brak podstawowej logiki, nieudolny belkot, oraz nazwa ktora dopelnia calosci jest nie wystarczajaca nawet na skromnego neonka oficerze prowadzony.
  : )
 • @Oficer Prowadzący 20:44:23
  A skorumpowana, upadla moralnie tozsamosc zostaw dla ludzi z Twojego klubu.
  Mozecie sie pozdrawiac przy kazdej okazji podkreslajac swoj status.
  Oczywiscie to wynika z kompleksow.
  Ale to nie moj problem.

  Ja jestem kundlem.
 • @Oficer Prowadzący 01:27:12
  Co   chwile wtracasz 'take it easy' albo 'keep walking'...
  To taka maniera ktora zakrywasz wszelkie braki, wypelniacz niestrawnych parow dla pelikanow?

  Przy okazji roznych egzaminow napatrzylem sie jak miernoty przepychaly rozne 'figury'...takze jakosc certyfikatow to rzecz wzgledna o czym powinienes wiedziec.

  Nie mam watpliwosci ze zdajesz sobie sprawe z poziomu glupot ktore musisz tutaj przepychac, no ale praca to praca, jak wybrales tak masz...

  : )

  Jak naprzyklad przy okazji chrzescijanstwa...tak jakbys bedac w domu szalonego naukowca otoczony androidami ktore poskladal, co odkryles z biegiem czasu dzieki swojemu analitycznemu, sceptycznemu podejsciu na przykladzie paru sztuk, uznal ze ulubionego, tego w ktorego towarzystwie zazwyczaj przebywasz nie bedziesz podejrzewal o bycie jednym z nich...a powodem mialaby byc twoja 'wiara'...
  Takie profesjonalne, rzetelne podejscie w ocenie rzeczywistosci.

  Na pewno pare egzaminow z logiki powinno starczyc do tego zeby rozumiec proste zaleznosci...takim miernota przeciez nie byles, zeby Cie sila przepychac...no chyba ze w gre wchodzil stary jak swiat nepotyzm.
  Z drugiej strony, przy tylu osiagnieciach, renomie nauczycieli, ladujesz na wybitnie niszowym neonku, gdzie pierwszy lepszy bloger moze wskazac dziury w powtarzanych przez Ciebie rewelacjach...

  : )))


  //A skąd wiesz, że nie jestem kobietą?//

  To czy jestes anima czy animusem brakujacego ogniwa nie ma dla mnie zadnego znaczenia, ale nauczono mnie rozpoznawac rodzaje podmiotow po koncowkach.
  Notorycznie uzywasz rodzaju meskiego wiec albo masz zaklocenia na poziomie swojej psyche i nie jestes pewien co do swojej plci zadajc mi pytanie ktorym ignorujesz wlasna tozsamosc albo jestes notorycznym klamca ktory celowo wprowadza wszystkich swoich rozmowcow w blad podajac sie za mezczyzne a bedac kobieta.
  To drugie zgadzaloby sie z twoim nickiem ale jest jeszcze jedna mozliwosc.
  Mozesz miec zachwiania i jednoczesnie klamac z urzedu.
  Wskazywalaby na to pewna konsekwencja w doberaniu wirtualnych imion.
  Ostatnio byles 'podbijajacym wladca' a teraz w mysl slow 'w kupie sila' stroisz sie w piorka prowadzacego bezpieczniaka...

  : )))

  Moze taka fantazja dorabiasz sobie kudos do wewnetrznego wizerunku wlasnego ego.
  Pragnienie posiadania wladzy nad innymi i potrzeba jej ekspansji jak zawsze znamionuja zlozone problemy okreslonej natury.
  Czasem jest to efekt trudnego dziecinstwa innym razem stresu pourazowego wywolanego wewnetrznym nieuswiadomionym buntem pomiedzy podswiadomymi pragnieniami a swiadomie przezywana rzeczywistoscia.

