Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Berlin o 6 rano

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Frankfurter Allgemeine zasugerował wczoraj Niemcom polski model obrony Europy przed hordami nielegalnych migrantów. A były sędzia niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego stwierdził, że działania Merkel są bezprawne. Kiedy w końcu aresztują Merkel ?

Niemcy to naród tchórzliwy i lemingowaty. Czekali z próbą eliminacji Hitlera aż do lata 1944 i nawet to spartaczyli. Teraz czekają pokornie, aż Merkel rozwali ponownie ich kraj. Naród samobójców ?

 

Na szczęście pojawiają się coraz częstsze głosy rozsądku. Aż się zdziwiliśmy, kiedy zobaczyliśmy wczoraj we Frankfurter Allgemeine Zeitung poradę, że Niemcy powinni brać przykład z (cytat) "kochających wolność Polaków" i bronić praworządności w Niemczech:

"...warum Deutsche nicht „wie die freiheitsliebenden Polen“ von ihrer Regierung die Einhaltung bestehender Gesetze verlangten?.."

 

Ów głos rozsądku wyszedł od osoby, która nie ma szczególnych sympatii do nowej Polski i manipuluje polską rzeczywistością w stylu Petru. Ale niemniej wzywa Niemców do masowego protestu, co jest ciekawe samo w sobie.


Pani Monika Maron jest dobrze zakomuszoną niemiecką pisarką i resortowym dzieckiem (jej ojczym był ministrem spraw wewnętrznych NRD czyli takim Kiszczakiem), urodzoną w czasie II wojny światowej, która widziała w swoim życiu obie strony Niemiec i która mieszka teraz w oblężonym przez migrantów Berlinie.


Panie Petru, wicie rozumicie, emigrujcie więc do Niemiec razem z KOD-em ! U nas demokracja ma się w końcu dobrze, a tam was bardzo potrzebują.

 

W Kolonii masowo rejestrowane są skargi na upolitycznioną policję za "nieudzielenie pomocy", co jest wykroczeniem według polskiego KK:

 
 

Ale sprawy idą o wiele dalej, były sędzia niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego Michael Bertrams twierdzi, że działania Merkel są nielegalne i niekonstytucyjne i że wprowadziła ona swoisty autorytarny reżim samowładzy (selbstherrlichen "Kanzler-Demokratie") oparty na samowoli (Selbtsermächtigung). To są już poważne zarzuty. Gdzie jest Bruksela ?

 

www.ksta.de/debatte/-merkel-bertrams-sote-kanzlerin,15188012,33511494.html

 

Pisaliśmy już, że rząd Merkel łamie nagminnie niemiecką konstytucję:

 

monsieurb.neon24.pl/post/128665,jak-oni-lamia-konstytucje

 

Widzieliśmy też jak Niemcy samowolnie pogwałciły minionego lata prawo europejskie czyli uzgodnienia Schengen oraz konwencję dublińską, wprowadzając ogromny chaos w Europie. Co wolno wojewodzie ...?

 

Czekamy teraz na tą przysłowiową kroplę wody, która przeleje czarę bezprawia i uruchomi procesy korekty, zanim jeszcze nie będzie za późno.

 
Te "kobiety i dzieci" wpuszczono do Europy łamiąc bezczelnie prawo
 
Permalien de l'image intégrée
 
Arabscy nielegalni i azylanci czyli część listy sprawców z Kolonii
 
Permalien de l'image intégrée
 
1. Najpierw wsadzić Merkel na jedną noc do obozu dla migrantów 
 
Permalien de l'image intégrée
 
2. Potem odebrać jej obywatelstwo - za zdradę - wydalić ją z Niemiec 
 
German Protestors

KOMENTARZE

 • " polski model obrony Europy przed hordami nielegalnych migrantów. "
  https://lh3.googleusercontent.com/-ZgDhgc1z-e0/VfP3BreRtrI/AAAAAAAADpc/gs-8YjmryDg/w426-h463/Sobieski.jpg


  Frankturter Allgemeine chyba słabo zna historię :)))
 • @prof.doc.hab.inka1 17:56:39
  Nowa definicja szaleństwa rządu Merkel wypracowana przez zszokowanych niemieckich obywateli to (cytat) "Islam Kommunismus". Czyli taka trzecia totalitarna ideologia "Made in Germany", po marksizmie i nazizmie. Coś chyba jest na rzeczy, bo przecież Merkel to NRD-ówa ..
 • @Stanislas Balcerac 18:04:12
  "Islam Kommunismus"

  DOBRE !
 • Panie kochany,
  Pan nie pisze takich artykułów, bo jeszcze bedziem tu miec migracje niemiecka. owszem, mozemy ja przyjac, ale obawiam sie ze zechca chciec tu swoje getto po calosci :))
 • @DelfInn 20:33:00
  Ale tacy jak Wit Stwosz (czyli Veit Stoss) przynajmniej ładnie rzeźbili. Niemcy zawsze też mieli dobry Handwerk. Przydadzą się do roboty -:)
 • Bystrością pan nie grzeszysz, panie Balcerac...
  Wszak to dobrze dla nas, Polaków, gdy hitlerowcy sami się na zatracenie skazują. Taka Makrela, na sznurku u rzyda, to dla naszej nieszczęsnej Ojczyzny prawdziwy skarb i opatrznościowe zrządzenie losu. Oby jak nawięcej koziojebców do nich zjechało.

  Chaos w Rzeszy jest wielki, jak na dzień dzisiejszy. Ichnia milicja odwala od kilku miesięcy nadgodziny, tak samo, po cichu, przekwalifikowane byłe oddziały grenzszutzu (które kiedyś tu niedaleko za rzeką stały, teraz do pomocy oddelegowane, Moguncji i Monachium pilnują). W wielu miastach grupy samoobrony powstają, patrole obywatelskie, handel bronią rozkwita.

  Bogatsi, ichnia klasa średnia, ci co wykupili Majorkę i połowę Costa Brava, nie wracają wcale ze świątecznych urlopów do hajmatu, strach mają. Koszta obsługi tego chaosu plus nasilający się kryzys gospodarczy (jakże pięknie DAX dołował dzisiaj) plus ponad milion kozich synów na utrzymaniu wykończą bundesrepublikę najpóźniej na wiosnę.

  Pan natomiast piszesz jak jakiś folksdojcz. Jakbyś pan zatroskany dobrem Rzeszy był. Po czyjej pan właściwie stronie jesteś, panie Balcerac? Im gorzej tam, tym lepiej nam. Wróg odwieczny nasz dogorywa i nikt, a już z pewnością nie cywilizowana część Europy, płakać po trupie hitlerowskiego państwa nie będzie. Owszem, jak kto z Niemiec do nas się przedostanie i ochrzczony jest, to się go przyjmie i schronienie da. Reszta niech się maceruje w kozim dołku.
 • @Stanislas Balcerac 20:58:13
  w rzeczy samej, ale na to by to utrzymac trzeba by miec krolestwo.
 • @Pan podporucznik 20:58:20
  No tak, tylko Niemcy dzielą Polskę od zachodniej Europy, jak potem przejechać cało i zdrowo przez tą dzicz ? Ludzie przejmują się Donbasem, 1500 km na wschód od granicy Polski. A Berlin leży tylko 100 km od zachodniej granicy Polski.
 • @Stanislas Balcerac 21:46:10
  Obroną granicy pan się nie przejmuj. Są u nas na Ojczyźnie fachowcy od tego. Poza tem, coż za różnica w stosunku do obecnego stanu rzeczy: Czy się graniczy z eurofaszystami czy z koziojebcami, to dla pogranicznika niewielka różnica. I tych i tamtych najlepiej z daleka przez okular podczerwonego celownika oglądać.

