Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ostatnie ostrzeżenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To że niemieckie władze i media kłamią na temat zagrożeń ze strony hord muzułmańskich migrantów to już wszyscy wiemy. Poniższe wideo pokazuje co mówi "zintegrowany" od 8 lat w Niemczech Syryjczyk, doktorant na uniwersytecie. Mrozi krew w żyłach.

Regionalne władze na zachodzie Polski, przy niemieckiej granicy, zaczynają przygotowywać się do konstytucyjnej obrony polskich obywateli na naszej ziemi. W gminach Łęknica i Słubice wprowadzono już patrole po pierwszych (na razie jeszcze nie krwawych) ekscesach z udziałem migrantów zadekowanych na socjalu w obozie po drugiej stronie granicy:

forsal.pl/artykuly/921011,uchodzcy-w-polsce-lubuskie-kryzys-migracyjny-wojewoda-lubuski-wywiad.html

Najwyższy czas. Lepiej nie będzie, może być tylko gorzej. Wczoraj w niemieckim mieście Darmstadt aresztowano syryjskiego doktoranta na miejscowym uniwersytecie, który wcześniej wypuścił w świat wideo popierające palenie żywcem i kamieniowanie kobiet przez IS. Polecamy oglądnięcie całego wideo (8 minut, podtytuły w języku angielskim) dla przestrogi i dla obudzenia tych lemingów, które jeszcze bujają w obłokach:

 

To ostatnie ostrzeżenie, które pokazuje jak przykładowo "integrują się" muzułmańscy migranci w Niemczech. Nie mówimy tutaj o nieletnich złodziejach i gwałcicielach, ale o ludziach wykształconych i pozornie (tylko) zasymilowanych w niemieckim społeczeństwie. Uniwersytecki doktorant islamista przebywa w Niemczech już od 8 lat:

www.faz.net/aktuell/politik/kampf-gegen-den-terror/polizei-nimmt-fuer-den-is-werbenden-doktoranden-aus-darmstadt-fest-14049028.html

Jeżeli taki człowiek - "młody i wykształcony z dużego miasta" - publicznie chwali IS za palenie żywcem i kamieniowanie kobiet, to czego spodziewać się po tłuszczy analfabetów, która zalała teraz Niemcy ?

Jeżeli trzeba zmienić polską konstytucję i zmodyfikować porozumienia międzynarodowe, które podpisała Polska, tak aby polski rząd mógł lepiej chronić życie i zdrowie swoich obywateli, to nadchodzi na to najwyższy czas.

Dopóki nie polała się jeszcze polska krew ....

 

Może być tylko gorzej niż już jest

Controversial Dutch Politician Geert Wilders Arrives In The UK

KOMENTARZE

 • 5)
  Będzie gorzej niż jest, a ekscesy z tą dziczą mają miejsce nie tylko w Słubicach, bo ta dzicz w poszukiwaniu "rozrywek" (jak obecnie media nazywają gwałty i rozboje - znamienne) rozjeżdża się po całej Polsce i świetnie odszukuje w dużych skupiskach miejskich, jak Kraków, czy Warszawa, gdzie nawet mimo sraczkowatego koloru skóry mogą zgubić się w tłumie. Pozdrawiam!

  https://www.youtube.com/watch?v=m1O1IEMJcO4&list=PL4IARiHMrcYsEZ_LPxIJcdjyxcOoceRzg
 • PS
  Niemcy zaogniają obecnie sytuację, ograniczając prawo łączenia rodzin, po sprowadzeniu sobie kilku milionów mężczyzn, to dość dziwne postępowanie, rozumiem, gdyby owe prawo było wprowadzone nim wywołano tą falę zalewu islamistami Europy... Będzie jatka
 • @
  Bardzo dziękujemy za zainteresowanie tematem, odpowiadając na pytania dlaczego i na jakiej podstawie prawnej został ujęty ten 'biedny' Syryjczyk zadawane przez przedstawicieli multi - kulti, odpowiadamy: czytajcie ze zrozumieniem tekst na widok naszego patrolu uciekał to po pierwsze, po drugie nie miał prawa pobytu na terenie RP, po trzecie to jest POLSKA a nie Niemcy i jak komuś się nie podoba i chce bronić 'biednych imigrantów gwałcących w grupach kobiety' wyjazd z kraju bo my bezczynnie patrzeć na to nie będziemy pajace"

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/dolnoslaskie/news-pogon-za-syryjskim-uchodzca-w-zgorzelcu-to-jest-polska-a-nie,nId,2139158
 • @Arjanek 15:12:52
  Ja sądzę, że wróg się tutaj wdziera różnymi drogami. Jak się nie da z zachodu, bo krzyk, to w ciszy wpuszczają tych ze wschodu, bo w tą stronę nikt nie patrzy. Niestety, ale brak jest medialnej podzielnej uwagi, to pewnie celowe i ma na celu stworzenie i u nas tego międzynarodowego tyglu. Obecnie Ukraińcy w Polsce są w lepszej sytuacji niż Polacy, nie stanowimy dla nich konkurencji... Pozdrawiam

  14
 • Wierzyć, nie wierzyć, ale....
  jasnowidząca której przepowiednie już wiele razy się sprawdziły, zapowiada że do Polski wleje się fala emigracji latem a pierwsze poważne dolegliwości odczujemy już jesienią:
  https://www.youtube.com/watch?v=DO-T_hSvBkA
  Oczywiście, czy te przepowiednie się sprawdzą, zależy od nas.
 • @Jan Paweł 17:39:36
  Do tego nie trzeba żadnych jasnowidzących... zwykli ludzie już dekady temu przed tym przestrzegali.
 • @DelfInn 14:34:34
  Dzięki multi-kulti- SG ,zarzadzanej przez Błaszczaka ,cieszy się już wolnością ,bo może się szwendać gdzie tylko chce.
 • @kfakfa 19:30:13
  no na tej zasadzie, to wszyscy z tymi kenkartami moga przyjechac do .pl - na zakupy tudziez turystycznie. dla rozrywki. ech...
 • @DelfInn 19:55:32
  PIS w ząbkach już kasę szykuje i prosi o więcej rabatych ,alleluja i do przodu


