Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Sugar Mama Angela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najpierw Merkel ściskała się z migrantami do selfie a teraz burmistrz Kolonii mówi ofiarom molestowania przez migrantów, że powinny zachować dystans! 70 lat po pewnym Adolfie z jednym jądrem, niemieccy politycy wciąż cierpią na problemy i zaburzenia.

Normalni ludzie nie mogą pojąć migracyjnego samobójstwa Niemiec. Krążą więc teorie spiskowe o akcji CIA/ Mossadu lub o akcji Ruskich. Już bardziej prawdopodobny jest scenariusz perfidnego sabotażu lóż masońskich, które od dawna chcą skończyć z chrześcijańską Europą, przy akompaniamencie lewaków i anarchistów, którzy naszej cywilizacji po prostu nienawidzą.

 

Istnieje też inne wyjaśnienie, psycho-medyczne, które może pasować do kraju już raz doprowadzonego na skraj samobójstwa przez Hitlera, który cierpiał na liczne zaburzenia z powodu posiadania tylko jednego jądra:


listverse.com/2016/01/03/10-tumultuous-tidbits-surrounding-hitlers-one-testicle/

 

To wyjaśniałoby liczne manie i tiki nerwowe Hitlera, takie jak na przykład ciągłe majstrowanie przy swoim kroczu oraz wirylny fallusowy salut hitlerowski poprzez wyciągniete ramienie, który miał publicznie głosić na całświat dobre zdrowie Hitlera (Heil Hitler!).

 

Merkel często tak symbolizuje krocze, a Hitler tak chronił swoje krocze

Nie wiemy jaką relacje ma Angela Merkel ze swoimi jajnikami, ale wiele wskazuje na to, że padła ona ofiarą choroby, która dotyka czasami panie w pewnym wieku i o mało apetycznej fizjonomii, zamieszkujące w bogatych krajach. 

Pewien austriacki reżyser nakręcił nawet film o tej chorobie cywilizacyjnej:

"W gibkich ciałach jurnych młodzieńców, czatujących na majętne "sugar mamas", kryje się obietnica ulotnej młodości, namiętności i przygody. A nawet miłości. Wszystko zależy od zasobów portfela"  (filmweb.pl)

 

Czy cała Europa ma się obrócić w zgliszcza tylko dlatego, że cesarzowa z Berlina ma zaburzenia psychiczno-hormonalne ? Czy tak jak w przypadku Hitlera bez jednego jaja, nikt w Niemczech nie będzie miał jaj, aby uratować kraj od ruiny ? Gdzie są faceci w tych Niemczech ?

 

Przypominamy, że to Merkel wysadziła w powietrze strefę Schengen i ustalenia dublińskie o uchodźcach, robiąc co tylko jej się podoba, otwierając granice, potem zamykając je, gwałcąc europejskie porozumienia itd. Wszystko przy milczącej aprobacie Brukseli i europejskich mediów.

 

Czy niemieckie kobiety mają masowo być ofiarami gwałtów tylko dlatego, że jedna pani z Berlina na gwałt potrzebuje toyboy'a z tunezyjskiej plaży ?


A propos, oto najnowsze wiadomości z Niemiec - czterech migrantów z Syrii gwałciło godzinami w sylwestrową noc dwie młode dziewczyny (14 i 15 lat):

 

www.bild.de/news/inland/vergewaltigung/vier-maenner-in-weil-am-rhein-wegen-vergewaltigung-von-zwei-maedchen-44053240.bild.html

 

Czy Niemcy naprawdę niczego się nie nauczyli w ciągu ostatnich 70 lat ?

 

 

Zamiast ściągać do Niemiec milion młodych byczków z iPhonami ...
 
 
Czy nie lepiej byłoby wysłać niektóre szurnięte Niemki na południe ?
 

KOMENTARZE

 • Film Paradise
  już w Polsce wyświetłała TVP arch ,jak stare prukfy z szwab-ashkenazy ...
 • @kfakfa 15:41:53
  No to trzeba wyświetlić go jeszcze raz w "prime time" w TVP1, bo Polacy chcą lepiej zrozumieć na czym polega ta cała demokracja i europejskość w Berlinie ...
 • @Stanislas Balcerac 15:45:26
  Nadawała "to " opanowana przez chazar-mongoło-dewiantow TVP Kultura


  http://www.telemagazyn.pl/film/raj-milosc-33335/


  Dudek podpisał dzisiaj ustawę ale nic nie ma o tym ,że chazarskie bydlo won na Madagaskar a najlepiej do republiki chazarów w Mandżurii.
 • Autor
  Od pewnego czasu zastanawia mnie czy "przeciek kontrolowany" o nagrywaniu -podsluchiwaniu rozmow Merkel przez NSA nie wplynal na jej decyzje odnosnie uchodzcow.
  Chodzi mi o Smolensk 2010.
 • to zjawisko nazywa się "MILF"
  w slangu anglo-sieciowym ;))))
 • Dobrze jest sobie poużywać na starszych paniach
  Zapominając omdziadkach w czerwonych samochodach, zazwyczaj łysych, którzy uganiją się za dwudziestolatkami, nieprawdaż?

  Przy okazji, pragnę przypomnieć, że nadal jesteśmy na portalu ogólnodostępnym i kultura języka nadal obowiązuje.

  Wracając do tematu, Merkel powinna zostać postawiona przed sądem o zdradę stanu, jakiekolwiek pobudki nią by nie kierowały.

  Jak chodzi o mężczyzn, to w świecie zachodnim zostali oni wykastrowani. Nie w sensie dosłownym, ale poprzez kilkupokoleniową propagandę ich potępiającą, przedstawiającą jako bezużytecznych, głupich, agresywnych, ogólnie biorąc- złych i niepotrzebnych, do czego przyczynił się nie tylko ruch radykalnych feministek, ale także, a raczej przede wszystkim, polityczna poprawność i piorące umysły nagonka medialna, począwszy od filmów i rozrywki, której celem jest zniszczenie tradycyjnych ról kobiety i mężczyzny i co za tym idzie, zniszczenie podstawowych więzi społecznych i podstawowych komórek społecznych, jakimi są więzy krwi i rodzina.
  Tacy mężczyźni nie mają siły, ani nie widzą potrzeby, ani celu nikogo bronić, od dziesięcioleci będąc sami celami ataków. Kobiety, które często wbrew własnej woli i predyspozycji, zostały wypchnięte do roli super kobiet, istot które rzekomo ani żadnej pomocy nie chcą, ani nie potrzebują, mają bronić się same. Mężczyzna, który nie widzi celu obrony własnego stadła, rodziny i domu, wiadomo, że nie widzi celu obrony własnej ojczyzny.
 • dla tych co nie oglądali "tego dzieła" nadawanego w TVP Kultura
  http://www.cda.pl/video/2533142b
 • @Lotna 17:24:19
  dobrze mówisz, tak jest.
  zastanawiam się nad tym , przyczyny wydaja mi się dużo starsze niż tylko wpływ satanistów z mediów. To tworzyło się przez stulecia i mam wrażenie, że było sterowane i świadomie utrwalane przez cały ten cały czas.