  Choć może kozie syny, gdy już się rozmnożą i młode urodzą, to przyszłościowo pewnie mniej zapału do "bratniej interwencji" okazywać będą.
 • @Stanislas Balcerac 21:46:10
  Jak przejechać?
  Tak jak do tej pory:
  http://aviationweek.com/site-files/aviationweek.com/files/uploads/2013/09/ryanairkeithgaskell1.jpg
 • scrupulous girlie...
  Czy nie sadzi pan ,ze ta gerlie jest po prostu bardzo sumienna I dokladnie wykonuje zalecenia przekazane od czerwonotarcznych-plemion redshield poprzez errand boy sorozowski?Kazda logicznie zachowujaca sie kobieta gdy zostawi drzwi swego domu otwarte a wejdzie przez nie gwalciciel po chwili gdy sie zorientuje, ze drzwi sa otwarte po prostu je zamknie.Czemu ona tych drzwi nie zamyka?,ma instykt obronny kobiety a jednak.Widac ze sila polecen od chlopakow tarcznych jest silniejsza.Chyba ze przezywa fascynacje w swym pokoju po wejsciu gwalciciela.Przy calej niemieckiej wydajnosci nie posadzam ja o to.A plemiona robia swoje!
 • Także i ...
  Dunki nie uniknęły wymuszeń ze strony imigrantów!...Po zarejestrowaniu licznych przypadków zniewag i wymuszeń seksualnych, których ofiarami padały młode Dunki napastowane przez uchodźców, duńska gmina Thisted postanowiła, że najwyższy czas przedsięwziąć coś w tej sprawie.
  W listopadzie, w duńskim miasteczku Thisted powołano tak zwane Centrum Zarządzania Kryzysowego ds. Uchodźców. I jak podaje gmina, wynikły z tego same problemy. Jak czytamy na stronie duńskiego kanału TV2, chodzi w szczególności o incydenty, do których dochodzi nocną porą. Stale mają miejsce utarczki pomiędzy mieszkańcami gminy a uchodźcami, którzy molestują młode dziewczyny — mówi naczelnik oddziału ds. rodziny i niepełnoletnich Lars Sloth: Przyznajemy, że gmina zmaga się z problemami związanymi z tym, że wiele młodych dziewczyn pada ofiarą wymuszeń i zniewagi ze strony przyjętych przez miasto uchodźców. TV2 zwrócił się do pracowników miejscowego oddziału organizacji „Nocne wrony", która to czuwa nad zachowaniem porządku porą nocną. Oni także poinformowali, że ilość dziewczyn odczuwających nocą, poza domem, zagrożenie wydatnie wzrosła. Jak mówi Lars Sloth, jednym ze środków, z których pomocą gmina zamierza walczyć z problemem będzie program, który ma zaznajomić uchodźców z obyczajami, jakie panują w seksualnej sferze w duńskim społeczeństwie. Zdaniem władz gminy, dana inicjatywa zahamuje rozwój sytuacji konfliktowej. Informacja nie uszła też uwadze innych duńskich gazet, takich jak Information i BT.

  Ps...Kabaret jakiś!! Uważam, że propagując robótki ręczne i hafty kaszubskie na pewno się uda zmniejszyć przestępczość, bo część uchodźców umrze ze śmiechu widząc naiwność lewaków. Proponuję też rozdawać dziewczynkom w przedszkolach prezerwatywy, może uda im się namówić gwałcicieli do ich założenia? A tak już poważnie, to to robactwo trzeba tępić bez litości i bez wahania.
 • Pomóżmy ludności niemieckiej, żołnierze, policjanci
  ochotnicy, niech ustawa 1066 zadziała, bo jednak szkoda normalnych niemców !
  poniżej, 5 śniadych przez 30 godzin gwałaciło 13 latkę !!!
  http://asylterror.com/
 • @Stanislas Balcerac 18:04:12
  Frau judein lewaczka z FDJ Merkel prawdopodobnie celowo najbardziej obciążyła Bawarię tą muzułmańska inwazją. Bawaria jest katolicka, konserwatywna, niezbyt przychylna dla najazdu postkomunistycznych dzieci, które gremialnie zakotwiczały się w szkołach z internatami po zburzeniu muru. Byłem tego świadkiem, jak inna mentalność i inna moralność wtapiała się w bawarski krajobraz. Ale to już było, minęło, bo wspólny język i historia jakoś dały radę, żeby się zasymilować, chociaż OSI są naznaczeni chyba jeszcze na dwa pokolenia - oczywiście po cichu. Oficjalnie jest wszystko poprawnie i bardzo miło. A frau judein lewaczka z FDJ Angela też jest wschodniaczką, więc prawdopodobnie nie ma litości dla Bawarii za to wszystko. Za to, że Bawaria jest bogata, spokojna, dobrze zorganizowana i wschodniacy to dla Bawarczyków zawsze popłuczyny po komunie. Jeszcze nie wiem, jak Bawaria wybierała - czy Merkel wygrała w tym landzie. No to byłoby podłoże zemsty. Bo Amerykanie już się tak zemścili za rasizm na bawarczykach,że poczynając od 50-tych lat XXwieku sprowadzili do Bawarii wielotysięczną emigrację z Turcji.Służyć to miało wychowaniu narodu, który uznawał za lepszych tylko tych, co mieli rude, albo blond włosy, niebieskie oczy i odpowiednie wymiary kości czaszki. No to musiał od tamtych lat mały Niemiec siedzieć w jednej ławce z małym, śniadym Turkiem o czarnych oczach z czarnymi kręconymi włosami, a niemiecka Frau musiała mieć za sąsiadkę, mamę Turczynkę. Jak się już Niemcy przyzwyczaili, a Turcy spokojnie zaczęli pracować na niemiecki dobrobyt, to Angela wymyśliła,że trzeba im dołożyć jeszcze trochę ładnych chłopaków, tym bardziej,że z Turkami to się niestety krwi nie dało wymieszać. Bo Turcy pracują, zbierają bogactwa, ale się rodzinnie nie asymilują w Bawarii. Są nawet miasteczka i dzielnice pięknych domów wyłącznie zamieszkałe przez społeczność pochodzenia tureckiego. Jedyny znany mi przykład małżeństwa niemiecko-tureckiego, to syn Helmuta Kohla i Hannelore Kohl, który ożenił się z niemiecką Turczynką.Tak więc Merkel miała może w tym jakąś nadzieję, że to sprowadzenie jurnych młodzieńców się dobrze skończy. Bo Niemki, a szczególnie bawarki z byłej NRD fdjotki mają dość niewyhasane temperamenty podniesione hormonami z NRDowskich kurczaków fermowych i dość mają swoich zwalistych brzuchatych chłopaków, lejących w siebie piwo i przepadających za tłustymi świńskimi golonkami. Wiedzą, że z takimi nie spełnią swoich erotycznych fantazji o których rozpisują się kolorowe gazety wyższego i niskiego lotu. Dlatego turystyka kobiet niemieckich po całym globie w poszukiwaniu ładnych, czarnych i kolorowych chłopaków, jest bardzo popularna. Teraz dużo śniadych chłopców mają u siebie. Mnostwo ojro pozostanie w Niemczech i w ten sposób zasili budżet. Nie mówiąc już o "podrasowaniu" narodu. Szczególnie kobiet z Bawarii, bo te mają dobre warunki finansowe. Z Dominikany na przykład, przywożą sobie dziewczyny i kobiety mężów i kochanków i jest to częstm obrazkiem. Dzieci w każdym razie są śliczne z tych związków.Może Angela chciała ułatwić dziewczynom i kobietom kontakty i dlatego sami wybierani przystojniacy którzy przepłynęli Morze Śródziemne,zawitali do Bawarii. Już w sierpniu 2015 były problemy w Tegernsee, kiedy kładli się na ulicach i tamowali ruch samochodów, bo coś im nie grało w ośrodku w którym mieszkali.Czy ktoś to słyszał, ktoś o tym pisał? A teraz już tak się rozbujali w swojej pewności siebie,że miasteczka w okręgu Miesbach na przykład, są sterroryzowane strachem. Kobiety nie idą same na zakupy, wszyscy starają się jak najszybciej wsiadać do auta, zamykać wszystkie drzwi i szyby i odjeżdżac spod sklepów na przykład. Jest strach o dzieci i o bezpieczeństwo wszystkich. Nahalne spojrzenia, głośne komentarze i słowne zaczepki grup młodych mężczyzn, którzy nic nie robią, tylko piją piwo(zabronione przez Koran), wysiadują na ławkach i na wszystkich skwerach taksują każdą kobietę i czynią niedwuznaczne gesty. Myślę, że Dreier z Landshute uczynił bardzo znaczący precedens i wydeptuje jakąś nowa drogę do walki z pomysłami Angeli Merkel. To niezła droga w kraju gdzie podobno jest demokracja, a więc demos - lud i jego głos najbardziej się liczy. Jakby nie było to Peter Dreier bardzo dobrze zrobił. Merkel ich zaprosiła więc gostek umożliwił im dotarcie do niej.
 • Foniżej frau judein z FDJ , pewnie na obozie integracyjnym FDJ?
  https://www.google.pl/search?q=merkel+fdj+nude&client=aff-maxthon-maxthon4&hs=JX9&affdom=maxthon.com&channel=t18&biw=1872&bih=920&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjO-uKC-KnKAhXrq3IKHR6SCh0Q_AUIBigB#imgrc=xNyJzgZ-XVUXOM%3A
 • @Stanislas Balcerac 18:04:12
  Niemcy jako samodzielne państwo nie istnieją od 1945!!! To powinna pemier Szydło,(wysłalem Jej, PiS oraz Kukiz15) europosłowie PiS walnąć Niemcom w twarz w Brukseli. Czytajcie: Pogromcy IIuzji: Bundesrepublik Deutschland czyli przekręt stulecia. O tym jak zamieniono całe państwo w firmę. Część I http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/04/28/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-i/ Pogromcy Iluzji: Bundesrepublik Deutschland czyli przekręt stulecia. O tym jak zamieniono całe państwo w firmę. Część II http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/04/28/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-ii/ Pogromcy Iluzji: Bundesrepublik Deutschland czyli przekręt stulecia. O tym jak zamieniono całe państwo w firmę. Część III http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/05/01/pogromcy-iluzji-bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-iii/
 • @Stanislas Balcerac
  Pierwsza ekstradycja imigrantów w 2016 roku! Syn imigrantów wzywał do zabicia papieża. Minister spraw zagranicznych Włoch podpisał pierwszy w 2016 roku nakaz ekstradycji imigranta „jako środek zapobiegający terroryzmowi”.
  Jak poinformowała RIA Novosti, 49-letni Macedończyk, Ljimani Redjep, mieszkał we Włoszech od 1998 roku.
  Według służb specjalnych, od 2014 roku mężczyzna wielokrotnie kontaktował się z pochodzącymi z Bałkan islamistami.
  W mediach pojawiła się informacja, że jego 8-letni syn w ubiegłym roku w klasie z aprobatą wypowiadał się na temat ataku terrorystycznego w Paryżu: „Dobrze zrobili, teraz przyszedł czas na Rzym. Zabijemy papieża? Niech żyje ISIL!”.
  Ljimani Redjep został wezwany na komisariat, gdzie poinformowano go o nakazie ekstradycji. Policja eskortowała mężczyznę na lotnisko w Wenecji i wsadziła do samolotu, lecącego do Macedonii. Wraz z nim z kraju wydalono jego żonę i dwoje dzieci.

