Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Migranci robią Donbas

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na wschodzie Europy separatyści wydarli Ukraińcom Donbas a na zachodzie Europy nielegalni migranci wydarli Francji kawałek terytorium, w Calais. Trwają operacje wojenne: żandarmeria wprowadziła do akcji transportery opancerzone i zalała teren wodą.

Podczas kiedy komisarze ludowi w Brukseli grzmią na temat praworządności w Polsce, pod ich nosem, we Francji, rozgrywa się drugi Donbas. Armia 6000 nielegalnych migrantów opanowała część terytorium miasta Calais i trzyma z ryzach sześć eskadronów francuskiej żandarmerii czyli 2400 chłopa.

 

We Francji żandarmeria podlega pod ministerstwo obrony. Żandarmi co raz to dostają kamieniami od miłujących pokój migrantów, ranni są liczeni w dziesiątkach, więc burmistrz miasta Calais nawołuje do interwencji wojska:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127258,wojna-juz-sie-zaczela

 

Na razie żandarmeria wysłała do Calais transportery opancerzone typu VBRG (zdjęcie). Jeżeli zajdzie potrzeba użycia trzech lub więcej VBRG zgodę na to musi wydać premier Francji.

 

To nie Donbas, to środek Unii Europejskiej, tylko 200 km od Brukseli

 

Dokonano też obronnych zabezpieczeń dostępu do Eurotunelu, przypominających nam obronę Normandii w czasie II wojny światowej. Najpierw wygolono część otaczającego lasu a teraz zalano tereny wodą. W planie jest też sadzenie specjalnych zasieków z kolczastych żywopłotów.

Techniki wojenne w Calais czyli taktyczne zalewanie dostępu do płotu

À gauche, les barrières de haute sécurité, au-dessus d’un fossé plongeant vers une deuxième rangée de clôtures avec barbelés, puis le nouveau lac. PH. J.-PIERRE BRUNETVDN

 

W międzyczasie migranci tłuką nie tylko żandarmów ale także kierowców ciężarówek i miejscowych. Niedawno jeden taki miłujący pokój migrant rzucił się do ataku zaczepnego z młotkiem (zdjęcie).

 

Miłujący pokój migrant z młotkiem 

 

Miejscowa ludność miasta Calais żyje jak w oblężonym mieście, ludzie boją się wyjść z domów, boją się o swoje dzieci a ich samochody są regularnie obrzucane kamieniami. Można to pooglądać na Facebooku na obywatelskiej stronie pod nazwą Les Calaisiens en Colère:

 

www.facebook.com/Les-Calaisiens-en-Col%C3%A8re-479803612168266/

 

Francuski socjalistyczny rząd, w którym mason siedzi na masonie, od lat podkula ogon i boi się wprowadzić porządek we swoim własnym kraju. To mówi dużo o katastrofalnym polityczno-socjalnym stanie Europy, do której mamy podobno obowiązek gorąco aspirować:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127348,francuskie-slimaki

 

Drodzy czytelnicy, jeżeli ktoś z zagranicy spyta się was raz jeszcze co się dzieje z praworządnością w Polsce, zapytajcie się najpierw co się dzieje z praworządnością we Francji, w Calais ?


 

Scena z codziennego życia we wzbogaconej przez migrantów Francji

 

 

Prawo dżungli w Calais ale Europa zatroskana o praworządność u nas

KOMENTARZE

 • PiS pozoruje zmiany w Polsce
  Polska praworządność czy niepraworządność to Europie lata koło ogona. Szum propagandowy że Polska obecnie jest nr 1 na językach robią media gadzinowe uwiarygadniając bzdurę o niby faktycznych zmianach wprowadzanych przez PiS w Polsce.
  Publika oczekuje zmian , więc ma zmiany wszędzie gdzie się ucho przyłoży.
 • Operacja desantowa w Calais
  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

  "nielegalni migranci wydarli Francji kawałek terytorium, w Calais", siły desantowe zdobyły przyczółek w Calais. V. kolumna (por. pani Merkel) otowrzyła bramy UE dla tych sił.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty-zablokowane-przez-cenzure-1.html#Merkel

  Podobna deklaracja

  - https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  polskiego patrioty

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_K

  Nie musimy się troszczyć o przyszłość Polaków i Polski, "starsi bracia naszego kochanego papieża" nam to załatwią, nadzieja w nowy patriotyczny rząd w Polsce i takiż prezydent dołożą wszelkich starań, aby nam dołożyć.

  Odnośnie desantu tak wypowiada się czeski prezydent.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031