  pozdrawiam :)
 • @Oficer Prowadzący 17:35:22
  // I teraz pytanie, czy dopuścili do tego, żeby skompromitować politykę Merkel,//
  Nie wydaje mi sie zeby akurat w Niemczeh bylo inaczej niz gdziekolwiek, nie policja ale tzw. sluzby, kreowaly , kreuja i beda kreowac polityke
  Jak swiat swiatem tak bylo, jest i bedzie
 • Policja świadomie nie zapewniła bezpieczeństwa w Kolonii! Raport wewnętrzny pogrąża funkcjonariuszy
  port funkcjonariusza kierującego akcją policji w Kolonii, gdzie w sylwestra doszło do napaści seksualnych na kobiety, podważa stanowisko kierownictwa kolońskiej policji, które twierdzi, że dowiedziało się o ekscesach z dużym opóźnieniem - podała ZDF.
  Przedstawiciele komendy głównej policji w Kolonii utrzymują, że funkcjonariusze otrzymali pierwsze sygnały o napastowaniu kobiet na placu przed kolońską katedrą dopiero przed godz. 1 w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.
  Z wewnętrznego raportu policji federalnej (Bundespolizei), do którego dotarła redakcja telewizji ZDF, wynika, że skala zagrożeń znana była już przed godz. 23.
  Autor raportu, „funkcjonariusz policji federalnej na kierowniczym stanowisku” pisze, że osoby poszkodowane informowały o napaściach już w chwili przybycia policjantów na miejsce wydarzeń.
  Oburzeni przechodnie podbiegali do policjantów, informując ich o bójkach, kradzieżach i molestowaniu seksualnym
  — czytamy w raporcie.
  Zdaniem pragnącego zachować anonimowość policjanta liczba funkcjonariuszy skierowanych do akcji była niewystarczająca.
  Panował chaos, mogło dojść do wypadków śmiertelnych
  — pisze policjant.
  Zgromadzony tłum złożony głównie z imigrantów wykazywał całkowity brak szacunku dla stróżów prawa.
  Jestem Syryjczykiem, musisz traktować mnie uprzejmie, zaprosiła mnie pani Merkel
  — cytuje autor raportu jednego z uczestników. Uczestnicy demonstracyjnie darli dokumenty uprawniające ich do pobytu w Niemczech, mówiąc, że jutro załatwią sobie nowe. Kobiety, zarówno samotne jak i w towarzystwie, zmuszone były do „biegu przez rózgi” pomiędzy szpalerem pijanych mężczyzn.
  Sytuacja była dla policji upokarzająca, nie mogliśmy pomóc wszystkim
  — konkluduje funkcjonariusz Bundespolizei. Jak zaznaczył, w ciągu 29 lat służby nie doświadczył nigdy przedtem takiego braku respektu dla władzy.
  wydanym w Nowy Rok komunikacie kolońska policja oceniła atmosferę panującą przed dworcem głównym i katedrą jako pokojową. Dopiero następnego dnia władze poinformowały o napaściach. Media uczyniły to dopiero na początku tego tygodnia.
  W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1000 mężczyzn, według policji „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.
  Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały. Grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.
  Zdaniem niemieckich mediów prawdopodobna jest dymisja prezydenta (komendanta okręgowego) policji w Kolonii Wolfganga Albersa. W poniedziałek Albers ma przedstawić w parlamencie Nadrenii Północnej-Westfalii sprawozdanie z pracy policji. On sam wykluczył możliwość swojej dymisji.
  W tej sytuacji jestem tutaj potrzebny
  — powiedział.
 • @Stanislas Balcerac
  Niemcy już znalazły złoty środek, jak nie dać się imigrantom! Nowa kreacja mody za Odrą: Köln HBF, Anti Vergewaltigung, Sylvester, Karneval, Schweine Kleidung für alle https://www.youtube.com/watch?v=DCa_390-7GE Gegen Grapscher, sexuelle Uebergriffe, Fummler, Vergaltigungen, bei Karneval, an Bahnhoefen, z. B. Köln, Hamburg, Stuttgart, Bielefeld. Mit diesen Kostuemen können Sie Sich frei und ohne Angst bewegen. Kein Gruppenzwang, kein Arm ausstrecken, kein Abstand halten.
 • @Stanislas Balcerac
  To samo jest we Francji do Paryża to już nie ma po co jechać, Berlina też, tam jest rozpiździaj, nic nie zwiedzisz bo jakiś Arab cię kopnie albo opluje! Znajomy przyjechał z Paryża. Syf okropny w parkach, Arabowie, murzyni nie wyrzucają śmieci do kubłów. Ulice zaśmiecone, zasrane, Arabów pełno- strach.
 • @Stanislas Balcerac
  Nie tylko Niemcy. Przez całą Europę w noc sylwestrowo-noworoczną przeszła fala seksualnych napadów muzułmanów na kobiety!!!...W noc sylwestrową w Helsinkach odnotowano niespotykaną skalę molestowania seksualnego kobiet
  — informuje fińska policja. Do napaści doszło – podobnie jak w niemieckiej
  Kolonii – w pobliżu dworca głównego w Helsinkach, gdzie zebrało się ok. tysiąca muzułmańskich uchodźców, głównie Irakijczyków.
  Takich przypadków molestowania nie było w czasie sylwestra w ubiegłym roku, ani przy żadnej innej okazji… To całkowicie nowe zjawisko w Helsinkach
  — powiedział mediom Ilkka Koskimaki, zastępca komendanta stołecznej policji. Skala tych przypadków – jak na razie jest mniejsza niż w Niemczech– bo stwierdzono trzy przypadki molestowania seksualnego.
  Informacje o „otaczaniu kobiet przez duże grupy mężczyzn o ciemnej karnacji” dochodzą też z Austrii i Szwajcarii.
  Zdaje się, że Europa Zachodnia odkryła na masową skalę „seksualność islamu”. I to nie tą opiewaną w „Baśniach z tysiąca i jednej nocy”. Ps....Już kilkakrotnie padało nieśmiałe pytanie: GDZIE byli wtedy Niemcy, Francuzi, Austriacy, Finowie? A może poprawność polityczna nakazuje patrzeć na poniewieranie swoich kobiet? Testowali jak gościnne są europejki w kroku. Shahid Mehdi: "Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów. Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu"...Feministki. Wzywam do apelu!!!...Polskie etatowe córo-feministki, czekam na wasz wyjazd do Niemiec, w celu zorganizowania tam: "Marszu Szmat". Wasze poglądy znajdą tam pełne zrozumienie wśród młodych muzułmanów z Iraku i Syrii...Gdzie są Senyszyn i inne jej podobne? Nie bronią kobiet?
 • @Stanislas Balcerac
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/07/800/400/8648a8161f8a4a01b834e15e22763ecc.png Kuriozalne! (Chazarski pomiot na zdjęciu) Renata Kim staje w obronie... cenzurowania informacji o napadach muzułmanów na kobiety! Solidarność transgraniczna? Polskojęzyczna prasa niemiecka w Polsce staje w obronie swych niemieckich kolegów, którzy ocenzurowali informacje o sylwestrowych atakach muzułmanów na kobiety.
  Według Renaty Kim z tygodnika „Newsweek”, która zabrała głos w radiowej Trójce, podanie z kilkudniowym opóźnieniem informacji o bandyckich napadach muzułmanów na kobiety w kilku niemieckich miastach, trzeba usprawiedliwić dobrem polityki imigracyjnej i ochroną przed prawicą.
  Można tę sprawę widzieć zupełnie inaczej. Doszło do kilkudziesięciu, może kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawdzić: kto dokonał tych napadów, czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie, policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji. Tymczasem prawica, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to propagandowo i uderzyli w samą stosowność i skuteczność polityki imigracyjnej
  — powiedziała redaktorka z pisma Tomasza Lisa. Następnie przedstawiła się jako ofiara prawicy.
  Dowiedziałam się o całej sprawie z twittów jakie otrzymywałam od zwolenników prawicy, które brzmiały mniej więcej tak: „a może by się pani wybrała do Frankfurtu (do napadów doszło w kilku miastach, ale akurat nie we Frankfurcie - przyp. red.)) i tam została zgwałcona. A może by tam pani wysłała swoją córkę. W ten sposób prawica wykorzystuje antyimigranckie nastroje. Więc ja rozumiem każdego dziennikarza, który zastanawia się 15 razy jak podać taką informację, jak ustalić, kto tak naprawdę stoi za atakami bestialskimi, brutalnymi i okropnymi i nie do usprawiedliwienia w żaden sposób, bo wie dokładnie, jak ta informacja zostanie wykorzystana przez prawicę
  — dodała Kim, choć przecież media niemieckie przeprosiły za celowe opóźnianie podania informacji o napadach na kobiety. Politycy niemieccy pytają, czy nie chodzi o cenzurowanie informacji, aby nie zaszkodzić rządowi Angeli Merkel i jej imigracyjnej polityce.
  Wnioski z wypowiedzi Kim łatwo każdy wyciągnie sam.
  Slaw/ „polskieradio.pl” Ps....Ona postulowała aby Polski wychodziły za mąż za islamistów!..Niech lepiej jedzie do Niemiec walczyć o imigrantów niżby miała dalej mówić takie bzdury. Te chazarskie usta mogłyby uszcześliwić niejednego biednego uchodżcę!...Nasuwa się pytanie: tylko kto by chcial ją brzydszą od kozy, owieczki czy rury wydechowej auta zgwałcic?
 • @Stanislas Balcerac
  To nie jest czarny humor! Belgia w reakcji na przemoc ze strony imigrantów zorganizuje... kursy szacunku dla kobiet!!!(sic!!! czyli znowu tajemniczy ktoś zarobi na tych kursach a straci podatnik!)...Belgia zamierza zorganizować w belgijskich centrach przyjęć imigrantów kursy uwrażliwiające ich w kwestii „szacunku dla kobiet” - ogłosił w czwartek belgijski minister ds. polityki azylowej i imigracji Theo Francken.
  Skopiujemy model norweski i wprowadzimy w najbliższych tygodniach te kursy we wszystkich naszych ośrodkach
  — powiedział Francken, cytowany w belgijskich mediach.
