Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Jak oni łamią konstytucję

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ci, którzy pouczają nas arogancko z Berlina, sami łamią swoją własną konstytucję. CSU już w październiku chciała zaskarżyć Merkel do Trybunału Konstytucyjnego w Karlsruhe. Ale Merkel i Gauck łamią też podstawowe prawa konstytucyjne obywateli.

To, że władze w Berlinie agresywnie atakują rząd suwerennej Polski to pruska buta. Zgoda na przesunięcie stolicy Niemiec ze spokojnego cywilizowanego Bonn do historycznej kolebki pruskiego imperializmu Berlina było błędem Aliantów, kiedy zgadzali się na reunifikację Niemiec:

 

monsieurb.neon24.pl/post/128401,powrot-rzeszy-niemieckiej

 

Jak wygląda ta nowa niemiecka demokracja, widzimy sami na codzień. Ale mało mówi się o tym, że niemieckie władze same łamią niemiecką konstytucję. Bezkarnie, bo przecież im akurat Bruksela na ręce nie patrzy.

 

Co prawda już w październiku zeszłego roku partia koalicyjna CSU chciała zaskarżyć Merkel do Tybunału Konstytucyjnego w Karlsruhe, z powodów techniczno-administracyjnych – fala nielegalnych migrantów zaproszona do Niemiec przez Merkel uniemożliwiała poprawne funkcjonowanie niemieckich landów, tzw. eigenstaatliche Handlungsfähigkeit der Länder, ale skończyło się tylko na na wewnątrzkoalicyjnych pogróżkach.

 

Tymczasem Berlin łamie konstytucyjne prawa obywatelskie (Grundrechte).

 

Wyjaśniamy poniżej:

 

A. Równe traktowanie obywateli – Art 3.3 (Niemand darf wegen seines Geschlechtes, seiner Abstammung, seiner Rasse, seiner Sprache, seiner Heimat und Herkunft, seines Glaubens, seiner religiösen oder politischen Anschauungen benachteiligt oder bevorzugt werden). Według tego artykułu konstytucji nikt nie może być preferowany ze względu na swoje pochodzenie, rasę, język lub wiarę. Ale Berlin wydał rozkaz mediom publicznym, aby orędzia Gaucka i Merkel oraz popołudniowe wiadomości na publicznym kanale ZDF były tłumaczone tylko na arabski. To łamanie konstytucji.

 

B. Prawo do integralności cielesnej - Art 2.2 (Jeder hat das Recht auf .. körperliche Unversehrtheit). Szalona decyzja Merkel zaproszenia do Niemiec miliona nielegalnych migrantów, w większości młodych agresywnych byczków z iPhonami, wystawiło jak wiemy na niebezpieczeństwo słabszych obywateli Niemiec, np. młode kobiety, które zostały masowo zaatakowane przez migrantów w Sylwestra w Kolonii i Hamburgu. Świadome decyzje Berlina pozbawiły konstytucyjnych praw  słabszą część obywateli Niemiec.

 

C. Wolność prasy i niedopuszczalność cenzury - Art 5.1 (Die Pressefreiheit und die Freiheit der Berichterstattung durch Rundfunk und Film werden gewährleistet. Eine Zensur findet nicht statt). Niemiecki rząd trzyma publiczne media na smyczy, przez ostatnie miesiące problem uchodźców był przedstawiany w publicznych mediach tendencyjnie i kłamliwie. Decydujący głos mieli klakierzy Merkel, zdania odrębne były marginalizowane i zagłuszane. ARD i ZDF nie realizują swojej misji publicznej, co zobaczyliśmy dobitnie w tym tygodniu, po cenzurze informacji o masowych atakach migrantów na kobiety w Kolonii i Hamburgu:


www.faz.net/aktuell/feuilleton/medien/tv-kritik/ard-und-zdf-zu-den-koelner-uebergriffen-13999682.html

 

D. Równouprawnienie kobiet i mężczyzn - Art 3.2 (Männer und Frauen sind gleichberechtigt). Poprzez wpuszczenie do Niemiec tych najbardziej agresywnych migrantów (którzy mogli zapłacić przemytnikom lub atakowali kamieniami przejścia graniczne Schengen), będących w 95% młodymi byczkami z iPhonami i poprzez pozostawienie kobiet i dzieci na pastwę losu w obozach z Libanie i Turcji, rząd niemiecki złamał konstytucję.


