Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Rewolta #abmerkeln

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak jak wcześniej w Polsce, w Niemczech rodzi się pospolite ruszenie oburzonych obywateli. Politycy opuszczają w proteście partię CDU, ludzie wychodzą na ulice i podpisują petycje a na Twitterze powstał już hashtag "abmerkeln" czyli "demerkelizacja".

Na terenie Niemiec rodziły się największe totalitarne koncepcje naszych czasów, od komunizmu (Karl Marx w Trewirze) do nazizmu (Adolf Hitler w Monachium). Mamy więc pewna ciągłość patrząc na najnowsze szaleństwo ideologiczne "Made in Germany", w którego wyniku setki młodych kobiet są już gwałcone przez muzułmańskie hordy, zaproszone przez Merkel.

A może to eksperyment medyczno-socjalny godny doktora Mengele, w którym stara Europa będzie na siłę wzbogacana spermą barbarzyńców, w imię zbrodniczej masońskiej ideologii wygaszania Europy ?

 

O tym, że Niemcy same się wygaszają pisał już dawno niemiecki ekonomista Thilo Sarrazin w książce "Deutschland schafft sich ab" czyli "Niemcy likwidują się same". Cytujemy za Wikipedią:

 

"W swojej książce Sarrazin zarzuca imigrantom z państw muzułmańskich, że tworzą równoległe społeczeństwo, swoiste państwo w państwie, przez co ich integracja jest utrudniona. Szczególną uwagę zwraca on na fakt, że emigranci z krajów islamskich przysparzają państwu również więcej kosztów socjalnych, niż dostarczają korzyści rozwojowi gospodarki.


Autor przytaczając liczne statystyki zauważa, że podobnej skali problemów nie ma z emigrantami z Azji czy Europy Środkowo-Wschodniej. Winą obarcza więc islam, który − zdaniem Sarrazina − stoi w opozycji do wartości liberalnych państw europejskich."

 

 
 

Książka Sarrazina sprzedała się w nakładzie 1.200.000 egzemplarzy. I co ?


No i nic, parę lat później jesteśmy świadkami dobrze zorganizowanej inwazji.

 

Nie wszyscy Niemcy przyglądają się bezczynnie zbiorowemu samobójstwu narodu. Członkowie CDU zaczynają opuszczać partię w proteście:


www.abendblatt.de/hamburg/kommunales/article206575539/Viele-Austritte-Fluechtlingskrise-stuerzt-CDU-ins-Dilemma.html

 

CDU opuścił już były minister Saksonii, mówiąc gorzko (cytat) "Jeszcze nigdy – nawet w czasach NRD – nie czułem się tak obco w moim państwie".
 

A grupa posłów CDU w Bundestagu przypomniała szalonej Merkel zasady demokracji i państwa prawa (cytat): "Pomimo naszego zaangażowania humanitarnego, jesteśmy przede wszystkim odpowiedzialni za naszych obywateli i obywatelki. To wobec nich mamy zobowiązania. To oni niosą nasze państwo i społeczeństwo" 


(Trotz unserer humanitären Verantwortung gilt unsere Verantwortung zuerst allen unseren Bürgerinnen und Bürgern. Wir sind vor allem ihnen verpflichtet. Und sie sind es, die unseren Staat und die Gesellschaft tragen).

 

Ten były minister sprawiedliwości Saksonii opuścił w proteście CDU 
 
 
Oczywiście partyjni kacykowie rządzącej koalicji mają głęboko gdzieś bezpieczeństwo obywateli. Wywalony już szef policji w Kolonii Wolfgang Albers jest przede wszystkim partyjnym aktywistą (SPD), który spędził całą swoją karierę w korytarzach ministerstw landu. Partyjny aktywista SPD Albers wysłał w noc sylwestrową na dworzec w Kolonii tylko 120 policjantów i odmówił wsparcia. Za to wczoraj podczas manifestacji PEGIDA w Kolonii, na manifestantów czekało już 1700 policjantów !
 