  Dodał, że chodzi o „wyjaśnienie, że u nas mężczyźni i kobiety są równi”; w niektórych ośrodkach takie kursy już ruszyły.
  Francken poinformował też, że wraz z belgijskim ministrem spraw wewnętrznych i bezpieczeństwa Janem Jambonem utworzył grupę roboczą, która ma za zadanie zaproponować nowe sposoby walki z ewentualnymi incydentami w ośrodkach dla imigrantów. Zapowiedź kursów padła kilka dni po złożeniu przez ok. setkę kobiet w Niemczech skarg na policji na przypadki molestowania seksualnego w Kolonii w czasie obchodów sylwestrowych. Napastowania według policji oraz świadków wydarzeń dopuszczali się mężczyźni „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”. Ps....A kiedy kursy z budowy i obsługi karabinów maszynowych i składu materiałów wybuchowych. To jakiś matrix!!!! Ja mam lepszy pomysł: podstawić im kilka opłaconych (z budżetu) z góry prostytutek, niech se chłopy spuszczą w końcu z krzyża. Ja ich rozumiem tyle dni w podróży.... Orkiestra jak widać gra do końca! Poprawność polityczna to śmiertelna choroba przenoszona drogą dyplomatyczną wyżarła im mózgi. To ostatnie jej stadium. RIP Belgium!!!A ja proponuję darmowie wizyty i leczenie u psychiatrów dla rządu Belgii.
 • @Stanislas Balcerac
  Ktoś gwałcił w Kolonii? Pewnie nikt. Albo może Hiszpanie... Jak skutecznie zamknąć oczy!!!...Jeśli ktoś nie wiedziałby, na czym polega zjawisko ideologicznego zamykania oczu, by tylko nie narazić się na zobaczenie czegoś, co mogłoby zburzyć miły nam obraz świata, to polecam radykalnie lewicowy portal „StrajkEU”.
  A konkretnie jego redakcyjną publikację nt.skandalu w Kolonii, gdzie jak powszechnie wiadomo w sylwestrową noc tłum młodych Arabów rabował, obmacywał, a czasem gwałcił niemieckie dziewczyny (zabawiając się ponadto obrzucaniem petardami głównej masy, rzecz jasna białych, uczestników zabawy pod gołym niebem).
  Powszechnie wiadomo? Właśnie to wzbudza czujność redakcji „Strajku”. Przecież właśnie nic nie wiadomo; wszystko może być – sugerują pp.redaktorzy – wymysłem burżuazyjnej, rasistowskiej propagandy. „Ich zamieszek – PS) uczestnicy MIELI (wytłuszczenie moje – PS) maszerować, jak też dopuszczać się przestępstw”. A przecież „wszelkie rozważania dotyczące pochodzenia osób, które wzięły udział w kryminalnych pochodach, oparte na spostrzeżeniach dotyczących karnacji uważamy za idiotyczne i z gruntu fałszywe. Nie jest bowiem możliwa żadna precyzyjna obserwacja cery ponad tysiąca awanturujących się mężczyzn w nocy”… Zresztą – sugeruje portal – jeśli gwałciciele byli naprawdę ciemni, to mogli to przecież być Hiszpanie…
  Ale może być jeszcze gorzej. Wszystko może być przecież prowokacją. Bo „zdarzenia te posłużyły jako asumpt do wszczęcia kolejnej rasistowskiej nagonki na wyznawców islamu oraz uchodźców z Bliskiego Wschodu” (KOLEJNEJ rasistowskiej nagonki… w Niemczech, tych Niemczech ściągających na Europę falę migrantów i bojących się z wiadomych względów jak ognia wszelkich podejrzeń o nacjonalizm…. Na jakim świecie żyją gentelmani i damy ze „Strajku”…?). A no na takim, w którym to, co się stało, to może być „sztucznie wytworzony pretekst do realizacji scenariusza francuskiego – wprowadzenia stanu wyjątkowego i masowego ograniczania praw i swobód obywatelskich, legitymizowanego „dbałością o bezpieczeństwo publiczne”. Prowokacja znaczy. Pewnikiem w interesie Amerykanów, no bo to oni stoją za wszystkim, co się na świecie dzieje złego…
  Dlaczego jednak warto zadać sobie trud i przeczytać kuriozalną publikację „Strajku”? Dlatego, że ideologiczne okulary – to nie jest zjawisko istniejące tylko po jednej stronie barykady. Warto zobaczyć, do jakich intelektualnych wygibasów zdolny jest umysł ludzki, konfrontowany z faktami których uznać nie chce, bo ich uznanie oznaczałoby podważenie wizji świata, z którą jesteśmy związani. Warto przejrzeć się w zwierciadle „Strajku”, żeby kiedyś – oczywiście w jakiejś zupełnie innej sprawie – nie wpaść w umysłowo-poznawczą pułapkę konstrukcyjnie podobną do tej, której ofiarą stali się radykalnie lewicowi dziennikarze. autor: Piotr Skwieciński Ps....Oto esencja głupoty europejskich żydolewackich "elit"..."Przecież właśnie nic nie wiadomo" i orzekną, iż młode chłopaki z "Południa" w sylwestrową noc, chcieli się ino zintegrować. Europa się zakręciła i już nie wiadomo tam co dobre co złe, oj mają problem.... ale i tak w nas widzą wroga i to jest niebezpieczne!!!
 • @Stanislas Balcerac 15:45:26
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/07/800/400/de82744c5b43450caa5b2ebf2cd840ed.jpeg Imigranci stanowią zagrożenie również w Austrii! Mieszkanki Salzburga ofiarami przemocy ze strony cudzoziemców!!...Również w Austrii wiele kobiet poskarżyło się na molestowanie seksualne przez cudzoziemców w okresie świątecznym, zwłaszcza w sylwestra - poinformowała w czwartek policja. Do takich napaści doszło w Salzburgu. Konkretna liczba zgłoszeń nie jest znana.
  Zgłoszenia te napłynęły dopiero kilka dni po napaściach, po obszernych doniesieniach mediów na temat podobnych zajść w Kolonii w Niemczech - powiedziała rzeczniczka policji w Salzburgu Valerie Hillebrand.
  Krajowy Urząd Kryminalny sprawdza, czy doszło do zorganizowanych napaści bądź czy można znaleźć powiązania między pojedynczymi sprawcami lub grupami sprawców
  — dodała Hillebrand.
  Jak informuje austriacka agencja APA, 4 stycznia 22-letnia mieszkanka Salzburga złożyła skargę na policji w tym mieście na dwóch nieznanych mężczyzn, którzy dopuścili się wobec niej molestowania seksualnego. Mężczyźni ci byli „zagranicznego pochodzenia” i należeli do grupy ok. 10 osób. Kobiecie ukradziono też wtedy telefon komórkowy.
  W środę policja w Salzburgu otrzymała mailem zgłoszenie podobnego zajścia. W czwartek ujawniono, że w noc sylwestrową 28-letni Afgańczyk molestował seksualnie 58-letnią mieszkankę Salzburga oraz że 23-letni Syryjczyk dopuścił się w Salzburgu molestowania 20-letniej kobiety z Bawarii.
  W środę policja zatrzymała 24-letniego Afgańczyka, który tego dnia molestował seksualnie 28-letnią mieszkankę Salzburga w jednym z lokali. Ochrona zatrzymała sprawcę i przekazała go policji.
  Dziennik „Oesterreich” poinformował w czwartek, że 26 grudnia w Salzburgu dwie młode kobiety zostały napadnięte przez „15 młodych cudzoziemców”, gdy nad ranem wracały z jednego z klubów.
  Austriacka minister spraw wewnętrznych Johanna Mikl-Leitner zapowiedziała, że policja będzie postępowała zgodnie z zasadą „zerowej tolerancji”.
  Jedno jest pewne - my, kobiety na pewno nie pozwolimy ani na milimetr ograniczyć naszej swobody poruszania się w przestrzeni publicznej
  — podkreśliła Mikl-Leitner. Ps....Austria ma problem. Pewnie nie ratyfikowała Konwencji Antyprzemocowej Wobec Kobiet. Właśnie! Niemieckie i austriackie kobiety! Zrozumcie ich! Jesteście takie nietolerancyjne i nie poprawne politycznie! Islam Was ubogaca! Zrozumcie to! Rasizm w tych nazistach straszny! Polecam... http://www.dailymail.co.uk/news/article-3385075/Migrant-husband-allowed-people-smugglers-rape-wife-daily-three-months-payment-trafficking-Europe-joined-sex-attacks.html
 • @Stanislas Balcerac 15:45:26
  Szokujące dane. Nawet 26 tys. uchodźców to dzieci bez opieki!(to narybek wyszkolonych już od małego obcinaczy głów i patroszaczy, filmy o nich są w You Tube!, żadnej j litości, czy jej wzbudzania!)...Brytyjscy deputowani z International Development Committee wzywają do jak najszybszego zajęcia się problemem nieletnich uchodźców. Szacuje się, że w 2015 roku do krajów Unii Europejskiej przybyło nawet 26 tys. dzieci, które zostają bez opieki dorosłych.
  Dzieci są narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Wśród uchodźców to one wymagają największej opieki
  —podkreślają unijni urzędnicy.
  Istnieje poważne prawdopodobieństwo, że dzieci bez opieki staną się ofiarami handlarzy ludźmi, którzy mogą je zmusić do prostytucji, niewolniczej pracy i zajęcia się handlem narkotykami
  —alarmują.
  IDC i organizacja Save the Children wspólnie zaapelowały do Davida Camerona o przyjęcie 3 tys. małoletnich imigrantów w trybie natychmiastowym.
  Podkreśla się też, że nieletni uchodźcy powinni być objęci specjalnym programem, który ułatwi im asymilację w kraju, który ich przyjmuje, naukę języka, a po uzyskaniu dorosłości znalezienie pracy. Nie należy też zapominać o pomocy humanitarnej w krajach skąd do Europy przybywa najwięcej uchodźców.
  parliament.uk/.polishexpress.co.uk Ps...Najeźdźcy biorą ze sobą sieroty aby były dla nich tarczą w ekspansji na Europę a potem je porzucają i tyle w temacie..Czytałem o tych 30letnich "nieletnich" w WB. Duża część tych dzieci wygląda nawet na 40 lat. Jaja to nie z Nas Polaków. Nas na karuzele nie wpuszczali gdy 126cm nie mieliśmy.
 • To są jakieś jaja!!!!
  "Tu jest piekło"
