Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Niemcy to dziki kraj

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemcy stają się krajem specjalnej troski. Władze straciły kontrolę nad masą nielegalnych migrantów. W Kolonii i Hamburgu pijane hordy arabskich migrantów urządziły w sylwestrową noc polowanie na kobiety, doszło do gwałtów, molestowania i rabunków.

Tak jak wcześniej Adolf Hitler, Angela Merkel prowadzi Niemcy do katastrofy. Za jej szaleństwo zapłacą wysoką cenę zwykli obywatele, którzy nie mają ani osobistej ochrony, ani rządowych limuzyn ani rezydencji chronionych przez policję.

 

Już zapłaciły za to dziesiątki, a może nawet setki młodych kobiet, które zostały napadnięte, okradzione, molestowane i nawet zgwałcone przez pijane bandy arabskich migrantów w sylwestrową noc w Kolonii i Hamburgu:

 
 

Pijana tłuszcza, nie mówiącą ani słowa po niemiecku i obstalowana w papiery uchodźców, napadła na co najmniej 60 kobiet w Kolonii, wśród nich były także turystki z Japonii. Napadnięto także na policjantkę w cywilu. Skala i brutalność ataków zaszokowała nawet funkcjonariuszy niemieckiej policji.

 
Dziki kraj - Kolonia
 
 
Dziki kraj - Hamburg
 
Permalien de l'image intégrée
 
To że niemiecka policja jest bezradna, wiadomo od dawna. Przedstawiciele policyjnych związków zawodowych płaczą w mediach, że w ostatnich latach zmniejszono o kilkanaście tysięcy liczbę etatów w niemieckiej policji, co obrazowo można przedstawić jako np. zlikwidowanie wszystkich policyjnych etatów w aglomeracji Berlina.
 

Niemiecki rząd jest też bezradny, ogłupiony swoją własną propagandą multi-kulti. Tylko 10% nielegalnych migrantów, którzy siłą przedarli się do Niemiec, zostało zidentyfikowanych. Reszta ma albo lewe papiery albo w ogóle ich nie ma. "No i co nam zrobicie ?"

 

Eksperci szacują, że co najwyżej 2% migrantów znajdzie jakąkolwiek pracę, reszta będzie siedzieć na socjalu lub handlować narkotykami i z czasem urządzi Niemcom drugi Liban.

 

Niemieckie media, które tak bardzo "troszczą się" o wolność mediów w Polsce, same są na smyczy rządu, boją się relacjonować prawdę i są nazywane coraz częściej przez obywateli łże-prasą (Lügenpresse). Czyżby przeciętny Niemiec stawał się coraz bardziej kaczystowski ?

 

Do tej pory migranci wzbogacali się nawzajem nożami w obozach, zanotowano już ofiary śmiertelne. Kiedy migranci wyjdą masowo na ulice, może z czasem dojść do rozlewu krwi.
 
W obliczu rosnącego wewnętrznego zagrożenia w centrum Europy polski rząd powinien podjąć energiczne działania:

 

1. Polskie MSZ powinno oficjalnie ogłosić stan zagrożenia dla polskich obywateli podróżujących do Niemiec lub przez Niemcy, szczególnie dla rodzin z dziećmi i samotnych kobiet (USA już dawno ogłosiły tzw. travel advisory alert dla amerykańskich obywateli podróżujących do Europy).

 

2. Polski rząd powinien zwołać pilne spotkanie ministrów spraw wewnętrznych Unii europejskiej w Brukseli, w celu omówienia sytuacji w Niemczech.

 

3. Oddziały straży granicznej i policji powinny wzmocnić ochronę polskiej granicy z Niemcami

 

Nie wykluczamy też, że w Niemczech dojdzie do próby obalenia szalonej Angeli Merkel przez niemieckich patriotów, którzy zachowali jeszcze trzeźwość myślenia. Oczywiście innymi bardziej pokojowymi metodami niż robił to kiedyś Graf von Stauffenberg:

 

monsieurb.neon24.pl/post/125916,operacja-walkiria-2

 

Psim obowiązkiem każdego rządu jest dbanie o bezpieczeństwo obywateli. W przypadku kiedy szalona Merkel świadomie naraża zdrowie i życie niemieckich obywateli a żaden z jej nadwornych klakierów nie jest w stanie jej powstrzymać, reakcje obronne niemieckiego narodu mogą być konstytucyjne lub poza-konstytucyjne, z uwagi na stan wyższej konieczności.
 
    
Merkel jeździ pancerną limuzyną, ale co mają robić zwyczajne kobiety?

KOMENTARZE

 • Premier Szydło utrzymała w mocy decyzje b.premier Kopacz o przyjmowaniu uchodzców.
  Można POooowiedzieć,że ONA [prezes itd.] i min. od spraw europejskich niejaki Szymański itd.wsadzili w d***y laski dynamitu,tym,którzy głosowali na PiS,bo nie chcieli,aby te hordy muzułmanów dobierały się do ich dziewczyn.

  Z.Wrzodak powiedział o niej,że nadaje się co najwyżej do "rozdawania cebuli i kartofli" w gminie.