  UE porozumiała się ws. 3 mld euro wsparcia dla uchodźców w Turcji

  Kraje UE porozumiały się w sprawie utworzenia funduszu o wartości 3 mld euro na pomoc syryjskim uchodźcom, przebywającym w Turcji - poinformowała dziś Komisja Europejska. Polska składka do funduszu wyniesie 57 mln euro.
 • @kfakfa 20:05:14
  no coz, bylem przeciw referendum w tej sprawie, ale chyba zmienie zdanie :) z drugiej strony, bez calkowicie uwolnionych mediow, sprawa i tak przechlapana. tak xle i tak niedobrze.
 • @
  "Bierz go!" - krzyknął autor posta i już sfora rzuciła się na siatkę , szczelnie ogradzającą wybieg.
  A po chuja ?, co wam to da?, skąd wiecie , że ten , na którego was poszczuto, to ten, którego trzeba gryźć?
  A jak kojec otworzą i trzeba będzie walczyć z rzeczywistym wrogiem , to okaże się , że tych , co najgłośniej szczekali bez sensu, akurat brzuch rozbolał.
  Ilu z was przeczytało napisy pod filmikiem i wie , co gość mówił, a o tym jest post? Czyżby żaden?
  Dziwne , że tak potraficie ziać nienawiścią do tych , którzy póki co nic wam nie zrobili, a wręcz przeciwnie , zostali w jakimś sensie przez was skrzywdzeni, bo to wasze wojska były w Iraku i Afganistanie, a kochacie tych , którzy za psi ch. sprzedali was w niewolę żydowskiej finansjerze . Mówię tu o Niemcach , Francuzach , Anglikach itp.
  Ten człowiek przyjechał do Europy jako muzułmanin i takim pozostał. Nie zauważyłem , by zachwycał się paleniem żywcem , czy kamienowaniem. Zwracał uwagę na manipulacje obrazami , co jest oczywiste i że prawo szariatu i islam to jedno i nie da się być trochę muzułmaninem( zresztą nie ta sie też byc trochę chrześcijaninem) Popiera państwo islamskie, bo odpowiada jego wyznaniu.
  Jest inny niż my, ale szczery i uczciwy. Czy przyjdzie nas mordować ? Nie wiem. Jeśli tak , to będzie okazja wykazać się męstwem. Na pewno nie przyjdzie gwałcić naszych kobiet.
  Kuźwa! już tylu mamy wrogów, którzy robią z nami, co chcą . Nie macie nic do roboty, tylko szukać innych, w zamorskich krainach?
 • @romanwers 13:37:14
  Do tego samego jak dziś widać dąży rząd premier Beaty Szydło? To będzie gwoździem do trumny tego naszego bądź co bądź rządu. Nie tak miało być. Miller i lewica to wykorzysta, nawiązuję do jego ostatniej wypowiedzi. Imigranci z Niemiec napadają na polskie, przygraniczne miejscowości..Przebywający w niemieckim obozie przejściowym nieopodal Frankfurtu tzw. uchodźcy coraz częściej zapuszczają się za polską granicę siejąc popłoch wśród mieszkańców przygranicznych miejscowości. Jak wynika z relacji mieszkańców przygranicznych gmin takich jak Łęknica czy Słubice od pewnego czasu już dochodzi do niepokojących wydarzeń z udziałem kilkuosobowych grup uchodźców. Ci ostatni są problemem szczególnie wieczorami. Wtedy są hałaśliwi i zaczepiają wszystkich dookoła. Do Polski przychodzą głównie ze względu na atrakcyjne ceny i kurs euro,który pozwala wydać im więcej socjalu przyznawanego przez władze Niemiec. Większość z tzw. uchodźców jaka przebywa obecnie na terenie Niemiec posiada już dokumenty pozwalające na przekraczanie granic państwowych w całej strefie Schengen. Ps...Już wiecie do czego potrzebna jest Obrona Terytorialna. Ja się więcej tego nazłazi to mobilizuje się "terytorialnych" w celu wsparcia służb ścigania i zapewnienia bezpieczeństwa Obywatelom. Tak jak się to dzieje w USA/Gwardia Narodowa + militia obywatelska 50 mln pod bronią + 2.5 mln uzbrojonych traperów uzbrojona po zęby, nawet lepiej niż żołnierze USArmy i to za własne pieniądze i nienawidząca czarnucha Obamy za to co zrobił z USA!. Możecie poczytać o niej, o jej celach, poczynaniach, celach, etc.. na stronie.. http://www.militianews.com/ zdjęcia uzbrojonych po zęby w większości weteranów USArmy tu: https://www.google.pl/search?q=militia+usa&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjYkOOngNzKAhUr9HIKHcDqDO8QsAQIOg Inne artykuły o nich tu: https://www.google.pl/search?q=militia+us+news&oq=militia+usa&aqs=chrome.2.69i57j0l5.30322j0j8&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8
 • @romanwers 13:37:14 napisałem to na niezalezna i nie wchodzi.
  Ufajcie premier i rządowi premier Beacie Szydło bezgranicznie dalej, macie do tego prawo...Ja podchodzę jak zresztą zawsze od lat z rezerwą, i ograniczonym zaufaniem, do czego także mam niezbywalne prawo, tym bardziej, że jestem PiSu wyborcą. Nie chwali się słońca przed zachodem tylko po. Mam już swoje lata(66) i nie jeden raz się zawiodłem na wybrańcach Narodu. Więc będę oceniał po czynach, nie obiecankach cacankach. Na SLD/PSL/PO nie ponieważ wiedziałem skąd im nogi wyrastają i czego po nich można się spodziewać, nabrali młodych, jak teraz ci od rumuńskiej cygańskożydowskiej przybłędy rubikonia czyli matoła swetru. A trolli to poszukajcie u siebie w rodzinie. Mam prawo niezbywalne jako wyborca PiS mieć wątpliwości. Zresztą niebawem Jarosław Kaczyński panią Szydło odsunie i sam obejmie stery, tak mi koledzy z PiS mówią, i "wróbelki" z Żoliborza ćwierkają, ponieważ komunikacja między resortami szwankuje, jest niespójna, etc..jest dużo sprzecznych wypowiedzi, a rząd powinien mówić jednym głosem, wyraziście, spójnie i stanowczo jednym głosem, a nie jeden minister, to inny tamto i coraz to inne interpretacje programy, poczynań rządu, to mi śmierdzi krecią robotą, tak było poprzednio gdy PiS miał władzę a po usunięciu wielu kretów w tym sabotażysty i kreta marcinkiewicza Jarosław Kaczyński został potem premierem.(przykłady: sprawa 500+, frankowiczów, podatków od banków, sieci handlowych, wieku emerytalnego, etc..etc..) Spójnie tylko min. Ziobro i Jaki się wypowiadają oby tak dalej.. To woda na młyn peowców, i tych od swetru. Zobacz co dzieje się na szwabskim onecie, jak wychwytują sprzeczności i je na drobne rozbierają.
 • @romanwers 13:37:14
  Goście frau tante Merkel w pracy !!! Podobno na zaproszenie frau tante Merkel przyjechała ochocza do pracy, silna moralnie grupa robocza młodych mężczyzn... Oto jeden dzień pracy gastarbeitera muzułmanina. W przygranicznym Goerlitz jeden ze stu przybyszy " podjął pracę " w markecie. W ciągu dniówki wypalił dwie paczki paierosów, był dwanaście razy w toalecie, pięć razy się modlił na dywaniku w magazynie. Na prośbę szefa, by cokolwiek zrobił reagował agresją, na polecenie, by przyciągnął wózek z towarem odparł, że to dyskryminacja rasowa. Po pięciu dniach się zwolnił tłumacząc, że to niewolnicza praca i nie po to tu przyjechał. Tę robotę u nich wykonują kobiety a nie mężczyźni / sic!!! / Tak ,to sami Stachanowcy !!! No, to się chłop napracował na emeryturę dla jakiegoś Niemca! Bo przecież oni mają ponoć pracować na te emerytury. Już widzę jak rzesze muslimów rzucą się do najcięższych robót, których nie chcą wykonywać Niemcy. Najbardziej ucieszy mnie obrazek jak Mohammed przepycha zatkaną stolcem niewiernego rurę kanalizacyjną. ha, ha, ha!!! ...Musiałby to robić lewą ręką bo prawa reka jest tzw czysta i nie wolno mu się nawet nią podetrzeć. Mieszkałem i pracowałem wśród nich 12 lat, wiem, ci ortodoksyjni/Pakistańczycy, to nawet fiuta do ręki nie biorą, tylko mają go podwiązanego na sznurku, trzymają sznurek i tak leją. Oni się nie podcierają, myją, w kiblach są podmywarki. Te pakistańskie biedaki, których nawet na najtańszą dziwkę uliczną niestać, kupują do spólki kozy, tydzień ją posuwają na zmianę, potem pieką na ognisku. Jeden posuwał sukę, złapaną na ulicy, pozwalali sobie takie zdjęcia robić. Mam w domowym archiwum.
  Frau tante Angelo dziękujemy !
  P.s. Wczoraj w Słubicach rozwydrzone grupki uchodźców przekraczały granicę z Polską i prowokacyjnie się zachowując testowały wytrzymałość polskiej policji. Musiały przyjechać posiłki policji z Gorzowa, by sie uspokoili. Zostali wylegitymowani. Na 17 sprawdzonych dziesięciu nie miało żadnych papierów. Nie wiadomo kto to jest, ale wałęsają się po granicy. Trzeba ich było grzecznie zawrócić. Political correct obowiązuje. Było ok ! Bez zadymy, ale skutecznie. Kulturowo nas ubogacające towarzystwo wróciło pod opiekę frau Angeli. Ale to był test, Zapewne powrócą większą siłą. Oby odpowiedź była równie adekwatna, to się może zniechęcą. my nic nie możemy zrobić!80% z muslimów MA PAPIERY OD NIEMCÓW POZWALAJĄCE NA PORUSZANIE SIĘ W SCHENGEN (mają takie prawo jak Niemcy) !!! reszta procent legitymowanych jest zawracana !!! Ps..Cieszycie się a tu przed chwilą w Radiu gadali, że Polska ma się przygotować na przyjęcie tysięcy emigrantów tzw. katolików . Taaa katolików, oni już są wychowani w dziczy i to nigdy w życiu nie będą tacy sobie katolicy jak w Polsce . Ja bym nikogo nie przyjmował, ale jak Polska ma przyjąć tzw. katolików to zobaczymy ... teraz w Radiu gadali, tysiące emigrantów przyjedzie do Polski. Będziecie mieć "katolików" arabskich aż się wam odechce ! Poradnik ISIS: gólcie brody i udawajcie chrześcijan!!!...(co na to pani premier Szydło i polscy weryfikatorzy w Grecji?)...Islamiści z ISIS wydali właśnie napisany w języku angielskim poradnik, dla wszystkich swoich wyznawców mieszkających na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. Wskazówki zawarte w poradniku mają ułatwić przyszłym dżihadystom i zamachowcom życie w europejskim społeczeństwie a także wskazują i podpowiadają gdzie i jak najlepiej jest przeprowadzić zamach terrorystyczny. Cały odręcznie napisany poradnik liczy 58 stron. Autor opublikowanych w internecie "wskazówek" radzi by wszyscy zwolennicy ISIS pozbyli się bród i starali się ubierać w stylu zachodnim. Co więcej autor sugeruje, że najłatwiej im będzie przeprowadzić zamach jeśli zawieszą sobie na szyi krzyżyki udając chrześcijan. W ten sposób nie będą rzucali się w oczy służbom porządkowym. Jak można przeczytać w dokumencie, poradnik powstał po to by doradzać tzw. "samotnym wilkom" błąkającym się po Europie i USA. Ps...Potwierdza się teza o zastosowaniu przez nich "Konia Trojańskiego". To było do przewidzenia.
 • Darmowe taksówki dla uchodźców!
  http://www.fakt.pl/swiat/saksonia-uchodzcy-jezdza-taksowkami-za-darmo,artykuly,608503.html
 • @romanwers 13:37:14 to jakś już paranoja!!!
  Prokuratura sprawdzi Pudziana. Za wpis o uchodźcach(sic!!!)...Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście bada, czy Mariusz Pudzianowski nie popełnił przestępstwa, gdy groził uchodźcom. Chodzi o wpisy strongmana na facebooku.