  Warunki, jakie władze Berlina zgotowały uchodźcom, wołają o pomstę do nieba. Oto garść obserwacji ze stolicy, która lubi zadawać szyku, a nie potrafi stawić czoła kryzysowi imigracyjnemu. [Od miesięcy Lageso nie schodzi z pierwszych stron gazet. W październiku spod ośrodka rejestracji pedofil uprowadził czteroletniego Mohameda, którego później zgwałcił i zamordował. W internecie można obejrzeć filmy wideo, na których widać, jak ochroniarze okładają uchodźców pięściami i obrzucają nazistowskimi wyzwiskami. Dziennikarz "New York Timesa" nie potrafi zrozumieć, jak kraj znany z porządku i dobrej organizacji może dopuścić do powstania biurokratycznego piekła. Uchodźcy całymi dniami stoją w błocie w tasiemcowych kolejkach, aby zdobyć upragniony numerek do następnej kolejki.] Całość tu: http://wiadomosci.onet.pl/prasa/tu-jest-pieklo/23e4mm Ps..... Poczytałem sobie i jakoś mnie nie rusza. Makrela ich zaprosiła i teraz łapy umywa, a służby robią bokami za pieniadze takie jak rok temu
  [Emigranci] mają lepiej niz polski bezrobotny, a jeszcze chcą wiecej
  Niech lepiej napiszą o ich bezczelnym zachowaniu zamiast wypisywać ckliwe bajeczki
  Niech napiszą jak wchodzą do sklepu biorą co chcą a przy kasie rzucaja [Merkel zallen]
  Nie róbcie z nas durni - nie mamy nic wspólnego z tymi ludźmi. Do Arabii Saudyjskiej mieli blizej - i morza nie było. Niech wracają do domu. Jeśli uznacie, że to nieludzkie - uznam, że nie są ludźmi!
 • @Stanislas Balcerac
  Zbiorowy gwałt w sylwestrową noc. Dwie nastolatki ofiarami imigrantów z Syrii!...Grupa imigrantów z Syrii jest oskarżona o popełnienie gwałtów na dwóch nastolatkach w wieku 14 i 15 lat. Do przestępstwa doszło w noc sylwestrową w dzielnicy niemieckiego miasta Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią.
  Trzech z czterech napastników zostało aresztowanych. Ostatni jest poszukiwany. Są to imigranci z Syrii, którzy obecnie mieszkają w Holandii, Szwajcarii oraz Niemczech. Do gwałtu doszło w noc sylwestrową, kiedy nastolatki, które tego wieczoru poznały swoich przyszłych oprawców, udały się do dzielnicy imigrantów Friedlingen do mieszkania 20-letniego Syryjczyka i jego 14-letniego brata. Tam dziewczyny zostały wielokrotnie zgwałcone przez grupę czterech imigrantów, ubiegających się o azyl w krajach Europy. Jak stwierdza policja, cytowana przez lokalną prasę, informację utrzymywano w tajemnicy przed mediami przez siedem dni, ze względu na dobro ofiar. Prokurator stwierdził, że ten gwałt „nie ma związku” z atakami na tle seksualnych w sylwestrową noc na kobiety w Kolonii. Ps....Pomijam już gwałt , bo to zbrodnia , ale czy nie jest rzeczą dziwną , że dwie gówniary dały się zaprosić 3em islamistom do mieszkania? Czy ta młodzież wychowana w laickiej kulturze nie ma jakiegoś instynktu samozachowawczego? Po co poszły, przecież nie na alkohol z islamistami ani nie na intelektualne rozmowy z przybyszami posługującymi się językiem ang. czy niemieckim : ja być, ty dać mi . Wina leży przede wszystkim po stronie państwa , bo co można wymagać od dziczy . Czy można mieć pretensje do lwa że zaatakuje człowieka ? Taki jego instynkt. Człowiek by się zabezpieczyć albo odgradza się ogrodzeniem od lwa albo dokonuje odstrzału a nie wchodzi między stado drapieżników . Tego powinni uczyć w szkołach i w mediach , a nie głaskania lwa czyli multikulti. Proszę pamiętać, że tym ludziom polityczna poprawność zablokowała rozsądek. Odmowa włażenia do mieszkania emigrantów byłaby zakwalifikowana jako rasizm (i prawdopodobnie odpowiednio ukarana). Jak łatwo szaleńcy zdobywają władzę. Przewidywalne konsekwencje polityki Merkel porównać można z ze skutkami polityki szaleńca Hitlera. Potrzebny jest nowy, ale skuteczniejszy Stauffenberg. Zasadnicze pytanie, jakie w związku z reakcją na zachowanie "zaproszonych uchodźców" przez Frau Merkel do Europy, jest takie, kto rządzi w Europie. I jest to ostatnia chwila, aby dać na nie odpowiedź,a później pozostanie nam albo, ... no właśnie. Słyszę, że w Kolonii, jak i w innych częściach Niemiec, niemieckie kobiety będą szkolone, jak zachowywać się wobec uchodźców, aby nie wystawiać ich na pokusy gwałcenia białych kobiet. Słyszę jak w Wielkiej Brytanii dla diaspory muzułmańskiej, stanowiącej zaledwie 3,38% społeczeństwa w religijnym państwie (kościół anglikański i kościół protestancki to kościoły państwowe, a królowa jest przecież głową kościoła anglikańskiego - katolickiego) zarządzono przesunięcie terminów egzaminów, z uwagi na ewentualne wycieńczenie świętym postem, bo akurat miesiąc ramadan koliduje z egzaminami maturalnymi. Furda kilka milionów młodzieży innych wyznań, ważne aby muzułmanie mieli to czego nawet głośno nie wyrazili, a co daje im na tacy rząd Jej Królewskiej Mości. We Francji, Austrii, napaści, ataki terrorystyczne, w Szwecji uchodźcy to członkowie jakże kulturalnej i pacyfistycznej organizacji Boko Haram. Pytam więc kto w niemal 500 milionowej społeczności rządzi - Niemcy, Polacy, Anglicy, Francuzi, czy stanowiący dzisiaj zaledwie niewielki - jeszcze -odsetek odłam wojującego i szybko ogarniającego strachem i terrorem Europę, islamu. Najwyższy czas sobie na to pytanie odpowiedzieć, inaczej za dwa, trzy lata poczujemy się gośćmi we własnym domu, a za ;at pięć nawet gośćmi mocno niepożądanymi. Dzisiejsze europejskie elity polityczne trzeba szybko odesłać w niebyt, aby to co przewiduję, nie stało się jakże przykrą rzeczywistością, powodującą, że biali Europejczycy będą zmuszeni masowo emigrować - tylko dokąd? Kto stoi za agresją na Syrię? Kto stoi za "ISIS" państwem islamskim?
  https://www.youtube.com/watch?v=2IwUWDovfN8
  To teraz wiadomo co to takiego ta Fundacja "Estera". Co za podłość.
 • @Stanislas Balcerac
  A wyposzczenie będzie narastać.....na wiosnę, jaja będą spuchnięte jak dzwony. Chłopaki pontonami przyplyneli żeby ulżyć potrzebującym brzydszym od polskiej krowy, kozy czy rury wydechowej samochodu starym Niemkom. Niepotrzebna już będzie turystyka seksualna bo popyt z podażą spotka się wprost na ulicy. W końcu karnawal dopiero się zaczął a Europa to taka większa Wenecja. Mili panowie niezbyt rozumieją obce im kulturowo subtelności. Dla nich kobieta z odkrytą twarzą i bez towarzystwa opiekuna to zwykła kurwa. Gdzie pani Merkel ta stara rura chce ich deportować? No i ta zapowiedź Merkel o deportacji śmieszy! Gdzie i kogo? Państwa z których ci ludzie przybyli już zapowiedziały, że nie będą nikogo przyjmować z powrotem poza tym sami imigranci wyrzucili swoje dokumenty w drodze do Europy więc nie wiadomo skąd są i dostają się do niej po kilkudziesięciu na jednym lewym paszporcie. Więc stara pusta i jałowa już rura Merkel po raz kolejny kłamie. Zwykły kit na zasadzie by coś powiedzieć jak się nabroiło. Gdzie ona ich deportuje? Kto ich przyjmie? Sorry Frau Merkel - zaprosiło się gości na stałe to nie można ich nikomu sprzedać. Chciałaś Polsce ale na szczęście Polacy pogonili twoje podnóżki i nic z tego. Jeżeli policja w Niemczech zataja fakty przed społeczeństwem to już nie są zachodnie standardy. I jeszcze są zaniepokojeni stanem demokracji w Polsce. Państwo niemieckie w kwestii imigrantów jest nieudolne. A żydolewacka, pedalska UE potrafi jedynie debatować o tym co należy zrobić. Nic więcej!.
 • Putin o szariacie
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/putin-o-szariacie.jpg
 • KONDOM – Komitet Obrony Niemieckiej Demokracji Oraz Mediów!
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/kondom.jpg W związku z zagrożeniem dla demokracji u naszych sąsiadów Niemców, postanowiliśmy zawiązać inicjatywę mającą na celu pomóc Niemcom w ich walce o wolność!
 • Pamiątka z Kolonii..!
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/pamic485tka-z-kolonii.jpg
 • @Stanislas Balcerac
  To będzie eksplozywnym hitem Niemiec w 2016 r!!!.: Allahu Trapbar | Arabic | Trap | Beat | Instrumental | Compilation video https://www.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4
 • A poniżej "deser"!
  Niemcy ROZEDRZYJCIE Zdzirę A.Merkel Na KAWAŁKI ! Ta komunistyczna ŻYDOLEWACKA zdzira A. Merkel na zamówienia ideologiczne ZBOCZEŃCÓW żydo-masonerii z pod szyldu „Bnai Brith International” oraz pazernych korporacji przewrócili do góry nogami całe państwo niemieckie zamieniając je normalne PIEKŁO dla wszystkich tam zamieszkałych niemieckich obywateli ! Czy rzeczywiście wszyscy Niemcy już kompletnie ZGŁUPELI ? Przecież tą oczywistą żydolewacką PSYCHOPATKĘ A. Merkel już przeciętni obywatele Niemicy powinni dawno ODSUNAĆ od władzy jako NISZCZYCIELKI państwa niemieckiego. ŻYDOLEWACZKA A. Merkel była zawsze stuknieta … na obozie szkoleniowym FDJ!..."Ładne" te Niemry nie ma co!!! Polskie krowy i kozy muzułmańskie czy rury wydechowe aut ładniejsze od nich!... https://theslnaturist.files.wordpress.com/2014/11/scan10139.jpg To trzeba mieć naprawdę sieczkę w głowie robiąc z siebie takie ŻYDOLEWACKIE widowisko: https://theslnaturist.files.wordpress.com/2015/02/merkel.jpg
 • @@@!
  Widzieli ataki na kobiety, nie mogli zareagować. Wstydliwy raport niemieckiej policji

