Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Choroba Lubitza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rok temu pilot Germanwings Andreas Lubitz pociągnął w swoje samobójstwo 150 osób. Tak jak Lubitz, Angela Merkel fruwa wysoko w obłokach i tak jak Lubitz, straciła kontakt z rzeczywistością. Ale ma niestety o wiele większe możliwości robienia szkód.

24 marca 2015 roku niemiecki pilot Andreas Lubitz rozwalił samolot Germanwings, powodując śmierć 150 osób, w tym grupy nastolatków z niemieckiej szkoły. Potem runęła cała misterna legenda niemieckiej niezawodności, kiedy okazało się, że podobno misterny system nadzoru Germanwings (Lufthansa) niewłaściwie ocenił psychiczny stan Lubitza.

Teraz kiedy niemieckie nastolatki są molestowane i gwałcone przez migrantów z iPhonami, nasuwa się pytanie czy równie misterny system nadzoru niemieckiej demokracji niewłaściwie ocenia psychiczny stan kanclerzycy Angeli Merkel.

Andreas Lubitz cierpiał na psychozę, miał obsesję na temat hałasu i utraty wzroku, już w 2009 roku przeszedł ciężką depresję. W okresie przed katastrofą Lubitz spał dwie godziny dziennie i miał ataki paniki. Lekarz psychiatra wysłał go na zwolnienie, Lubitz zwolnienie podarł. System nadzoru pilotów w Lufthansie (Germanwings) okazał się zupełnie nieefektywny. Tyle na temat tej słynnej niegdyś niemieckiej Gründlichkeit.

Podobnie jest teraz z systemem nadzoru niemieckiej demokracji, który jak widzimy nie funkcjonuje. Specjaliści od zdrowia psychicznego twierdzą już otwarcie, że Angel Merkel odleciała.

Kilka dni temu w niemieckim wydaniu Huffington Post, psychoanalityk Hans Joachim Maaz stwierdził, że Merkel zachowuje się zupełnie nieracjonalnie:

www.huffingtonpost.com/2016/01/24/psychoanalytiker-hans-joachim-maaz-angela-merkel-_n_9064278.html 

Maaz twierdzi, że odizolowana od normalnego życia i obcmokiwana od wielu lat przez partyjnych i medialnych klakierów Merkel zupełnie straciła kontakt z rzeczywistością i jest niebezpieczeństwem dla Niemiec. Merkel stała się neurotyczną psychopatką, która nie reaguje już na głosy rozwagi i krytyki.

Maaz użył nawet ładnego sformułowania verpanzert (opancerzona), które przywołuje z miejsca wspomnienia o jednym z poprzedników Angeli, niejakim Adolfie, który do samego końca siedział verpanzert w bunkrze w Berlinie, pomimo tego, że niemieckie miasta płonęły a ludzie ginęli w masowych bombardowaniach dywanowych Aliantów.

Wydaje się, że postawa verpanzert jest przekleństwem Niemiec. A ponieważ Niemcy są narodem lemingowatym i tchórzliwym, to jak na razie żaden pokojowy i demokratyczny Graf von Stauffenberg nie odważa się ratować kraju. Historia kołem się toczy.

 
Szaleniec Andreas Lubitz pociągnął ze sobą w śmierć 150 osób  
 
 
Szalona Angela Merkel ma -- niestety -- o wiele większe możliwości
 
 
Okopywanie się w bunkrze aż do końca to już taka tradycja w Berlinie
 

KOMENTARZE

 • @
  Ja pierdzielę... ona jest rzeczywiście coraz bardziej podobna do Hitlera...

  Mam namyśli zdjęcie w niebieskim fotelu.
  Zestawienie z Hitkiem z filmu nie ma nic wspólnego z moją dygresją, bo pomyślałem to przed otworzeniem artykułu.
 • @ a propos artykułu
  Czy autor rzeczywiście wierzy, że z tym pilotem było tak jak przedstawiają i z tym samolotem?
  Wstyd!
 • !
  Z tym pilotem to chyba jednak nie do końca było jak piszą...
 • Prawdziwa twarz pani. M
  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTqdh2HepeUNxphNotT4gfWhw-IdtWNC8rJUYc2AV7cdIKErCQGpQ

  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ77ThOIYzALdAR0LXRa0x9I9IsZpM7nRKUBJ3KZ3cRN3NsymHO
 • Kanzlerin oder Kanzler
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT3VxMnUQlHhJjsVl1viTBnqNqifWhlM8flwLwWGPwzPhtTv0y0
 • @@@!
  Unia chce na dodatek 1 milion uchodżców całkiem legalnie sprowadzić z obozów w Turcji . Kto chce dalej islamizować i zniszczyć kulturę Europy ? Unia ! Ci co najbardziej wydzierają się na Polskę , mają na celu zniszczenie Kontynentu poprzez swoje zdechłe pomysły ! Poniżej z "naszego" podwórka: Władze miasta chcą udostępnić miejsce spotkań dla Arabów! Po spotkaniu z Rzecznikiem Praw Obywatelskich przedstawiciele społeczności arabskiej zwrócili się do władz Poznania o udostępnienie lokalu, w którym mogliby kultywować swoje tradycje, wymieniać doświadczeniami i regularnie się spotykać. Wiceprezydent Arkadiusz Stasica pozytywnie przyjął taką prośbę.
  – Prezydent wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom, zobowiązując się do sprawdzenia sytuacji i ustalenia, czy ZKZL ewentualnie dysponowałby odpowiednim miejscem – wyjaśnia Hanna Surma, rzeczniczka UM.
  – Jeżeli miasto chce nam pomóc otwierając ośrodek arabskiej kultury to jest to bardzo piękny gest – powiedział w rozmowie z Radiem Merkury imam Youseff Chadid. W Poznaniu zamknięto dwie biblioteki publiczne, brakuje mieszkań, ale urząd miasta chce przekazać jeden z miejskich lokali dla poznańskich muzułmanów, bo domagają się miejsca spotkań i wymiany doświadczeń. Poznańscy muzułmanie obecnie spotykają się w meczecie i centrum kulturalno-oświatowym przy ul. Biedrzyckiego 13. Ps..Brawo. Wymiana doświadczeniami? Czyli jak i czym odrąbać głowę niewiernemu? Przez "kultywować swoje tradycje, wymieniać doświadczeniami i regularnie się spotykać" rozumiem, że będą planować zamachy, gwałty, etc.. i podbój Europy. Będzie to miejsce gdzie policja nie będzie miała wstępu i będzie można tam chronić terrorystów i różnego rodzaju przestępców
 • @@@!
  To nie jest problem tylko Niemców. Byłem ostatnio w Świnoujściu. Wieczorem na jego ulicach zauważyłem kilka grup "tamtych", których do siebie zaprosiła jeb...ta Makrela. Czy nasze panie są jeszcze bezpieczne? Na jakiej podstawie oni do Polski wjeżdżają?
 • @@@!
  Powoli zaczyna powstawać Międzymorze, albo raczej Unia Słowiańska. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami powstawania nowego tworu politycznego w Europie zdominowanej dotychczas przez wszechwładzę podporządkowanej Niemcom Unii Europejskiej. Jego zaczyn okazuje się stanowi tak zwana grupa wyszehradzka, inaczej V4 składająca się z Węgier, Słowacji, Czech i Polski. Wygląda na to, że jest na to zapotrzebowanie w Europie, aby powstała postulowana jeszcze przez marszałka Józefa Piłsudskiego, idea Międzymorza.