  Ps..No to problem terroryzmu mamy z głowy, można przyjąć następnych kilka milionów islamistów, brawo ue....ups...brawo niemiecka ue, prowadź Makrelo! Islamska królowo zwiastowana przez obanana. Wpierw trzeba zabić sługę diabła...Rzym zawsze był przeciw Polakom. Przypominam, że to Pius XVI namówił Katarzynę II aby przeprowadziła I rozbiór Polski. A później nakładał ekskumunikę na powstańców styczniowych, listopadowych i Kościuszkę.
 • @Stanislas Balcerac 21:46:10
  Ciarki po plecach chodzą... Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować! Europę..https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2015/09/franciszek-z-pic582eczkc485-2.jpg Całość tu: https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/09/07/masoneria-wykorzystuje-watykan-zeby-zislamizowac-europ/ Jego Świątobliwość się myli – węgierski biskup Kiss-Rigo komentuje apel papieża w sprawie imigrantów

  Niedzielny apel papieża Franciszka nie został przyjęty z optymizmem całej społeczności katolickiej na świecie. Węgierski biskup Laszlo Kiss-Rigo, mający dużo styczności z imigrantami z krajów islamskich stwierdził, że papież nie rozumie zaistniałej sytuacji. Duchowny podkreślił, że przybysze nie są uchodźcami a Europa pada ofiarą inwazji.

  – Oni przyjeżdżają do nas z okrzykami Allahu Akbar! Chcą przejąć Europę – powiedział biskup diecezji szegedsko-csanádzkiej na południowym wschodzie Węgier. Jego słowa zacytował amerykański dziennik „The Washington Post”.

  Chociaż papież Franciszek apelował do europejskich katolików o współczuje i otwartość na problem uchodźców, to jego słowa nie znajdują zrozumienia wśród polityków, wiernych oraz duchownych mających bezpośredni kontakt z przybyszami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Walka z poważnym zagrożeniem dla europejskiej tożsamości religijnej i etnicznej jest prowadzona między innymi przez premiera Węgier, Wiktora Orbana.

  Stanowisko polityka w sprawie imigrantów podziela ksiądz biskup Laszlo Kiss-Rigo. Powiedział on wprost, że mamy do czynienia nie z uchodźcami a z imigrantami ekonomicznymi, odrzucającymi udzielaną im pomoc. Zdaniem duchownego przybysze mogą zniszczyć cywilizację zbudowaną na europejskim uniwersalizmie chrześcijańskim. – To inwazja. Jego Świątobliwość się myli – zauważył metropolita szegedsko-csanádzki komentując stanowisko Franciszka.

  Źródło: washingtonpost.com W DRODZE do WŁOCH MUZUŁMANIE WRZUCILI DO MORZA 12 CHRZEŚCIJAN !!!

  Awantura na tle religijnym, do której doszło między nielegalnymi imigrantami – chrześcijanami i muzułmanami – płynącymi pontonem do Włoch, zakończyła się śmiercią 12 chrześcijan, wyrzuconych do morza.

  Jak informują włoskie media, do awantury doszło w nocy ze środy na czwartek w Cieśninie Sycylijskiej na pontonie, który wypłynął z Libii.

  Gdy ponton dopłynął na Sycylię, policja zatrzymała 15 sprawców, rozpoznanych przez innych imigrantów, którzy opowiedzieli o tym, co stało się w czasie rejsu do Włoch. Zatrzymani pochodzą z Wybrzeża Kości Słoniowej, Mali i Senegalu. Ich ofiarami byli chrześcijanie z Nigerii i Ghany.

  Aresztowanym, w tym jednemu nieletniemu, postawiono zarzuty zabójstwa.

  za: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-drodze-do-wloch-muzulmanie-wrzucili-do-morza-12-chrzescijan/4h1jtc Lider ISIS Abu Bakr Al Baghdadi jest agentem żydowskiego Mossadu !! https://youtu.be/TaH9LyYGjbk https://youtu.be/H73WSLQ1uEM https://youtu.be/Y8rgbg0RFWo
 • @Stanislas Balcerac 21:46:10
  HIDŻRA, czyli STRATEGIA ISLAMU !!! https://youtu.be/6X4Qp_otcaQ Wynaturzona hidżra Państwa Islamskiego

  „…ostatnio, za czasów Państwa Islamskiego, hidżra obrosła w skojarzenia coraz dalsze od swych pierwotnych znaczeń. Państwo Islamskie rozumie hidżrę wyłącznie jako fizyczną migrację z powodu dżihadu. W brutalnym i wymyślnym systemie Państwa Islamskiego wzorowanym na średniowieczu przeszłość ma wartość jedynie instrumentalną i służy wyłącznie podbojom pełnym przemocy i okrutnym represjom. Hidżra nie jest wcale etycznym sposobem na zachowanie pamięci – źródłem kulturowej ciągłości i pocieszenia – została zmieniona w wezwanie do broni ze strony nowego samozwańczego kalifatu, którego większość dzisiejszych muzułmanów nie uznaje wcale za część swej religii…”