  Niemiecki „Der Spiegel” dotarł do wewnętrznego raportu policji powstałęgo po fali przemocy wobec kobiet, do której doszło w sylwestrową noc w Kolonii. Według dokumentu funkcjonariusze byli otoczeni i nie mogli pomóc osobom, które wołały o pomoc. Sytuacja na dworcu jest opisana jako „chaotyczna i wstydliwa” dla policji.

  Kolońska policja krytykowana jest za opieszałość i początkowe bagatelizowanie incydentów. Ofiary molestowania skarżą się na brak pomocy ze strony stróżów prawa. Krytykowane są także media za poinformowanie o napaściach z kilkudniowym opóźnieniem. Do wewnętrznego raportu federalnej policji, którego autorem jest wysoki rangą funkcjonariusz, dotarł niemiecki „Der Spiegel”. Wynika z niego, że funkcjonariusze stracili w sylwestrową noc kontrolę na dworcu w Kolonii.

  Według raportu policjanci widzieli wiele zrozpaczonych, zapłakanych, przestraszonych głównie kobiet i dziewcząt. Odnotowali „bójki, kradzieże i napaści o charakterze seksualnym”. „Kobiety czy same, czy w towarzystwie stanęły wobec trudnego do opisania w słowach wyzwania stawienia czoła masie mocno nietrzeźwych mężczyzn. Horda przed dworcem i wewnątrz niego pozostawała niewzruszona obecnością policji” – czytamy w raporcie.

  Nie udało się zidentyfikować większości odpowiedzialnych za napaści. „Siły bezpieczeństwa nie były w stanie odnotować wszystkich incydentów, ataków i przestępstw, ponieważ po prostu było ich zbyt wiele jednocześnie” – stwierdza raport.

  Relacje policjantów

  Policjanci według dokumentu mieli być sfrustrowani tym, że nie mogą pomóc ofiarom. Nie byli nawet w stanie nagrać jednocześnie wszystkie incydenty, które miały miejsce. Raport powołuje się na kilka relacji funkcjonariuszy. Funkcjonariusze wskazują, że dotarcie do ofiar napastników utrudniał tłum ludzi dzwoniących po pomoc do służb bezpieczeństwa.

  W relacji inny policjant twierdzi, że jeden z mężczyzn krzyczał: „Jestem Syryjczykiem, trzeba mnie traktować uprzejmie. Pani Merkel mnie tu zaprosiła”. Inny napastnik miał podrzeć swoje pozwolenie na pobyt i stwierdzić, że „jutro pójdzie po nowe”. Napastnicy mieli odmawiać opuszczenia miejsca zdarzenia, a sami policjanci nie mieli środków, aby zatrzymać sprawców.

  Raport nazywa sytuację, która miała na miejsce na dworcu w Kolonii „chaosem”. Według autora wydarzenia wymknęły się spod kontroli policji do tego stopnia, że mogło dojść do poważnych obrażeń, a nawet śmierci. Autor dokument zaznacza, że policjanci zostali obrzuceni butelkami i materiałami pirotechnicznymi.

  Raport kończy ponura konkluzja. Twórca raportu przyznaje, że przez 29 lat swojego doświadczenia w policji nie widział takiego działania policji. Wskazuje, że na miejscu było za mało funkcjonariuszy i zbyt mało sprzętu. Pojawia się też zarzut bezsilności policji w tej „chaotycznej i wstydliwej” sytuacji.

  http://www.tvn24.pl/niemcy-wewnetrzny-raport-policji-po-napasciach-w-kolonii,608827,s.html
 • @Stanislas Balcerac
  Ciekawy wpis policjatki /strażniczki więziennej z Niemiec, więc go zamieszczam: Magda K. do ~przyjechała do naszego miasteczka: Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale mam wrażenie, że mieszkamy w tym samym miejscu, choć pewnie tak samo czują się setki kobiet w całych Niemczech. Pracuję w więzieniu niemieckim dla mężczyzn, gdzie nie ma segregacji wg pochodzenia i zauważam powolny przyrost osadzonych pochodzenia północnoafrykańskiego (tak to sie teraz zwykło mówić ze względu na falszywie rozumianą poprawność polityczną). Mimo miejsca, w którym pracuję nie miałam lęku przed obcymi do momentu, gdy w moim mieście spacerują kilkuosobowe grupki młodych mężczyzn o ciemnym kolorze skóry. Oblepiające spojrzenia ignoruję, ale jest w tym pewien rodzaj abnegacji z ich strony. Obcisłe spodnie, buty na obcasie i rozpuszczone włosy to dla nich obraz łatwej i niemoralnej kobiety. Choć to brzmi strasznie, to nie zaskoczyły mnie te ataki w Köln, choć bardzo zbulwersowały. Spodziewałam się, że dojdzie na tym punkcie do zderzenia kultur. Niemiecki rząd jeszcze gorzko pożałuje swoich decycji. Obawiam się jednak, że tacy politycy jak Reker są w stanie wprowadzić prawo szariatu, skoro już nakazują wprowadzenie kodeksu zachowania dla kobiet.
 • A co z "uchodzcami" spuchniętymi bołtunami dla Polski?
  Grupa polskich oficerów łącznikowych, /pewnie baby w spódnicach?/m.in. Straży Granicznej, uczestniczy w Grecji w procesie weryfikacji tożsamości 67 uchodźców wytypowanych w pierwszej kolejności do osiedlenia w Polsce - poinformował wiceszef MSWiA Jakub Skiba.


  Zgodnie z dotychczasowymi zobowiązaniami polskiego rządu pierwsze grupy głównie syryjskich uchodźców - relokowanych z Włoch i Grecji oraz przesiedlanych z Libanu - mają trafić do naszego kraju w tym roku. Docelowo Polska ma przyjąć ok. 7 tys. osób w ciągu dwóch lat.

  Jak "zapewnia" PIS to maja być "chrześcijanie".A czy żyd miał świnię ?
 • @kfakfa 16:14:54
  Przypominam, że w Finlandii ze 100 przyjętych uchodźców z Somalii , zrobiło się po łączeniu rodzin, imamów, i dzięki ich jurności w 2011......13 000!!! . Bezrobocie wśród Somalijczyków w UE sięga nawet 98 % wśród kobiet i 90% wśród meżczyzn. Do Polski ponoć trafią tylko te "dobre muslimy" które tylko gwałcą, biją i okradają. Te "złe muslimy" które biegają z kałasznikowami po ulicach i się wysadzają w powietrze zostaną w Europie Zachodniej. No mam taką nadzieję. Kibole będą miały co robić a kobietom radzę już teraz zaopatrzyć się w "pasy cnoty" i burki.
 • @kfakfa 16:14:54
  Więcej wiedzy więcej strachu, uchodźcy w Europie. Dlaczego polskie służby mogą „kury szczać prowadzać” a nie sprawdzać uchodźców. Krótka historia imigranta-oszusta Simona Mola.

  a. Dyrektor Urzędu ds. Cudoziemców nie miał wątpliwości że akta Kameruńczyka Simona Mola są znakomicie zweryfikowane i udokumentowane. Zaklinał się nawet że w porównaniu z dokumentacją innych uchodźców którzy dostali azyl są wręcz idealne.
  b. Gazeta Wyborcza piała z zachwytu nad uchodźcą pisząc że pan Simon Mol jest przykładem tego co uchodźcy mogą dać Polsce. Mol pouczał Polaków że muszą zapomnieć o ksenofobi i rasizmie. Działaczki lewicowe patrzyły w niego jak w tęczę a ten zachwyt przełożył się u niektórych na stosunki bardziej imtymne co tragicznie dla nich zaowocowało.
  c. Po tym jak się okazało że świadomie zarażał kobiety HIV wyszło na jaw że jest zwykłym oszustem. Zdołał wykiwać polskie władze, zmyślał od samego początku, skłamał w każdym szczególe swojej biografii a skala tego fałszerstwa była wprost ogromna.
  d. Gazeta Wyborcza szybko zapomniała o swoim guru a Urząd ds. Uchodźców do dzisiaj nie ma sobie nic do zarzucenia.
  e. Jak więc polskie służby chcą sprawdzać 7 tys. uchodźców skoro jeden Kameruńczyk zdołał ich wydupczyć?