  Jeszcze kilka miesięcy temu grupa wyszehradzka istniała tylko teoretycznie. Dobitnie udowodniło to głosowanie za przyjmowaniem tak zwanych islamskich uchodźców, które okazało się pretekstem do zdradzenia sojuszników z Europy Wschodniej przez pozostającą pod wpływem władzy z Berlina poprzednią partię rządzącą.  Widać coraz wyraźniej, że koncept tworzenia silnej konfederacji państw będących w awangardzie do lewackiej Europy wzbudza panikę niektórych kół politycznych europejskiego lewactwa. To dlatego właśnie widać coraz bardziej zajadłe ataki na Polskę. Strach jest tym silniejszy, że kraje dawnych demoludów integrują się i ich przywódcy publicznie wyrażają słowa poparcia dla ewentualnego polskiego przywództwa w tej części Europy.

  Inicjatywa zjednoczenia narodów słowiańskich przeciwko islamskiej inwazji na Europę długo wydawała się jako mrzonka i nadal tak to wygląda, ale przynajmniej pojawił się jakiś zarys takiej inicjatywy, a rozpaczliwe próby jej zdyskredytowania przez siły wrogie Polsce, wskazują na to, że jest to właściwy kierunek.

  O dziwo wokół inicjatywy stworzenia Intermarium (inna nazwa Międzymorza) nie robi szczególnego szumu Rosja. Wygląd to wręcz na zachęcanie do tego. Można tylko podejrzewać, że dzieje się tak dlatego, że Federacja Rosyjska od dawna już obrała kurs na osłabianie Unii Europejskiej i to doskonała okazja ku temu. Co więcej zauważa się pewne symptomy odwilży w stosunkach polsko-rosyjskich. Nadal granicę postępu wyznacza ropiejący wrzód zwany „wrakiem smoleńskim”, ale przynajmniej Rosjanie chcą teraz rozmawiać, bo istnienie poprzedniej ekipy zupełni ignorowali.

  Czas pokaże, co wyjdzie z próby uzyskania przywództwa w Europie Wschodniej przez Polskę się powiedzie, ale władze w Czechach, na Węgrzech a nawet w Chorwacji wzywają Polskę aby stanęła na czele oporu wobec islamizacji i wszystkiego czym niektórzy wierzyli, że Unia Europejska nie jest. Z pewnością to dziejowa szansa dla Polski, ale siły temu niechętne są potężne. Poza tym czy jest w ogóle w Polsce ktoś zdolny do tego, aby zrealizować tak śmiałe przedsięwzięcie?

  zmianynaziemi.pl
  Ps...Istnienie silnego ośrodka władzy i organizacji państwowej w rejonie umownego Międzymorza (Bałtyk, Adriatyk, M.Czarne) nie jest żadną mrzonką Giedroycia, ani wizją Pisłsudskiego, ale naturalnym procesem historycznym tak samo oczywistym, jak to, że Australia jest jednym państwem, Japonia, czy Wlk. Brytania. To wynika z uwarunkowań geograficznych, kulturowych i gospodarczych.
  Pierwsze takie państwo, o którym dobrze wiemy, było:
  1) Państwo Samona 623–660,
  2) Państwo Wielkomorawskie 800-900,
  3) Polska, Czechy i Węgry,
  4) Rzeczypospolita I, 1400-1800
  5) Austro-Węgry, 1800-1918
  6) Polska, Czechosłowacja, Węgry,… 1918-

  Są to procesy naturalne i trzeba potężnych sił, aby uniemożliwić wykrystalizowanie się silnego ośrodka władzy w tym rejonie. Jest to nieuniknione jak fakt, że Wisła płynie do morza, a nie pod górkę.
  Rzeczypospolita I upadła wskutek zmowy aż trzech cesarzy-totalniaków. A wcześniej przez ponad 100 lat trwały intrygi dyplomatyczne np. psucie monety przez Prusaków, szczucie Kozaków przeciwko Polakom przez Rosję i Turcję itd. itd.