Do tego nie zajął się tak naprawdę uchodźcami tylko bogatymi klientami międzynarodowych gangów przemytników. Czyli Berlin pracował ręka w rękę z kryminalistami:


www.politico.com/magazine/story/2016/01/europe-refugees-migrant-crisis-men-213500

 

Skoro Berlin sam nagminnie łamie konstytucję to powinien zamknąć się, siedzieć cicho i nie udzielać aroganckich pouczeń demokratycznie wybranemu rządowi suwerennej Polski. Niech najpierw posprzątają u siebie!

 

A niemieckie media publiczne takie jak ARD i ZDF powinny przejść pod międzynarodową kuratelę i zostać zdepolityzowane oraz oczyszczone z rządowych klakierów i rządowych cenzorów.

 

Niemcy to piękne wyzwanie na rok 2016 dla demokratów z Brukseli ...


 

Niemiecka konstytucja gwarantuje prawo do nietykalności cielesnej 

 
Permalien de l'image intégrée
 
Merkel pozbawiła obywateli tego prawa poprzez swoje szalone decyzje
 
 
CSU już w październiku groziła zaskarżeniem Merkel do Trybunału
 
 
Ich telewizje publiczne powinny przejść pod międzynarodową kuratelę 
 

KOMENTARZE

 • Racja...
  Tylko w Polsce trez nie jest lepiej.

  -"30-latka z Lublina odpowie za nawoływanie do nienawiści. Kobieta publikowała w sieci obraźliwe komentarze pod adresem uchodźców"-

  http://wiadomosci.onet.pl/lublin/pisala-brudasy-pier-o-uchodzcach-chce-wiezienia-w-zawieszeniu-i-800-zl-kary/0jnvf2

  vs

  http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/07/
 • @Autor
  "Ale Merkel i Gauck łamią też podstawowe prawa konstytucyjne obywateli."