  1. http://www.pomorska.pl
  2. http://www.owczarek.com.pl
  3. http://wpolityce.pl
  4. "wSieci" nr 38.
 • @kfakfa 16:14:54
  Po zamachach, ofiarnych całopaleń samochodów, złodziejstwie i gwałtach, wiemy jakie powstały nowe kraje w Europie, to bez wątpienia: Kalifat Francuski, Kalifat Niemiecki i Kalifat Benelexu. Pierwszy powstaje z podziału Francji, drugi wg zajmowanych Landów, a trzeci po połączeniu Belgii, Holandii i Luksemburga. TYMCZASOWY NOWY PODZIAŁ EUROPY. Zeznania świadków, szczególnie polecam 4:33, strażnik hotelowy mówi jak policja aresztuje a potem wypuszcza i jak aresztowani niszczą dokumenty z pogardą. Policja legitymowała i doskonale wie, że to tzw. Syryjczycy
  https://www.youtube.com/watch?v=qk5hroambIs
 • @Kula Lis 65 16:35:36
  I nikt dupy nie ruszył,PIS każe nadstawić II PO liczek
 • @kfakfa 16:14:54
  A tak kochają emigranci tych co na nich pracują, etc... obejrzyjcie!. Polki, nas to samo czeka!!! www.facebook.com/844314728955238/videos/892657477454296/?pnref=story
 • @kfakfa 16:44:13
  Kogoś to dziwi? Wychowani w kulturze islamskiej młodzi mężczyźni DADZĄ PRZEDSMAK MULTIKULTUROWEGO FAJNEGO PAŃSTWA NIEMCOM !!!... Niemki poznają swoją przyszłą pozycję sołeczną trochę wyższą od kozy ... I ból będzie, ale też może być już za późno na odkręcenie tego!!! ...Brawo chłopcy tak trzymać. Za dwa lata bedziecie rządzić w Reichu. Jak powyrzucacie pedałów w tym burmistrza Berlina z jego "żoną" z dachów, to zostanie tylko jedna trzecia Niemców. Tym, co przetrwają dacie trochę piwa i po samochodzie i sami wyjadą ciupciać do Tajlandii lub Afryki. Reich wyludni się i jak sprowadzicie swoje rodziny, to będziecie mieli większość.!!!
 • @kfakfa 16:44:13
  O dantejskich scenach w obozach dla "uchodźców", w tym w samej stolicy Niemiec, w Berlinie pisze prasa i ilustruje to zdjęciami. Budżet Berlina jest już zadłużony na ponad 50 mld €, a zadłużenie z dnia na dzień rośnie i oprocentowanie dla banków trzeba płacić a "przybyszów jest już ponad 90 tys i idą nowi. Tylko patrzeć, jak Berlin ZBANKRUTUJE W SENSIE DOSŁOWNYM! Wówczas padnie pytanie: was nun, Frau Merkel? (co teraz p. Merkel?). Tyle, że odpowiedzi nie będzie już udzielać "żelazna kanclerka" tylko jej następca TNĄC RADYKALNIE WYDATKI W TYM NA CAŁY SYSTEM SOCJALNY DLA NIEMCÓW! Innego wyjścia NIE MA! Dodrukowanie pieniędzy nie pomoże!
 • @kfakfa 16:44:13
  https://clone-zone.s3.amazonaws.com/images/2015/9/iwy4iwwgl_pol_fakt_640.jpeg BRUTALNY GWAŁT NA POLCE W WARSZAWIE SPRAWCA ISLAMSKI UCHODŹCA !!! ZACZĘŁO SIĘ!!!... UWAGA NAGRANIE SPRAWCY MATERIAŁ AV !! Brutalny gwałt na Polce w centrum Warszawy. Napastnik był uchodźcą z Egiptu – zobacz nagranie Był członkiem jednej z najgroźniejszych obecnie organizacji terrorystycznych – Państwa Islamskiego – i… emigrował do Polski. Dlaczego? – planuje wprowadzić terror również w Polsce. Dzisiejszej nocy Mohammad Salameh brutalnie zaatakował i zgwałcił 21-latkę na jednym z mokotowskich osiedli. Kobieta w ciężkim stanie znajduję się w szpitalu. Mohammad Salameh jest poszukiwany przez policję. Dzisiejsza sytuacja pokazuje nam czym może tak na prawdę grozić postępująca islamizacja Europy. Czy polskie kobiety mogą czuć się bezpieczne wobec fali arabskich imigrantów w Polsce? Arabowie wyjątkowo reagują na Polki. Próbują je uwieść, a gdy im się to nie udaje często dochodzi do przestępstw na tle seksualnym. Dodatkowo zagrożenie dla polskich kobiet może powodować to że nie noszą one burek, co irytuje przybyszów ze wschodu. Mohammad Salameh jest poszukiwany w całym województwie mazowieckim, na drogach zarządzone zostały dodatkowe kontrole, aby uniemożliwić ucieczkę byłego terrorysty – gwałciciela z Polski.
  http://wiadomosci.wp.pl.whyv.clonezone.link/gwałt // https://miziaforum.wordpress.com/2015/10/25/brutalny-gwalt-na-polce-w-warszawie-sprawca-islamski-uchodzca-zaczelo-sie/ /// Jeśli ktoś rozpoznaje sprawcę proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przy ul. Śniadeckich 14 (tel. 41 349 34 50, 349 34 57) albo z Prokuraturą Rejonową w Kielcach (tel. 41 364 97 40).

  Cały tekst: http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,90278,8621578,Szukaja_niedoszlego_gwalciciela__Maja_nagranie.html#ixzz3qYOay6Je
  http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,90278,8621578,Szukaja_niedoszlego_gwalciciela__Maja_nagranie.html
  Moje jądra są spuchnięte Uchodźcy domagają się sexu. https://youtu.be/el-eEK4bnzM U siebie może ew. wyruchać kozę. Muzułmanin NIE MA dostępu do kobiety przed ślubem. Jeśli jest golasem, nie stać go na żonę i musi kozę albo kolegę. I tyle.
 • @kfakfa 16:44:13
  Rosja będzie kastrować pedofilów i gwałcicieli!...Do rosyjskiego parlamentu trafił właśnie projekt ustawy zakładającej kastrację przestępców seksualnych tj. pedofilów czy gwałcicieli. Jak podają rosyjskie źródła, przegłosowanie projektu jest pewne.

  Projekt ustawy, która zakłada chemiczną kastrację osób, które dopuściły się ciężkich przestępstw seksualnych złożył rosyjski senator Antonin Bielakow. Gdyby nowe prawo weszło w życie to rosyjskie prawo obligowałoby tamtejsze sądy do poddania wszystkich pedofilów i gwałcicieli chemicznej kastracji, która m.in. drastycznie obniża popęd płciowy.

  Co ciekawe procedura kastracji nie będzie w całości finansowana ze środków publicznych, część kosztów zostanie pokrytych ze środków prywatnych i specjalnych funduszy. Rosyjskie władze tłumaczą takie rozwiązanie troską o nadwyrężony budżet państwa, który cierpi ostatnio z uwagi na rosyjski kryzys gospodarczy spowodowany m.in. sankcjami państw Unii Europejskiej po rosyjskiej agresji na Ukrainę.

  To nie pierwsze takiego rodzaju prawo w Rosji. Trzy lata temu, ówczesny prezydent Federacji Rosyjskiej, Dmitrij Miedwiediew, podpisał ustawę zakładającą dobrowolne poddanie się chemicznej kastracji dla pedofilów i gwałcicieli w zamian za skrócenie wyroku. Po trzech latach rosyjskie władze zauważyły jednak, że chętnych do kastracji nie ma zbyt wiele i stąd decyzja o przemianowaniu procedury na obowiązkową. http://pikio.pl/rosja-bedzie-kastrowac-pedofilow-i-gwalcicieli/
 • @kfakfa 16:44:13
  Niemiecka ulica mówi dość! Służby zawiodły, ludzie sami rozprawią się z imigrantami!...Ani kanclerz Angela Merkel, ani nikt z rządu, w dalszym ciągu oficjalnie nie przyznali się do błędu w sprawie niemieckiej polityki imigracyjnej. Nie padło też słowo „przepraszam” za ostatnie wydarzenia. Jednak problem z imigrantami zaczyna być dostrzegalny przez niemiecką ulicę. Coraz więcej informacji ujawniają także skompromitowane media, które do tej pory ze względu na poprawność polityczną wszelkie problemy z tzw. „uchodźcami” zamiatały pod dywan.

  Na światło dzienne wychodzą kolejne sprawy, które ukazują prawdziwe oblicze zagrożenia, jakie na Niemcy, ale także na całą Europę, sprowadziła Angela Merkel, zapraszając bez ograniczeń imigrantów.