  Gminna premier w działaniu... jaja se robi z chłopaków i reszty społeczeństwa.
 • @Seth 15:39:36
  Jak tak dalej pójdzie to przyjmiemy raczej kontyngent Niemców, jako uchodźców ...
 • @Stanislas Balcerac 15:55:32
  MSZ powinien ostrzec przed wyjazdem do Austrii, Francji, Niemiec, Holandii, Anglii, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Szwecji, Norwegii i Włoch oraz wezwać wszystkich obywateli do powrotu, z jednoczesnym uświadomieniem, że władze RP są bezsilne w sprawie uprowadzenia i sprzedaży, rabunku, napaści, gwałtu, zabójstwa, morderstwa, w tym ze szczególnym okrócieństwem, oraz zbiorowych. Również nie są w stanie na terytorium tych państw odzyskać ukradzionych dzieci. Więc szczególnie do tej dziczy nie powinny jeździć kobiety i dzieci.
 • małe sprostowanie
  w samej koloni 90 napaści na kobiety dokonanych przez sprowadzonych przez hitlerin merkel poganiaczy kóz i wielbłądów. co ciekawe informację to podało chyba jako pierwsze w pollin radio zet koło 12 lub 14... na wp pojawiła się przed chwilą, onet, tvn i reszta milczą :)
 • @Krystyna Trzcińska 18:46:58
  po prawdzie to angela ma polskie korzenie ze strony dziadków a jej tato był pastorem. nie lubię tej pindy ale nie ma sensu kobiety dodatkowo obrażać. po prostu durna baba jest i tyle.
 • Tak to dziki kraj
  " Niemcy to dziki kraj"
  Kto jak kto, ale my Polacy o tym najlepiej wiemy. Nikt nigdy nie wymordował tyle ludności cywilnej, naszych dziadków co ta nacja .
  Pamiętamy !- to nasz obowiązek
 • @Nibiru 19:54:31
  "Dochodzą też inne koszty społeczne, jak np przywleczone przez imigrantów choroby zakaźne, na które sami są w znacznej mierze uodpornieni, natomiast europejskie populacje nie. Na przykład żółtaczka typu B, która może się rozprzestrzenić i pogrążyć finanse służby zdrowia"

  O to chodzi ! Koncerny farmaceutyczne tylko czekają na pozorowany wybuch epidemii. Kolejki po szczepionki będą, każdy leming się będzie bał ze zachoruje na "grypę młodych byczków". Juz prawdopodobnie prace nad operacją są na ukończeniu.

  pozdrawiam
 • Chwila szczerości
  .
  „Niemiecki rząd jest też bezradny, ogłupiony swoją własną propagandą multi-kulti. ”

  Bądźmy szczerzy, ten tzw. „rząd” to jedynie zarządzający w imieniu władz okupacyjnych

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

  on nie ma własnej propagandy tylko tę, którą otrzyma od władz, dotyczy to szczególnie otoczenie tzw. urzędu kanclerskiego, tu cytowany oryginalny dokument tzw. „Bundesregierung”

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty-zablokowane-przez-cenzure-1.html#Merkel

  kilku uczestników stara się w tym forum od dłuższego czasu uświadomić.

  „Eksperci szacują, że co najwyżej 2% migrantów znajdzie jakąkolwiek pracę, ” są też oszacowania o składzie tzw. „uchodźców”

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Zaled

  jak z tekstów w powyższym linku wynika, nie chodzi tu o pracę, to jest inwazja bojowników, przerzuconych z frontów z BW.

  W linku jak niżej

  - http://votan9.neon24.pl/post/128016,syryjka-wyjasnia-dlaczego-nwo-nienawidzi-syrii#comment_1258548

  można znaleźć też taką wypowiedź:

  Wyobrażenie, że elita władzy takich krajów jak Arabia Saudyjska (salafiści), czy Katar ma coś wspólnego z islamem, wydaje się dość dużą naiwnością.

  @Kula Lis 65 13:29:42

  Inwazja 2015 miliona tzw. „migrantów” na UE jest operacją służb specjalnych przeciwko UE przygotowywaną od lat, wyposażenie sił inwazyjnych w sfałszowane dokumenty

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html#D_

  należy do podstawowych elementów operacji inwazji. ”

  O tym, że USA (dolar) prowadzą zażartą wojnę przeciwko euro (UE) nie trzeba chyba nikogo przekonywać, także link powyżej na to wskazuje. Relacje o zaangażowaniu Sorosa i jego sieci instalacji dywersyjnych w UE, które mają stanowić infrastrukturę dla inwazji, są wysoce prawdopodobne i zgodne z logiką w tym kontekście.

  „Merkel jeździ pancerną limuzyną, ale co mają robić zwyczajne kobiety? ”

  Merkel nie jest wieku, który w/w bojowników nie interesuje, oni napadają młode kobiety, które można zapłodnić. Szkoda, że tak mało uwagi poświęca się w Polsce Kalergiemu.

  - http://balder.org/coudenpo 

  i nikt nawet nie kwestionuje, że to jest fałszerstwo, jak w przypadku „Mędrców Syjonu”.

  Już Nałkowska pisała: Ludzie ludziom zgotowali ten los.
 • Zabawne porównanie
  .
  @Nibiru 21:17:22

  obawiam się, że gwiazdki gwiazdkami, ale Merkel, Obama, … to raczej rodzaj zdalnie sterowanych pajaców, automatów mówiących, które są nakręcane przez ich oficerów prowadzących. Przykład dla Merkel w jednym z moich linków powyżej.

  „namiestnicy Imperium Syjonistyczego” (IS), to nie musi być przypadek z tym skrótem, to jest wcale niezłe określenie, w podobnym duchu

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  za niezłe wprowadzenie do tematu można uznać I. Wallerstein - World-Systems Analysis: An Introduction

  - http://www.amazon.com/World-Systems-Analysis-Introduction-Immanuel-Wallerstein/dp/0822334429

  dość zręcznie opisuje strukturę systemu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930