Loże masońskie dostały rozkaz popierania Petru i bezprawnie zawłaszczyły instytucje UE do celów partyjnych. Wczorajszy żałosny kabaret w Parlamencie Europejskim miał za zadanie przeczołgać polski rząd, na korzyść KOD i Nowoczesnej.

Histeryczny krzykacz z Parlamentu Europejskiego, Guy Verhofstadt, wraz z kolegami z lóż masońskich bezprawnie użył instytucji unijnych do agitacji partyjnej na korzyść Nowoczesnej i KOD. Wczoraj mogliśmy oglądać na własne oczy wyssane z palca procedury "nadzoru demokracji", które towarzystwo w Brukseli wymyśla sobie na kolanie oraz brak argumentów merytorycznych do biczowania Polski. Histeria zastąpiła dyskusję.

 

To hańba i kompromitacja dla instytucji europejskich. Mamy nadzieje, że prawnicy państw członkowskich zajmą się tą sprawą. Nie może być tak, że loże masońskie bezkarnie zawłaszczają sobie instytucje UE do załatwiania swoich interesów towarzysko-partyjnych. To g..wno a nie demokracja.

 

Verhofstadt od dawna proteguje młodego zdolnego Petru, który jest strugany z banana na nowego Tuska, czyli potulnego europejczyka-elegancika:

Guy Verhofstadt ‏@GuyVerhofstadt  26 oct. 2015

Just had @RyszardPetru on the phone: result with 90% votes counted is 7,7% =30 seats for @_Nowoczesna, thé new reformist force in #Poland

 

Skoro Amerykanie zaczynają teraz badać rosyjskie finansowanie partii politycznych w Europie to polskie służby powinny zbadać zagraniczne finansowanie KOD i Nowoczesnej:

 

www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/12103602/America-to-investigate-Russian-meddling-in-EU.html

 

Tym bardziej, że najnowsze doniesienia prasowe odkrywają młodość Ryszarda Petru spędzoną częściowo w ZSRR, pod nadzorem GRU:

 

niezalezna.pl/75194-petru-wychowany-pod-okiem-gru-czlowiek-cienia

Przykład Verhofstadta pokazuje wyraźnie potrzebę nadzoru antypolskich działań lóż masońskich. Bardzo łatwo połączyć Verhofstadta z innymi osobnikami, którzy wyraźnie orają pod suwerenną Polska, takimi jak np. pedofil Wyborczej, niemiecki lewak Daniel Cohn-Bendit:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127484,pedofil-atakuje-polske

 

Mamy do czynienia ze zorganizowaną akcją destabilizacji demokratycznie wybranego polskiego rządu, do której nadużywane są instytucje europejskie, a która ma na celu wywołanie chaosu i wymuszenie na suwerennej Polsce wcześniejszych wyborów, o których Petru już piszczy w mediach.

 

Od polskich służb zależy teraz czy dywersanci i sabotażyści wygrają.


 

Młody i wykształcony dorastał w ZSRR pod troskliwym okiem GRU
 
 

Verhofstadt i Petru w grudniu w Brukseli

 
Permalien de l'image intégrée
 
Zakładamy się, że to biuro Verhofstadta sfinansowało podróż KOD-ka
 
 

Wcześniejsza miłość Verhofstadta

 
 
Verhofstadt i pedofil Wyborczej, niemiecki lewak Daniel Cohn-Bendit
 
 
Wyborcza Michnika oczywiście robi Verhofstadtowi laskę, na telefon
 
 
Ty, Verhofstadt, dzisiaj to twoja Belgia nie otrzymałaby akcesji do UE !