Tylko 120 policjantów na pijanych Arabów - za to aż 1700 na Niemców  
 
Right-Wing Groups Rally Following Cologne Sex Attacks

 

Tak jak to przewidywaliśmy parę dni temu we wpisie "Niemcy to dziki kraj", niemiecki ciemny lud zaczyna się burzyć, tak jak wcześniej ciemny polski lud w końcówce horrendalnych rządów Komorowskiego i Kopacz. Ludzie zaczynają wychodzić na ulice a na Twitterze ruszyła kampania #abmerkeln czyli demerkelizacji. Pięć lat po arabskiej wiośnie, czas na niemiecką wiosnę.

 

"Angela Merkel must go" - pisze dzisiaj z reguły lewicowy New York Times:

 
 
Zapamiętajcie sobie: #abmerkeln
 
 
550 kobiet padło ofiarami szaleństwa Angeli Merkel (stan na 10.01.16)
 
 
Instynkt samozachowawczy: niemiecki lud zaczyna w końcu się budzić
  
Permalien de l'image intégrée
 
"Geniale polnische Volleyball-Fans" – tak chwalą Polaków na Twitterze
 
Permalien de l'image intégrée

KOMENTARZE

 • "Die Schlampe muss weg !"
  .
  Nie tylko "abmerkeln", na fej-zbuku można znaleźć takie wezwanie

  - https://www.facebook.com/pages/Merkel-die-Schlampe-muss-weg/369665893132151

  Wyjaśnienie określeń
  Schlampe - tyle co k...a
  muss weg - musi odejść
  Zaczerpnięte z :

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2555184,201137433,czytaj.html

  Prof. Höhler mówi: "Die Patin. Wie Merkel Deutschland in ein korruptes Begünstigungssystem verwandelt ..." nawiązując do ojca chrzestnego w mafii:
  "Matka chrzestna. Jak Merkel przemienia Niemcy w skorumpowany system przwilejów ..." , link dla znających niemiecki:

  - https://www.youtube.com/watch?v=xH8gRblWTUo

  Mnożą się tego rodzaju wystąpienia w RFN ostatnio i to w dość ostrej formie:

  - https://www.youtube.com/watch?v=gJy7HOqJCOU

  Ostania zmiana kursu w Warszawie, robienie przez PiS laski USA za łapówkę , łapówka brzmi: "teraz wy możecie Polaczków okradać", za to zapłacił PiS w naszym imieniu 4 miliardy żydowskim oligarchom i banderowcom w krainie U,