  Całość: http://projectsyndicate.natemat.pl/151291,wynaturzona-hidzra-panstwa-islamskiego
 • @Stanislas Balcerac
  Biskup Rzymu (bo papieżem nadal jest usuniety przez żydowskich banksterów świata Benedykt XVI) jakoś nie był miłosierny wobec POLAKÓW W DONBASIE. Trzeba będzie Franciszka odesłać do Syrii. Mamy przeciez prawdziwego Papieża Benedykta XVI, który cieszy się doskonałym zdrowiem. I w ogóle, wszyscy masoni do Syrii na linię frontu. Czytałem gdzieś artykuł na temat islamizacji Watykanu. Prawda jest taka, że na jego terenie działają (jawnie!) grupy muzułmanów, które zaczepiają przechodniów i pielgrzymów, rozdają darmowe egzemplarze Koranu i aktywnie agitują do przejścia na Islam. Podobno zjawisko to coraz bardziej się nasila. Nie rozumiem dlaczego Watykan toleruje takie zachowania na swoim terenie i po prostu tych ludzi stamtąd nie usunie? Czy możemy sobie wyobrazic podobną sytuację w świętym miejscu muzułmanów - Mekkce w Arabii Saudyjskiej i chrześcijan rozdających tam Biblię i namawiających wyznawców Allaha do konwersji na katolicyzm? Tymczasem do Mekki nawet nie wpuszcza się żadnych wyznawców innych religii poza islamem. Czytałem o grupie pracowników firmy budowlanej z Zachodu, ktorzy mieli kontrakt na wykonanie prac remontowych w Mekkce. Zezwolono im na rozpoczęcie robót dopiero wtedy gdy wszyscy pracownicy tej firmy przeszli na Islam! Uważam, że kraje gdzie większością są chrześcijanie powinny traktować muzułmanów w taki sam sposób w jaki oni traktują nas na swoim terenie czyli zero albo bardzo mało tolerancji dla ich odmienności kulturowej. Być może wtedy muzułmanie by się zreflektowali i zaczęli nieco lepiej traktować chrześcijan w obawie o to, że ich współwyznawcy w innych krajach na tym ucierpią, choć w to wątpię. Polecam: Newton miał rację: http://mirakus.pl/swiat-nie-jest-taki-na-jaki-wyglada-czyli-koniec-swiata/
 • @Stanislas Balcerac
  Smutna to prawda! Już są w Watykanie, straszne!!!! Według "papieża"Franciszka symbolem chrześcijanina jest laleczka nie krzyż: https://www.youtube.com/watch?v=-6FfTxwTX34 Bardzo to szczytne i chwalebne no i takie chrześijańskie wpuścić konia trojańskiego czyli muzułmańskiego do miasta a przepowiednia mówi, że będzie to ostatni papież ktory tak broni krzyża, że zakłada wiernym klapki na oczy.
 • @provincjał 09:37:51
  http://wpolityce.pl/swiat/278265-co-naprawde-dzieje-sie-w-niemczech-marek-cichocki-o-kulisach-medialnej-cenzury-ws-imigrantow-poruszenie-tematu-uchodzcow-prowadzaca-stwierdzila-ze-w-takim-razie-rozmowa-sie-nie-odbedzie
 • @Kula Lis 65 12:48:27
  Witam, zdarza mi się popełnić na tym propisowskim POrtalu Propolskie komentarze, zresztą szybko kasowane, ale dzisiaj niestety nie udało mnie się wkleić adresu o tej 13 latce, w skali od 1-10 ten sekciarski POrtalik ma u mnie najwyżej 2 !
  Myszy tam bardziej grasują niż na onet.de !!!
 • @provincjał 09:37:51
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/15/800/400/48751c9a89a048efa132ac55fd30b6c4.png Cieszą się jak głupie na widok rozstawionych paluchów...tymczasem w narzeczu ciapatych jest to symbol ummah(miecz) i oznacza wojnę!!!. [Wywiad jest o tyle ciekawy, że odsłania kulisy tego, w jaki sposób polityka multi-kulti i otwartych drzwi dla imigrantów działa w praktyce.
  Do urzędu, w którym pracuję, trafiają głównie imigranci. Dla nich holenderskie prawo jest obowiązujące tylko wtedy, gdy dotyczy zapomóg i zasiłków. Świetnie się w nim orientują. Potrafią tak je wykorzystywać, że trzecie pokolenie Marokańczyków czy Turków pobiera zasiłki
  — czytamy relację urzędnika.
  Jak czytamy, kwota 980 euro miesięcznie to najniższy zasiłek, który otrzymują imigranci.
  Można go brać latami. Nie trzeba mieć przeszłości zawodowej, orzeczonej niezdolności do pracy, wystarczy być, przepraszam za słowo, nierobem. Według prawa zasiłek przysługuje każdemu Holendrowi i temu, kogo „można postawić na równi z Holendrem
  — mówi rozmówca Magdalena Rigamonti.
  Zdaniem holenderskiego urzędnika kolejne tego typu ruchy nie dadzą niczego dobrego.
  Poprawność polityczna doprowadziła do tego, że społeczeństwo, które płaci podatki, wyhodowało setki tysięcy pasożytów. Ponad połowa Syryjczyków, Irakijczyków oraz Erytrejczyków i siedmiu na dziesięciu Somalijczyków korzysta z zasiłków
  — przekonuje.] Cały wywiad tu: http://wpolityce.pl/swiat/278252-poruszajaca-relacja-holenderskiego-urzednika-co-dali-nam-imigranci-wzbogacili-kraj-o-nowe-przestepstwa-wiekszosc-muzulmanow-gardzi-europejskim-sposobem-zycia
 • @provincjał 13:00:59
  Ja to także wkleiłem, ciekawe ile pobędzie.(tam jestem czarna mamba)
 • @provincjał 13:00:59
  Jak u nas za komuny!... Oto dowody manipulacji -TV i prasy ! https://www.compact-online.de/thema/compact-sonderausgaben/
 • @provincjał 13:00:59
  Jest udokumentowany przypadek sprzed tygodnia pewnego profesora kryminologii, który opisywała „FAZ”. Otóz ten kryminolog, który zresztą parę lat temu był ministrem sprawiedliwości w niemieckim landzie, został zaproszony jako ekspert do jednego z głównych kanałów publicznej telewizji. Na wstępie został przez prowadzącą poinformowany, że w rozmowie nie może on poruszyć problemu migrantów. Profesor bardzo się zdziwił i odparł, że to jest raczej niemożliwe, by nie poruszyć tej kwestii w odniesieniu do wydarzeń sylwestrowych, na co prowadząca stwierdziła, że w takim razie rozmowa się nie odbędzie…(sic!!!)..Oto ta "wolność" słowa, w ponoć demokratycznych Niemczech!
 • @provincjał 13:00:59
  Komisarz Rady Europy ostrzega Danię w sprawie polityki migracyjnej
  Komisarz Rady Europy ds. praw człowieka ostro skrytykował m.in. propozycję Danii konfiskowania uchodźcom przedmiotów wartościowych. Nils Muiżnieks ostrzegł Danię, że wprowadzone, a także przygotowywane przepisy migracyjne mogą być niezgodne z międzynarodowymi standardami prawnymi. Jak podkreślono w dzisiejszym komunikacie, nowe przepisy mogą być niezgodne z Europejską Konwencją Praw Człowieka. Komisarz Nils Muiżnieks napisał w tej sprawie list do duńskiej minister ds. imigracji i integracji Inger Stojberg.

  "W obecnych trudnych czasach przestrzeganie naszych wspólnych standardów praw człowieka i unikanie naruszania obowiązujących standardów jest więcej niż konieczne" - ocenił komisarz w liście z wtorkową datą.

  Muiżnieks wyraził "głębokie zaniepokojenie" poprawkami wprowadzonymi ostatnio przez władze w Kopenhadze lub projektami zmian, które przewidują większe możliwości zatrzymywania osób ubiegających się o azyl, ograniczenia w łączeniu rodzin i konfiskatę dóbr.

  - Ostatnio w konsternację wprawiła mnie propozycja przejmowania majątku osób ubiegających się o azyl, które docierają do Danii, by pokryć ich potrzeby życiowe - dodał komisarz. Projekt zakłada, że policja będzie mogła przeszukiwać migrantów i konfiskować kwoty powyżej 10 tys. koron (1340 euro) oraz przedmioty, których wartość przewyższa 10 tys. koron.

  Propozycją od środy zajmuje się duński parlament. Zapewne zmiany te zostaną przyjęte, gdyż już we wtorek prawicowo-liberalna koalicja pod wodzą premiera Larsa Lokke Rasmussena doszła do porozumienia z opozycyjnymi socjaldemokratami w tej sprawie.

  - Takie działania mogą prowadzić do naruszenia godności ludzi, których będą one dotyczyć oraz do łamania prawa do własności, wpisanego do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - podkreślił Muiżnieks.

  Komisarz zwrócił też uwagę na zmiany wprowadzone w listopadzie i dotyczące zwiększenia "w pewnych okolicznościach" możliwości zatrzymania osób ubiegających się o azyl. Okolicznościami takimi może być masowy napływ migrantów. Muiżnieks obawia się, że zatrzymania mogą być wykorzystywane w sposób nieproporcjonalny i na oślep wobec osób starających się o azyl.

  - Wielokrotnie powtarzałem, że ubiegający się o azyl i imigranci nie powinni być traktowani jak przestępcy oraz że wszystkie ustawy migracyjne powinny odzwierciedlać takie podejście - zaznaczył.

  Licząca 5,6 mln mieszkańców Dania w ubiegłym roku przyjęła 21 tys. ubiegających się o azyl. Plasuje się w czołówce krajów UE, które przyjęły najwięcej migrantów w przeliczeniu na mieszkańca.