  - wyrażając się precyzyjniej: Erika i Larve łamią podst...etc
 • @Andrzej Tokarski 21:15:50
  Po to przecież są. Naród niemiecki też jest pod okupacją, ale jak do tej pory tego nie zauważał ze względu na znacznie lepszą niż w Polsce sytuację ekonomiczną.
  To co Merkel wyczynia w Niemczech świadczy dobitnie o tym, że nie dba o naród, a jeśli chce silnych Niemiec, to najwyżej po to, aby mieć większą władzę.
 • @Lotna 22:40:43
  Niemcy są od zakończenia II wojny amerykańską kolonią (Plan Marshalla) a sciślej Wall Street, więc Merkel uprawia politykę Wall Street. Co chyba widać gołym okiem, że nie jest polityka zgodna z niemiecką racją stanu. Merkel jest prezesem prywatnego przedsiębiorstwa.
 • @Lotna 22:40:43
  To przedsiębiorstwo nazywa się Deutchland GmBH.
 • @Lotna 22:40:43
  - a Oskarek w rączki klaszcze
 • @krysz 20:14:43
  Ja już odpowiednimi mailami, filmami z You Tube, zdjęciami potraktowałem tą prokurwator, jak i prokuraturę oraz tych żydolewackich donosicieli.
 • @krysz 20:14:43
  Wielki szacun Pani Olgo za odwagę cywilną w reżimie UE, który będzie niedługo porównywany z komunistycznym. Pani poda numer konta to zrzucimy się po kilka złotych czy po złotówce na tę niesprawiedliwie wymierzoną karę za pisanie prawdy o uchodźcach gardzących Europejczykami i pomocą otrzymaną ...To tragedia, że w kraju bieda aż piszczy a my nawet nie możemy wypowiedzieć własnego zdania (myślę,że wiele osób myśli tak samo),To absurd,że nie mogę powiedzieć tego co myślę podczas gdy muzułmanin nie tylko mówi co myśli ale i robi co chce. To się skończy tragicznie dla Niemiec i Francji. Obyśmy my dali radę się obronić. Ale do tego potrzebna jest solidarność z takimi osobami. Od niepamiętnych czasów człowieka prawomyślnego i praworządnego jak Pani Olga i my podobni jej gnoi się i zamyka usta. Niech syjoniści od Sorosa wypierdalają do Izraela a nie będa Polaków tolerancji uczyć. Ciekawe, że ta kobieta chce się dobrowolnie poddać karze? Te słowa które powiedziała to powie każdy kto nie chce w swojej ojczyźnie obcych nacji a tym bardziej arabskich uciekinierów. Polskie sądy nie mogą karać swoich obywateli za słowa wypowiadane przeciw obcym którzy chcą aby nasze państwo na nich łożyło,co innego fizyczna przemoc ale nie słowa. Ja takie słowa mogę powtarzać po stokroć razy a nóż dostanę czapę od swoich sądów? najwyżej będę męczennikiem w obronie własnego kraju.
 • @krysz 20:14:43
  Szwajcarski generał apeluje: Zbrójcie się przeciw imigrantom.(według naszych nadgorliwych poubeckich prokurwatur to mowa nienawiści! No i ten generał zostałby przez "polską poubecką prokurwaturę oskarżony o sianie nienawiści wobec miłujących pokój muzułmanów i przez poubecki sąd/sędziego skazany jak ta nieszęsna pani Olga!)..Szwajcarski generał Andre Blattmann zaapelował do swoich rodaków, by zaczęli się dozbrajać w celu uniknięcia zagrożeń związanych z niekontrolowaną migracją z krajów arabskich. „Zagrożenie terroryzmem wzrasta”. Wojskowy stwierdził, że „zagrożenie terroryzmem wzrasta, wojny hybrydowe trwają na całym świecie, perspektywy gospodarcze są ponure, a napływ imigrantów nabrał niespodziewanie dużych rozmiarów”. W rezultacie może dojść do dezintegracji UE, chaosu i wzrostu przestępczości, zwłaszcza inicjowanej przez tzw. uchodźców. By móc się bronić, Szwajcarzy powinni pomyśleć o dozbrojeniu. Obecnie w liczącej 8 mln mieszkańców Szwajcarii w rękach obywateli jest według różnych szacunków od 2,3 do 4,5 mln sztuk broni. Posiadanie broni jest głęboko zakorzenione w szwajcarskim patriotyzmie i tożsamości narodowej. Szwajcaria stale szkoli obowiązkowo poborowych – są to mężczyźni w wieku od 18 do 34 lat. Co roku szkolonych jest około 23 tysięcy obywateli, szkolenie takie trwa od 18 do 21 tygodni. Apel generała Blattmanna wydaje się niezwykle potrzebny ze względu na codzienne doniesienia mediów o skandalicznych zachowaniach imigranckiej dziczy. Warto przypomnieć, że szwajcarzy ćwiczyli w 2015r. ewentualny rozpad Unii Europejskiej pod kryptonimem „Conex 15”. polskiepiekielko.pl, infowars.com/mn Przeczytaj, zanim spróbują zgwałcić twoją kobietę!
  Sylwestrowa zabawa w Kolonii miała dodatkowy, multikulturowy, smaczek. Oto tłum około tysiąca nowoprzybyłych do Kolonii Arabów otoczył kilkadziesiąt Niemek i zagranicznych turystek. Wiele z nich zostało okradzionych, te które miały mniej szczęścia usiłowano zgwałcić. Policja niemal nie reagowała, a kilka dni po zajściach pani Henrietta Reker – burmistrz Koloni stwierdziła, że kobiety powinny wykształcić u siebie specjalne wzorce zachowań, które pomogłyby im uchronić się przed napaściami ze strony mężczyzny (chodzi o imigrantów). Mówiąc prościej: pani burmistrz raczyła stwierdzić, ze winę za seksualne napaści ze strony muzułmańskich nachodźców ponoszą same ofiary…I pani burmistrz – w myśl własnej lewackiej logiki – ma rację. Nieszczęsna kobiecina nie przeczuwa nawet jak jasno wypowiedziała muzułmańskie myśli, „gości” atakujących niewiasty. W islamie, a zwłaszcza w nauczaniu wahabickich mułłów, bardzo wyraźnie rysuje się bowiem takie przesłanie: „Każda kobieta, która ubiera się nieprzystojnie, nieskromnie (jak na islamskie, zakutane, standardy) zasługuje na gwałt, ba wielu imamów nawołuje wręcz, aby każdy prawowierny muzułmanin widząc nieobyczajnie (po europejsku po prostu) ubraną kobietę powinien ją przykładnie ukarać gwałtem…” Inna zasada radykalnego islamu głosi, że kobieta jest własnością swojego