  - https://www.youtube.com/watch?v=gJy7HOqJCOU

  zmiana kursu może postawić Polskę wkrótce w bardzo niekorzystnej systuacji, USA wycofają się, a Rosja pozostanie.
 • @Oficer Prowadzący 00:21:09
  Niestety chyba nie, to szerszy plan wygaszania Europy ...
 • @Oficer Prowadzący 01:06:47
  No tak, tylko że destabilizacja Niemiec rozleje się na Europę.
 • @Oficer Prowadzący 01:26:32
  Wielka Brytania ma unię z USA. A Niemcy znów staną się problemem Europy.
 • @Laznik 21:49:57
  ciekawe, gdzie ucieknie Merkel. Chyba, że Bruksela stworzy jej stanowisko królewny przy parlamencie europejskim:-). Monarchia się budzi także i u nas:-), więc jaki problem ustawić jakiś tron w budynku parlamentu UE.
 • @Oficer Prowadzący 00:21:09
  pomyśl, czy czasami nie można tego było zrobić taniej?
 • Ta żydo-faszystowska UE to pułapka dla europejczyków !!!!!!!
  Polacy Słowianie ! UE to pułapka dla białej cywilizacji Europejskiej !!!
  !
  Słowianie ! widać że międzynarodowy żyd dobrze się przygotował do zniszczenia Europy i europejczyków ! najpierw przyjmował wszystkich jak leci, potem zlikwidował granicę w UE ! obstawił swoimi żydami 95 % mass-media ! [ DODRUKOWAŁ PUSTE FAŁSZYWE EURO [ 60 mld .m-c ]
  i tak przygotowany międzynarodowy żyd przystąpił do Ostatecznego rozwiązania cywilizacji białej rasy w Europie !!!
  !
  Tylko Zeman Orban Łukaszenko i Putin pokapowali w czym jest rzecz !!!
  dziś trochę PIS się stawia Międzynarodowemu żydowi !!! ale tak skromnie żeby nie urazić żydów Nowoczesnej Petru i Platformy Obywatelskiej [ żydowskiej V kolumny ]
  !
  Apel do Słowian ! za wszelką cenę kupić Broń palną !!!! nie dajmy sie
  tak bezdurno dziczy mułzumańsko-myurzyńskiej i żydowskiej w Polsce i UE zamordować !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Rosja Białoruś wolne od zarazy mędzynarodowego żyda i dziczy murzynsko-mułzumanskiej !!!!!!!!!!
 • a tak już na poważnie, to....
  z całą pewnością NWO ma już przygotowany scenariusz na okoliczność przewidywanego przez nich abmerkeln. Ciekawe jaki...
 • Tutaj jeszcze, gdyby ktoś miał wątpliwości co do perfekcji zorganizowania tej całej imigracji, to zachęcam do obejrzenia...
  https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/08/tysiace-banerow-w-krajach-islamskich-zachencajace-do-gwaltow-w-europie-2/
  i widocznych już skutków, także i w Polsce:
  https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/08/brutalny-gwalt-na-polce-w-warszawie-sprawca-islamski-uchodzca-zaczelo-sie-2/
  Co nie oznacza jednak, że z całą pewnością należy pomagać uchodźcom którym śmierć zagląda do oczu, przede wszystkich chrześcijańskim rodzinom.
 • Helmut kaput...
  U nas na szkole oficerskiej uczyli, że wojna jest wtenczas wygrana, gdy można dowolnie dobrami zwyciężonego wroga dysponować. Król Sobieski na ten przykład, gdy już koziojebcze hordy pod Wiedniem rozgromił, to przeszedł się spacerkiem po tatarskich taborach i co fajniejsze skarby swojej Mańce wysyłał.

  Podług tej miary, trzeba zauważyć, że kozie syny aktualną wojnę z Niemcem wygrały. Horda muzułmańska albowiem tuż za rzeką stoi, za miastem Zgorzelec wielkie getta kontenerowe powstają, a im bardziej się na zachód zapuścić, pod Drezno lub Bauzen, to getta coraz większe się robią, kontenery trzy i czterokondygnacyjne stoją. Dzicz koziojebcza plądruje kasy socjalne, podbiera dobra wszelkie i korzysta dowolnie z niemieckich kobiet, jak to na zwycięzców przystało. Gwałcą już w całych Niemczech, całkiem jak ruskie w swoim czasie.

  Weźmijcie więc wzgląd, panowie dyskutanci, gdy geopolityczne hipostazy o niemieckiej dominacji w Europie snujecie, że Helmut już kaputt jest. Ojczyzna nasza wroga swego odwiecznego się pozbyła, gdyż Helmut śmierć samobójczą popełnił, zakoziojebczył się.

