Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Masońska eurofensywa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Loże masońskie dostały rozkaz popierania Petru i bezprawnie zawłaszczyły instytucje UE do celów partyjnych. Wczorajszy żałosny kabaret w Parlamencie Europejskim miał za zadanie przeczołgać polski rząd, na korzyść KOD i Nowoczesnej.

Histeryczny krzykacz z Parlamentu Europejskiego, Guy Verhofstadt, wraz z kolegami z lóż masońskich bezprawnie użył instytucji unijnych do agitacji partyjnej na korzyść Nowoczesnej i KOD. Wczoraj mogliśmy oglądać na własne oczy wyssane z palca procedury "nadzoru demokracji", które towarzystwo w Brukseli wymyśla sobie na kolanie oraz brak argumentów merytorycznych do biczowania Polski. Histeria zastąpiła dyskusję.

 

To hańba i kompromitacja dla instytucji europejskich. Mamy nadzieje, że prawnicy państw członkowskich zajmą się tą sprawą. Nie może być tak, że loże masońskie bezkarnie zawłaszczają sobie instytucje UE do załatwiania swoich interesów towarzysko-partyjnych. To g..wno a nie demokracja.

 

Verhofstadt od dawna proteguje młodego zdolnego Petru, który jest strugany z banana na nowego Tuska, czyli potulnego europejczyka-elegancika:

Guy Verhofstadt ‏@GuyVerhofstadt  26 oct. 2015

Just had @RyszardPetru on the phone: result with 90% votes counted is 7,7% =30 seats for @_Nowoczesna, thé new reformist force in #Poland

 

Skoro Amerykanie zaczynają teraz badać rosyjskie finansowanie partii politycznych w Europie to polskie służby powinny zbadać zagraniczne finansowanie KOD i Nowoczesnej:

 

www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/12103602/America-to-investigate-Russian-meddling-in-EU.html

 

Tym bardziej, że najnowsze doniesienia prasowe odkrywają młodość Ryszarda Petru spędzoną częściowo w ZSRR, pod nadzorem GRU:

 

niezalezna.pl/75194-petru-wychowany-pod-okiem-gru-czlowiek-cienia

Przykład Verhofstadta pokazuje wyraźnie potrzebę nadzoru antypolskich działań lóż masońskich. Bardzo łatwo połączyć Verhofstadta z innymi osobnikami, którzy wyraźnie orają pod suwerenną Polska, takimi jak np. pedofil Wyborczej, niemiecki lewak Daniel Cohn-Bendit:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127484,pedofil-atakuje-polske

 

Mamy do czynienia ze zorganizowaną akcją destabilizacji demokratycznie wybranego polskiego rządu, do której nadużywane są instytucje europejskie, a która ma na celu wywołanie chaosu i wymuszenie na suwerennej Polsce wcześniejszych wyborów, o których Petru już piszczy w mediach.

 

Od polskich służb zależy teraz czy dywersanci i sabotażyści wygrają.


 

Młody i wykształcony dorastał w ZSRR pod troskliwym okiem GRU
 
 

Verhofstadt i Petru w grudniu w Brukseli

 
Permalien de l'image intégrée
 
Zakładamy się, że to biuro Verhofstadta sfinansowało podróż KOD-ka
 
 

Wcześniejsza miłość Verhofstadta

 
 
Verhofstadt i pedofil Wyborczej, niemiecki lewak Daniel Cohn-Bendit
 
 
Wyborcza Michnika oczywiście robi Verhofstadtowi laskę, na telefon
 
 
Ty, Verhofstadt, dzisiaj to twoja Belgia nie otrzymałaby akcesji do UE !
 

KOMENTARZE

 • Guy
  Ile razy widzę Verhofstadta to sobie uświadamiam jak po niderlandzku wymawia się jego imię i przypominam sobie anegdotkę jeszcze z czasów Gierka:
  Na Śląsku wytypowano trzech górników – przodowników pracy, jako delegację, która miała pojechać do Francji, do kopalni, w której kiedyś pracował Edward Gierek. Przed wyjazdem sekretarz POP „na kopalni” udziela im instrukcji: „Chopy, żeśma wos wybroli bo najlepi fedrujecie. Francja to jezd inny kraj, żaby i ślimoki wpieprzajom, nie po naszymu godojom, nawet imiona majom inne. Ty, Ludwig, nie będziesz u nich Ludwig, ino będziesz Lui. Ty Gustaw, nie będziesz u nich Gustaw, ino będziesz Guy. A ty, Hubert…
  A nie , jo nie jadę…
 • @Bogusław Jeznach 15:44:21
  Guy ma już w Polsce ksywę "Guj", co jest takim kompromisem -:)
 • @Bogusław Jeznach 15:44:21
  Aha, i oczywiście 5*. Pozdrawiam BJ
 • ZGADZA SIĘ DLATEGO "POCZĘSTOWAŁAM "
  Tego "guja "
  tym:)
  /Dostał to na adres "jewroparlamentu" ./

  https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
 • @prof.doc.hab.inka1 18:21:27
  PS.
  "Petru: powiedziałem premierowi Holandii, że w Polsce jest opozycja skłonna przejąć władzę Ryszard Petru."
  http://wirtualnapolonia.com/2016/01/19/petru-powiedzialem-premierowi-holandii-ze-w-polsce-jest-opozycja-sklonna-przejac-wladze-ryszard-petru/#more-50034
 • @Bogusław Jeznach
  PiS mógł w PE zastosować skuteczniejszą strategię!!!

  W debacie PE chodziło o dostarczenie europarlamentarzystom RZECZYWISTEJ INFORMACJI.