  Mariusz Pudzianowski jest nie tylko sportowcem, celebrytą i siłaczem. Prowadzi też firmę transportową. Osobiście widział, co dzieje się we francuskim Calais, gdzie koczują tysiące imigrantów chcących przedostać się do Wielkiej Brytanii. Na swoim profilu zamieścił kilka filmików nagranych w pobliżu terminali w tym francuskim mieście.

  Pudzian wściekł się na na uchodźców, którzy napadają tam na samochody. Napisał, że dla takich ludzi nie ma żadnej tolerancji i niedługo sam przejedzie się promem z kijem w ręku.
  Tutaj mamy do czynienia z obroną mienia własnego, które przez konwencję praw człowieka jest gwarantowane. Jeśli cię ktoś zaatakuje, masz prawo się bronić, a jeśli ci coś ukradnie, to na gorącym uczynku możesz go złapać, tudzież poturbować w celu zapobiegnięcia przestępstwu
  - napisał strongman. Dodał też zdjęcie z kijem baseballowym. http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145452095611682075815.jpgPostów o podobnej tematyce było zresztą więcej. http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145452095611682175815.jpgJak podało dziś Radio Zet, zawiadomienie do prokuratury w sprawie Pudziana złożyło jedno ze stowarzyszeń prowadzących projekt pod nazwą „HejtStop”. Śledczy sprawdzają, czy nie doszło do przestępstwa z artykułu 256 Kodeksu karnego, tak zwanej mowy nienawiści. Przepis ten mówi, że „kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
  Ps..Hahahhah! Te kolejne lewackie gówno propagandowe "HEJTSTOP" niech zajmine się w pierwszej kolejności zaplutymn z nienawiści Michnikiem, Niesiołem, koniecznie tym -jak wszyscy widzimy -skończonym kretynem robiącym za polityka Rysiem Pietru!
  Dodać by jeszcze parę upośledzonych intelektualnie kompletnie nic nie wnoszącym poza atakiem nienawiści w pewną stronę posłanek z nibypartii "Nowoczesnej?" i także parę "redaktorek" znanych z "rzetelnego" dziennikarstwa mających poważne problemy z prawidłowym postrzeganiem rzeczywistości i co gorsze, widoczne objawy psychopatyczne. To są konkretne osobniki propagujące nienawiść!
  Którymi powinien się ktoś zająć i pomóc. Czy panowie nadgorliwi prokuratorzy słyszeli kiedyś takie pojęcie jak "obrona konieczna"?... Czy będą ścigać właścicieli posesji z umieszczoną tabliczką "Uwaga zły pies"?...już dawno PIS powinien to POstkomusze towarzycho rozgonić bo się nie zajmują tym co potrzeba złodzieje mafia chodzi wolno i się w pysk innym śmieje co niby mu zrobią jak to wszystko jedno towarzycho ubecji i komuchów od 45r na stołkach całymi rodzinami siedzą! Prokuratura będzie musiała sprawdzić ponad 98% Polaków w tym mnie. Doczekaliśmy czasów , że zdrowy rozsądek jest napiętnowany jako nienawiść. No to mam lewakom do powiedzenia , że od dziś kieruję się tym w czym oni widzą nienawiść i też będę bronił siebie, swojej rodziny i mienia oraz kraju z całą nienawiścią jaką tylko dam radę z siebie wykrzesać. A najbardziej nienawidzę lewactwa wszelkiej maści bo jest ono największą zakałą ludzkości. Prokuratura niech zajmie się podejrzaną działalnością niektórych środowisk muzułmańskich w Polsce czy nie mają znamion terrorystycznych a stowarzyszenie zbadał bym pod kątem nienawiści do chrześcijan.
 • @Mariusz G. 20:26:20
  Pisząc bzdury o kolonialiźmie zastanówmy się dlaczego to w XVIII-XIX wieku Anglia i Francja podbiły cały obszar basenu morza śródziemnego a Rosja opanowała Kaukaz, Krym, uwolniła z tureckiego jarzma Rumunię, Bułgarię i kawał Bałkanów oraz parokrotnie zagrażała Stambułowi? Dlaczego wspierano powstania Greków? Moja odpowiedź brzmi:

  TO BYŁA SAMOOBRONA CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ PRZED ISLAMEM!!!

  Dostali muzułmanie solidny wpierdol, no i skończyło się porywanie greckich dziewcząt i chłopców na niewolników. Skończyło się mordowanie bułgarskich, macedońskich i serbskich chłopów. Po zdobyciu Tunisu i Algieru skończyły się pirackie rajdy czyniące z Morza Śródziemnego najniebezpieczniejszy akwen świata. A w podbitych krajach? Islam nadal wolno było wyznawać (to był niestety wielki wasz błąd panowie kolonizatorzy...), pojawiły się szkoły, fabryki i fabryczki, kopalnie, służba zdrowia zaczęto cywilizować dzicz. Zakazano niewolnictwa. zaczęto ograniczać wiek w którym dziewczyny wydawano za mąż za różnych pedofilów. Skończyły się pogromy chrześcijan i żydów. Jedynym błędem było wycofanie się białych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Gdy ty mówisz "kolonializm" ja mówię: MISJA CYWILIZACYJNA BIAŁEGO CZŁOWIEKA.
 • @Jan Paweł 17:39:36
  Niemiecka stygmatyczka Teresa Neumann:

  „Wy, Polacy macie do nas, Niemców, żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta.Wy możecie czuć się spokojni (…). Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już nic złego nie stanie.”
  „W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy.”

  Kardynał Augustyn Hlond:

  „Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i Różańcem. Trzeba ufać i modlić się. Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo – jest Różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga

  Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy:

  ” Naród polski przejdzie drogę odrodzenia. Po raz pierwszy odczyta i zrealizuje prawdziwe cele ludzkości. Od niego zależeć będzie przyszłość Europy (…). W Polsce rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa.”
 • @kfakfa 20:05:14
  czyli 240 mln zł!!!,! to z naszych podatków Polacy! Czy ktoś nas o zdanie i zgodę pytał?. Już Tusk wtopił w "ratowanie" Grecji 6 mld ojro, potem Ukrainie, PiS także wspomaga Ukrainę, z naszych Polacy podatków nie pytając nas o zdanie i przyzwolenie. Dla nas Polaków pieniędzy brak, te 500+ to jałmużna w porównaniu z tym ile dostają rodziny na Białorusi i w tej ponoć upadającej Rosji, o zachodzie już nie mówię. Progu podatkowego także nie zmieniają czy wieku emerytalnego.
 • @kfakfa 20:05:14
  PiS jednak okłamał Naród!!! Jestem zbulwersowany! Te pieniądze przecież zasilą budżet Turcji!!! To teraz płacimy jizye islamskiej Turcji???? (jizya - podatek od niewiernych - w islamie)...i za dwa lata turasy wygonią uchodźców do Europy...Okazuje się, że oprócz płaconej rocznej składki ok.50 mld.zł, będziemy dodatkowo musieli dać 57mln euro 256 mln.zł. Skandal! Zapłaci Polska z pieniędzy odebranym podatnikom/emerytom. Dno i warstwa mułu. Czyli chrześcijańska Polska płaci tureckim zbrodniarzom za wspomaganie ISIS, morderców chrześcijan. Pani Premier, panie Prezydencie, panie Waszczykowski nie tego po was spodziewaliśmy się, głosując na was!
 • @Kula Lis 65 21:21:13
  Pisałem kilka miesięcy temu:

  wygra Duda ,potem PIS przejmie władzę.

  PIS to chazarska ZDRADA mongołów .
 • @prof.doc.hab.inka1 20:37:55
  Jeszcze niech wycierają im tyłki, wycieraja nosy. A młodym byczkom niech jaja bujaja. Co się dzieje, czy oni użyli jakiś czarów, hipnozy. Jak dostaną jeszcze dziewice to nie będą się wysadzać w Niemczech. Do tego powinni być dowożeni do dziewic gdyż sami nie trafią.
 • @Kula Lis 65 20:31:35
  " Najbardziej ucieszy mnie obrazek jak Mohammed przepycha zatkaną stolcem niewiernego rurę kanalizacyjną."

  Przypomniala mi sie historyjka z mojej rodziny.Moja ciocia mieszka we Paryzu i na poludniu Francji kupila sobie sredniowieczny zamek, ktory chciala wynajmowac turystom.Do zalozenia kanalizacji i wody wynajela arabska firme wodkan.Pozniej zaczelo sie wszystko zatykac i smierdziec.Pojechalem tam i okazalo sie, ze Araby nie porobili odpowietrzenia od umywalek a poziome odcinki rur nie mialy zadnego spadu a wrecz odwrotnie, szly pod gore.Musialem to ciac i na nowo kleic.
 • @kfakfa 21:28:50
  //PIS to chazarska ZDRADA mongołów //
  czy dokładnie to czytałeś co napisałeś, może przybliż nam bardziej "sens" tego zdania
 • @Kula Lis 65 21:34:02
  "Co się dzieje"
  To proste :)
  Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać
  to mu rozum odbiera.
  Zdaje się że właśnie szwaby przerabiają tą lekcję :)
 • @Kula Lis 65 21:21:13
  Na uchodźców w obozach w Turcji płacimy jak cała Unia od kilku lat, obecnie ma to być, nasza składka proporcjonalna do pkb, 70 mln euro, (Turcy domagają się coraz więcej), to jest cena za względną stabilność sytuacji z uchodźcami z Syrii. W 2015 załamało się finansowanie, szczegóły na tej jeszcze istniejącej stronie, salonowa padła.