  Fakt, że dziś nie istnieje w tym miejscu świata silne państwo jest to sytuacja nienormalna, utrzymywana tylko i wyłącznie przez silne wpływy obce, zainteresowane kolonialna eksploatacją Słowian.
 • @@@!
  Zwolennikom EU pragnę tylko przypomnieć, że przez najbliższe lata sytuacje w EU będzie się tylko pogarszać. Chwilowe ulepszenia bądą tylko wyprowadzaniem kozy z domu. PiS walczy o to, by jej nawet nie wprowadzać.
  Nawiązuję do dowcipu, który chyba wszyscy znają.
  "Kup kozę" doradziła rabin Żydowi, gdy ten skarżył się na ciasnotę w domu. Potem co tydzień kazał ją lepiej traktować. Gdy już Żyd miał dość usłyszał "sprzedaj kozę". Zrobił to. Przychodzi do rabina cały rozanielony- "ale mam luźno w domu"!
  Nie chodzi tylko o ciasnotę. Chodzi o elementaną suwerenność. Prawo do życia, jak chcemy. Brak dyktatu.
  Jestem, makrelo, człowiekiem. Nie ubermenschem.
  Nawet w łapciach z łyka, o kartoflach ze słoniną. Wal się.
  Foksdojcze- do vaterlandu!
 • @@@!
  Die Welt: Turcja żąda od Unii Europejskiej dodatkowych miliardów na pomoc uchodźcom...Współpraca europejskich liderów i Ankary w zakresie uregulowania kryzysu uchodźców znów została utrudniona, ponieważ chciwość Turcji nie zna granic, pisze tygodnik. Rząd Turcji poczas niedawnych rozmów zażądał od Unii Europejskiej dodatkowych środków do rozwiązania kryzysu migracyjnego, mówiąc o konieczności zwiększenia pomocy finansowej prawie dwukrotnie, pisze Die Welt. „Ankara chce otrzymać pięć miliardów dolarów, ale my jesteśmy gotowi dać tylko obiecane trzy miliardy” – cytuje Die Welt słowa wysokopostawionego dyplomaty z Unii Europejskiej. Jednocześnie rząd Turcji powinien zrozumieć,że Europa zgodzi się na stopniową wypłatę umówionej sumy tylko w tym przypadku, jeśli będzie mogła dokładnie kontrolować na co Ankara wydaje te pieniądze, dodaje dyplomata. Wcześniej Komisja Europejska zatwierdziła stworzenie spacjalnego funduszu dla uchodźców w Turcji w wysokości 3 miliardów euro, z których sama Komisja Europejska wydzieli 500 milionów euro, a pozostałe 2,5 miliarda euro mają zgromadzić państwa członkowskie Unii Europejskiej. Według ostatnich danych agencji Frontex, w ciagu pierwszych 10 miesięcy 2015 roku na terytorium państw Unii Europejskiej przybyło około 1,2 miliona migrantów. Komisja Europejska oświadczyła, że obecny kryzys migracyjny na świecie jest największym od czasów II wś.
  Ps..To dla logicznie i samodzielnie myślących było do przewidzenia.
 • @@@!
  12 miliardów dolarów przychodu mieli przemytnicy ludzi do UE w 2015 roku. Według badań agencji Europol, klientami przemytników było 90 procent imigrantów!...Liczby włącznie z danymi statystycznymi są bezcenne dla rozumienia świata, rozwiewania mitów, obalania propagandy i prowadzenia polityki słusznej i skutecznej. „Matma to moc”, „matma to władza” – także w rozwijającym się kryzysie imigracyjnym Unii Europejskiej. Unijne instytucje władzy, państwa członkowskie i społeczeństwa zaczęły już około 2014 roku przypuszczać, że istotną rolę w tsunami imigrantów z Afryki i Azji grają międzynarodowe zorganizowane grupy przestępcze profesjonalnych przemytników ludzi. Ale dopiero w styczniu 2016 roku ogłoszono wyniki pierwszych badań empirycznych na ten temat. Europejski Urząd Policji Europol – agencja UE – przeprowadził badania ankietowe na dużej i prawdopodobnie reprezentatywnej próbie statystycznej około 1500 nieregularnych imigrantów o różnym statusie, włącznie z uchodźcami według definicji ONZ, uchodźcami wojennymi i imigrantami ekonomicznymi. Wyniki dotyczące zorganizowanego przemytu ludzi potwierdziły najdalej idące przypuszczenia: aż 90 procent nieregularnych imigrantów korzystało z usług przemytników. Opłata za usługę wynosiła „średnio od 3 tysięcy do 6 tysięcy dolarów amerykańskich”, ale górna z tych liczb jest mocno zaniżona w porównaniu ze stawkami znanymi z wykrytych przypadków przemytu ludzi. Stawki te najczęściej sięgały około 15 tysięcy dolarów za całą długą trasę na przykład z Pakistanu, Afganistanu, Iraku, Syrii, Etiopii, Somalii, Nigerii lub Konga do wnętrza UE. Jeśli przyjąć 15 tysięcy dolarów za rzeczywistą górną granicę wysokości standardowych stawek, a 3 tysiące dolarów za granicę dolną, właściwa średnia równa się 9 tysięcy dolarów. Frontex – Europejska Agencja Zarządzania Współpracą Operacyjną na Zewnętrznych Granicach Państw Członkowskich UE – szacuje sumę nieregularnych imigrantów, którzy w 2015 roku przybyli do Unii drogami morskimi i lądowymi, na ponad 1,5 miliona, z czego ponad milion przez Morze Śródziemne włącznie z Morzem Egejskim między Turcją a Grecją. Ponieważ 90 procent, zatem ponad 1,35 miliona imigrantów skorzystało z przemytu ludzi, a średnia opłata za osobę wynosiła 9 tysięcy dolarów, przemytnicy ludzi do Unii Europejskiej osiągnęli w 2015 roku prawdopodobny przychód w wysokości ponad 12,15 miliardów dolarów amerykańskich.
  Nie ogłoszono żadnych badań nad strukturą kosztów i ogólnie biznesplanów przemytu, lecz prawdopodobnie wydatki logistyczne – w tym na zardzewiałe kutry rybackie ściągane z wybrzeży Libii i całej Afryki Północnej oraz na gumowe pontony importowane z Chin – są stosunkowo niskie. Przypuszczalnie większość wydatków to łapówki dla polityków, urzędników, funkcjonariuszy i żołnierzy krajów granicznych – po obu stronach zewnętrznej granicy Unii – oraz krajów tranzytowych.
  Przychód przemytników ludzi do UE wyniósł w przybliżeniu 117 razy więcej od budżetu Europolu, 79 razy więcej od budżetu Frontexu i 18 razy więcej od budżetu wielkiej Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych za 2015 rok. Wyniósł również trzy czwarte całej pomocy rozwojowej – gospodarczej i innej – wszystkich instytucji UE dla reszty świata, również w jego regionach odległych od głównych źródeł imigracji do Europy. Unijne agencje nie muszą osiągać zysku i mogą całe środki budżetowe wydawać na koszty wszelkiego rodzaju, lecz Europol i Europejska Służba Działań Zewnętrznych mają liczne zadania poza dziedziną imigracji, ochrony granic i zwalczania przemytu ludzi. UE z różnych innych tytułów ogólnego unijnego budżetu oraz państwa członkowskie z budżetów narodowych wydają razem wielokrotnie więcej, niż Europol, Frontex i ESDZ, na zarządzanie kryzysem imigracyjnym. Ale porównania z wymierną potęgą przemytników ludzi pokazują, że walka będzie bardzo trudna, a kryzys będzie rozwijać się dalej. Ps...To zrodniarz, złodziej żyd Soros skazany zaocznie na śmierć na Filipinach i w Indonezji finansuje! "Uchodźca" to na oczy nie widział tyle kasy:) Za prawdę powiadam wam pierwszy syryjski muzułmański emigrant przyjęty przez premier Szydło a będą PiS nazywać zdrajcami. Dlatego siłę roboczą trzeba sprowadzać jak USA: składanie i weryfikacja wniosków w miejscu zamieszkania, "loteria wizowa" i legalne przybycie pożądanych przybyszów. Bez ideologicznej ściemy o pomocy.
 • Jestem mile zaskoczony...
  Leszek Miller: może nadejść moment, że trzeba będzie walczyć z bronią w ręku!..Przez Angelę Merkel Europę zalewają imigranci. Może nadejść moment, gdy trzeba będzie z bronią w ręku walczyć na ulicach europejskich miast, żeby zachować naszą tożsamość mówi Leszek Miller w rozmowie z tygodnikiem "wSieci". Sprawa uchodźców to jeden z wątków wywiadu z Leszkiem Millerem , który ukazał się dziś w tygodniku "wSieci". Były premier przyznaje, że jest "rozczarowany i zmartwiony tym, co się wokół nas dzieje". Gdy idzie o Unię Europejską, opowiadam się za modelem federacyjnym oraz za poszerzaniem i umacnianiem strefy euro. Niestety wygląda na to, że tej wizji zrealizować się nie da przede wszystkim z powodu kryzysu imigracyjnego, który może doprowadzić nawet do rozpadu UE - mówi Leszek Miller. Jego zdaniem, "odpowiedzialność spadnie na Angelę Merkel, która zachowała się jak właścicielka Unii". Zawieszając procedury azylowe i otwierając szeroko drogi do Europy dla imigrantów bez konsultacji z instytucjami UE i własnym parlamentem, doprowadziła do ciężkiego kryzysu o tragicznych skutkach - tłumaczy były premier. Europę zalewają imigranci, którzy wcale nie chcą się integrować. Chcą, żeby Europa dostosowała się do nich, nie odwrotnie. Ja tego pewnie nie dożyję, ale pan być może tak - może nadejść moment, gdy trzeba będzie walczyć z bronią w ręku na ulicach europejskich miast, żeby zachować naszą tożsamość. Na razie oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze - opowiada obrazowo Miller. "Leszek Miller obrońca chrześcijańskiej tożsamości Europy. Kto by pomyślał" komentuje słowa byłego szefa SLD prowadzący wywiad Łukasz Warzecha. Proszę bardzo może mnie pan tak kwalifikować. Chciałbym, żeby Polska była dla nas dobrą ojczyzną, a Europa dostatnim i bezpiecznym domem ucina. Ps...Leszek Miller tutaj głos rozsądku i mądrości! Uważam, że w sprawie islamskiego najazdu, nie jest ważne ważne kto mówi, jaką miał przeszłość, jakie poglądy,ani w jakim piśmie jest to publikowane. Ważne jest czy wypowiedź jest zgodna z rzeczywistością, z interesem Polski i interesem krajów europejskich. I choć nie jestem sympatykiem pana Millera, muszę przyznać że wypowiedział się mądrze a sformułowanie " Na razie oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze" trzeba uznać za nader błyskotliwe. Jeśli Niemcy się nie przebudzą i nie obalą Merkel to ona zgubi Europę Zachodnią w tym Niemcy, bo jest tak totalnie poprawna politycznie, obawiam się czarnego scenariusza bo to Merkel pociąga dzisiaj za wszystkie sznurki w UE, obawiam się, że Europa Zachodnia przynajmniej już jest stracona!
 • @CyprianPolak 17:36:27
  Merkel coraz słabsza. Koalicjant wytoczył otwartą wojnę kanclerz Niemiec...Premier Bawarii Horst Seehofer postanowił wykorzystać poważne kłopoty Angeli Merkel i zaczął otwarcie ją atakować. Najpierw wysłał do kanclerz list – który jest odczytywany jako jawna prowokacja – a teraz wbrew jej woli zamierza pojechać do Moskwy, aby spotkać się tam z Władimirem Putinem. Merkel z kolei – jak nakręcona – ciągle mówi o konieczności przyjmowania islamskich imigrantów, także przez kraje Europy Środkowej i Wschodniej.

