Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Dwa pány znepokojený

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czeski film ! Do chóru zatroskanych o Polskę doszedł Słowak, który pracował wcześniej w Legatum Instytute, gdzie robi Anne Applebaum, i starszy pan ze złotym zegarkiem, który był doradcą ds. prywatyzacji w złotych czasach Balcerowicza i Bieleckiego.

Trwa wyciąganie z kapelusza królików-resztówek. Wczoraj wystawiono w Politico kolejny duet zatroskanych o Polskę: młody zdolny Słowak Dalibor Rohac, który pracował wcześniej w tam gdzie Applebaum (Legatum Institute) w akompaniamencie starszego pana, Martina Miszeraka, który był doradcą ds. prywatyzacji w światłym rządzie Bieleckiego i Balcerowicza.

Ci dwaj panowie z, jak widzimy, pierwszorzędnymi referencjami strasznie przejęli się sytuacją Polski:

www.politico.eu/article/polands-looming-economic-storm-pis-government-reforms-media-economic-policy-euro/

Skąd taka troska o finanse publiczne w Polsce, akurat teraz, skoro wcześniej kiedy Rostowski zadłużał Polskę nikt nic nie mówił, ba sam Rostowski dostawał za to nagrody lobby bankowego (dwukrotny minister finansów roku tygodnika Euromoney) ?

Młody zdolny Dalibor Rohac siedzi w jednym z instytutów mądrości w Waszyngtonie (AEI) i uczy się o Polsce czytając tweety Anne Applebaum:

Dalibor Rohac a retweeté

Anne Applebaum ‏@anneapplebaum  22 janv.

Polish PM told EU parliament that Poland hosts a million Ukrainian refugees. The actual number? Three

Zapytaliśmy się młodego zdolnego Rohaca jakim cudem wpadł na Martina Miszeraka, nie odpowiedział na nasze pytanie. Ale już przed jesiennymi wyborami młody zdolny Rohac biadolił nad perspektywą wyborów wygranych przez PiS, grzmiąc o powrocie Polski do średniowiecza. Nawet więcej, płakał nad odejściem Radka Sikorskiego z polityki:

euobserver.com/opinion/130796

Dzielny Rohac zasłużył na pogłaskanie po głowie przez Anne Applebaum. A nawet może i na obiad w Chobielinie, tak jak kiedyś Łukasz Warzecha ?

Martin Miszerak jest też implantem z Ameryki, w latach 90-tych zarabiał na słynnym programie narodowych funduszy inwestycyjnych, z którego została jak wiemy kamieni kupa, oraz na kręceniu się przy prywatyzacji banków.

 

Teraz Miszerak jest na zasłużonej emeryturze, w docelowej grupie wiekowej KOD (60+) i faktycznie gorąco dopinguje KOD-owi:

 

Martin Miszerak ‏@MartinMiszerak  23 janv. 

Again massive anti-PiS pro-democracy demonstrations throughout Poland today.

 

Najbardziej bawią nas spiżowe słowa tych zamerykanizowanych panów (cytujemy): "Europa powinna" ("Europe should"). Chyba już nie pamiętają wytycznych z Waszyngtonu, słów dyplomatki Victorii Nuland: "F..ck the EU".

No tak, w antypolskim zacietrzewieniu to i wytyczne się mylą ..

   

Młody zdolny Dalibor uczy się o Polsce czytając tweety Applebaum
 
 
A dziadek Miszerak ze złotym zegarkiem jest followerem KOD-u III RP
 
 
Jak tak dalej pójdzie to następny artykuł napisze ogrodnik Applebaum
 

KOMENTARZE

  • ogrodnik to będzie, ale dopiero po filmie w reżyserii Eli Rotha,
    http://www.imfdb.org/images/thumb/4/43/Aliens_Pulse3.jpg/600px-Aliens_Pulse3.jpg
    w którym Sigourney Weaver zagra Anie Jabłczankę polującą na "hydrę polskiego nacjonalizmu" - to taka świecka tradycja "czarno-okich demokratów" od 1944 ;)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031