męża, a kobiety niewierne i kobiety niewiernych należą się wojownikom Allaha jak psu buda. Europa jest dla nich ziemią, którą muszą podbić, a skoro nie panuje na jej terytorium islam, to oznacza że na razie kontynent jest „ziemią wojny”, a na „ziemi wojny” obowiązują prawa wojenne, a więc także zasady niewolnictwa i handlu niewolnicami oraz zasady seksualnego dżihadu. Arabowie wjeżdżając do Europy nie muszą okazywać wdzięczności, bowiem – w ich rozumieniu – to nie rządy i społeczeństwa europejskie zapewniają im byt i spokojne życie – jest to jedynie dar Wszechmogącego Allaha. Europę, w ich rozumieniu, zamieszkują niewierni, a niewierni powinni islamistom płacić podatek od swojej „niewierności” – jizję. Czasem taką jizję wojownik Allaha może sobie odbierać w naturze, gwałcąc niemuzułmańską kobietę. Muzułmanie, którzy trafiają teraz do Europy nie mają żadnego długu wdzięczności, nie odczuwają konieczności – choćby emocjonalnego – rewanżu. Oni zajmują ziemię, która ma być ziemią Allaha. Tchórze z Europy Zachodniej nie są już nawet w stanie tak jasno tego wyrazić. Są sterroryzowani własnymi miazmatami. Oni już tylko będą się cofać przed rozparzoną tłuszczą. Niestety społeczeństwa Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza plemiona Arabskie, nie myślą tak jak Europa, nie czują tak jak Europa, nie wartościują tak jak Europa. Gwałty na niemuzułmankach to będzie teraz codzienność krajów, które przyjmują duże grupy arabskich muzułmanów. Nie ma inaczej. Jeśli chcecie wiedzieć do czego zdolny jest wojujący islam zapytajcie Salmana Rushdiego. Powtarzam to do znudzenia: wprowadźmy w Polsce moratorium na przyjmowanie uchodźców aż do końca Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a potem przyjmujmy jedynie chrześcijan. To racja bezpieczeństwa dla naszych rodzin, kobiet, kraju. Ps..."Do gazu z nimi". Internautka trafiła przed sąd za wulgarne komentarze o uchodźcach. http://www.tvp.info/23457546/
  Tego prokuratora i sędziego na kopach wygonić z Polski do Niemiec. Mam nadzieję, że Niemcy zmądrzeją i wystrzelają te dzicz do ostatniego. http://niezalezna.pl/74589-w-hamburgu-imigranci-takze-atakowali-kobiety-peka-mur-milczenia A oto co robią w kraju rzekomo najbardziej postępowym i cywilizowanym:
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/199264
  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/199162
 • @krysz 20:14:43
  Tu masz mowę nienawiści, lecz żydoukropem poubecka prokurwatura się nie zajmie, swoi nietykalni! Skończmy z tą Polską. Niechże już ta Polska zdechnie – nawołuje publicysta „Newsweeka”....Frustracja i nieumiejętność pogodzenia się z wyborczym werdyktem Polaków pcha lewicowo-liberalnych publicystów do wygłaszania coraz ostrzejszych apelów. (żydoukrop!)Dawid Karpiuk, dziennikarz działu kultura „Newsweeka” tak nienawidzi Polski rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość, że proponuje likwidację naszej Ojczyzny w obecnym kształcie.
  †Na początku swojego pełnego emocji tekstu Karpiuk postanowił udowodnić swoją głęboką antysystemowość poprzez wyznanie, że żyje z dziewczyną bez ślubu, nie je mięsa, jego ojciec jest prawosławnym, a matka protestantką. Po takiej rekomendacji czytelnicy liberalnych mediów z pewnością uznają dziennikarza „Newsweeka” za godny uwagi autorytet moralny, osobę kompetentną do składania propozycji… likwidacji Polski rządzonej przez PiS.
  „To Polską tłumaczą się zwyrodnialcy, którzy biją cudzoziemców na ulicach polskich miast, albo urządzają palenie Żyda na wrocławskim rynku. Z Polską w sercach maszerują ulicami miast szowiniści, faszyści i zadymiarze. Ta Polska nie ma nic wspólnego z Polską jej prawdziwych bohaterów. Może więc czas z tej Polski zrezygnować? Chociaż na chwilę” – stwierdził w swoim tekście Dawid Karpiuk, który, jak widać, ma z Ojczyzną wiele przykrych skojarzeń.
  „Mam nadzieję, że kiedyś w ogóle nie będziemy zabijać zwierząt. Mam nadzieję, że kiedyś nie będzie ludzi uprzedzonych do innych kultur, nie będzie rasistów, nie będzie szowinizmów. Mam nadzieję, że kiedyś nie będzie Polski” – zdradził swoje marzenie publicysta pisma redagowanego przez Tomasza Lisa.
  Później rozpoczął wyliczankę przewin Prawa i Sprawiedliwości, do których, w opinii Karpiuka, należy m.in. to, że krytykujący WOŚP poseł Stanisław Pięta ma mniejsze zasługi na polu charytatywności niż Jerzy Owsiak i co więcej – jako poseł otrzymuje pensję z budżetu. Zdaniem dziennikarza „Newsweeka” działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nic Skarb Państwa nie kosztuje. Oberwało się również prof. Krystynie Pawłowicz, ministrowi Witoldowi Waszczykowskiemu i prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.
  „Najlepiej z Polski żyje oczywiście prezes Kaczyński, człowiek trudniący się polskością całe swoje dorosłe życie. Nie podejmę się wyliczenia ile kosztuje Polskę prezes Kaczyński, bo zdaje się, że najbardziej spektakularne momenty kariery prezesa jeszcze przed nami, a za każdy z nich przyjdzie nam słono zapłacić” – ocenił Karpiuk, który zdaje się nie wiedzieć, że lider Prawa i Sprawiedliwości dobrowolnie nie pobiera emerytury. „Życie z Polski” polityków głównego nurtu dziennikarzowi nie przeszkadza.
  Nienawidząc Polski rządzonej (zgodnie z wolą wyborców wyrażoną w demokratycznym głosowaniu) przez Prawo i Sprawiedliwość i nawołując do jej likwidacji Dawid Karpiuk wyraża pogardę dla ustroju demokratycznego i wszystkich Polaków, którzy mają inne niż on przekonania polityczne. Tego typu deklaracje łamią kolejną granicę w debacie publicznej i mogą okazać się niezwykle niebezpieczne w skutkach.