  Niemieckie media piszą, że działania Seehofer to więcej niż prowokacja. Twierdzą wręcz, iż trwa już otwarta wojna na szczytach koalicji CDU-CSU. Premier Bawarii i jednocześnie szef CSU Horst Seehofer, wbrew sankcjom unijnym nałożonych na Rosję, ani nie zważając na protesty wewnątrz kraju i na fakt, iż w ostatnich dniach wybuchły ostre napięcia dyplomatyczne na linii Berlin-Moskwa (rosyjskie media cynicznie wykorzystują przypadek 13-letniej Lisy F. do szerzenia antyniemieckiej propagandy) zamierza pojechać do Rosji i spotkać się z Putinem.

  Informacja o podróży Seehofera natychmiast wywołała ostre reakcje, zarówno całego obozu rządzącego, siostrzanej CDU, jak i opozycji. Politycy nie przebierają w słowach, nazywając samodzielne decyzje bawarskiego polityka działaniem dywersyjnym. – Politykę zagraniczną państwa prowadzi się na razie w Berlinie, a nie w Monachium – powiedziała w jednym z wywiadów przewodnicząca partii SPD, dodając, że ma nadzieję, iż po powrocie Seehofer nie napisze do kanclerz jeszcze jednego listy, tym razem żądając zmiany niemieckiej polityki wobec Rosji. Również politycy CDU krytykują decyzję o spotkaniu z Putinem. Specjalista ds. polityki międzynarodowej w tej partii, Roderich Kiesewetter ostrzegł Seehofera, że jego działania są skierowane przeciwko Angeli Merkel i sprzyjają rosyjskiemu prezydentowi. Sekretarz generalna współrządzącej w Niemczech SPD, Kataryna Barley, uznała zachowanie Seehofera za niepokojące. – W tej chwili jest to kierunek przeciwko siostrzanej partii, przeciwko własnej kanclerz – stwierdziła.

  Jednak w Bawarii Horst Seehofer wcale nie jest odosobniony w swoich poglądach, bowiem murem za nim stoi większość Bawarczyków, oraz politycy CSU, czego dowiódł były premier tego landu Edmund Stoiber. Zarzucił Merkel, że jej polityka imigracyjna jest nie tylko błędna, ale także szkodliwa, bowiem dzieli społeczeństwo. Bawaria wystąpiła przeciwko kanclerz, ponieważ to właśnie ten land jak na razie ponosi największe straty w wyniku niekontrolowanego napływu imigrantów. W dalszym ciągu najwięcej cudzoziemców przedostaje się do Niemiec przez granicę austriacko-niemiecką – czyli wprost do Bawarii. Tamtejsze samorządy borykając się z niedoborem kadr oraz pieniędzy nie dają rady zagospodarować tak wielkiej rzeszy „uchodźców”. Nastąpił bunt i dlatego premier Bawarii wysłał list do Merkel stawiając ultimatum. Teraz albo kanclerz przyjmie bawarskie warunki, albo zostanie pozwana do Trybunału Konstytucyjnego, co w konsekwencji może zerwać koalicję.

  I choć koalicja porozumiała się w sprawie zaostrzenia prawa azylowego oraz postanowiono wprowadzić ograniczenia dla uchodźców, jeśli chodzi o możliwości w przyszłości łączenia ich rodzin, Angela Merkel ma nadal kłopoty. Zdaniem ekspertów, z zaprezentowanego przez nią nowego planu w zasadzie niewiele wynika. Według nich, trudno nazwać rozsądnym rozwiązaniem problemu zapowiedź odesłania imigrantów do domów natychmiast po zakończeniu wojny w Syrii i Iraku.

  Niemiecka kanclerz ponownie zamierza więc zmuszać inne kraje unijne do przyjmowania „uchodźców”. – Nie mogę uwierzyć, że 500-milionowa Unia Europejska nie może przyjąć u siebie jednego miliona uchodźców – powiedziała Merkel na partyjnym spotkaniu w Neubrandenburgu. Jej zdaniem, Europa nie powinna zamykać się przed uchodźcami. Kanclerz ponowne będzie naciskała na kraje Europy Środkowej i Wschodniej, aby przyjęły u siebie imigrantów, o czym mogą świadczyć jej słowa wypowiedziane w Neubrandenburgu. – Ja mogę zrozumieć, że kraje wschodnioeuropejskie nie chcą być obciążone kryzysem imigranckim w takiej samej mierze jak na przykład Niemcy, ale kiedy kraj unijny odmawia przyjęcia islamskich uchodźców, to wtedy narusza uznawane wspólne wartości – stwierdziła Merkel i dodała już do swoich obywateli: – Nie można i nie wolno twierdzić, że islamscy uchodźcy nie mają prawa przybywać do Niemiec. Nie można obnosić się ze swoimi wartościami, ale kiedy ktoś potrzebuje pomocy, wtedy nie wolno jej odmawiać.

