Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Chamy z Amnesty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dyrektorka lewackiej Amnesty International Polska, Draginja Nadaždin (zdjęcie), nagrodzona Złotym Krzyżem Zasługi przez Komorowskiego w 2014 roku, pozwalała aby uczestnicy jej manifestacji krzyczeli na Prezydenta RP (cytat): "Duda na Wawel !"

Wściekłe lewactwo odważa się już na wznoszenie okrzyków kwalifikujących się pod groźby karalne pod adresem Prezydenta RP. Media obiegły relacje z manifestacji lewackiej Amnesty International Polska, podczas której rozwydrzona tłuszcza wznosiła okrzyki "Duda na Wawel !"

Akurat teraz, kiedy nowo powołana komisja smoleńska będzie sprawdzać kto i w jaki sposób wysłał śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego z małżonką na Wawel. Wiemy, że nie ma przypadków, są tylko znaki:

niezalezna.pl/75958-wrzaski-duda-na-wawel-co-zrobila-szefowa-amnesty-international-ktora-protestowala-wideo

Lewacy czują się bezkarnie, mając świadomość ze stoi za nimi Salon III RP. Obecna na manifestacji dyrektorka Amnesty International Polska Draginja Nadaždin została obwieszona w 2014 roku Złotym Krzyżem Zasługi przez niezapomnianego Bronisława Komorowskiego:

amnesty.org.pl/no_cache/archiwum/aktualnosci-strona-artykulu/article/8412.html 

A w roku 2011 w wideo Amnesty International Polska wystąpiły takie niekwestionowane autorytety polskiego społeczeństwa obywatelskiego jak Jacek Żakowski z Polityki, Grzegorz Miecugow z TVN, Ewa Siedlecka z Wyborczej oraz córka swojego taty, młoda zdolna Agata Buzek (ciekawe czy dlatego, że jej tatuś przewodniczył wtedy Parlamentowi Europejskiemu?):

Widać wyraźnie, że Amnesty International Polska jest jednowymiarowa i obstawia jedną opcję polityczną. Taką to mamy demokrację z importu ( z implantu). No ale jak może być inaczej, skoro prezes i członek zarządu Amnesty International Polska pracowali w ministerstwach w czasach rządów PO ? Nazwiska to: Zuzanna Kulińska (MSZ Radka, rok 2011) i Marek Tulipan (Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej, do grudnia 2015 roku).

Czytelniku, czy znasz wiele organizacji pozarządowych (NGO) w których robią pracownicy ministerstw ? My nie znamy. Zastanawiamy się za to czy Amnesty Polska funkcjonuje rzeczywiście jak organizacja pozarządowa ?

W czasach PO młodego internautę z antykomor.pl odwiedzało o 6 rano kilku uzbrojonych funkcjonariuszy ABW. Skoro wtedy była demokracja (tak twierdzi Bruksela) to może warto te demokratyczne tradycje kontynuować ?

 

Świeczka im na drogę

Groźby karalne wobec prezydenta RP wymagają zdecydowanej reakcji

KOMENTARZE

 • @
  Z czyich pieniędzy wypłaca się tej żydówce, która mówi, że "Polacy nie mają kultury wspierania", 5500 tys. zł miesięcznie?
 • A ten rząd bezsilny jakiś?
  A ten rząd bezsilny jakiś?Demonstrują, plują,grożą.Nikt nie ma jaj,żeby to tałatajstwo spacyfikować i poskromić.
 • @Zdzich 20:44:48
  Żydki to naród wybrany, w/g Biblii,
  ale czy dziś?
  Świat to nie biblijny Synaj, Egipt etc,
  Bóg Jehowa się pomylił?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031