  http://idb.prawynurt.pl/polityka/wydarzenia/do-widzenia-europa-to-usa-otworzya-puszke-pandory,2437.htm część 1
  lub całość
  http://iddd.de/pan.pdf
 • @rymark 22:39:23
  "Po sprawdzeniu dokumentów widać, że jakby pod wpływem siły wyższej, a raczej rozkazu od CIA, Unia Europejska, USA oraz poszczególne kraje UE, dramatycznie zmniejszyły w stosunku do roku 2014 (stan na 18 września 2015) składki na UNHCR o 576.283.364 USD, czyli o więcej niż o 0,5 miliarda dolarów! Jest to bilans UNHCR na 18 września 2015 roku. Patrz poniżej w załącznikach tabelę nr 4.
  ....."

  http://iddd.salon24.pl/693073,do-widzenia-europa-to-usa-otworzyla-puszke-pandory
 • @rymark 22:39:23
  Francja, Niemcy, Anglia czy Szwecja – co je łączy?..Jak wiemy, ma miejsce całkowita blokada informacji. Z telewizji nie dowiemy się, jak wielkich szkód dokonał i nadal dokonuje Islam w Europie. To doprawdy oburzające, iż media, przez tyle lat trzymały i cały czas nakładają embargo informacyjne licząc, iż my, Polacy, nieświadomi zagrożeń, wpuścimy tą zarazę do siebie. Ten scenariusz można streścić krótko: „Trzymać Polaków w ignorancji i niewiedzy tak długo, jak to możliwe. Gdy już Islam zostanie wpuszczony, rozpocznie się propaganda i urabianie społeczeństwa. Wmówimy im, iż należy nieść pomóc, iż to religia pokoju, że powinni się otworzyć na innych, należy się pochylić nad ich losem – wreszcie, iż Polacy nie powinni a nawet nie mogą być rasistami…”

  .

  Czy nie jest oburzające i skandaliczne, iż aby się dowiedzieć co dzieje się choćby u naszego zachodniego sąsiada – w Niemczech – musimy przekopywać internet? Dlaczego przez te wszystkie lata jakikolwiek program publicystyczny bądź serwis informacyjny nie podawał tych jakże istotnych faktów odnośnie rozlewającego się ucisku Islamu w Europie? Czy mamy uwierzyć, że nie były to informacje istotne? Czy fakt, że w Szwecji jest 56 stref gdzie rządzi nie prawo tego kraju a szariat, jest informacją błahą? Dlaczego nie informowano nas o całych ulicach sparaliżowanych we Francji, ilekroć Muzułmanie wraz ze swymi kocykami wychodzą na modły a jakikolwiek samochód, nawet karetka, nie ma szans na przejechanie? W tymże kraju jest – w co trudno uwierzyć – 2400 meczetów. Jak to możliwe, iż jedynie internet pozwala na zdobycie tych informacji? Dlaczego milczano o muzułmańskich patrolach nękających ludzi, którzy są przecież w swojej ojczyźnie od zawsze i mają pełne prawo do przebywania w miejscach publicznych? Dla osoby nieświadomej poznanie prawdy o islamizacji Europy jest niebywałym szokiem. Jeżeli ktokolwiek myślał, iż Islam to „religia pokoju” dopiero dziś, gdy horror islamizacji, pomimo blokady informacyjnej, z wolna przebija się do jego świadomości, zostaje brutalnie wyprowadzony z letargu, a przebudzenie jest doprawdy okropne. To jednak niezbędne.

  .
  Czy naprawdę można przyjąć tłumaczenie, iż uświadamianie społeczeństwa nie odbiłoby się zainteresowaniem wśród odbiorców i stąd brak takowego przekazu? Każdy Polak chłonąłby tego typu informacje bynajmniej nie obojętny. Zatem co było powodem tego milczenia w mediach przez te wszystkie lata? Wniosek może być tylko jeden: pragnienie utrzymania narodu w ignorancji, nieświadomego zagrożenia.

  .
  Gdyby obywatele Szwecji, Francji, Anglii, Niemiec, Szwajcarii czy choćby Danii znali prawdę o Islamie, społeczeństwa tych krajów nigdy, ale to nigdy nie zgodziłyby się sprowadzać Islamu do swoich ojczyzn. Niestety, ale ich odbiornik telewizyjny milczał o braku asymilacji ze strony Islamu, o jego trudnej do pojęcia agresji i bezkresnym tupecie, a skoro o czymś nie mówią w telewizji, oznacza to, iż nie istnieje. Obecnie w tych krajach ma miejsce pożar, zatem nie jest już możliwe, aby dalej tłumić prawdy, zatem kneblują społeczeństwa „polityczną poprawnością”, ludzie milczą, bojąc się być oskarżonymi o „rasizm”.

  .
  Francja, Niemcy, Anglia czy Szwecja – co je łączy? Puste kościoły. Odejście od Chrystusa. Takie warunki to raj dla lewaków, którzy hasłem „multikulti” urobili te zlaicyzowane społeczeństwa. Pomimo krzywdy jaką Europie wyrządził i nadal wyrządza Islam, lewica cały czas, konsekwentnie opowiada się za dalszym przyjmowaniem islamskich imigrantów. Tupet, tupet i jeszcze raz tupet!
  Polska nie odeszła od Chrystusa. Nasze kościoły są pełne i to było i jest naszą tarczą przeciwko truciźnie lewicy. Zachód zapomniał o swych korzeniach, zdradził Chrystusa i tym samym stał się bezbronny wobec ideologii lewactwa.