  Ps... Faktycznie, Duńczycy źle sie spisują. Powinni wydać rozkaz swoim żonom i córkom, żeby chodziły bez majtek, bo wtedy muslimy szybciej dotrą do celu i nie będą narzekac na ksenofobicznych rasistowskich i faszystowskich Duńczyków, którym nie podobają sie biedni nachodźcy. Ten europejski komisarz to jakiś Chińczyk czy żyd? No cóż Duńczycy tak jak powoli wszyscy Europejczycy mają dość tej idiotycznej polityki wpuszczania wszystkich jak leci do Europy. Nie każdy cieszy się z nielegalnych gości jak Niemcy. Nie każdy ma ochotę witać ich na dworcach jak jakieś gwiazdy rocka( baloniki, całuski, kwitki, radosne okrzyki, machanie łapkami, transparenty i inne idiotyzmy) Każdy kraj broni się jak może przed zaproszonymi przez panią Merkel gośćmi. Każdy orze jak może. Zidiociałe lewactwo nie odpuszcza! Atak na wszystkich, którzy próbują coś robić. Co w tym dziwnego, co to ma być ? Na wczasy tu przyjechali? Tu każdy sam musi pracować na swoje utrzymanie. Skoro mają tysiące euro na mafie przemytników, smartfony, laptopy i złote łańcuchy to chyba na chleb też mają. Jak nie to do roboty!
 • @provincjał 13:00:59
  Info z niemiec : „Die Zeit” publikuje wywiad z byłym ministrem sprawiedliwości PO, Borysem Budką. "Panie Budka, Trybunał Konstytucyjny jest zablokowany, szefowie służb specjalnych są wymieniani, państwowe media postawiono pod polityczny nadzór. Czy Polska przeżywa właśnie zamach stanu?" - pyta dramatycznie dziennikarz. Budka dystansuje się wprawdzie od określenia „zamach stanu”, ale przedstawia wszystkie reformy rządowe w krzywym zwierciadle, całkowicie wyrwane z kontekstu. Dokładnie tak samo, jak politycy PO robią na gruncie polskim. Minister pytany, czy Polska potrzebuje reakcji Niemiec, odpowiada: Tak, potrzeba reakcji całej Europy!!.
 • @provincjał 13:00:59
  Trójkąt prof. Wolniewicza, czyli o co tak naprawdę chodzi w Polsce i UE http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7613
 • @Stanislas Balcerac 18:04:12
  "Musimy skończyć z kulturą otwartych ramion". Austria chce przerwać "bałkański szlak"!!!....Austria zamierza zaostrzyć zasady wpuszczania migrantów na swoje terytorium. Jak zapowiedziała szefowa austriackiego MSW, osoby nie chcące wystąpić od razu o azyl, będą na miejscu zawracane. Austria to kolejne państwo, które zaostrza politykę migracyjną w obliczu niezdolności UE do całościowego poradzenia sobie z problemem. "Atmosfera polityczna wokół migrantów w Europie jest coraz bardziej napięta" - stwierdził dziennik "Financial Times". Austria jest ostatnim przed Niemcami krajem na tzw. bałkańskim szlaku migracyjnym, którym setki tysięcy migrantów przedostały się już do Europy z krajów Bliskiego Wschodu czy Afganistanu. Austria nie chce być krajem tranzytowym. W poniedziałek austriacka policja informowała, że od początku roku Niemcy codziennie zawracają po kilkuset migrantów z granicy z Austrią, ponieważ nie mają ważnych dokumentów lub odmawiają ubiegania się o azyl w Niemczech. - Jaka jest obecnie sytuacja na granicy niemiecko-austriackiej? Taka, że na wjazd pozwala się tylko tym, którzy chcą azylu w Niemczech, a ci, którzy chcą podróżować dalej, są odsyłani - powiedziała Mikl-Leitner w rozmowie z austriackim radiem publicznym Oe1. Jak dodała, chodzi 200-300 osób dziennie. Austriacy mają zamiar robić to samo. Osoby, które nie zamierzają starać się o azyl w Austrii, a jedynie chcą przez terytorium tego kraju dostać się do Niemiec i dalej, będą zatrzymywani od końca przyszłego tygodnia bezpośrednio na południowej granicy. - Musimy skończyć z "kulturą otwartych ramion" wobec migrantów - stwierdziła Mikl-Leitner. Coraz bardziej napięta atmosfera..Austria jest kolejnym krajem, który stopniowo zaostrza swoją postawę wobec imigrantów. Jak zauważa w swoim artykule redakcyjnym brytyjski "Financial Times", atmosfera polityczna wokół migrantów w Europie jest coraz bardziej napięta. - Niemcy, do tej pory najbardziej gościnny kraj, zaostrzyły prawo dotyczące deportacji imigrantów, którzy popełnią przestępstwa. Szwecja wprowadza kontrole na granicach, a w Danii centroprawicowy rząd planuje wprowadzenie nowych przepisów wymagających, by uchodźcy oddawali przedmioty wartościowe, w tym biżuterię i pieniądze, aby pokryć koszty zakwaterowania - wymienia "FT". Odnosząc się do hojnego systemu socjalnego Danii, gazeta przywołuje słowa premiera Larsa Lokke Rasmussena: "W Danii mówimy, że zanim dostaniesz te świadczenia, musisz, jeśli masz majątek, płacić za siebie". Duńczycy poszli za daleko? Presji na duński rząd w sprawie migracji nie można zlekceważyć. Licząca 5,6 mln mieszkańców Dania w ubiegłym roku przyjęła 21 tys. ubiegających się o azyl. To jest równoważne z sytuacją, gdyby Wielka Brytania przyjęła ćwierć miliona ludzi. To politycznie nie do pomyślenia - pisze "FT", dodając, że plany duńskich władz nie były zaskoczeniem. Ocenia jednak, że zamiary konfiskowania uchodźcom przedmiotów wartościowych są "szczególnie nie do przyjęcia" i pisze, że słusznie zostały one potępione przez UNHCR jako ksenofobiczne. - Nie służy to żadnym praktycznym celom. Pieniądze odebrane przybywającym uchodźcom prawie wcale nie wystarczą na pokrycie kosztów ich zakwaterowania czy wyżywienia - pisze "FT". - Wydaje się, że to niewiele więcej niż bezwzględny gest mający na celu zniechęcenie często zdesperowanych ludzi do przyjazdu do Danii - komentuje. Według gazety obecny kryzys migracyjny może okazać się najpoważniejszym w powojennej historii Europy. - Nie można przewidzieć, czy przywódcy bloku przezwyciężą wyzwanie. Pewne jest natomiast, że małostkowe populistyczne kroki w rodzaju tych rozważanych przez Danię w żaden sposób nie przyczynią się do rozwiązania problemu - podsumowuje "Financial Times".
 • @Stanislas Balcerac 18:04:12
  Taharrush - czyli muzułmańska „zabawa” kobietą dotarła do Europy. Razem z imigrantami!!!...Cała Europa wstrząśnięta jest tym, co dzieje się w niektórych miastach, które przyjęły imigrantów. W czasie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet - Niemek i turystek - okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Przy tym media milczały jak grób. Okazuje się, że taka „metoda” zbiorowego molestowania jest znanym rodzajem przemocy w krajach arabskich. Nazywa się „taharrush”.

  Zdarzenia z Kolonii zszokowały całą Europę. Niemieckie media milczały. Okazało się, że do napaści na kobiety doszło nie tylko w Kolonii, ale też w Hamburgu, Bielefeld, Frankfurcie, Düsseldorfie, w Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią, jak również w innych krajach, w Austrii, Finlandii, Szwecji, czy Szwajcarii.

  Okazuje się, że może być to „zabawa” imigrantów przywieziona do Europy. Polega ona na otoczeniu kobiety w miejscu publicznym. Najpierw mężczyźni zaczynają krzyczeć na swoją „wybrankę”, obrażają ją, później zaczyna się napastowanie, kończące się często na gwałcie.

  Jest to opis „taharrush” przedstawiony przez „Daily Mail”. To nic innego jak grupowe molestowanie, które znane jest w krajach arabskich od kilku lat – pisze gazeta. Z takimi właśnie napaściami mieliśmy do czynienia w sylwestra w niektórych miastach w Europie.

  Śledczy z Kolonii zajmują je obecnie 553 przypadkami zajść, które miały miejsce z 31 grudnia na 1 stycznia. 45. proc. z nich to przestępstwa właśnie na tle seksualnym.