  Źródło: opinie.newsweek.pl Ps...Dopóki do Polski będą wpuszczani – jako rzekomi Polacy – żydzi, Ukraińcy i inni wrogowie Polski, będą szukali powodów do niszczenia naszej Ojczyzny. Chazaro kałmuk alkoholik i ćpun Sikora vel Sikorski rządząc MSZ – obsadzając ambasady i ataszaty swoimi – czyli najczęściej lewacką żydokomuną – wydał polecenie wydawania paszportów od razu z dowodami osobistymi – żydom, Ukraińcom, którzy nie powinni mieć nigdy prawa otrzymywania obywatelstwa polskiego, Nawet polecił sprowadzać imigrantów z Afryki . Za to zakazał przyjmowania do Polski – Polaków, którzy znaleźli się poza granicami kraju po wojnie, którzy byli zesłani na Sybir i przeżyli bardzo wiele zła po wojnie. Taki niby Polak – Chazaro kałmuk alkoholik i ćpun Sikorski – niszczył polskie ambasady – wyprzedając je żydom za bezcen, sprowadzał do Polski żydów, a usłużna chazarka Gronkiewicz-Walc wyrzucała ludzi z fińskich domków, żeby tym „imigrantom” zapewnić lokum. Kiedy nowy minister oczyści te ambasady z tych szkodników i wyda odpowiednie zalecenia, które zablokują tę radosny napływ do naszej Ojczyzny – wrogów Polski i wrogów obecnego rządu i Prezydenta, a zarazem umożliwią powrót do Ojczyzny tych cierpiących od wielu lat – prawdziwych Polaków, wobec których piętrzono wszelkie możliwe przeszkody, żeby uniemożliwić im powrót do własnej Ojczyzny !! Kiedy w końcu Polską będą rządzić Polacy, a nie wrogowie Polski i Polaków !! Czas także przywrócić nazwę POLONIA, zamiast tej wymyślonej przez Sikorskiego – diaspory polskiej. Wstyd nam Polakom, że taka kanalia zniszczyła tak wiele !! Czas zacząć wreszcie prawdziwe rozliczanie tych oszustów, którzy wiele lat niszczyli Polskę !! Panie Kaczyński prosimy przypomnieć rządowi i odpowiednim służbom, że Polacy oczekują na rozliczenie tych łotrów !
 • @krysz 20:14:43
  W niemieckich mediach słychać apele by nie łączyć napastowania i okradania kobiet z przybyłymi do Niemiec imigrantami,bo nie ma dowodów że imigranci są sprawcami ( politycy postarają się by takich dowodów nie było). Takie wydarzenia jak te w Kolonii są pożywką dla rasistów i ksenofobów, którzy to dążą do podgrzania atmosfery niechęci do przybyszy z Bliskiego Wschodu i Afryki. Niezależne i bezstronne media niemieckie przyjęły jedynie właściwą politykę nieinformowania o wydarzeniach które mogłyby zaszkodzić dziełu integracji przybyszów z ludnością miejscową. Za zaistniała sytuację winić należy nieodpowiednie zachowanie ofiar napaści które nie chcą dostosować się do imigrantów i nie uważają. Winne są też te państwa które nie solidaryzują się w polityką przyjmowania nieograniczonej liczby uchodźców. Policja podejmie zdecydowane działania przeciwko osobom i organizacjom nawołującym do nienawiści względem uchodźców, polityka otwartych drzwi będzie kontynuowana a wkrótce Niemcy będą musieli na szeroką skalę uczyć się języka arabskiego. "biedni uchodzcy" którzy przypadkiem natknęli się na prawie nagie Niemki (niewierne nie chodzą jak mumie i obrażają w ten sposób ich uczucia religijne) i ulżyli sobie nie zostaną pociągnieci do odpowiedzialności. Policja od dawna posiada instrukcje, żeby nic nie robić (odwożenie do ośrodka kryminalnych azylantów bez konsekwencji) ale ci którzy odważą się cokolwiek powiedzieć (broń Boże nieobraźliwie!!!) o uchodźcach są NATYCHMIAST karani. Tu ich "przyjaciel i pomocnik" (Polzei-unser Freund und Helfer) działa nadzwyczaj bardzo sprawnie. Niestety.. W małym miasteczku koło Lipska policja spałowała demonstrujących mieszkańców, bo ci nie chcieli mieć u siebie młodych arabów, ze spuchniętymi jajami. Policja niemiecka czasami potrafi być bardzo brutalna lecz wobec swych rodaków, muzułmanów się boi..... Teraz "Szwecja: imigrant zgwałcił trzylatkę!!! Urząd imigracyjny próbował to ukryć!!! Szczyty szwedzkiej poprawności politycznej wywołują oburzenie już nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie.
  Młody muzułmanin w ośrodku dla uchodźców w gminie Tingsryd w Szwecji we wtorek zgwałcił trzyletnie dziecko. Kiedy kierownictwo ośrodka dowiedziało się o zajściu, wraz ze Swedish Migration Board (Szweckim Urzędem Imigracyjnym) podjęło decyzję o przeniesieniu gwałciciela z ośrodka, w którym mieszkał... aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Pracownicy ośrodków dla uchodźców ukrywają informacje o przemocy wśród imigrantów!!! Wspomniani wyżej urzędnicy zdecydowali się nie powiadamiać policji w celu ukrycia tego incydentu. Cała sprawa być może nie wyszłaby na jaw, gdyby nie przyjaciele matki zgwałconego dziecka, którzy powiadomili organy ścigania. Kiedy policja przybyła na miejsce, zwyrodnialca już tam nie było, został przeniesiony w inne miejsce" (blastingnews)
 • @krysz 20:14:43
  SZWECJA: IMIGRANT ZGWAŁCIŁ TRZYLATKĘ! URZĄD IMIGRACYJNY PRÓBOWAŁ TO UKRYĆ Szczyty szwedzkiej poprawności politycznej wywołują oburzenie już nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Młody muzułmanin w ośrodku dla uchodźców w gminie Tingsryd w Szwecji we wtorek zgwałcił trzyletnie dziecko. Kiedy kierownictwo ośrodka dowiedziało się o zajściu, wraz ze Swedish Migration Board (Szweckim Urzędem Imigracyjnym) podjęło decyzję o przeniesieniu gwałciciela z ośrodka, w którym mieszkał... aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