  .
  Jako katolik, winieneś znać Nowy Testament na wyrywki. Ewangelie, Dzieje Apostolskie, Listy św. Pawła, list św. Jakuba, listy św. Piotra, listy św. Jana, list św. Judy i Apokalipsa św. Jana – jako uczeń Chrystusa Twoją powinnością jest doskonała znajomość tych świętych tekstów. Każdy dzień zaczynaj i kończ modlitwą na kolanach. Nie zaniedbuj modlitwy w ciągu dnia.
  Gdyby Europa była wierna nauczaniu Chrystusa i wypełniała je, wówczas trucizna lewicy nigdy nie mogłaby zapuścić korzeni a koszmar skutków jej ideologii nigdy nie miałby miejsca: mordowanie bezbronnych dzieci w łonach matek, zabijanie ludzi starych, gender: deprawacja niewinnych dzieci poprzez promocję zboczeń i dewiacji, epidemia wszelkiej maści chorób wenerycznych, uzależnienie od pornografii, narkotyków, samobójstwa i ocean innych nieszczęść jakie spadają na ludzi, którzy odrzucając Chrystusa zatruli tak swoje sumienia, umysły i ciała trucizną, która z każdym dniem czyni ich życie coraz to gorszym koszmarem, a islamizacja jest jakby dopełniającym akordem boleści. imigranci muzulmanie pobili dziewczyne / immigrants muslim brutally beat girl
  https://www.youtube.com/watchv=xnpgQoqdY5E To nie żart: darmowe prostytutki dla uchodźców
  https://youtu.be/Iv85fv39P78 A tak Putin radzi sobie z imigrantami..
  Da się? – DA SIĘ !!!
  https://youtu.be/RPJLgByj9F8 Źródło: ZOBACZ> https://gloria.tv/media/EQgWKvEJ98b
 • @ Kula Lis
  Poznałeś ich życie. Gdzie ? U nas , czy u nich. 12 lat siłą Cie tam trzymali ?
  Okradli, nie zapłacili? Pobili? Byłeś gościem , a teraz obrabiasz im dupę. Moim zdaniem nieładnie. Problemem dla nas nie są oni, ale to ,że nie mamy granic. Nie mamy dlatego, że tak "chcieliśmy". Problemem dla nas jest także to, że musimy ich przyjąć. Dlaczego? Bo tak chcieliśmy. (patrz referendum z 2003?). Oglądałem ostatnio mapkę: cały światły zachód kraju, wszystkie duże miasta, to eufotyczne TAK. Chcieliśta, to mata!!!
  Idzie Grześ przez wieś i do muzułmanów ma pretensje , że głupi jest , był i będzie.
 • @rymark 22:39:23
  PodziemnaTV: Uchodźcy, imigranci, kryzys migracyjny i islamska inwazja na Europę. Manipulacja, hipokryzja i obłuda są w mediach wszechobecne. Czas zacząć się przed tym bronić… Wyłącz tv – włącz myślenie. Przecież to z góry wiadomo, iż to parchy żydowskie do tego doprowadzają a żeby przesiedlić od własnych granic wroga jak najdalej. Te pluskwy żydowskie doprowadzą do wojny w europie. https://youtu.be/dsYbm6igOFo
 • @Mariusz G. 09:23:27
  Wolnoć Tomku w swoim domku. Nie studiowałem Koranu , więc mogę tylko spekulować. Ale utożsamiać muzułmanina z sodomitą, to chyba tak , jak chrześcijanina z pedofilem. Czym innym jest dogmat religijny, a czym innym patologie funkcjonujące w obrębie danej religii. Chrześcijaństwo , to dla mnie życzliwe podejście a priori do drugiego człowieka.
  wracając do Unii E. , która nie jest muzułmańska (póki co) i przez którą mamy te obecne i przyszłe problemy. Nasze głupie społeczeństwo nawet nie wiedziało co przegłosowuje. Zgodnie z Konstytucja i intencja ustawodawcy referendum miało wyrazic ew. akceptacje dla ratyfikacji traktatu akcesyjnego z Aten, a pytanie brzmiało: Czy jesteś za przystąpieniem Polski do UE? Tak jestem !!!!! A pod jakim warunkami? , co się z tym wiąże ? Czy naród , którego większość idzie i odpowiada tak na takie pytanie może uważać , że ma prawo do niepodległego, suwerennego, bezpiecznego funkcjonowania. Uważam , że znacznie mniejszą perwersją jest dymać kozę , niż samego siebie.
 • @rymark 23:02:17
  Ktoś zabija bojowników ISI. Boją się wychodzić na ulicę. W opanowanym przez muzułmańskich fanatyków libijskim mieście pojawił się nowy bohater. Bojownicy tzw. Państwa Islamskiego boją się wychodzić na ulice libijskiego Sirte. Na ulicach grasuje snajper, który zabił już trzech wysoko postawionych dowódców ISIS. Wytrenowany prawdopodobnie podczas powstania przeciwko Mu’ammarowi al-Kaddafiemu zawodowiec sieje postrach w rodzinnym mieście zabitego w 2011 roku libijskiego przywódcy. Snajper bardzo szybko dla uciśnionych przez ISIS mieszkańców miasta stał się lokalnym bohaterem. To co się dzieje wielu z nich porównuje do filmu "Wróg u bram", w którym Jude Law grał Wasilija Zajcewa, radzieckiego snajpera, który toczył bój z armią Hitlera w Rosji podczas drugiej wojny światowej. Ostatnią ofiarą snajpera był prawdopodobnie Abdullah Hamad Al-Ansari. Strzelec dopadł go, kiedy ten wychodził z meczetu. Wcześniej zabił urzędnika w nowo powołanym szariackim sądzie, który opuszczał właśnie szpital. Dowódcy ISIS wpadli wtedy w panikę i wysłali za snajperem swój oddział. Bojownicy nie byli jednak w stanie go odnaleźć, więc strzelali tylko bezradnie w powietrze. Na libijskich internetowych stronach trwa dyskusja dotycząca tożsamości snajpera. Niektórzy nawet sądzą, że może być amerykańskim żołnierzem sił specjalnych. Prawdopodobnie jednak, jeśli strzelec dalej będzie tak skuteczny, nadal pozostanie anonimowy. Niezależnie od tego jak bardzo jego działania będą oklaskiwane przez mieszkańców Sirte. https://j.wpimg.pl/627-/CMS/sgo2/d.wpimg.pl/1980930887--735655848_isis-libia.png
 • @staszek kieliszek 21:49:09
  Najgorsze dopiero nadchodzi, przedwczoraj trzech młodych Afgańczyków sterroryzowało wagon metra w Monachium , bili i poniżali pasażerów, wszyscy trzej mieli odrzucone wnioski o azyl i groziła im deportacja, dziesiątki tysięcy azylantów z Afganistanu, Pakistanu i Bałkanów (Kosowo, Albania, Macedonia, Bośnia) ma być wydalonych z Niemiec, także ci z Margrebu, będzie piekło na ziemi (niemieckiej)...
 • @Mariusz G. 09:23:27
  Ja odróżniam rodowitego Araba z klasą, (ponieważ tylko wśród nich się obracałem, miałem kolegów, odwiedzających mnie w Polsce, im dupy nie obrabiam bo na to nie zasłużyli no i tę ich religię mieli w dupie, sami naśmiewali się z biedoty, przy sutych zaktapianych libacjach. Wieprzowinę wpieprzali aż miło, tam gdy przywoziłem, czy kupowałem jak i u mnie w domu bo u katolika Allach nie widzi bo do mnie nie zagląda!)wykształconego od tej pakistańskiej biedoty na tego Araba pracującej. To im obrabiam dupę, bo tylko tacy analfabeci są "uchodźcami" i obcinaczami głów.
 • @Kula Lis 65 13:18:47
  Mógłbym próbować ciągnąć tę dyskusję, tylko nie wiem kto jest lebszy: czy ten "kozojebca" , czy też ten " Arab z klasą", który naśmiewa się ze swoich rodaków i z religii swoich ojców. Większość sytuacji ma przynajmniej dwa wyjścia : rozsądne i wygodne. Człowiek zaś w większości to takie bydle, które wybiera zawsze wyjście wygodne, wmawiając sobie , że jest rozsądne. Poniekąd ma rację, bo jeśli nie w dążeniu do wygody tkwi rozsadek , to w czym? Kwestia w tym , czy ci Arabowie z klasą wybrali taki styl życia jako rozsądniejszy, czy jako wygodniejszy? Czy szukając sposobu na życie , rozważali np. przejście na weganizm lub wegetarianizm ? A może w ogóle sie nad tym nie zastanawiali, bo sens życia tkwi w piciu , jedzeniu, ruchaniu i pięciu się po szczeblach kariery.
  A czasem to nie muzułmańska Turcja nigdy nie uznała rozbiorów Polski?
 • @romanwers 13:37:14
  Niemcy zapłacą krajom Maghrebu za przyjęcie uchodźców, których wnioski o azyl zostały odrzucone. „Nie będzie tanio”...(znowu Polacy będą musieli pewnie zrobić dla niemców zrzutkę?)..W 2015 r. Niemcy powinno było opuścić 6400 Algierczyków, Marokańczyków i Tunezyjczyków, których podania o azyl zostały dawno odrzucone. Faktycznie wydalono jednak tylko 53 osoby do krajów Afryki Północnej – donosi niemiecki brukowiec „Bild”- powołując się na poufny raport ministerstwa spraw wewnętrznych.
  Powodem był brak gotowości do współpracy ze strony krajów, skąd imigranci pochodzą. Teraz jednak Berlin doszedł z nimi do porozumienia. Zapłaci im za to, że przyjmą z powrotem swych obywateli.