  Czyli nic się nie zmieniło – Merkel pozostaje przy swoim zdaniu i ani myśli o zmianie narzuconej przez siebie zgubnej dla Europy – jak twierdzi większość – polityki imigracyjnej. Autor: Waldemar Maszewski (Hamburg)
 • @CyprianPolak 17:36:27
  Ten niemiecki psychiatra miał 100% racji. Merkel jest szalona. Oto demonkratura w niemieckim wydaniu, i oni mają czelność mówić o braku za PiS demokracji w Posce! W środę rano niemiecka policja przeprowadziła rajdy na domy twórców niezależnej strony internetowej Altermedia. Najazdy policyjne miały miejsce w całym kraju. Skompromitowana niedawnymi wydarzeniami w Kolonii i nieumiejętnością poradzenia sobie z imigranckimi przestępcami policja wzięła na celownik twórców niezależnych mediów, które krytykują politykę multi-kulti prowadzoną przez niemieckie władze. Naloty policji miały miejsce w Berlinie, Turyngii, Badenii-Wirtembergii i Nadrenii Północnej Westfalii. Prokuratorzy badają działalność internetową twórców strony jako „tworzenie siatki przestępczej”. Jest to stała praktyka sądów i policji przeciwko grupom nacjonalistycznym, stosowana także w Polsce. Prokuratorzy zajmujący się tą sprawą chcą oskarżyć twórców strony o tzw. podżeganie do nienawiści rasowej. Angela Merkel to dawna enerdowska działaczka FDJ. Nie wie co to demokracja, nie wie co to wolny rynek, nie wie co to wolności obywatelskie. Nie miała z tym do czynienia, spędzając całą młodość w NRD i znając tylko ten reżim. Za to nauczyła się sztuki intryganctwa i dążenia do władzy za wszelką cenę. To, co jej się udało osiągnąć, to przekształcenie całych Niemiec w drugą NRD a raczej w muzułmańsko murzyński Kalifat lu raczej bantustan! a łagier dla rodowitych Niemców!. Obywatele Niemiec żyją teraz w opresyjnym enerdowkim reżimie, pozbawieni wolności słowa. I w sumie dobrze, że jej rola dobiega końca.
 • @tadman 23:05:05
  Trzech opluwanych, prowokowanych Polaków zostało zatrzymanych w sobotę w Sztokholmie. Szwedzkie lewaki opluły polską flage … i to byla przyczyna zamieszek. Trzech 23-letnich Polaków zostało zatrzymanych w sobotę w Sztokholmie przez szwedzką policję w związku z demonstracją przeciwników imigracji. Mężczyźni podejrzani są o napaść na uczestników kontrdemonstracji. Szwedzka prokuratura podała w sobotę późnym wieczorem, że mężczyźni zostali wypuszczeni na wolność. Ofiary nie doznały poważnych obrażeń. Według policji trzej polscy obywatele mieszkają i pracują w Szwecji. Jak podała gazeta „Aftonbladet”, powołując się na świadków, mieli oni na sobie chusty i czapki z napisem Lech Poznań oraz trzymali polskie flagi. Przynajmniej jeden z nich jest powiązany ze szwedzkim nacjonalistycznym ruchem młodzieżowym Nordisk Ungdom. W sobotę w centrum Sztokholmu około 100 osób wzięło udział w manifestacji o nazwie „demonstracja ludu”, której uczestnicy wyrażali swój sprzeciw wobec przyjmowania przez Szwecję uchodźców. Domagali się referendum w sprawie imigracji oraz rozpisania nowych wyborów. Na miejscu pojawiła się także 200-osobowa kontrdemonstracja. Do konfrontacji między obiema grupami doszło wkrótce po zakończeniu demonstracji. Udział Polaków w sobotniej akcji przeciwko uchodźcom potwierdził szwedzkim mediom rzecznik Nordisk Ungdom Fredrik Hagberg. Wyraził on zadowolenie ze współpracy z polskimi narodowcami, ujawniając, że organizacja Nordisk Ungdom wsparła Polaków 23 stycznia podczas pikiety pod polską ambasadą w Sztokholmie. Wówczas grupa narodowców próbowała zagłuszyć manifestację Komitetu Obrony Demokracji. W piątek w Sztokholmie grupa 50-100 osób zamaskowanych lub w kapturach zorganizowała na placu Sergela łapankę na osoby o cudzoziemskim wyglądzie. Szwecja, jeden z celów najchętniej wybieranych przez ubiegających się o azyl, w ubiegłym roku odnotowała rekordową liczbę 160 tys. przybyszów. MSW ogłosiło w tym tygodniu, że kraj zamierza wydalić prawie połowę migrantów z tej liczby tych, których wnioski o azyl zostały lub zostaną odrzucone. Ze Sztokholmu Daniel Zyśk Ps...Szwecja totalitarna jak Chiny!
  Mirosław Usidus
  Szwecja nie jest wolnym krajem!.
  Piszę to całkiem poważnie i także na postawie własnych doświadczeń.
  Kraj ten stosuje bezpardonową cenzurę treści w internecie, w sposób całkiem podobny do tego, jaki stosują komunistyczne Chiny. Internet nakrył niedawno Szwecję na blokowaniu publikacji „Daily Mail” na temat mordu na 22-letniej pracownicy ośrodka dla imigrantów. Przy okazji okazało się, że szwedzka cenzura dotyczy wielu innych materiałów na temat tego brutalnego zabójstwa, którego dokonał młody Somalijczyk.
  Nie chodzi o anty-uchodźczą publicystykę i tzw. „prawicowe portale”. Chodzi po prostu o informacje w „mainstreamowych” mediach.
  A moje doświadczenia?
  Informację o przyłapaniu Szwedów na cenzurowaniu internetu wrzuciłem na twittera (konto niepolskojęzyczne @Usidus) z odnośnikiem do oficjalnego profilu Szwecji na TT – @sweden. To taki twitterowy „rzecznik” tego kraju.
  Zostałem za to przez profil @sweden zablokowany:
  http://blog.wirtualnemedia.pl/miroslaw-usidus/post/szwecja-totalitarna-jak-chiny
 • @CyprianPolak 17:38:46
  Szwedzki Ruch Oporu rozpoczyna działania. 200 osób wyszło w piątek na ulice Sztokholmu bronić kobiet.!!!... (brawo nareszcie!!!) Około 200 ubranych na czarno mężczyzn w kominiarkach przemaszerowało w piątek wieczorem przez śródmieście Sztokholmu wyłapując i tłukąc migrantów z Afryki Północnej. http://polskaniepodlegla.pl//media/k2/items/cache/67e9d8208a822726e7ffa067f1248299_L.jpg fot: Szwedzki Ruch Oporu
  Jak podał dziennik Aftonbladet uczestnicy przemarszu należeli do organizacji Szwedzki Ruch Oporu. Po drodze rozdawali ulotki informujące, że „czyszczą śródmieście z elementów kryminalnych”.
  Migrantów z Północnej Afryki rozlokowano w rejonie dworca głównego w centrum Sztokholmu. Aresztowano 3 mężczyzn. Mieli pecha. Dołożyli policyjnemu tajniakowi, ale w sobotę rano ich zwolniono. Przemarsz był drastyczną reakcją za zakłucie nożem 22 letniej opiekunki w ośrodku dla migrantów przez „uciekiniera” z Somali.
  (rav)
  polskaniepodlegla.pl https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/sztokholm-szwedzki-ruch-oporu.jpg?w=768&h=529 Grupa 200 zamaskowanych kibiców, zaatakowała obcokrajowców na dworcu w Sztokholmie jako zemsta za zamordowanie pracownicy pomagającej uchodźcom. Mężczyźni najpierw rozdawali ulotki z napisem “Dość” odnosząc się do śmierci pracownicy ośrodka dla imigrantów Alexandry Mezher. Została ona zadźgana nożem w czasie próby rozdzielenia bijących się nastolatków. Mordercą był 15-letni Somalijczyk.