  Bo mimo, że każdy z tych europarlamentarzystów należy do jakieś frakcji i zapewne w przypadku głosowania będzie głosować zgodnie ze swoją frakcją, to DOSTARCZENIE IM INFORMACJI PUBLICZNEJ :
  o Trybunale Konstytucyjnym i mediach publicznych pozwoliłoby im wyrobić sobie swoje własne zdanie o błędnych podstawach, na których komisarze UE oparli swoją decyzję o "procedurze dialogu sprawdzającego ".

  Co zatem powinno znaleźć się w tej naszej INFORMACJI PUBLICZNEJ ?

  1. Filmik z pisania przez 3 sędziów w komisji sejmowej dla TK
  2. Filmik z pismem TK szantażującym marszałka polskiego sejmu "czyli zabezpieczeniem wniosku "
  3. Filmik z obscenicznych publicznych występów sędziego Rzeplińskiego jeszcze przed rozprawą
  4. Ocenianie i wyrok TK w sprawie ustawy , którą sami sobie pisali
  5. Orzeczenie TK, że nie są władni oceniać uchwał sejmowych
  czyli zaprzeczyli swojemu własnemu wyrokowi, że 3 sędziów wybrano zgodnie !!! , albowiem wybór to uchwała sejmu, a zatem w wyroku mogli tylko stwierdzić, że sejm zgodnie z konstytucją mógł (a nie, że wybrał) 3 sędziów a nie pięciu sędziów !!! Bo tak daleko sięga ich jurysdykcja.

  Po tym należałoby przedstawić PE sprawozdanie niezależnej polskiej prokuratury , która nie prowadzi żadnego śledztwa ani postępowania w sprawie:
  1. zamachu na konstytucję w Polsce
  2. zamachu na media publiczne w Polsce
  3. Oświadczenie, że w żadnym polskim sądzie nie zapadł żaden wyrok ani nie toczy się żadna sprawa w tym zakresie.

  Na koniec nasi posłowie winni zwrócić się z pytaniem do wszystkich europarlamentarzystów:

  CO ONI BY ZROBILI GDYBY KOMISARZE UNIJNI SWOIM PISMEM ZAKAZALI IM PODEJMOWAĆ UCHWAŁY ALBO REZOLUCJI TŁUMACZĄC TO "ZABEZPIECZENIEM WNIOSKU ?"

  Jak sądzę byłoby wówczas po obiedzie i po Komisarzach unijnych.
 • Schulz,PE,Komisja Wenecka itd. ma "zadanie przeczołgać polski rząd" zagranicą,a w Polsce dają się czołgać pismakowi z "FT",
  Chapman z "The Economist" jakiemuś typowi z Nigerii itd.

  Foy z Polski kabluje na premier Szydło,że polski rząd,to nacjonaliści,

  a Chapman,że o.T.Rydzyk i RM sieje propagandę anty-islamską w Europie i Polsce ( w domyśle- wiecie rozumiecie terroryści,gdzie i w kogo zaatakować w Polsce).

  Oboje pewnie "pod troskliwym okiem..." [GRU] MI6.
 • @Bogusław Jeznach
  Praga może zlikwidować strefę Schengen w ciągu 5 godzin!..Efektywna ochrona zewnętrznych granic strefy Schengen jest głównym tematem odbywającego się w Pradze spotkania szefów MSW państw Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry), Serbii, Słowenii i Macedonii - poinformował dzisiaj dziennikarzy przed jego rozpoczęciem czeski minister spraw wewnętrznych Milan Chovanec. „Kryzys migracyjny i związane z nim problemy nie powinny odbić się na układzie z Schengen podkreślił. Czechy i inne państwa czwórki wyszehradzkiej są zainteresowane zachowaniem strefy Schengen. Jej istnienie, swobodny ruch w Europie zapewnia realizację naszych interesów gospodarczych, sprzyja rozwojowi gospodarki oraz umożliwia komunikację obywateli bez barier". Jednak w przypadku pojawienia się zagrożenia „dla bezpieczeństwa narodowego z powodu przetoczenia się przez Czechy fali migracyjnej na granicach republiki tymczasowo zostanie przywrócona kontrola graniczna. „Jesteśmy w stanie to zrobić w ciągu pięciu godzin" oznajmił szef MSW Czech. Grupa Wyszehradzka zamierza udzielić pomocy państwom zachodniej części Półwyspu Bałkańskiego w zapewnieniu „maksymalnej ochrony ich granic". Należy to zrobić, aby przeszkodzić w przedostaniu się nielegalnych imigrantów do UE. Według słów Milana Chovanca, Praga jest gotowa zasilić czeskimi policjantami narodową kontrolę graniczną.
  Ps..Cóż za miałkość tego tworu...To nie jest kryzys UE. To jest upadek UE. Towarzysze eurokraci zniszczyli niegdyś potężne dumne państawa europejskie. Brak przemysłu, rosnące zadłużenie, drukowanie bez opamiętania Euro. Upadek kultury i obyczajów. Baba z brodą wygrywa Eurowizję tylko dlatego, że jest dewiantem. Kobiety napastowane czy gwałcone przez arabusów zamiast dostać ochronę od państwa to zostają przez to państwo oskarżane o sianie nienawiści rasowej.
 • Piłsudski dawno wiedział.
  https://pbs.twimg.com/media/CZKSUh3WkAAF_oY.jpg
 • @Zbójnicki pies 21:43:42
  On załatwił "porachunki" z Polakami i demokracją w Polsce.

  Koszt ponad 100 000 tys. Polaków w wojnie z Leninem w '20 r. + ok.500 w puczu z '26 r.

  + następcom zostawił strategię: z kobyłą i dzidą na czołgi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031