  Pozdrawiam zyczac udanej walki o wlasna dusze.
 • @Oficer Prowadzący 01:27:12
  I znowu w upierdliwy sposób Mark Noe "powiedział co wiedział" zaznaczając na wstępie, że i tak niczego nie zrozumiemy z powodu "infantylnego poziomu logiki". Zatem, do kogo pisze i po co? Czyżby logicznie miał nadzieję, że chcemy go zrozumieć? :))
  Podziwiam cierpliwość autora, gdyż Mark Noe robi dokładnie to, przed czym ostrzegałem, czyli bezczelnie i arogancko topi dobry artykuł.
 • @Oficer Prowadzący 10:55:28
  Calkowicie sie juz obnazasz...
  W momencie stopniales z kirtuazyjnego pewnego siebie erudytu do poziomu kraweznika z pala co to nia wymachuje w kierunku mlodziezy krzyczac zeby zamykali 'jadaczki' bo jak nie to przylejesz.

  Psychologia to pseudonauka, ale jednak wystarczylo polaczyc pare faktow w logiczna calosc, dajaca zarys twojego profilu zeby wydobyc z ciebie prymitywne 'ja.'

  : )))


  Teksty o 'zamykaniu jadaczki' radzilbym tobie zostawic dla znjaomych ze swojego otoczenia.
  W publicznej przestrzeni nikt inteligentny nie bedzie pod wrazeniem takiego prymitywnego stylu.
  Przypominam ze nke jestes nawet gospodarzem na blogu a jak cos Ciebie meczy to wyksztalcony, inteligentny czlowiek raczej powinien z klasa przestac rozmawiac zamiast rozkazywac swojemu dyskutantowi zamykanie jadaczki, czego mozna sie predzej spodziewc po niewyksztalconych bazantach, niz po elicie i intelektualnej.

  ; )

  Z mojej strony, koncze ta wymiane pogladow, nie bede bral dalej udzialu w dyskusji z osoba ktora lawiruje, naciagajac piekno prostoty logiki do wlasnych propagandowych celow a nie mogac obronic swoich racji merytorycznie, posluguje sie agresywnym tonem rozkazu.

  : () : ]
 • @ninanonimowa 20:50:26
  no tylko jajka trza ogolić bo włos spod sukni koło obcasów wygląda
 • @Oficer Prowadzący 20:59:14
  Ee tam ich pana co to zwiódł pierwsza zonę proroka. Ten podejrzewał w słyszanym głosie proweniencję demoniczną . Zwiedziona relacjami męża utwierdziła w nim przekonanie o Boskim pochodzeniu głosu
 • @eonmark 06:14:04
  Pozdrawiam zyczac udanej walki o wlasna dusze.
 • @
  "Nie bede bral dalej udzialu w dyskusji z osoba ktora lawiruje, naciagajac piekno prostoty logiki do wlasnych propagandowych celow a nie mogac obronic swoich racji merytorycznie, posluguje sie agresywnym tonem rozkazu." - wykrzyknął Mark Noe ze Wzgórzy Golan.

  Mam nadzieję, że dotrzyma słowa.
 • "Sturmgruppe Applebaum"
  :D :D :D
 • @Mariusz G. 14:02:48
  W tych wszystkich pseudozagranicznych newsach, artykułach i tweetach chodzi właśnie o pielęgnowanie niezgody wśród Polaków. Sami widzicie, że to działa.

  >>> masz rację, to wprowadzanie podziału
 • @Oficer Prowadzący 01:27:12
  Jeśli chodzi o logikę, to zdawałem chyba ze sześć poważnych egzaminów z różnych jej dziedzin, u uczniów (i wnuków) szkoły lwowsko-warszawskiej,

  >>> sześć podejść z egzaminu z logiki chwały Ci nie przynosi.. ;) ..ale dobrze, że w końcu zdałeś i dziś logikę talmudyczną na dobrym poziomie tu prezentujesz ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031