  Jak donosi Daily Mail grupa kibiców atakowała wszystkich, którzy nie wyglądali jak rodowici Szwedzi. Miało to miejsce na dworcu głównym w Sztokholmie. Rzecznik Sztokholmskiej policji Towe Hagg powiedział, że grupa chuliganów zebrała się z zamiarem zaatakowania dzieci będące uchodźcami. Mówi się, że ok 40-50 osób uczestniczyło w bitwie w piątek wieczorem (29 stycznia 2015). Świadek zeznał, że widział trzy osoby bite i uciekł. W ulotce rozdawanej przez chuliganów, była zawarta informacja, że policja nie panuje już nad bezpieczeństwem obywateli i nie może ich chronić. Ulotka także nawiązywała, do postawy policji po morderstwie w ośrodku uchodźców. Krajowy Komisarz Policji po wyrażeniu współczucia z powodu śmierci 22-letniej pracownicy ośrodka zaczął ubolewać nad losem mordercy prosząc o współczucie dla niego i podkreślając jaką traumę musi on przeżywać. Dalej ulotka informowała: “Ale my odrzucamy akceptowanie powtarzające się napady i molestowania Szwedzkich kobiet”. “Odmawiamy zgody na destrukcję naszego bezpiecznego społeczeństwa. Kiedy nasi polityczni przywódcy okazują więcej współczucia dla morderców niż ich ofiar, nie możemy dłużej zwlekać szukając usprawiedliwień aby to się działo i nie protestować”.
  “Kiedy Szwedzkie ulice przestają być bezpieczne dla Szwedów aby po prostu mogli spacerować to jest naszym obowiązkiem aby rozwiązać ten problem.”
  http://brytol.com/bitwa-z-imigrantami/ Ps...Ruch oporu w Szwecji: powielony Breivik z sąsiedniej Norwegii? Red. S.Michalkiewicz: Europa nie ma problemów z uchodźcami, ona ma problemy z samą sobą= swoją chrześcijańską tożsamością. Lewactwo rozumie tylko argument nagiej siły!!!. Bo kobiety atakowane powinny się tak zachowywać jak na filmie poniżej, tak rozumiem oczekiwania lewackich durniów na usługach syjonistów! https://youtu.be/4zGRuHpYpRw Wreszcie! Trzeba tym s.synom połamać ręce i nogo tłukąc do nieprzytomności aby sami uciekali ze Szwecji.
  Cytat
  (…)
  Krajowy Komisarz Policji po wyrażeniu współczucia z powodu śmierci 22-letniej pracownicy ośrodka zaczął ubolewać nad losem mordercy prosząc o współczucie dla niego i podkreślając jaką traumę musi on przeżywać.
  (…)
  Ten komisarz to jakiś to jakiś lewacki psychol proszący o współczucie dla tego kłamcy prawie 30 latka osłaniajacego się szmatą w celu zamaskowania swojego wieku i chcącego uchodzić za nastolatka w celu otrzymania mniejszgo wyroku. Pewnie, że ten morderca ma trumę bo czeka go wyrok. Szkoda, że w tej zitiotyzowanej lewackiej Europie nie ma kary śmierci i to przez wypatroszenie bydlaka wiszącego na haku. Nasi pradziadowie takich nabijali na pal – jak opisuje Sienkiewicz w Trylogii. Cytat
  (…)
  Rzecznik Sztokholmskiej policji Towe Hagg powiedział, że grupa chuliganów zebrała się z zamiarem zaatakowania dzieci będące uchodźcami.
  (…)
  Skąd my to znamy. Jakbym słyszał tą idiotkę Olejnik/Stokrotkę która nazywa Polskich Patriotów żulią/kibolami/chuliganami.
 • @CyprianPolak 17:36:27
  Norwegia imigranci żądają usuniecia krzyży(sic!)...Kraje chrześcijańskiej Europy przyjmujące setki tysięcy uchodźców, przygotowując dla nich ośrodki, zastanawiają się czy znajdujące się z nich krzyże nie uraża uczuć religijnych Muzułmanów. Po burzliwej debacie jaka odbyła się w Norwegii władze tego kraju uznały, że krzyże i inne przedmioty kultu religijnego pozostaną w budynkach wykorzystywanych na potrzeby muzułmańskich imigrantów. Zalecenia pozbywania się krzyży wydało norweskie biuro imigracyjne (UDI), by nie urazić przybyszów. Musiały się do niego stosować wszystkie organizacje prywatne, które świadczyły usługi na rzecz muzułmańskich imigrantów, na przykład wydawały dla nich posiłki lub udostępniały miejsca noclegowe informuje serwis polishexpress.co.uk. Zalecenie to miało dotyczyć też parafii chrześcijańskich. Jeśli któraś z nich chciałaby udostępnić miejsca mieszkalne dla uchodźców najpierw musiałaby wyprzeć się swojego wyznania i usunąć krzyże. Okazuje się, że w Norwegii znalazło się kilka wspólnot i organizacji chrześcijańskich, prowadzących domy kultury, noclegownie i jadłodajnie zgodziło się usunąć krzyże, wizerunki Jezusa i świętych, ale część zdecydowanie odmówiło i zaprotestowało. Przyjmiemy imigrantów, ale krzyż pozostanie powiedzieli członkowie wspólnoty, którzy chcieli przyjąć grupę aż 1000 uchodźców. Pomysły takie jak usuwanie krzyży w imię poprawności politycznej i rzekomej gościnności oznaczają, że Europa jest tak słaba, że sama może skapitulować przed islamem. ann/polishexpress.co.uk
  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/3188-norwegia-imigranci-zadaja-usuniecia-krzyzy
 • @CyprianPolak 17:36:27
  Obama oznajmia koniec chrześcijańskiej Ameryki (sic!!!)..Prezydent Barack Hussein Obama oświadczył: „Nie jesteśmy już chrześcijańskim narodem”, w innej wypowiedzi prezydent stwierdził, że biorąc pod uwagę liczbę amerykańskich muzułmanów, Ameryka jest jednym z największych krajów muzułmańskich na świecie. Obejrzyjcie krótkie nagranie wideo ukazujące jak Brack Hussein Obama zwalcza chrześcijańskie wartości i symbole w Ameryce, jednocześnie promując Islam. https://youtu.be/b-Eutbe_HGQ W ubieglym roku w jednym z przemówień na liberalnym campusie Obama uświadamiał młodzież o znaczacym wkładzie muzułmanów wniesionym w uzyskanie niepodległości Stanów Zjednoczonych(sic!!! i co na to Amerykanie? ano nic!). Od pierwszego dnia urzędowania ten facet planowo na polecenie żydostwa doszczętnie niszczy USA. Link do filmiku, interesujący, pada kilka ciekawych wypowiedzi zainteresowanych stron w sprawie islamizacji Europy, i to z jednej i drugiej strony. W każdym razie, może też i "delete".
  http://gloria.tv/media/1g1LnsxENCy
 • @CyprianPolak 17:36:27
  ANGLIA. Trzej muzułmanie zgwałcili w hotelowej łazience 16-letnią dziewczynę. Posiedzą… 30 lat!
  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/01/gwal.png Mowled Yussuf, z lewej i Muhyadeen Osman
  Somalijczycy: Muhyadeen Osman, Bilal Ahmed i Mowled Yussuf, wszyscy to obecnie 20-latkowie. W 2013 roku w Manchesterze dopuścili się bestialskiego gwałtu zbiorowego na 16-letniej Angielce. Uroki usłyszeli jednak dopiero teraz, czyli końcem stycznia 2016 roku. Do zdarzenia doszło w Victoria Park Hotel, a konkretnie w jednej z łazienek.
  Nastolatkę ocenili jako “łatwą zdobycz”, postanowili zatem zwabić ją do toalety, gdzie zmuszali ją do dokonywania aktów seksualnych. Obezwładnili dziewczynę i bezlitośnie wykorzystali. Za te przewinienia Manchester Crown Court skazał ich na łączną karę 30 lat pozbawienia wolności. Ps....Wyrok łączny to chyba za każde przestępstwo z osobna. Czyli zdaje mi się, każdy dostał po 30 lat. Za gwałt, pozbawienie wolności, pobicie, etc. i za każde, inny paragraf. Razem 30 lat. W zasadzie to powinni ich ściąć publicznie. Czuli by respekt. A tak wyjdą za kilka lat, a jak wprowadzą szariat to z automatu staną się wolnymi i jeszcze dostaną odszkodowanie na koszt białego podatnika/niewolnika. Europejska dobra rada – KOBIETO bądź dla dobra Unii Europejskiej -nie krzycz zbyt głośno http://www.almoc.pl/img.php?id=3866
 • @tadman 23:05:05