  W tej sytuacji należy nowe, bardziej akuratne i aktualne doktryny militarno-obronne tworzyć, bo zachodnia granica już beśpieczna. W granicach rzeszy nie ma obecnie zdolnego do walki wojska, wszystko powysyłane na misje pokojowe lub niezdolne do działań. Kilka przeszkolonych drużyn trzymają pod Berlinem, głównie w celach szkoleniowo-propagandowych. Resztki Grenzschutzu rozparcelowane na gramicy z Austrią, dopomagają liczyć kozich synów, nielegalnie granicę przekraczających. Pech dla moich ludzi, bo do walki się rwą, a tymczasem wróg nam się rozmydlił. Cała nadzieja, że do kacapów da radę postrzelać, zanim człek karierę skończy i na emeryturę zasłużoną odejdzie.
 • @Laznik 21:49:57
  Nie strasz już tak tą Rosją, bo jak na razie, to Rosja broni także i nas, walcząc z ISIS w Syrii i nie tylko.
 • @Pan podporucznik 11:08:01
  Dzień dobry Panie podporuczniku, co prawda jestem tylko kapralem (i to rezerwistą od wielu trzydziestu już lat) więc i doradzać panu podporucznikowi jakoś nie wypada, ale co mi tam! Może Pana podporucznika moja bezczelność nie wyprowadzi z równowagi?
  A więc Panie podporuczniku, czytam Pańskie komentarze od dawna i stwierdzam, że się Pan w tym wojsku marnujesz! Pan masz literacki talent, zaś powyższy Pana post to kapitalna humoreska!!!!! Najlepsza jaką czytałem od lat, a czytam dużo i różnych autorów! Ja sam różne humoreski napisałem, ale gdzie mi tam do Pańskiego poczucia humoru. Uśmiałem się do rozpuku i od razu humor mi się polepszył!
  A więc pisz Pan jak najwięcej (najlepiej w stylu zaprezentowanym powyżej) a zostanie Pan okrzyknięty najlepszym humorystą wśród podporuczników i najlepszym podporucznikiem wśród humorystów!!!
 • @Jan Paweł 11:09:46
  "Nie strasz już tak tą Rosją, bo jak na razie, to Rosja broni także i nas, walcząc z ISIS w Syrii i nie tylko."

  HaHaHaHa....

  Rosja broni swoich interesów geopolitycznych - chce opanować Bliski Wschód i część Afryki po wycofaniu się USA w rejon Pacyfiku.

  Koalicja bombarduje ropociągi i szyby ISIS, a wieczorem pojawiają się Ruski i łatają dziury po bombach.

  Ty JP chyba jesteś z agentury ruskiej-pruskiej- pod żydowskim nadzorem.
 • @Jan Paweł 11:09:46
  //w Syrii i nie tylko.//
  pelna zgoda ze nie tylko w Syrii, mamy tu takie blogi gdzie codziennie o tym pisza 8-))))))
 • @Pan podporucznik 11:08:01
  Proponuję.
  1. Zmienić rangę na Marszałek Polny.
  2.Wyposażyć wojsko w dobre motyki.
  3. Wyruszyć na Moskwe gdzieś z końcem maja

  Czekamy z niecierpliwością na wasz powrót z wieloma łupami!

  Powodzenia!
 • @Casey 20:33:10
  Mam nadzieje ze dotra do skarbow Kremla.
  Maja tam tego sporo8-)))))))
  http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/turystyka/europa/art/8731313,rosja-skarby-moskiewskiego-kremla,id,t.html
 • Ziel - pal
  https://www.fas.org/sgp/crs/mideast/RL33487.pdf
  https://re1truth2.files.wordpress.com/2016/01/zrzut-ekranu-z-2016-01-11-192903-e1452541843789.png
  1. Turcja - 1.667.540 uchodźców poza obozami.
  2. Liban - 1.113.941 uchodźców poza obozami...
  armia Makrela'hdi w tym 'umiarkowani rebelianci' - Obama'da
 • @re1 20:58:35
  Ma'krela'hdi
 • @anthony1 11:50:24
  Panie Antoni, nam tu na Pograniczu nie jest do śmiechu. Humoresek wcale żadnych nie tworzymy, merytoryka u nas najpierwsza zawsze jest i fakty dowodowe.