  Pracownicy ośrodków dla uchodźców ukrywają informacje o przemocy wśród imigrantów
  Wspomniani wyżej urzędnicy zdecydowali się nie powiadamiać policji w celu ukrycia tego incydentu. Cała sprawa być może nie wyszłaby na jaw, gdyby nie przyjaciele matki zgwałconego dziecka, którzy powiadomili organy ścigania. Kiedy policja przybyła na miejsce, zwyrodnialca już tam nie było, został przeniesiony w inne miejsce, a pracownicy ośrodka dla uchodźców nie znali jego dokładnej lokalizacji ani nie potrafili wskazać, kim był. Według informacji zamieszczonych w Szwedzkim Radiu (link poniżej wraz z angielskimi napisami) policja skontaktowała się ze Szwedzkim Urzędem Imigracyjnym i wymogła podanie dokładnej lokalizacji gwałciciela.
  Informacja o zajściu była szeroko komentowana przez internautów na międzynarodowym portalu reddit.com.

  Skoro tak obrzydliwe przestępstwa jak gwałt na trzyletnim dziecku są tuszowane przez pracowników ośrodków dla uchodźców, to można sobie wyobrażać, ile przestępstw mniejszej wagi nie wychodzi na jaw, tylko po to, aby nie "zrażać" społeczeństwa do islamskich imigrantów.