  Jak wynika z wielu komentarzy prasowych, prawdziwy powód „dobrego niemieckiego serca wobec uciekinierów”, to czysta ekonomiczna kalkulacja, która po prostu wymknęła się spod kontroli. Coraz odważniej niemieccy ekonomiści szczerze przyznają, że kraj jak nigdy potrzebuje imigrantów, aby utrzymać wzrost gospodarczy i zniwelować ujemny przyrost demograficzny. Mówili o tym np. uznani eksperci ds. ekonomii, naukowcy w tej dziedzinie i politycy, którzy w lipcu tego roku zebrali się na sympozjum gospodarczym w Szlezwiku Holsztynie. Tam także podły słowa: „Tak, Niemcy potrzebują uchodźców – potrzebują ich, aby za kilka, a nawet kilkadziesiąt lat utrzymać obecne tempo wzrostu gospodarczego”. Profesorowie Hans-Joachim Grote i Ruediger Soltwedel przyznali wprost, że w 2025 roku w Szlezwiku Holsztynie oraz w Hamburgu każda osoba pracująca będzie musiała utrzymać jednego rencistę. – Uchodźcy są dla nas ogromną szansą, aby ten deficyt uzupełnić – szczerze powiedział Grote. Takie samo zdanie ma prezydent Izby Gospodarczo-Handlowej w Berlinie Stephen Schwarz, który jednak otwarcie zastrzega, że pozostać w Niemczech mogliby tylko ci, którzy będą pracować. Dołóżmy głos polityków, którzy jeszcze kilka miesięcy temu zapewniali, że uchodźcy są niezbędni, a dzisiaj żądają zaostrzenia prawa imigracyjnego i możliwości szybszego ich wydalania. Szef SPD Sigmar Gabriel, który w lipcu zapewniał, że rocznie Niemcy są w stanie wchłonąć i wręcz potrzebują od 300 do 400 tysięcy uchodźców, dzisiaj – gdy okazało się, iż sytuacja przerosła nawet niemieckie możliwości – jest pierwszy, który zamierza szybko wyrzucać uchodźców z kraju. Okazuje się, że nie tylko media, ale także policja w sprawie uchodźców kłamała. Na jaw wychodzą historie, w które trudno uwierzyć zwykłemu obywatelowi. Policja w Kolonii wiedziała o atakach na dworcu kolejowym, ale wolała te informacje ukryć. Mało tego, z wielu wewnętrznych raportów wynika, że organa ścigania od początku doskonale wiedziały, że za atakami na kobiety stoję „uchodźcy”, którzy przybyli do Niemiec w ostatnim czasie. To nie wszystko, co próbowała ukryć policja, bowiem – jak wynika z innych wewnętrznych raportów – w czasie policyjnych interwencji wielokrotnie dochodziło do obrażania czynnego i prób ataków na tle seksualnym na policjantki. Czyli policja znała problem już wcześniej. Teraz wszyscy – no może jeszcze nie wszyscy – pytają, dlaczego informacje te były ocenzurowane? Narastają wątpliwości, czy władza rzeczywiście postępuje z obywatelami rzetelnie i szczerze? O tym mówi niemiecka ulica. Angela Merkel owszem, ostro potępiła ataki na kobiety i oznajmiła, że należy się im przeciwstawić z całą mocą, ale zaraz dodała, że konieczna jest dyskusja o kulturze współżycia. Ciekawe, czy kanclerz zmieni zdanie, gdy przeczyta najnowsze sondaże przeprowadzone wśród swoich obywateli na temat tego, co należy przedsięwziąć wobec uchodźców, aby zapobiec takim zajściom kryminalnym, do jakich doszło w sylwestrową noc. Otóż aż 88 procent badanych uznało, że islamskim uchodźcom podejrzanym o skłonności do bandytyzmu należy zakazać udziału w jakichkolwiek zgromadzeniach. Ponadto 87 procent Niemców opowiada się za natychmiastowym odbieraniem niemieckiego obywatelstwa wszystkim, którzy gdziekolwiek współpracowali z podejrzanymi o terroryzm. Jeszcze ostrzej reagują wszelkie portale społecznościowe, gdzie na polityce rządu niemieckiego obywatele nie zostawiają suchej nitki. Niemcy się budzą, czego dowodem jest nieznanym tutaj fenomenem oddolnej organizacji samoobrony. W Duesseldorfie mieszkańcy widząc, że policja ich oszukuje i nie jest w stanie obronić przed agresywnymi uchodźcami, skrzyknęli się na Facebooku i założyli coś w rodzaju obywatelskiej policji. Ta grupa już liczy ponad cztery tysiące osób. Ich główny cel to prowadzenie wszędzie tam, gdzie może wystąpić zagrożenie, cywilnych partoli, aby reagować zanim dojdzie do jakiegokolwiek ataku agresywnych islamistów. Oczywiście miejscowa policja wyraża swój niepokój takimi inicjatywami, twierdząc, że jest to zajęcie zbyt niebezpieczne i takimi działaniami powinny się zajmować odpowiednie służby. Problem leży jednak w tym, że te wszystkie służby, wraz z niemieckimi mediami, całkowicie zawiodły i dlatego inicjatywę przejmują obywatele. Nie wiadomo, jak szeroko zostanie rozpropagowana akcja z Duesseldorfu, ale już o podobnych inicjatywach mówią w sieci inne miasta niemieckie. Dużo się mówiło – także w Polsce – o tym, że niemieccy mężczyźni powinni bronić swoich, ale także wszystkich innych kobiet, a tego nie czynili. Padały słowa o tchórzostwie. Należy jednak oddać prawdę, że próby cywilnej obrony kobiecej czci jednak były. Okazuje się, że gdyby nie interwencja – i to zarówno w Kolonii jak i w Hamburgu – właśnie niemieckich mężczyzn, to zajścia skończyłyby się jeszcze bardziej tragicznie. Policyjne raporty mówią o tym, że w wielu przypadkach sytuacja mogłaby być poważniejsza, ale na szczęście w obronie kobiet stanęli niemieccy mężczyźni.
 • @kfakfa 18:50:03
  Policja niemiecka była bierna !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=salnMKzX1JE
  Póki nie usuną!- Naoczny świadek.
 • @kfakfa 16:44:13
  https://www.youtube.com/watch?v=R_rvAeJzYZQ
  Live: Pegida-Demo und Gegenprotest am Kölner Hbf nach Übergriffswelle auf Frauen in Silvesternacht
  Przekaz na żywo z Kolonii....
  "właśnie oglądam transmisję live z protestów Pegidy w Kolonii, Niemcy zostali zablokowani przez policję, wypchnięci z ulicy za pomocą wozów bojowych, gazu łzawiącego i armatek wodnych! Tak rząd Merkel traktuje swoich obywateli!"
 • @kfakfa 16:44:13
  Niemcy: policjanci zostali poinstruowani, by nie afiszowali przestępstw migrantów!(SIC!)..Po napaściach na kobiety w Kolonii niemieccy policjanci zostali poinstruowani przez zwierzchników, by nie rozgłaszano informacji o przestępstwach, które popełnili migranci – pisze „Bild”, powołując się na wysoko postawionego funkcjonariusza organów ścigania z Frankfurtu nad Menem. Według niemieckiej gazety, polecenie wydano funkcjonariuszom z krajów związkowych Hesja i Nadrenia Północna-Westfalia podczas zamkniętego zebrania. Jak pisze „Bild”, w Niemczech nie o każdej sprawie informowane są media, jednak zaskakujący jest fakt, że niektóre z nich powinny być rozpatrywane oddzielnie i w ograniczonym dostępie. Rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Hesji poinformował, że szefów resortowych biur prasowych uprzedzono, że negatywne informacje o uchodźcach mogą być wykorzystane przez ekstremistów przeciwko osobom, które rzeczywiście potrzebują ochrony. W noc sylwestrową mężczyźni „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej" osaczali kobiety, napastowali je, a następnie okradali. Policja przed długi czas nie mogła opanować sytuacji. Dotychczas liczba zawiadomień o popełnieniu przestępstwa składanych przez ofiary molestowania przekroczyła 170. Ps....Niemcy są dzisiaj postrzegane w Polsce jako dziki nieprzewidywalny kraj. Około rok temu tzw. ISIS wydało komunikat , że przeniesie walkę na teren Europy, przerzucając swoich bojowników. I zaczęła sie wielka fala tzw. uchodźców . W tej fali większość stanowią młode "byczki" . Jacy to uchodźcy. A "zachód "ginie od własnej broni poltycznej poprawności. Muzułmanie jadą do europy m innymi , bo większośc z nich nie ma szans na sexs u siebie. Zakazy religijne pozwalają tylko na sex z żoną. A wiekszości nie stać na "zakup" żony, więc rżną co popadnie, kozy, owce, rury wydechowe aut, oraz te z łapanki. Feministkami jakoś gardzą ponieważ są brzydsze od kozy i pyskate. Za gwałt ukarano by sprawcę w większości krajów karą śmierci. Co innego w Europie. Tak, tak europejscy lewacy - "uchodźcy, zgwałcą, wasze żony, kochanki, siostry, matki i babcie. Potem zgwałcą Was zachodnie "cioty" które nie potrafiły stanąć w obronie swoich kobiet. Podziekujcie swoim politykom, że zrobili wam wode z mózgu, a teraz z dup będziecie mieć "jesień średniowiecza" .
 • @kfakfa 16:44:13 z sieci..
  Ballada napisana dziś po południu.
  Wyjaśnić należy, że w Anglii ludzie nie piorą
  w mieszkaniach, ale w pralniach,
  którymi zarzadzają komitety lokatorskie.
  Homosie mają zarezerwwowane w nich 10%.