  Może się zdarzyć, że człowiek na służbie szybko czasem cuś napisze, cuś nie wyrozumie do końca i w pośpiechu komentuje. Okienka czasowe na pisanie bardzo wąskie mamy, co dwie godziny warty trzeba obejść, Książkę Służby prowadzić, komunikacja z Garnizonem też sporo czasu zabiera. Przeważnie w pośpiechu się pisze, w rękawicach i po ćmaku. U nas, wśród zwiadowców taki zwyczaj jest, że chłopaki szlugi ogieńkiem w pysku kurzą. Bo inaczej ogieńek daleko w polu widoczny jest i pozycję naszą może wyzdradzić. Ten krótki moment, gdy pety z gęby wyjmują, by ogieńek ożywić na świeżym powietrzu, dobrze trzeba wykorzystać dla pracy dydaktyczno -pisarskiej. To i nie dziwota, że czasem komentarz śmiesznie wyjdzie i dziwnie, ale nigdy nie jest to naszem zamiarem.
 • @Stanislas Balcerac
  Zgniły zachód nie potrafi obronić swoich kobiet przed "macanką" islamistów, a w Polsce propaganda wmawia ludziom, że potrafiłby obronić kraj przed Rosją, tylko że Rosja nie ma zamiaru atakować zgniłego zapadu, właśnie dlatego, że jest żydolewacki, pedalski, poprostu już zgniły i starego wychodka też sie nie zajmuje bo i po co? 5 dni czekały szwabskie media na ujawnienie zabawy w Kolonii, pół roku czekały szwedzkie media na napisanie, że policja tuszowała tam gwałty Arabów na Szwedkach, pół roku temu pisali, że jakiś rosyjski okręt podwodny grasuje na wybrzeżu Szwecji, ale o gwałtach arabusów nie napisali nic. Zaznaczam, że Rosja ma głęboko w dupie wasz zachodni wychodek, jedyną korzyścią jest to, że ten zachodni haziel kupuje jeszcze gaz i ropę, ale nierobów na zapadzie coraz więcej, jak to dalej pójdzie to za co wy tą ropę kupicie? Przecież nie możecie być wszyscy na socjalu w tym zachodnim haźlu, a Rosja wam socjalu nie da.
 • @Stanislas Balcerac
  W Niemczech wciąż dochodzi do molestowania seksualnego kobiet i gwałtów. „Imigranci są sfrustrowani i się nudzą”(sic!!!) Fala napaści na kobiety w Niemczech, zapoczątkowana w noc sylwestrową, się nie urywa. Sprawcy – imigranci z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu - są policji często dobrze znani. Wielu nie zdążyło jeszcze złożyć podania o azyl. W miniony weekend policja odnotowała liczne przypadki napaści na tle seksualnym, głównie tam, gdzie znajdują się ośrodki dla uchodźców.
  Jak donosi dziennik „Die Welt” w jednej z pływalni w stolicy Bawarii, Monachium, trzech Afgańczyków i jeden Syryjczyk, wszyscy niepełnoletni, molestowało w sobotę dwie 14 i 17-letnie siostry. Według policji mężczyźni „wkładali im ręce między nogi, dotykali ich piersi i ocierali się o nie”.
  Zgodnie z niemieckim prawem dotykanie części intymnych drugiej osoby wbrew jej woli, stanowi gwałt. Syryjczykowi postawiono więc zarzut gwałtu. Wszyscy czterej trafili jednak po krótkim przesłuchaniu z powrotem na wolność.
  W sobotę wieczorem pięć kobiet padło w Oldenburgu, w kraju związkowym Dolna-Saksonia, ofiarami napaści na tle seksualnym. Sprawcami także i tym razem byli imigranci. Według policji dwóch przybyło do Niemiec z Algierii, a jeden z Maroka. Nie mają więc szans na azyl i powinni byli zostać już dawno wydaleni z kraju. Według rzecznika policji w Oldenburgu Mathiasa Kutznera mężczyźni byli „bardzo agresywni”.
  Napaści na tle seksualnym niestety nie są niczym nadzwyczajnym w naszym mieście. Odnotowujemy ich sporo, praktycznie w każdy weekend jakaś kobieta pada ofiarą agresji. Rzadko jednak składane jest zawiadomienie o przestępstwie na policji. Od listopada prowadzimy rejestr i jak dotąd wpłynęło tylko siedem skarg
  —przyznaje Kutzner. Według niego sprawcy często przemieszczają się od lokalu do lokalu w centrum miasta, w poszukiwaniu odpowiednich ofiar. Także w Hanowerze doszło w niedzielę wieczorem do próby gwałtu. 23- letni imigrant z Libanu napadł na 45-letnią kobietę na klatce schodowej jednej z kamienic. Mężczyzna śledził ofiarę i napadł na nią gdy otwierała drzwi do budynku.
  Rozebrał się i usiłował zgwałcić kobietę. Gdy mu się to nie udało, ugryzł ja w twarz, raniąc ją poważnie. Został zatrzymany
  —informuje lokalny dziennik „Hannover-Zeitung”. W nocy z soboty na niedzielę grupa ośmiu młodych imigrantów z Maroka i Algierii napastowała kobiety w jednej z dyskotek w Oldenburgu.
  Dwóch sprawców zostało zatrzymanych przez policję. Podczas zatrzymania jeden z nich usiłował wyrwać funkcjonariuszowi broń służbową. Wszyscy zostali w międzyczasie zwolnieni z aresztu, i to mimo iż są dobrze znani policji i wcześniej byli już oskarżani o podobne czyny. Eksperci usiłują wytłumaczyć zachowanie azylantów.