  Fala przemocy i gwałtów w ośrodkach dla uchodźców
  W Unii Europejskiej, w wysoko rozwiniętych krajach takich jak Niemcy, Szwecja czy Austria, na co dzień dochodzi do niespotykanej fali przemocy w ośrodkach dla uchodźców. Władze nie są w stanie nad tym zapanować, a bardzo wiele spraw, tak jak ta opisywana w tym artykule, jest tuszowanych, aby nie drażnić opinii publicznej.

  Oto nagłówki prasowe z ostatnich dwóch tygodni:

  "Muzułmanie zbiorowo zgwałcili szefową ośrodka dla imigrantów" (Fiuggi, Włochy).
  "Islamski uczeń z nożem i bronią zaatakował nauczycielkę, krzycząc ‘Allah Akbar’" (Châlons-en-Champagne, Francja).
  "Kobiety i dzieci są regularnie gwałcone w ośrodkach dla uchodźców” (Hessen, Niemcy).
  "Imigranci zgwałcili lewicową aktywistkę" (Ponte San Ludovico, na granicy włosko-francuskiej).
  Tego typu przypadki nie są odosobnione. Skąd bierze się przemoc wśród młodych imigrantów? W krajach, z których pochodzą, zupełnie inaczej traktuje się kobiety, a w szkołach (Jak zadźgać Żyda' - książeczka dla palestyńskich dzieci) i w meczetach (Muzułmański kleryk namawia do zarzynania nożem Żydów!) bardzo często uczone są przemocy.

  Zapraszam również do posłuchania mojego nagrania wideo, gdzie mówię o różnicach kulturowych pomiędzy światem chrześcijańskim a światem islamu. https://youtu.be/crmTTme34Dw http://pl.blastingnews.com/europa/2015/10/szwecja-imigrant-zgwalcil-trzylatke-urzad-imigracyjny-probowal-to-ukryc-00618989.html Ps.... Kalifat Szwecja ...35 lat marksistowskiego zidiocenia spowodowała, że prawdziwi Szwedzi są jak Szoszoni....lewacy z polski też bardzo chętnie udostepnią swoje dzieci imigrantom celem ubogacenia kulturowego!
 • @Kula Lis 65 19:51:20
  --TRZYLATKA TO koń !! -trzy letnie dziecko to człowiek !. Nie zauważył Pan tej ---specyficznej nowomody ??-określania GOJA zwierzęcym terminem ?.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930