  W tym roku ma przybyć do Niemiec następny milion lub więcej nielegalnych emigrantów z całego Świata. Merkel psychopatka, nadal mówi o podziale na kraje Unii ... widzi przecież, że środkowo-wschodnia Europa nie chce emigrantów ale pomimo to nie przeszkadza sobie i dalej to samo pierdoli : podział, podział i podział na kraje Unii. Widzisz chory Babsztylu, że inni nie chcą a dalej majaczysz to samo. Jej ukochani emigranci islamscy zdestabilizowali już cały Kontynent i podzielili kraje Unii. Austria, Niemcy i Szwecja są odpowiedzialne za niszczenie Europy, dewastowanie kultury europejskiej, dążenie do całkowitego zniszczenia Kościoła w Europie i zagłady swoich narodów. Te 3 kraje powinny być ukarane przez międzynarodowe sądy za celowe niszczenie Kontynentu.
 • @prof.doc.hab.inka1 20:55:58
  Utrzymanie imigrantów będzie kosztowało Niemcy ponad 50 mld euro. „Trzeba będzie zaciągnąć kredyty, by to sfinansować”...W ramach unijnych programów relokacji uchodźców w latach 2016-2017 do krajów UE ma trafić 160 tys. osób z terytoriów Grecji oraz Włoch. To do tych krajów napłynęła większość spośród ponad miliona migrantów, którzy przybyli do Europy w 2015 r. Relokacja idzie jednak jak krew z nosa. Do tej pory do państw UE trafiło zaledwie 414 osób - pisze niemiecki dziennik „Die Welt”, powołując się na dane ujawnione przez rzeczniczkę greckiego rządu Olgę Gerovasili.
  Według gazety większość rozlokowanych uchodźców przyjęły Finlandia (140), Francja (62) oraz Holandia (50). Szwecja przyjęła 39 osób, a Luksemburg 30. Najmniej przyjęły Niemcy: zaledwie 21, choć zobowiązały się we wrześniu ub. r. do przyjęcia ponad 30 tys.
  Polska w tym i przyszłym roku ma przyjąć ok. 7 tys. osób, z czego maksymalnie 400 jeszcze w roku bieżącym. Mają to być m.in. syryjskie rodziny. Jak na razie jednak nad Wisłę nie trafił ani jeden imigrant. Podobnie jak do Czech i Słowacji.
  W sumie 15 krajów UE robi co może, by nie przyjmować uchodźców. Są to m.in. Rumunia, Austria, Chorwacja, Bułgaria, Słowenia, Cypr, Malta, Estonia i Łotwa
  —pisze „Die Welt”. Grecja, Włochy i Węgry są wyjęte spod systemu kwot. Tymczasem uchodźcy nadal idą i płyną do Europy. W sobotę u wybrzeży greckiej wyspy Lesbos utonęło 37 imigrantów. Uratowano 75 osób. Przez cały styczeń do Grecji z Turcji przedostało się ponad 56 tys. osób. Więcej niż w czerwcu 2015 r., gdy zarejestrowano w Grecji rekordową liczbę imigrantów.
  Niechęć krajów UE do przyjmowania imigrantów bierze się stąd, że proces ich rejestracji jest bardziej dziurawy niż ser szwajcarski. Przez ostatnie pół roku w Grecji i we Włoszech miało powstać 11 tzw. hotspotów, czyli punktów rejestracji imigrantów, na których wstępnie decydowano by, komu przysługuje azyl w Unii Europejskiej, a kto jest nielegalnym imigrantem i powinien opuścić teren Unii. Te ośrodki miałyby być zarazem miejscami zatrzymań, których uchodźcy nie mogliby opuszczać do czasu sprawdzenia ich tożsamości.
  Powstały tylko dwa, na włoskiej Lampedusie i Lesbos. W tym czasie do Grecji dotarło prawie pół miliona osób, a odciski palców pobrano zaledwie od 121 tys. We Włoszech nie było lepiej. Na około 65 tys. przybyłych na Lampedusę do unijnej bazy danych Eurodac trafiło tylko 29 tys. odcisków palców. Wielu uchodźców nie ma przy sobie dokumentów tożsamości. Nie wiadomo więc kim są i skąd przyjechali. Grecy i Włosi mimo tego pozwalają im dalej podróżować do Europy.
  Tymczasem Koloński Instytut ds. Badań nad Niemiecką Gospodarką (IWF) obliczyli ile będzie kosztowało utrzymanie ponad 1,1 mln imigrantów, którzy napłynęli w ub.r. do Niemiec. Jak się okazuje, o wiele więcej niż spodziewał się rząd w Berlinie.
  Trzeba będzie znaleźć w budżecie w przeciągu następnych 2 lat dodatkowe 50 mld euro. Przyjęliśmy 1,1 mln imigrantów. Połowa z nich złożyła już podanie o azyl. To rekord w historii Republiki Federalnej Niemiec. W 2017 r. rząd będzie musiał zaciągnąć nowe kredyty, by móc sfinansować wydatki związane z masową imigracją
  —głosi raport IWF. Te wydatki to głównie kursy językowe i integracyjne, wyżywienie oraz zakwaterowanie – obliczone przez IWF na 17 mld euro.
  Napływ imigrantów obciąży jednak nie tylko budżet federalny. Wiele krajów związkowych będzie musiało się zadłużyć, by pokryć koszta wynikające z kryzysu uchodźczego. Niektóre już zużyły wszystkie swoje finansowe rezerwy
  —głosi raport IWF dalej.
  welt.de Ps...I tu jest właśnie kluczowe słowo "KREDYTY". Taki jest cel całego zamieszania, zadłużyć UE. Z kredytem nie będzie problemu, są bardzo wpływowe koła, które nie chcą tych ludzi na Bliskim Wschodzie i zapłacą za to każdą cenę...50 mld euro na islamizację Europy, to dopiero pierwszy etap przedsięwzięcia...! Cóż znaczy marne 50 mld wobec tak tak cudownie ubogaconej kultury!? Brawo Makrela! Koszt rocznego utrzymania "kolorowych" obywateli GB to ok 100mld EU (wieczne zasiłki, dopłaty itp). Sam zasiłek w Germanii po 370E to już prawie 45mld a do tego opłata mieszkan ? Totalnie to będzie lekko ok 100mld euro. Dobry sposób na "ubogacanie " państwa. Ci Niemcy to są durnie. Jak mówiłem, że rząd wymusi podatek bo trzeba będzie zapłacić za ich utrzymani to twierdzili, że mają tak duże PKB w DE, że to żaden problem dla Niemiec. Niemiecka gospodarka dostanie czkawki, przyjedzie jeszcze 2 mln to i może się udławi. Żadnych arabskich, murzyńskich brudasów w Polsce ..Ciekawe ile nas to będzie kosztowało. Jeden z autorytetów medycyny niemiecki profesor psychiatrii nazwał niedawno tante Anielę wariatką. I ja się z nim zgadzam. Natomiast się nie zgadzam aby za wariackie pomysły Merkelowej płacili Polacy.
 • @prof.doc.hab.inka1 20:55:58 Polecam przeczytać!
  Róbcie tak dalej Łodzianie, a zobaczycie czym to się skończy.
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5348-lodz-mlody-irakijczyk-terroryzuje-kolegow-z-klasy-bezradni-rodzice-boja-sie-o-dzieci Cały artykuł tu: http://www.expressilustrowany.pl/artykul/9347505,w-xv-lo-na-teofilowie-syn-irakijczyka-terroryzuje-kolegow-z-klasy,id,t.html
 • @Kula Lis 65 16:37:08/ "...Leszek Miller..."
  .
  Nie da sie zapomniec jak ten czlowiek dwoil sie i troil, zeby Polske wciagnac w bagno jewrunii. Jego stosunki z "niemieckim" kanclerzem Schmidtem (?) daleko wykraczaly poza dyplomacje i kulminowaly w czelusciach prywatnych komnat. Trudno zapomniec niepohamowana radosc na twarzy obu towarzyszy w momencie wejscia Polski do kolhozu.
 • @Kula Lis 65 17:38:28/ Rymuje sie
  .
  Jak przed IIws, Niemcy znow sa kluczowe w sytuacji miedzynarodowej. Znow jest sztucznie tworzony kryzys i narastajacy konflikt interesow miedzy Niemcami i Polska oraz Polska i Rosja. Przypadek? - podobno w historii nie ma przypadkow, jak twierdzil Rosenfeld/Rosevelt.
 • @Czartoryski 23:03:14
  W kwestii Lubitza - warto porównać sobie postawę protestanta Andreasa Lubitza i muzułmańskiego serbskiego pilota Omera Mehica, który zginął helikopterem ratując niemowlaka z powodu złych warunków pogodowych, do końca próbując wyprowadzić helikopter z mgły.

