Kiedy Wyborcza była noszona na rękach przez PO, jej podnaczelny Jarosław Kurski (zdjęcie) kasował nasze emaile bez czytania tak zawzięcie, że aż go "palce bolały". Kiedy Wyborcza znalazła się w opozycji, Kurski płacze o kasowaniu KOD-u w internecie.

Zaiste, cuda dzieją się w tym zatroskanym o demokrację medialnym salonie III RP. Polskie Radio, którego pracownicy wraz z funkcjonariuszami Wyborczej maszerowali trzy lata temu w Święto Polskiej Flagi (2 maja) za czekoladowym orłem z różowymi flagami w rękach, nadęło się teraz nagle oportunistycznie odnalezionym patriotyzmem i nadaje co godzinę hymn państwowy ! Kto uwierzy tej maskaradzie byłych klakierów Komorowskiego?

Niepokorny dziennikarz Kurski na czele marszu Czekoladowego Orła

 

 

Aby było śmieszniej, podnaczelny Wyborczej Jarosław Kurski, który przez ostatnie osiem lat bezkompromisowo patrzył władzy na ręce, w zamian za inkasowanie 30-40 mln PLN rocznie za publikacje ogłoszeń państwowych i samorządowych, nadyma się teraz całkiem bezczelnie na męczennika.

 

Kiedy u władzy była PO i Wyborcza prosperowała na państwowym, Kurski chwalił się, że nawet nie otwiera naszych emaili i że kasuje je bez czytania:

 
Jarosław Kurski <Jaroslaw.Kurski@agora.pl>
To Stanislas Balcerac

04/07/09 at 5:51 PM

Proszę więcej nie wysyłać do mnie e-maili.
Kasuję je bez czytania i palce mnie od tego bolą. JK

Teraz kiedy skończyła się państwowa kasa, Kurski już płacze że jakieś mroczne siły kasują obecność KOD-u w internecie (poniżej). Czy Mark Zuckerberg jest agentem Putina, do tego na smyczy Kaczyńskiego ?

 

Kwękanie Kurskiego i dygnitarzy KOD-u na temat Facebooka jest interesujące, ponieważ nie tak dawno Anne Applebaum zaczęła też wygrażać Zuckerbergowi a niemieccy lewacy zaatakowali siedzibę Facebooka w Hamburgu:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127987,nowy-wrog-applebaum

 

Co to się porobiło na tym świecie! Wystarczy oderwać kilku pismaków od koryta a już dostają ataku paranoi i widzą wroga za każdym rogiem.

 

Panie Kurski, w taki sposób to Pan długo w opozycji nie wytrzymasz i skończysz w szpitalu psychiatrycznym. Radzimy Wam tak jak wasz idol Komorowski radził niegdyś pewnemu młodemu Polakowi:

 

Zmień pracę, weź kredyt.
Jarosław Kurski ‏@JaroslawKurski  2 h

 

 

To jeszcze jeden dowód na to, że się was boją. Najpierw szydzili teraz działają tchórzliwie i po złodziejsku