  Aby skłonić te kraje do współpracy, rząd w Berlinie musiał sięgnąć do finansowych zachęt, m.in. w postaci pomocy rozwojowej, liberalizacji reżimów wizowych oraz finansowania projektów edukacyjnych. Już wiadomo, że nie będzie tanio. Ale to zawsze taniej niż utrzymywanie tych imigrantów na miejscu, w Niemczech i zdecydowanie mniej kłopotliwe
  —pisze „Bild”. Według gazety niemieccy dyplomaci przebywają obecnie we wszystkich trzech krajach, gdzie negocjują szczegóły porozumień. Minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière (CDU) poleci pod koniec lutego do Tunisu, Algieru oraz Rabatu, by podpisać umowy. Wczoraj Berlin uznał kraje Maghrebu za bezpieczne kraje trzecie.
  Gdy wejdą one w życie ambasady Algierii, Tunezji i Maroka będą zobowiązane wystawić swoim obywatelom dokumenty podróży, czego dotychczas nie chciały robić. Podobnie zresztą jak placówki dyplomatyczne Afganistanu, Sudanu, Libii, Egiptu i Pakistanu.
  W rezultacie tych piętrzących się trudności, w zeszłym roku Niemcy zdołały odesłać - dobrowolnie lub nie - do kraju pochodzenia jedynie ok 40 tys. spośród 200 tysięcy migrantów, którym odmówiono statusu uchodźcy.
  Tymczasem liczba imigrantów z Maghrebu w Niemczech stale rośnie. W styczniu 2015 r. niemieckie urzędy ds. migracji doliczyły się 900 nielegalnie przebywających w kraju Algierczyków, Tunezyjczyków oraz Marokańczyków. W grudniu ich liczba wzrosła do 26 tys. W UE żyje obecnie już ponad 3 miliony Marokańczyków, z czego w samych Niemczech 125 tys. Zdecydowana większość z nich przybyła na stary kontynent z powodów ekonomicznych – w poszukiwaniu pracy.
  Ich szanse na azyl są więc znikome. W 2015 r. zaledwie 3,7 proc. Marokańczyków otrzymało w Niemczech azyl oraz 0,2 proc. Tunezyjczyków i 1,7 proc. Algierczyków.
  Łatwa nie jest też logistyka deportacji. Zorganizowanie transportu lotniczego dla deportowanych jest kosztowne i czasochłonne, a do tego liczba dostępnych do wyczarterowania samolotów jest bardzo ograniczona. Dlatego Niemcy otwarcie zastanawiają się nad użyciem w tym celu wojskowych samolotów transportowych.
  Maroko otrzymało w 2014 r. już ponad 480 mln euro pomocy rozwojowej z Berlina. Tunezja 215 mln euro, a Algieria 60 mln euro.
  welt.de, bild.de Ps...Zapraszają, więc przypływają. Potem za to że odlecą dostaną kasę. Brawo Niemcy :)..Szwedzkie i Polskie organizacje kobiece doradzają ożenek z muzułmaninem imigrantem, ponoć jako receptę na szczeście . Co na to młode Polki ? https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/04/szwedzkie-i-polskie-organizacje-kobiece-doradzaja-ozenek-z-muzulmaninem-imigrantem-jako-recepte-na-szczescie-co-na-to-mlode-polki/#comment-266378
 • @Kula Lis 65 15:07:59
  Ps...zaiste jest w tym logika - wpuszczać bez kontroli, płacić za sprawdzenie wniosków, płacić za pobyt, płacić za pozbycie się a później wrócą z innym paszportem i apiat od nowa!!! i żydowskie handełe się kręci, samonakręca, toż to już perpetum mobile!
 • @Mariusz G. 14:10:48
  ,,A czasem to nie muzułmańska Turcja nigdy nie uznała rozbiorów Polski?"
  Podejrzewam, że li tylko z miłości własnej.
 • @Lotna 15:40:23
  Też tak podejrzewam, co nie zmienia faktu. Przyjęcie nas do UE też nie było aktem miłosierdzia , a zwykłym żydowskim geszeftem.
  Pieśń o spustoszeniu Podola, nie przeciw muzułmanom jest, choć zawiera zdanie: niewierny Turczyn psy zapuścił swoje. Zapuscił , bo mu na to pozwoliliśmy tym , że przed szkodą i po szkodzie głupi. Zapuścił wtedy, zapuści i teraz.
 • @Lotna
  Jest wniosek do prokuratury ws. zatrzymania Syryjczyka przez zgorzeleckich ochroniarzy(sic!) http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/jest-wniosek-do-prokuratury-ws-zatrzymania-syryjczyka-przez-zgorzeleckich-ochroniarzy/n732tj Ps...Polska? czy aby polska? raczej poubecki, postbolszewicki służalczy pomiot czyli prokuratura z policją przechodzi na już na najwyższy poziom w matrixsie multikulti. No i o co chodzi policji, że robi raban, odbiło im przez jakiegoś Syryjczyka. Mężczyzna miał kartę pobytu wydaną na terenie Niemiec, która upoważnia go do pobytu na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej, w tym także Polski. I w ten właśnie sposób Niemcy chcą nam uchodźców koziojebców wcisnąć, w miastach na granicy zachodniej coraz więcej jest wycieczek islamistów z Niemiec, tam dostaną kieszonkowe ale rozgladają się za wynajmem chaty w Polsce bo taniej. Teraz tylko wystarczy, że Niemcy (UE) zacznie im wysyłać kasę na konto w dowolnym kraju i Polska zalana islamistami koziojebcami. A co ? normalna praca, pastuch i koziojebiec zachowywał sie podejrzanie to go zgarnęli i bardzo dobrze lepiej wiecej czujności niż mniej. Może zgorzelecka policja zapatrzyła sie na kumpli z Kolonii, Hamburga czy żydolewackiej pedalskiej szwecji, Norwegii?. Tego komendanta powinni zwolnić, śmierdzi mi multi kulti ten miłośnik koziojebców. Coś mi się wydaje , że rasa panów koziojebców zajęła Niemcy, a teraz przy wsparciu Policji i Prokuratury będzie stopniowo zajmować Polskę. Rasa białych niewolników będzie zmuszona pogodzić się ze statusem obywateli 4-tej kategorii we "wlasnym" kraju. Niech nasze służby pokazują, że są przeciwko narodowi i wbrew bezpieczeństwu, a naród będzie ich pytał co dalej:) W Niemczech imigranci sterroryzowali naród, terroryzują policjantów i w nosie mają prawo Niemiec i Unii. A władze Niemiec udają, że nie ma problemu. W Polsce ten numer nie przejdzie. A to że Merkel i inni politycy wydają sobie i imigrantom jakieś bzdurne uprawnienia do podróżowania po Unii, powinno być ignorowane przez inne państwa Unii. Nie Niemcy decydują o tym jaka jest polityka imigracyjna w Polsce, tak samo Polska nie decyduje jaka jest polityka imigracyjna w Niemczech. A nie ma jednej spójne polityki cało unijnej. Niemcy nie decydują w jaki sposób mają poruczać się obywatele nie będący obywatelami Unii po innych państwach niż Niemcy. Strefa Schengen obowiązuje państwa Unii i obywateli Unii, anie jakichś "gości" Merkel. Tu polska nie Niemcy ,niech prokurator o tym pamięta .To nie są święte krowy i mogą być legitymowani jak każdy , chyba ,że prokurator chce aby dostawali zza węgla bejsbolem? Jeśli nie miał nic na sumieniu,to dlaczego uciekał?! Każdy ,normalny człowiek tak by zareagował widząc araba ! A policja i prokuratura nie mają nic lepszego do roboty tylko ścigać faceta dbającego o bezpieczeństwo?! Chcą być bardziej święci niż papież dla poprawności politycznej! Ciekawe co zrobią ,gdy jakiś arab zgwałci, czy w biegu wydupczy im żonę lub córkę! Czy też będą bronić islamistów?! Brawo dla tych panów prawdziwe obywatelskie zatrzymanie.Poco tu przyjechał pewnie na przeszpiegi.Tak na marginesie tymi kartami w Niemczech podcierają sobie tyłki bo jutro wyrobią sobie nowe. Frau judein i fdj-ka agentka STASI Merkel to sobie może wydawać pozwolenia do poruszania po swoim chylącym się ku upadkowi państwie a nie po Polsce. Odprawić typka za Odrę jak go sobie przygarnęli.
 • @Kula Lis 65 19:12:07
  https://www.facebook.com/fenix.xn/?fref=ts
 • @Kula Lis 65 19:12:07
  10/10
  Sytuacja na granicach w tym, a raczej zwłaszcza z Niemcami, jest bo musi być, monitorowana, to jest psi obowiązek służb i polityków, pod odpowiedzialnością, żadną tam polityczną tylko karną gdyby jakaś krzywda od ...tych, tak ich nazwę delikatniej świrów, co nie daj opatrzność, się stała naszym obywatelom. Być politykiem to być człowiekiem odpowiedzialnym a wiec i przewidującym, a tu nie historia ale dni wczorajsze i dzisiejsze uczą. Czyli przygotowywać ludzi sprzęt i materiał w postaci drutów na zasieki, na wszelki wypadek.
  Przekraczanie granic krajów Unii określają szczegółowo przepisy,

