Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Wózek widłowy na klatę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na Czerskiej wyrywają sobie włosy z głowy jak przyciągnąć czytelników. Ma ich wabić facet, który już sobie wyrwał włosy w głowy, Jan Klata (zdjęcie). Wyborcza wabi "intelektualistów" ale sama żyje z ogłoszeń sprzedaży wózków widłowych. Schizofrenia ?

Wyczuwamy dużą panikę w szeregach słynnych niepokornych dziennikarzy Wyborczej. Właśnie podniesiono ceny sprzedaży gazety w czwartki, piątki i soboty a nowym dyrektorem zarządzającym został szef drukarni w Tychach (pisaliśmy o tym wczoraj).

Wyborcza nie może już liczyć na synekurę płatnych ogłoszeń administracji rządowej (która pozwalała jak wiemy niepokornym dziennikarzom Wyborczej uważnie patrzeć władzy PO na ręce), więc nowym hasłem na Czerskiej jest (cytat): "dobre dziennikarstwo w cenie".

Co to może oznaczać ? Chyba to, że jeżeli leming szuka dobrego niezależnego i wyważonego dziennikarstwa to musi wysupłać te 2,90 PLN lub 3,50 PLN na egzemplarz Wyborczej, a idealnie jeszcze wykupić abonament na internecie.

Dzisiaj na pierwszej stronie gazety "dobrego dziennikarstwa" można zobaczyć czerwoną reklamę o liczbie czytelników gazety: 5,1 mln osób czyta podobno wersję papierową, 5,1 mln czyta serwisy internetowe a 77 tys. ma płatną prenumeratę cyfrową (ale nie wiadomo za ile, bo są rożne stopnie, od 10 PLN za miesiąc)Jak oni doszli to tych liczb ?

Wyborcza sprzedaje się tylko w nakładzie 160.000 egzemplarzy. Czy każdy sprzedany egzemplarz jest czytany przez 30 osób ? Tak może być w przypadku komórek KOD, które jak wiemy z reportażu BBC (w którym maczała palce córka polityka PO, Maya Rostowska), konspiracyjnie spotykają się po mieszkaniach i mogą stadnie czytać Wyborczą. A reszta ?

Zakładamy więc, że skoro Wyborcza jest dostępna za darmo w lobby wielu hoteli oraz w knajpach, musiano chyba pomnożyć ilość darmowych egzemplarzy leżących w lobby (np. 20) przez ilość pokoi hotelowych, co daje różne takie fantastyczne wyniki.

Jedna z twarzy reklamujących upadającą Wyborczą jest Jan Klata, człowiek który już sam dawno upadł (reklama na stronie 19 dzisiejszego wydania). Czy naprawdę wielu ludzi chciałoby czytać to samo co Jan Klata ? Patrząc na zdjęcie Klaty, wątpimy aby wielu ludzi chciało się z nim utożsamiać. Poza tymi, którzy już chodzą do dermatologa (i innych lekarzy specjalistów).

To usilne utożsamianie się Wyborczej z "elytą" jest paradoksalne, patrząc na to kto finansuje jeszcze tą gazetę. Ilość ogłoszeń płatnych oczywiście dramatycznie spadła ale wśród tych wciąż wiernych (na dwóch stronach gazety) widzimy ogłoszenia opłacane przez ostatnie bastiony demokracji w Polsce czyli przez prezydentów miast Sopotu, Poznania, Płocka i Świnoujścia oraz Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych Przyjaźń SA. Co ci od gazu (Świnoujście, Płock) tak się mają do Wyborczej?

Jedno z ogłoszeń dotyczy też sprzedaży wózka widłowego samojezdnego typu Combilift C12000, rok budowy 2007, cena wywoławcza 70 tys PLN.

Ogłoszeniodawcą jest francuska spółka Veolia Energia Cieplna ZEC z Poznania. Może chce się przypodobać swojemu klientowi, prezydentowi miasta Poznania Jackowi Jaśkowiakowi, który dał sześć dni temu duży wywiad dla Wyborczej Poznań, w którym opowiada jak będzie walczył z kaczyzmem:

wyborcza.pl/magazyn/1,150175,19554298,wolne-miasto-poznan-rozmowa-z-jackiem-jaskowiakiem.html 

Veolia Energia Cieplna ZEC brała też udział w WOŚP Owsiaka, spółka wsparła jeden z poznańskich sztabów wielkiego finału, w Centrum Kultury Zamek i pomogła w realizacji koncertu Audiofeels i Organe.

No ale ogłoszenie prezydenta miasta Poznania Jaśkowiaka w dzisiejszej Wyborczej jest dwa razy większe od ogłoszenia o wózku widłowym Veolii Poznań. Oczekujemy większego zaangażowania Veolii Poznań w obronę demokracji w Polsce.W imię spuścizny rewolucji francuskiej.

Halo Veolia Poznań - co tam jeszcze macie do sprzedania w Wyborczej ?

 

 
Wózek widłowy Combilift C12000 do sprzedania w Wyborczej 
 
 
Przodowniku pracy, zaprenumeruj Wyborczą i czytaj ponad plan !  
 