  Bohaterstwo / tchórzostwo jest areligijne.

  W kwestii Angeli Merkel: wiadomo, dlaczego uchodźcy chcą do Niemiec. Tam jest kasa, tam są apanaże socjalne, więc tam chcą iść.

  Angela albo przesunie się nieco w stronę tradycyjnego rozsądku (nie chcę napisać: w prawo) ze swą postawą, albo w Niemczech wybuchnie oddolna gabinetowa rewolucja, w myśl haseł Pegidy. I to na dniach... coś a'la Berliner Aufstand. Tylko czy starczy jej sił, by wezwać na pomoc Dirlewangera?

  Benedykt już dawno widział, że ta postawa prowadzi donikąd i nie chcąc narażać się na zarzuty niewspółpracowania z AM jako głowa KRK ustąpił, dając działać Franciszkowi - osobie neutralnej, spoza Niemiec.

  Lewicowe ideały (braterstwo, równość, tolerancja religijna) same w sobie nie są złe. Zło, które wiąże się z lewicą, polega tylko i wyłącznie na niewłaściwej diagnozie (trzeba zawsze brać pod uwagę stopień społecznej niedojrzałości i gotowości na zmiany) i upartemu obstawaniu przy konieczności wprowadzenia na siłę, wbrew woli narodu, tego, co może obiektywnie i racjonalne i słuszne, ale z uwagi na panujące uwarunkowania jest działaniem absolutnie od czapy i spowoduje kontrreakcję.

  Przy wejściu do górniczej stołówki zakładowej, przed którą zbierają się setki zapracowanych głodnych górników, nie należy wprowadzać gościa dokonującego segregacji (kryterium wstępu: czyste paznokcie), choć wszyscy zgadzają się, że przy wspólnym stole każdy powinien mieć czyste ręce.

  A dziś Angela i jej podobni, którzy apelują, by przy przyjmowaniu uchodźców państwa nie dokonywały różnicowania na chrześcijan i muzułmanów, działają mniej więcej tak, jak ten spec od segregacji.

  Z tym że w przypadku modelu kopalnianego ci najbardziej zapracowani (mający brudne paznokcie) pozostali głodni na zewnątrz (biurowce białe kołnierzyki oczywiście dostaną papu i to podwójne) - a tutaj ci wykonujący czarną policyjną robotę politycy (dbający o bezpieczeństwo sfery publicznej i stosowanie sita przy udzielaniu azylu) zostaną odsądzeni od czarnoszczecinnych, a promuzułmańscy tchórze, którzy chadzają w blasku bialutkiego humanizmu, skonsumują ich tort polityczny.

  Jakby ktoś jeszcze nie rozumiał, na czym ten myk polega....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031