  Pochodzą z innej kultury. Mają więc inny stosunek do kobiet. Poza tym są sfrustrowani i nudzą się
  —tłumaczy szef Czerwonego Krzyża w Dolnej Saksonii Dieter Holzapfel. Według niego azylanci cierpią także z powodu „złych warunków, w których przyszło im żyć”.
  Tymczasem - jak donoszą niemieckie media - liczba osób, która złożyła zawiadomienia o przestępstwie w związku z wydarzeniami w Sylwestra w Kolonii, wzrosła do 553!!!.
  welt.de, nw.de. Ps...Wysłać do Niemiec Muchę, Środę, Pomaskę i jeszcze kilka innych nowoczesnych lewackich pań, będą bardzo ubogacone w sposób szczególny przez islamistów!
 • @Stanislas Balcerac
  Czytałem niedawno fajny kawał: Jak Unia Europejska zobaczy (po przyjęciu w swe szeregi), co to jest Ukraina, to zaraz nałoży na Rosję sankcje, za to, że ta nie chce jej wziąć z powrotem!.
 • @Stanislas Balcerac
  Właśnie wracają do kraju nasi ochroniarze którzy wybrali się do Niemiec na zarobek. Codziennie rano przed marketami zbiera się kilkusetosobowa grupa imigrantów i po otwarciu szturmują toalety i stoiska. Piją, jedzą, robią co chcą. Ochroniarze są bezsilni, a wzywana policja jest bierna. Jeden ochroniarz wrócił na wózku inwalidzkim. Niby Niemcy dobrze płacą za taką pracę ale jaki sens narażać swoje życie i zdrowie. Teraz Niemcy zatrudniają już nawet Ukraińców którzy są silniejsi i umieją się bić. Syf, po prostu syf. Mało tego w mieście gdzie mieszka syn z żoną, córka brakuje już w sklepach gazu pieprzowego, Niemcy nagminnie go wykupują ze strachu przed imigrantami - OT MAMY POKAZ DEMOKRACJI PO NIEMIECKU !!! .
 • @Stanislas Balcerac 01:23:53
  MUZUŁMAŃSCY GWAŁCICIELE CZUJĄ SIĘ CORAZ PEWNIEJ W EUROPIE!!! Wydarzenie sylwestrowe w Koloni to nie pierwszy przypadek napastowania kobiet przez muzułmanów. Jednak większość gwałtów dokonywanych przez muzułmanów jest ze względu na polityczną poprawność tuszowana przez władze i media. W Rotherham w Angli przez kilka lat działał gang Pakistańskich pedofili i gwałcicieli. Ich ofiarą padło około 1400!!! (tak, tysiąca czterystu) dzieci. Przyczyną tak wielkiej skali tego zjawiska było bagatelizowanie i wyciszanie sprawy ze względu na poprawność polityczną. Wyciszane są również gwałty dokonywane w Szwecji. Jak widzimy dziś, to Muzułmanie wzbogacają pulę genetyczną zdegenerowanej Europy. Jak ja się spodziewam to zaczną się walki, europejskie miasta będą płonąć, spelni się życzenie islamistów apropos Europy, w rezultacie bedzie walka wszystkich ze wszystkimi i to w Niemczech a później to już pójdzie do Daniii, Szwecji, Anglii, narazie jeszcze im się to da kontrolować, ale protesty i działania sabotażowe grup skrzykujących się w necie rośnie, niedługo wymknie się to wszystko spod kontroli, zapalanie, trucia gazem, ataki nożem, najeżdzanie samochodem, rzucanie koktajli, zarażanie chorobami, bakteriami, wirusami i zatrucie wody, żywności w sklepach, strach będzie ludziom z domu wyjść, wszystko to dzięki schlampe Merkel, oj bedzie sie działo. Już nic nie działa, Unia, trarktaty, przepisy i dyrektywy unijne, Schengen granice, służby, system rejestracji migrantów, nic.. już nie działa, można już dziś śmiało stwierdzić fakt autentyczny, że Unii już nie ma!.., Policjanci się skarżą, że po 16 godzin tyrają i nie są w stanie pilnować już niczego..nowych etatów schlampe Makrela im nie daje, tłumacząc to..bo słabe wyniki ekonomiczne, budżet się nie spina, słyszą odpowiedź, nie ma kasy już dziś, już nic nie działa. Dziś wyszła okrutna prawda dla świata, że.. ta przereklamowana Unia i schlampe Makrela i te wielkie Niemcy w których na dzisiaj widac, nic nie dziaa, za chwilę, że migranci wściekli, że np. w Berlinie 2 miesiace nie mogą się zarejestrować i śpią pod chmurą i najpierw to oni, ich rozniosą a potem dowalą Niemcom i całej Unii, wściekli za ten bałagan i zarazę jaką im ich własne rządy sprowadzili na głowę, ..obywtalele Niemiec i innych krajów, dokąd najwięcej się pcha migrantów islamskich.
 • @Talbot 17:38:43
  Tobie Talbot CNN zrobił z mózgu hamburgera. Kto bombarduje i co ? Koalicja? Jaka? Może ta co uzbroiła terrorystów? Jako o bombardujacych masz na mysli 2 samoloty francuskie, czy 4 brytyjskie;)))
  Twój żydowski mózg wymaga długiej rekonwalescencji w Leżajsku lub w jakims innym "świętym " mieście. Niech cie twój rabe ma w opiece...klinicznej najlepiej, ale nie licz na NZOZy, bo te żeście psiekrwie wyjarmułczyli do cna.
 • WPS
  Szanowny Autorze,