 
Ale czytanie Wyborczej może zaszkodzić twojej głowie (no i włosom)
 
 

KOMENTARZE

 • Ostatnie tchnienie
  Już dawno ten żydowski szmatławiec musiałby zwinąć interes i wracać w "rodzinne strony", gdyby nie wsparcie od postkomunistycznej nomenklatury czy też żołdaków z PO, którzy tego trupa podtrzymywali przy życiu przez ostatnie 8 lat
 • Tajne komplety demokratyczne
  ,, Czy każdy sprzedany egzemplarz jest czytany przez 30 osób ? Tak może być w przypadku komórek KOD, które jak wiemy z reportażu BBC (w którym maczała palce córka polityka PO, Maya Rostowska), konspiracyjnie spotykają się po mieszkaniach i mogą stadnie czytać Wyborczą. "

  :))))))))
 • @Stanislas Balcerac
  // Ale czytanie Wyborczej może zaszkodzić twojej głowie (no i włosom)//


  Płytka ta twoja krytyka G...wna. Zamiast walić prosto "między oczy" bawisz się w jakąś elegancję i dyplomację.
 • @ Autor
  Niech sczezną. Ilość zła, jaką wyrządzili - w tym przecwelowanie aspirujących mikrocefali - poraża.
 • Autor
  Wyborna wiadomość. Poprawia humor. Pozdrawiam BJ
 • Ogłoszenia drobne
  Ogłoszenia drobne, z tego głównie utrzymują się gazety lokalne. Ale taki wózek widłowy nie można tak sobie wystawić na Allegro.
 • Ależ to jest niegrzecznie tak...
  To nieładnie i niemoralnie patrzeć, jak się wróg w konwulsjach wije. Wróg, co prawda, wyjątkowo wredny i podstępny. Całe dziesięciolecia nas gnębił, intelektualny holokaust na Polakach robiąc, mózgi polskie na ciepło wysysał, duszę polską w żydowskim gównie poniewierał i na pośmiewisko wystawiał.

  Ale teraz kona z głodu i podryguje, ostatnie tchnienia wydając. Że zewłok wielgachny był i dobrze krwią naszą utuczony, na dłuższe konanie się zanosi. Smród trupi na całą Ojczyznę już wali, żyd zdradziecki zdychając najbardziej gównem i czosnkiem capi, pod siebie ze strachu srając i ostatnie już bluzgi czarnej, jadowitej juchy na kraj nasz wypuszczając

  Koń, gdyby tak zdychał, to by się go kaweleryjskim obyczajem dobiło, w łeb strzelając. A że łbem "żydowskiej gazety dla Polaków" Adam Michnik jest, Polski zakała, to warto by gównianą agonię strzałem ukrócić. Po co ma ojciec ohydny swoje obrzydliwe dzieci przeżyć.

  Schechtera szybko gładzić należy, by trędowata gangrena upadającgo imperium prasowego naszej ukochanej Ojczyzny nie sklała. Toć już dosyć wycierpieliśmy się. Jak kto na Warszawie mieszka, odwagę ma i Ducha Dziejów rozpoznał, to zasłużyć się powinien i dziada jąkałę zaciukać, choćby i kozikiem. Niechby Schechter (po hitlerowsku "rzezak" się tłumaczy), na ścierwie swego wrażego potomstwa zdechł.
 • @Pan podporucznik 23:50:32
  ...to długie konwulsje będą...

  http://www.nina.gov.pl/aktualnosci/michnik-premiera-w-kino-polska/

  pozdrawiam
 • a ja czekam na symboliczny performance dot. podmiotu -
  http://m.neon24.pl/bf487ee89938ff3f3edeb5b8a6fc58ef,0,0.jpg
  - np. na tajemniczy napis w języku hebrajskim na budynku Agory SA przy Czerskiej w Warszawie. taki sam napis jaki pojawił się na ścianie pałacu babilońskiego władcy Baltazara podczas jego ostatniej uczty.
  tekst wypisany na ścianie składa się z czterech słów, które w zależności od przekładu brzmią: mene, mene, tekel, ufarsin. podobne zdarzenie jest opisane w biblijnej księdze Daniela, w której podana jest także interpretacja tajemniczych słów. w polskiej tradycji językowej frazę tą oddaje się zazwyczaj jako "policzone, zważone, podzielone" lub "policzone, zważone, rozdzielone". zasadniczy sens tych słów sprowadzał się do przepowiedni szybkiego upadku Babilonu i śmierci króla Baltazara....
 • @Pan podporucznik 23:50:32
  // Po co ma ojciec ohydny swoje obrzydliwe dzieci przeżyć. //

  iwłaśnie ,po co?
  załatwić sprawę raz na zawsze
  Znakomity komentarz i jakże smutny zarazem że to wszystko jeszcze przed nam
 • @Stonek 09:53:00
  to tylko fotomontaż - na razie nikt się nie odważył... policzyć z AGORAntami ;)))
 • @Pan podporucznik 23:50:32
  Tak, to moze potrwac dlugo,szczegolnie wtedy gdy wujek Soros przekaze srodki platnicze na wykup rocznych prenumerat przez konspiratorow z Nowoczesnej I weteranow PO
 • A ja uważam, że GW, to jest bardzo dobra gazeta, ale mogłaby być...
  fabrycznie pomarszczona.
 • A kto to jest, ten facet na tym zdjęciu, bo wg mnie, ma on...
  poważne problemy emocjonalne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031