  „Taharrush” pierwszy raz było zaobserwowane podczas protestów w czasie "arabskiej wiosny" w Egipcie w 2011 roku. Wtedy reporterka CBS została ofiarą takiej „zabawy”. Napadnięto na nią na Placu Tahrir w Kairze. Została odcięta od kamerzysty, z którym pracowała. Otoczył ją tłum 200 mężczyzn, którzy dotykali ją i nawoływali do dalszej przemocy seksualnej. Wszystko trwało około 40 minut. Dziennikarka przez cały ten czas była napastowana, nie mogła wydostać się ze środka.

  „Daily Mail" podaje, że ofiarami są najczęściej kobiety z krajów zachodnich, bądź ubierające się po „europejsku”.

  Mechanizm takiego działania jest przerażający - podczas ataku ofiara jest tak zdezorientowana, że często napastnikom udaje się ją obrabować. Nierzadko kobieta jest również gwałcona. Wszystko to dzieje się w miejscu publicznym, a ucieczka staje się niemal niemożliwa. Ujęcie sprawców jest czasami niemal niemożliwe, ponieważ ofiara czasami nie jest w stanie wskazać winnych. Napaści nie miały miejsca tylko w Niemczech. Okazuje się, że na komisariaty zgłaszają się już poszkodowane kobiety z Finlandii, Szwecji, Austrii oraz Szwajcarii.
  Gang imigrantów z Afganistanu molestował dziewczynki na festiwalu „We are Sthlm” w Szwecji. Policja starała się wyciszyć aferę. Powód? Władze nie chciały aby statystyki dotyczące przestępczości wśród imigrantów były wykorzystywane przez nacjonalistyczną partię Szwedzcy Demokraci.
 • @Stanislas Balcerac akurat lewaccy Niemcy do tego się nadają!
  Celem Daesh jest przyjęcie kontroli nad Europą i światem chrześcijańskim!...Bojownicy Daesh chcą zmusić ludzi, aby żyli w strachu. Są fanatyczni i nie zdolni do dialogu. Żeby walczyć z nimi trzeba niszczyć ich struktury. Inaczej się nie da.

  W niemieckim kraju związkowym Badenia-Wirtembergia realizowany jest program pomocy byłym zakładnikom Daesh. Ich leczenie odbywa się pod okiem рrof. Dr. Jana Ilhana Kizilhana (Uniwersytet w Villingen-Schwenningen).

  W wywiadzie dla Sputnika powiedział on, że projekt pomocy został stworzony jesienią 2014 roku po tym, jak Daesh przejęło kontrolę nad większą częścią irackiego terytorium i wzięło tysiące zakładników.

  W 2015 roku wysłaliśmy ponad 900 kobiet i dzieci, które przeszły przez niewolnictwo Daesh, na leczenie do Niemiec. Badamy, wybieramy i wywozimy kobiety i dzieci, które po przebywaniu w niewoli są fizycznie lub psychicznie okaleczone, które umrą, jeśli im nie pomożemy. Niszczenie kobiet i dzieci rozpoczyna się od tego, że na ich oczach zabijani są wzięci do niewoli mężczyźni z ich rodziny. Ośmioletnie dziewczynki są 8-9-krotnie sprzedawane i gwałcone. Nie da się wymazać tego z pamięci, byli zakładnicy przez całe życie będą przetwarzać tę traumę. Terapia pomoże im poczuć się bezpiecznie i nauczyć się żyć dalej z tym doświadczeniem.
  Dr. Jan Ilhan Kizilhan podkreśla, że bojownicy Daesh postrzegają wszystkie mniejszości religijne na ich terenach jako nie-ludzi.
  Państwo Islamskie to nowe zjawisko, którego nie da się porównać do poprzednich organizacji terrorystycznych: Al-Kaidy lub Frontu an-Nusra. Mamy do czynienia z zupełnie inną ideologią i zachowaniem. Jest to nowy rodzaj ideologicznego islamskiego faszyzmu, jego zwolennicy traktują inaczej myślące osoby jako nie-ludzi. „Nie mają oporów", aby zabić każdego niezależnie od wieku i płci.
  Główną ideą realizowaną przez Daesh jest przejęcie pod kontrolę Europy i świata chrześcijańskiego, w tym w drodze terroru. Chcą zmusić ludzi, by żyli w strachu. Aby stawiać im opór trzeba jeszcze bardziej strzec takich wartości, jak prawa człowieka, równość praw i solidarność. Jednocześnie trzeba walczyć z samymi strukturami tej organizacji, inaczej się nie da — są fanatyczne i niezdolne do dialogu.

  Ps...Fanatycy niezdolni do dialogu? Ciekawe, Jankesi z sojusznikami jakoś z nimi "dialogują", a nam wciskają kit. Kolejny bełkot i lewacki dureń myślący z tyt. profesorskim, że da się zlikwidować Daesh za pomocą "praw człowieka, równośći praw i solidarności". Gdyby z nazizmem niemieckim Alianci walczyliby wg. zasad tego naiwnego idioty, to jeszcze w latach 40-tych swastyki łopotałyby nad całym światem. NIESTETY, na okrucieństwo i zbrodniczy terror trzeba mądrze i precyzyjnie ale odpowiadać tym samym. Psychopatyczne kreatury z Daesh NIE rozumieją żadnego innego języka, a każdą szlachetność i prawość odbierają wyłącznie jako SŁABOŚĆ i strach.
 • Pora rozpocząć przygotowania do wyjścia z Unii Europejskiej.!!!
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/1-atuty.jpg Oszuści historyczni dają zawsze kłamliwe porównania i nieraz spotkałem się z opisami: „jak to dużo zawdzięczamy Unii Europejskiej”. Ja doskonale pamiętam: ile zawdzięczamy Unii Europejskiej. Od 1992 roku – kolejni polskojęzyczni premierzy – jak psy łasili się do EWG – poprzedniczki Unii Europejskiej. Na żądanie Berlina likwidowali kolejne działy polskiej gospodarki. Niszczyli polską kulturę i wyprzedawani Majątek Narodowy. Po dziesięciu latach takiej polityki, sytuacja gospodarcza i społeczna Polski była katastrofalna,. a społeczeństwo ogromnie zdemoralizowane latami beznadziei. Zmieniło się to po wejściu do Unii Europejskiej, ale jest daleko od tego – jak powinna wyglądać Polska po 25 latach od likwidacji PRLu. W dalszym ciągu kilka milionów Polaków pozostaje bez pracy. Kolejne kilka milionów Polaków musi pozostać za granicą, by w Ojczyźnie nie zemrzeć z głodu. Oficjalnie bilion złotych długu, a na prawdę dwa biliony długu publicznego pozostawiamy naszym dzieciom i wnukom. Wszechobecna korupcja i bezprawie, którego zawzięcie broni Komisja Obywatelska. Chiny zaczęły swoje przemiany po 1995 roku. Zaczynali od pracy za miskę ryżu, a dziś są bogatym narodem, który niedługo przegoni Stany Zjednoczone. Ale w Chinach – takich jak urzędnicy unijni – rozstrzeliwano w pokazowych egzekucjach. I widocznie mieli rację! Możemy jeszcze i sto lat bohatersko walczyć z problemami, które tworzy Unia Europejska, albo w ciągu dziesięciu lat odbudować własną gospodarkę i stać się liczącym się państwem w Europie. Dziś możemy wejść w spółkę z Chinami, Japonią – czy choćby Koreą Południową i olać niemieckie technologie. Niemcy muszą wiedzieć, że mamy taką alternatywę. Jeżeli nie uda się na nowo ustalić warunków naszego uczestnictwa w Unii Europejskiej – bez żalu pożegnać tą zdegenerowaną strukturę. Norwegia i Islandia z niej zrezygnowały – z pożytkiem dla obywateli. Szwajcaria nigdy do UE nie wstąpiła.
  14 styczeń 2016
  Artur Łoboda
  Polskie Niezależne Media Ps...Co oni zrobili z Polską? Filmik dla osób o mocnych nerwach! +18
  https://youtu.be/WMPNCW2m1jw Mają za czym płakać i rozpaczać POpaprańcy – złodzieje i pajace! „Złodzieje, pajace!” O aferze korupcyjnej w Sejmie
  https://youtu.be/4CXDiXmK60I
 • @Stanislas Balcerac to o tym co finansuje migrantów!
  George Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, jest już od dawna oskarżany o inspirowanie rozmaitych krwawych przewrotów politycznych. Na Filipinach zaocznie skazany na śmierć! Tenże Soros był wielokrotnym uczestnikiem spotkań Klubu Bilderberg. W roku 2000 Gazeta Wyborcza wyróżniła George’a Sorosa tytułem Człowieka Roku. Laudację na cześć laureata wygłosił minister spraw zagranicznych prof. Bronisław Geremek.
 • Zbrodniczy spisek w licealnej klasie! TVN zajmuje się „kontrowersyjną”… gazetką szkolną
  TVN zajął się „kontrowersyjną” gazetką w jednej z wrocławskich szkół. Dlaczego? Otóż znalazły się na niej hasła „Stop islamizacji Europy narodów”, „Nie jaram się Zachodem” a także… „Nie oglądam TVN” czy „Nie czytam Gazety Wyborczej”! Oburzenie stacji wywołało także hasła „Od urodzenia Wielka Polska”, „Dumny z pochodzenia”. „Były też mapy hitlerowskich Niemiec i Unii Europejskiej z dopiskiem Znajdź 10 szczegółów, którymi się różnią” – alarmuje stacja. Dyrektor XVII liceum ogólnokształcącego we Wrocławiu tłumaczy TVN, że o gablocie nie wiedział. Według odpowiedzialnej za gazetkę nauczycielki, prezentowane w niej treści zostały podmienione. Doszło do głupiego żartu. „Dyrektor szkoły jest wojewódzkim radnym z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, a także jednym z kandydatów na dolnośląskiego kuratora oświaty. Czy szkolna gazetka była wymierzona w jego kandydaturę? On zapewnia, że nie” – czytamy na stronie TVN24.pl. W związku z interwencją stacji wykazującej się rewolucyjną czujnością dyrektor rozesłał już do nauczycieli i uczniów zarządzenie. Dotyczy ono…. korzystania z gablotek szkolnych. Rodzice mogą spać spokojnie. TVN czuwa, także w szkołach.
  źródło TVN24.pl
  www.pch24.pl Ps... http://wolna-polska.pl/wiadomosci/islamski-imigrant-chwali-sie-zbiorowym-gwaltem-na-niemce-film-2016-01 O tym – jak rozumiem- TVN nie powiedział ani słowa?