  te dwa totalitaryzmy, jak piszesz, narodziły się w żydowskich głowach, ale nawet nie w pełni w Niemczech, bo ten firmowany przez Hitlera przecież w jego austriackiej ojczyźnie, ale z podszeptów żydowskich suflerów i psychopatów z Austrii i okolic. Czekałem tylko jak dopiszesz Wać Pan ten trzeci totalitaryzm - "ruski".

  Ale tak na poważnie, to więcej dla wyjaśnienia tego, co dzieje się obecnie w Europie ( w tym w Niemczech, a wkrótce w Polsce) i Bliskim Wschodzie, dałoby się zrobić analizując środowiska psychopatów żydowsko-anglosaskich w New York, London, Tel Awiw, Bazylea niz grzebac w "meandrach" duszy niemieckiej i ruskiej.
 • @Stanislas Balcerac 01:23:53
  Zawiadamiam żalem, że niedługo zostanie zweryfikowana nijaka schlampe Angela, która tak naprawdę niewiele wiedziała, niewiele umiała i nie była przewidująca. Oczarowana wnukiem rodaków myślała, że w Polsce stoją za nim zasoby oddanych poddanych. Nie przewidziała również, że śniadzi chłopcy których zaprosiła bez upoważnienia Narodu i innych krajów Unii, nie są tak mili jak widziani w luksusowych hotelach a takie tylko znała.Nie zauważyła,że wmanewrowała swój kraj i jednocześnie Unię w bezkres naiwności i niespotykanego ubezwłasnowolnienia. Nie pomoże już jej kneblowanie własnych obywateli, mediów i Policji. Czas na oddanie się ocenie Narodu. Czas na sprzątanie i wietrzenie Niemiec oraz Unii bo już bardzo cuchnie !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031