  Kryzys pralniczy
  czyli
  Politpoprawne parytety

  Pralnia komitet ma pralniczy,
  Tak jak na Wyspie każdy blok.
  Komitet dziesięć osób liczy.
  To znaczy liczył – mija rok…

  Parytet w politpoprawności
  Stanowił: jeden będzie gej
  W tym komitecie. (Dla ścisłości:
  Był nim transbisex. I OK.)

  Lecz nowi lokatorzy (wiecie,
  Co „ciemną mają skóry biel”)
  Zaczęli żądać: „Komitecie
  Parytet razem z nami dziel!”

  Więc podzielono: Jeden biały
  O ciemnej skórze dostałby
  Swe miejsce , lecz się odezwały
  Żółte: „Jak on jest, to i my!”

  Porozumienie wymarzone
  Parytetową cnotą tchnie.
  Lecz „biały” „sprał” swą białą żonę
  I do więzienia przeniósł się.

  Może by jeszcze się udało
  Komitet wybrać znów i prać,
  Ale buddystów zawołało
  Czterech, by im też miejsce dać.

  Dodać należy, że z buddystów
  (Dwaj biali, jeden żółty i
  Żyd) dwóch było sadomasochistów.
  Do tego ich partnerki …trzy.

  Wkrótce chrześcijanie, muzułmanie
  I ateiści zgłoszą się.
  A wygląd i upodobanie
  Każdy miał inne. Albo nie.

  Wybory w koszmar los przemienia,
  Bo choć komitet skład już ma,
  Jego szef idzie do więzienia:
  Hindus „sprał” dziecko! (klapsy dwa).

  Ugodę, trudną oczywista,
  Po długich negocjacjach już,
  Zniweczył łysy onanista:
  „Nie uwzględniono kalek!” Cóż…

  Politpoprawne parytety!
  Wracam do Polski… Daję znać:
  W ojczyźnie wszelkie komitety
  Spalę i będę w domu …prać!
 • @kfakfa 16:44:13
  Niemiec mądry po szkodzie, a raczej po Kolonii? Bynajmniej. Merkel wciąż nie potrafi przyznać się do błędu. „Nasze drzwi pozostaną otwarte”... 6 stycznia, dzień ujawnienia policyjnego raportu o wydarzeniach w noc sylwestrową pod kolońską katedrą, przejdzie do historii Niemiec. Tego dnia rozpoczął się przełom w polityce azylowej i migracyjnej” – zachwyca się niemiecki dziennik „Die Welt”.
  Powodem nagłego napływu optymizmu, a wręcz entuzjazmu, jest zapowiedź kanclerz Angeli Merkel, że imigranci, którzy łamią prawo, będą deportowani. „Jeśli uchodźcy łamią zasady, muszą być konsekwencje. To oznacza że mogą stracić prawo pobytu, bez różnicy czy mają wyroki w zawieszeniu czy orzeczone więzienie” - powiedziała Merkel. „Kolonia wszystko zmieniła. Uchodźcy, którzy nie stosują się do zasad, odczują całą surowość prawa” – wtórował szefowej niemieckiego rządu wiceszef chadecji (CDU) Volker Bouffier. Brzmi dobrze. Ale jak to często bywa, tylko w teorii.
  W praktyce bowiem będzie bardzo trudno komukolwiek postawić zarzuty w związku z wydarzeniami w Kolonii. Mało tego, większość zidentyfikowanych sprawców (jest ich ok. 30), zostało, po krótkim przesłuchaniu, wypuszczonych na wolność. Nawet jeśli usłyszą zarzuty, nie oznacza to jeszcze, że zostaną skazani przez sąd. A bez tego nie będzie można ich deportować. Już teraz słychać z kręgów policji w Kolonii, że zeznania świadków są „wątpliwe”, bo było ciemno, a owi świadkowie pod wpływem alkoholu. A przecież jeden imigrant podobny do drugiego. „Trudno na tym oprzeć oskarżenie” – przebąkiwał przedstawiciel miejscowej prokuratury.
  Jak pisze niemiecki tygodnik „Stern” nawet jeśli „zapadnie ostatecznie wyrok skazujący, nie oznacza to automatycznie deportacji. Przecież skazany może złożyć apelację”. A jeśli uchodźca będzie w stanie udowodnić, że pochodzi ze strefy wojny i grożą mu tam tortury, a nawet śmierć, będzie mógł zostać w kraju. Niemieccy eksperci mówią otwarcie: To będzie cud, jeśli ktokolwiek zostanie ukarany za wydarzenia w Kolonii, Bielefeldzie, Stuttgarcie i Hamburgu. Sprawcy nie dadzą się tak po prostu zastraszyć paragrafami.
  Hasło o karaniu z „całą surowością prawa” jest więc wyrazem nie zdecydowania, lecz całkowitej bezradności niemieckich władz. Państwo, które nie jest w stanie bezwzględnie karać i deportować jednostek, które zakłócają porządek publiczny i stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli, stoi na przegranej pozycji.
  O przełomie w polityce azylowej i migracyjnej Niemiec tym bardziej nie może być mowy, iż pani kanclerz upiera się dalej przy polityce „otwartych drzwi”. Jednym z największych atutów Merkel był dotychczas jej nieomylny instynkt polityczny. Teraz jednak, zdaje się, go całkowicie utraciła. Pokazuje to aż nader wyraźnie wynik spotkania kierownictwa CDU wczoraj wieczorem w Moguncji. Wysocy rangą politycy chadecji próbowali przekonać swoją szefową do ustalenia górnego pułapu liczby przyjmowanych uchodźców. Skarżyli się, że partii uciekają członkowie, a nastrój w partyjnej bazie jest „tragiczny”. „Ludzie mówią, ze straciliśmy kontrolę”. Ich wysiłki były daremne.
  Jak donosi tygodnik „Der Spiegel” Merkel zadeklarowała, że „nie zmieni dotychczasowej polityki”. Nie będzie ani górnego pułapu dla uchodźców, ani zamknięcia granic. Merkel stawia dalej na „europejską solidarność, pomoc Turcji oraz zwalczanie przyczyn migracji”. Wbrew zdrowemu rozsądkowi, bowiem Niemcy czeka w tym roku kolejna, ogromna fala uchodźców.
  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zapowiedziało, że przybędzie co najmniej milion osób, a Turcja zapewne nie zdoła „zatrzymać” na granicy z Grecją więcej niż 200 tys. z nich. Liczby te przedstawił w Brukseli podsekretarz w niemieckim MSW Ole Schröder, na spotkaniu z przedstawicielami władz Szwecji, Danii oraz unijnym komisarzem ds. uchodźców Dimitrisem Avramopoulosem. Przyznał przy tym, że „nie ma szans, byśmy (Niemcy-red.) sobie z tym poradzili”.
  Wobec tych faktów, postawa pani kanclerz, jej przekonywanie, że „damy radę”, jej sesje zdjęciowe z imigrantami, wydają się strasznie naiwne. A naiwność nie służy w polityce. Jeśli Merkel nie zdecyduje się na zmianę dotychczasowego podejścia do imigrantów, to wyda na siebie wyrok. Niemiecki elektorat odrzuca formułę „Niemcy — moralnym mocarstwem” i wybiera stabilność i bezpieczeństwo, w związku z czym kanclerz ryzykuje stracenie zarówno władzy, jak i osobistego autorytetu. Niemcy po prostu wymienią elity na takie, które będą chciały zaprowadzić porządek. A takich nie brakuje.
  autor: Aleksandra Rybińska Ps....Brawo tak trzymać tante frau judein z izraelskim paszportem Merkel! W tym roku kolejne 2 mln. pewne. A potem aż boję się myśleć - UE bez Niemców? To byłoby zbyt piękne.)))) To nie ona podejmuje decyzje, ona je wykonuje! https://www.youtube.com/watch?v=uoLqJ3kD5U0
  Im dłużej Aniela szaleje, tym lepiej dla nas - ale będzie używanie, gdy zaczniemy im wytykać niedemokratyczne zmiany rządu. A tak naprawdę - żałość i głupota...
 • KLON
  Wyglada na to ze Angela jest klonem Adolfa .
 • @Donpedro 05:16:35
  Powinna być kastracja plemion tej szarańczy muzułmańskiej i czarnej!!! ...Co takiego zrobiła Angela M. ? Angela sprowadziła do Europy, więdnącej Europy, coś cenniejszego niż ropa naftowa - hektolitry świeżutkiego, ogrzanego w słońcu pustyni, ejakulatu plemniczego. Plemniki europejskie sflaczałe, napromieniowane komputerami, znarkotyzaowane i tęczowo rozbawione, nie udźwigną konieczności przedłużania gatunku człowieczego. A teraz zabawa matematyczna: średnia objętość "strzału" uchodźczego przy spuchniętych jajach - 3 ml (cm3). Ilość uchodźców w Europie - 1 000000. Z prostego przemnożenia dowiemy się o dziennej produkcji ejakulatu uchodźczego: 1000000 x 3 ml = 3 000000 ml = 3 m3 Czytaj Polko, Polaku, Europejczyku, etc.. uważnie - to aż dziennie trzy metry sześcienne!!!.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031