  http://www.migrant.info.pl/Procedura_przekraczania_granicy.html

  http://www.slupsk.szkolapolicji.gov.pl/ebiblioteka/bpp/pdf046.pdf

  do obowiązkowego przestrzegania bez taryfy ulgowej.
 • @Kula Lis 65 19:12:07
  Trochę mało "cytaty" i to na Neonie mało "cytaty"
  Podawaliśmy tu przykłady różnych filmów reklamowych, emitowanych w krajach arabskich i afrykańskich, w których murzyn czy śniady miał willę, basen, merca, że tak jest na co dzień w Europie. Makrela zaprosiła, goście przyjechali po to, co widzieli na obrazkach a tu rzeczywistość okazuje się być inna, więc się "goście" wkurzają i nie ma się co dziwić. Kto takie filmy rozpowszechniał? Podejrzewam, że to robota Turków i ich mocodawców.
  A Turkom przy okazji marzy się państwo osmańskie, Izraelowi "prawdziwy" Izrael, USA burdel aby mieć gdzie sprzedawać broń i trzymać brudną łapę na ropie a cierpią na tym zwykli ludzie.
  Turcja otrzymała kasiorę na utrzymanie u siebie uchodźców, będzie chciała więcej i więcej a i przyjdzie taki czas ( choć może już tak jest), że nie będzie wypuszczała uchodźców do swoich domów na wyzwolone tereny.
  Ktoś pisze na Neonie, o jakimś brataniu się Polski z Białorusią, Ukrainą i żeby rozpadła się Rosja.
  Tak jest w Rosji, że tam żyje 10 % muzułmanów. Są oni odpowiednio prowadzeni przez państwo rosyjskie aby nie radykalizowali się. Jeśli według tych, którzy tak pragną rozpadu Rosji i że będzie to dobre dla Polski, dla Europy, to są oni albo wrogami i Polski i Europy albo po prostu zacietrzewienie i głupota zamyka ich myślenie.
  Rosja podjęła działania w Syrii, dzięki niej rząd w Iraku uwierzył w siebie, Turkmenii syryjscy przeszli na stronę Assada jak i wiele wcześniej niezdecydowanych klanów.
  Gdyby państwa, którym zależy aby uregulować sprawy uchodźców, pomagały Rosji, sytuacja na Bliskim Wschodzie wróciłaby niebawem do normy - albo żeby chociaż nie przeszkadzały Rosjanom, którzy najlepiej wiedzą jak postępować z islamem.
  Ale przecież nie! Bo Rosja to wróg nr 1!
  A Rosja się nie rozpadnie, to nie czasy Jelcyna czy Gorbaczowa.
  I kiedyś będzie bardzo głupio prosić Rosjan o pomoc, tylko wtedy nie będzie wiadome, czy Rosja będzie chciała pomóc.
 • "I kiedyś będzie bardzo głupio prosić Rosjan o pomoc"
  I historia zatoczy znów koło, a II Armie Polskie znów wyjdą z Rosji.Tylko tym razem Ruscy zatrzymają się na wybrzeżu Francji,a po chazarach kamień na kamieniu nie pozostanie.Od morza do morza.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031