  Co do młodziezy – oni, tzn. młodziez, mają swoje strony w internecie i na jednej zamiescili zdjecie tej gablotki, ktora tak wzburzyła pseudo-redaktokra lub pseudo-rekaktorkę z tej anty-polskie stacji telewizyjnej. Sa tez komentarze

  http://demotywatory.pl/4604004#comments http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201601/1452715342_faub4k_600.jpg
 • @Stanislas Balcerac 18:04:12
  Zbrodniarze wojenni wśród uchodźców?.....Wśród uchodźców są zbrodniarze wojenni? Z medialnych doniesień wynika, że poszukiwanych jest 20 tysięcy osób, a według policji z Norwegii niektórzy podejrzani dotarli do ich kraju. Jak podał Sigurd Moe z sekcji ds. zbrodni wojennych norweskiej policji kryminalnej, funkcjonariusze obecnie "przyglądają się" około 20 osobom - informuje Reuters. Chodzi o uczestników trwającego od marca 2011 roku konfliktu w Syrii. "W ciągu ostatnich sześciu miesięcy policja odnotowała około 100 zgłoszeń dotyczących tego, iż uchodźcy przybywający do Norwegii mogą mieć związek ze zbrodniami wojennymi". To mogą być różne sytuacje, od przynależności do frakcji militarnych, o których wiemy, że popełniały poważne zbrodnie, po bardziej konkretne wskazówki o bardziej szczegółowych zbrodniach - mówił przedstawiciel policji.
 • @provincjał 13:00:59
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/europa-musi-umrze.jpg Europa musi umrzeć! To jedyna szansa na odnowę!!!....Tytuł kontrowersyjny, owszem. Ale niestety tak myślę. Wypalić to siedlisko lewactwa i poprawności politycznej żywym ogniem. A później zacząć budować wszystko od nowa. Na zdrowych fundamentach. 1. Islamska dzicz w norweskim ośrodku dla tzw. uchodźców zgwałciła trzyletniego chłopca.
  2. Kobieta, która opowiedziała przed kamerami o serii gwałtów dokonanych przez imigrantów w Kolonii, została oskarżona o rasizm.

  3. Niemiecka telewizja do swojego logotypu dodała półksiężyc – symbol islamu.

  4. Feministyczny tłumok z Polski stwierdził, że dla kobiet większym zagrożeniem są „kibole” niż imigranci.

  5. Jakaś modelka w proteście przeciwko gwałtom w Kolonii, rozebrała się przed katedrą (!) (co wspólnego do ciężkiej cholery z islamem ma katedra).

  6. W Polskim Radiu ekspert twierdzi, że gwałty to rzecz straszna, ale pomagając ludziom musimy brać na siebie koszty pomocy (to sama się wypnij głupia krowo, a nie chcesz poświęcać niewinne kobiety).

  7. To samo babsko twierdzi, że imigranci gwałcili bo Niemcy nie zorganizowali „Sylwestra dla uchodźców”.

  8. Holenderscy politycy solidaryzując się z ofiarami gwałtów założą spódniczki.
  To tylko osiem z tysięcy przykładów. Przykładów skretynienia i demoralizacji Europy.

  Jeśli państwo nie potrafi obronić własnych obywatelek i obywateli, zapewnić im bezpieczeństwa, jeśli z terrorystami i mordercami walczy się za pomocą facebooka i spódniczek, a nie za pomocą kałacha i ołowiu, jeżeli w myśl poprawności politycznej dopuszcza się gwałty na dzieciach to znak, że nie ma już ratunku.  Europa od dawna jest w defensywie. Unijny koń trojański skutecznie rozmontowuje nasz kontynent. Jest jeszcze kilka bastionów normalności jak choćby Węgrzy, czy wciąż Polska, której nie zdążyła unicestwić do końca poprzednia władza, ale większość państw jest w stanie rozkładu. Czuć smród. Nie należy nad tym płakać. Należy pozwolić Europie umrzeć do końca. Zdrowi Europejczycy winni okopać się w swoich „prywatnych” bastionach, wyposażonych w suchary, naftę i dubeltówkę. Z satysfakcją przyglądać się, jak grabarze tego co kochamy, sami są ściągani pod ziemię. A kiedy ostatni z imigrantów zgasi światło nad Europą, wtedy nadejdzie czas na budowę wszystkiego od nowa. Budowę na zdrowych fundamentach – cywilizacji łacińskiej i chrześcijaństwa.
  Michał Górski
  Patriota, chrześcijanin, zagorzały przeciwnik Unii Europejskiej. Współtwórca oraz zastępca redaktora naczelnego portalu parezja.pl Ps...Mnie się też tak wydaje. Jeszcze tylko Europa wschodnia jest wolna od tej zarazy.
 • @Stanislas Balcerac 18:04:12
  Źródło danych procentowych stanowi raport CIA: The World Fact Book (2007).
  Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani, jako miłująca pokój mniejszość. Albowiem takim jest pokazywany islam zarówno w artykułach prasowych jak i w filmach, W nich podkreślana jest jego barwna odmienność:

  USA -- muzułmanów 1.0%
  Australia -- muzułmanów 1.5%
  Kanada -- muzułmanów 1.9%
  Chiny -- muzułmanów 1% -2%
  Włochy -- muzułmanów 1.5%
  Norwegia -- muzułmanów 1.8%
  W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni, jako członkowie gangów ulicznych i w więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.
  Dania -- muzułmanów 2%
  Wielka Brytania -- muzułmanów 2.7%
  Hiszpania -- muzułmanów 4%
  Tajlandia -- muzułmanów 4.6%

  Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.
  Francja -- muzułmanów 8%
  Niemcy -- muzułmanów 5%
  Filipiny -- muzułmanów 5%
  Szwecja -- muzułmanów 5%
  Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%
  Holandia -- muzułmanów 5.5%
  Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8%

  Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii, czyli wg prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sądzony wg prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.
  Gujana -- muzułmanów 10%
  Indie -- muzułmanów 13.4%
  Izrael -- muzułmanów 16%
  Kenia -- muzułmanów 10%
  Rosja -- muzułmanów 10-15%

  Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.
  Etiopia -- muzułmanów 32.8%

  Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.
  Bośnia -- muzułmanów 40%
  Czad -- muzułmanów 53.1%
  Liban -- muzułmanów 59.7%

  Powyżej 60% następują niczym nieograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe morderstwa, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku (haracz) „ za ochronę" tzw. Jizja (dżiza), często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.
  Albania -- muzułmanów 70%
  Malezja -- muzułmanów 60.4%
  Katar -- muzułmanów 77.5%
  Sudan -- muzułmanów 70%

  Powyżej 80% pojawiają się czystki i morderstwa kierowane z poziomu państwowego.
  Bangladesz -- muzułmanów 83%
  Egipt -- muzułmanów 90%
  Gaza -- muzułmanów 98.7%
  Indonezja -- muzułmanów 86.1%
  Iran -- muzułmanów 98%
  Irak -- muzułmanów 97%
  Jordania -- muzułmanów 92%
  Maroko -- muzułmanów 98.7%
  Pakistan -- muzułmanów 97%
  Syria -- muzułmanów 90%
  Tadżykistan -- muzułmanów 90%
  Turcja -- muzułmanów 99.8%
  Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96%

  W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Według wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.

  Afganistan -- muzułmanów 100%
  Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%
  Somalia -- muzułmanów 100%
  Jemen -- muzułmanów 99.9%"
  Oczywiście tak się nie dzieje, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów (np.: szyici – sunnici).
 • @prof.doc.hab.inka1 17:56:39
  http://cdn2.img.pl.sputniknews.com/images/185/22/1852265.jpg „Żołnierze Odyna” ukarzą uchodźców w Finlandii!!!...W Finlandii zaproponowano objęcie specjalną kontrolą przybywających z Bliskiego Wschodu uchodźców. Nacjonalistyczna partia Prawdziwi Finowie i komisarz policji Seppo Kolehmainen zaproponowali utworzenie antyimigracyjnych patroli, w ramach których będzie działać specjalna grupa Żołnierze Odyna. Grupę założył we wrześniu 2015 roku Mika Ranta w miasteczku Kemi w Laponii. Obecnie do organizacji należy około 500 członków. Współpracują oni z lokalną policją. Członkowie organizacji funkcjonują w systemie zmianowym. Dzięki takiemu grafikowi z łatwością udaje się organizować patrole na ulicach 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Ponadto członkowie organizacji podkreślają, że grupa cieszy się poparciem społecznym. – Praktycznie każdego dnia ludzie podchodzą do nas na ulicy, dziękują za to, co robimy. Oczywiście jest też druga strona medalu: ludzie, którzy opowiadają o nas straszne historie i starają się nas piętnować – powiedział jeden z członków organizacji. O pojawieniu się pierwszych patroli w miastach Kemi, Joensuu i Asikkala poinformowano pod koniec 2015 roku. Ich pojawienie się było związane z rosnącą liczbą imigrantów. Według fińskiej Służby Migracyjnej, w ubiegłym roku Finlandia przyjęła 32,4 tys. uchodźców. Jednak premier kraju Juha Sipilä, pomimo tego, że poparł utworzenie ulicznych patroli, zaznaczył, że tego typu oddziały nie mogą zastąpić policji. Natomiast minister spraw wewnętrznych Petteri Orpo uważa, że antyimigracyjne grupy jedynie wzmocnią wrogie nastroje w kraju.
 • @Stanislas Balcerac
  Upadek Rzymu spowodowały chordy dzikusów. Teraz historia się powtarza, upadek IV Rzeszy niemieckiej /UE właśnie się rozpoczął. Tylko patrzeć jak matka Angela wystąpi w czadorze. Niemców jest 80 mln. Błyskawicznie zbliża się punkt krytyczny, po przekroczeniu którego dojdzie do powtórki z historii w postaci "kryształowej nocy". Mimo, że Niemcy mają mózgi dokładnie spenetrowane i wyjałowione ideą multi-kulti, to sytuacja tam już tak nabrzmiała, że wystarczy iskra, by doszło do samosądów na ulicach ich miast. Bardziej obawiam się o los takich państw jak Szwecja, a szczególnie Norwegia, gdzie 5 mln. naród juz niebawem stanie się mniejszością we własnym państwie, ponieważ jedyna robota jaka dobrze wychodzi ciapatym, to rozmnażanie się. Jeśli w najbliższym czasie autochtoni się nie opamiętają, to już za kilkanaście lat staną się jedynie pucybutami dla islamskiej dziczy u siebie w domu. Niemcy są już rozwaleni jako naród. Żydolewackie (nazwa przybliżona) pranie mózgu podzieliło ich i zgnębiło o wiele bardziej niż gazowybiorczo-platformerskie Polaków. Może niektorzy trochę nadymają się wobec Polaków (bo tak ich nastawiają osobnicy z mediów, zresztą bardzo często nie Niemcy), ale obecna sytuacja z "uchodźcami" pokazuje jak bardzo są bezradni wobec dzikiej agresji. Nie wydaje się, żeby w bliskiej przyszłości byli tacy jak za Hitlera, raczej cicho wymrą. Jak na dzisiaj widać to wszyscy są bezsilni wobec swoich rządów. Spytaj Anglików, Francuzów, czy Amerykanów co sądzą o swoim rządzie. Nawałnica kolorowych imigrantów ma miejsce na całym zachodzie od z grubsza 30 lat. Efekty są wszędzie tak samo tragiczne. Władze Niemiec jedynie wybiły się brutalnością ostatnio. Nikt przedtem tego nie robił tak bezczelnie. Jak żal Niemiec, to powinno być żal całego zachodu. To jest projekt anty-biały, a nietylko anty-niemiecki. Czyli Głąbalizacja. Polityka multikulti to istotnie polityka antyeuropejska. Wydaje sie, że w dalszej perspektywie w ogóle antynarodowa. Jej propagatorom wydaje sie marzyć świat bez narodów, czy z jednym narodem globalnym. Póki co, dziś, widać Trzeci Świat wpychany do Europy, Ameryki Płn., Australii, Nowej Zelandii, i korzystająca z tego pewna znana waszystkim mniejszość plus jej sojusznicy. Wydaje się ona traktować świat jako swoją własność i dawać w prezencie poszczególne kraje najeżdżającym masom. A z tymi masami w najechanych krajach tworzy alianse strategiczne przeciwko ich narodowym większościom.
 • @Stanislas Balcerac
  Bardzo ciekawi mnie co na to Szczuka, Środa, Senyszyn, cudak Bęgowski vel Grodzka, jego/jej kumpel krzyżówka cygana z żydem Petru, lesby, pedały z polskiego LGBT i całe żydolewactwo, z filomuzułmanami?- Niemieckie środowiska LGBT i trans są w szoku, gdy media ujawniły właśnie, że w Dortmundzie grupa uchodźców muzułmańskich próbowała… ukamienować parę transseksualistów. To było barbarzyństwo, co oni zrobili. To byli barbarzyńcy. To mi się nigdy nie zdarzyło, odkąd żyje. Żeby w 2016 r. w Niemczech kamieniami… To szczyt wszystkiego mówiła wstrząśnięta Yasmine, która jest kobietą od 30 lat. To ona wraz z przyjaciółką Elisą także transseksualistką, została zaatakowana kamieniami niedaleko dworca głównego w Dortmundzie przez grupę północno afrykańskich imigrantów w wieku od 16 do 18 lat. Was qurwa trzeba ukamieniować wykrzyknął jeden z nich po niemiecku i wraz z kompanami zabrali się do dzieła zbierając kamienie z pobliskich rabatek. Cały czas krzyczeli przy tym po arabsku. Niedoszłe ofiary muzułmańskiego zwyczaju ukamienowania, albo jakby nazwała to posłanka Joanna Mucha ta od "ubogacenia", uniknęły obrażeń lub nawet śmierci tylko dlatego, że zza rogu wyjechał akurat radiowóz policyjny. Policjanci zatrzymali sprawców napaści i najstarszego z nich sąd zezwolił na umieszczenie w areszcie śledczym. cyt.: "właśnie rozpoczęła się trzecia wojna światowa, za którą stoi m.in. Barack Obama, który według niej sam jest muzułmaninem, sunnitą. W Europie wiosną wybuchną zamieszki islamskie – alarmuje były doradca Putina”...”Kraje i narody europejskie nie powinny być zaskoczone, jeśli wiosną w przyszłym roku, pojawi się rodzaj masowego ruchu islamistycznego, islamska wiosna w Europie destabilizująca państwa Europy – powiedział na antenie Telewizji Republika Andriej Iłłarionow, były doradca, reprezentant Władimira Putina na spotkaniach grupy G20." http://naszeblogi.pl/59896-merkel-zacheca-muzulmanow-do-grupowych-gwaltow-taharrush

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031