Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

KOD ma speców z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pogłoski o polskim Majdanie, który Amerykanie mają nam urządzić na wiosnę, mają chyba coś na rzeczy. Polski spec od rozruchów hodowany w USA, Mac Bartkowski, który wcześniej doradzał Ukraińcom, zaczyna teraz aktywować się na odcinku polskim.

Dwa lata po spontanicznym obywatelskim Majdanie w Kijowie Ukraina leży na łopatkach. Jeden klan oligarchów zastąpił drugi klan oligarchów, w imię strategii "bastards, but our bastards", brakuje kasy bo Międzynarodowy Fundusz Walutowy zaczyna już umywać ręce a słynna "walka z korupcją" nawet nie ruszyła z miejsca. Zginęło za to kilka tysięcy osób a ciemny ukraiński lud wiąże koniec z końcem tak jak wiązał. Władze USA przyznały, że przez lata wydały 5 miliardów $ na budowanie demokracji na Ukrainie.

 

Jeżeli Polska ma wywalić teraz 5 miliardów $ na przestarzały system Patriot aby w zamian dostać w łeb drugim spontanicznym obywatelskim Majdanem, to lepiej chyba tych miliardów $ nie wydawać.

 

Pierwsze czerwone światło zapaliło się nam w głowie po wizycie Leszka Balcerowicza w amerykańskiej akademii wojskowej The Sentinel:


monsieurb.neon24.pl/post/126102,koniec-czkawki-z-lawki

 

Leszek Balcerowicz to ojciec chrzestny Nowoczesnej i mentor Ryszarda Petru, który już przebiera nogami do wyprowadzenia ludzi na ulice. A obok Petru stoi "oddolny" ruch KOD, w którym roi się od politykow opozycji i beneficjentów poprzedniego systemu (w tym także byłych esbeków).

 

Drugie czerwone światło zapaliło się nam po nominacji Paula Jonesa na ambasadora USA w Polsce. Ambasador Jones jest ekspertem od państw frontowych (Rosja, Bośnia, Macedonia, Afganistan, Pakistan) i jego ekspercki profil w Warszawie kontrastuje z ambasadorami USA np. na Węgrzech i Czechach, gdzie ambasadorami są dyplomatyczni dyletanci (prawnik i producentka serii telewizyjnych), którzy dostali fotel ambasadora za finansowanie wyborczej kampanii Baracka Obamy.

 

Ambasador Jones bardzo szybko skumał się z czerwoną palikociarnią:


monsieurb.neon24.pl/post/128248,sojusznik-od-tylu

 

Trzecie czerwone światło zapaliło się nam po bardzo agresywnej kampanii ataków na Polskę w amerykańskich lewicowych mediach, o czym pisaliśmy.

 

Polskę zaatakowali także lobbyści amerykańskich firm zbrojeniowych:


monsieurb.neon24.pl/post/126279,cepa-wszczyna-wojne

 

Teraz zaś obserwujemy uaktywnienie się na froncie polskim rezydującego w USA eksperta od tzw. "nonviolent conflict & civil resistance", niejakiego Maca Bartkowskiego, który wcześniej doradzał Ukraińcom:

 

foreignpolicy.com/2016/02/08/polands-liberals-strike-back/

 

www.kyivpost.com/opinion/op-ed/maciej-bartkowski-wake-up-ukrainians-and-reconsider-your-struggle-354305.html

 

Bartkowski zasiada w zarządzie International Center for Nonviolent Conflict:

 

www.nonviolent-conflict.org/

 

Mac Bartkowski śledzi od kilku dni na Twitterze Amnesty International Polska czyli ludzi na których manifestacji krzyczano "Duda na Wawel!" Konsultuje też na bieżąco wytyczne komitetu rewolucyjnego z ulicy Czerskiej:

 

Mac Bartkowski ‏@macbartkow  26 janv.


10 Postanowień Dobrego-Patriotycznego Zachowania. @gazeta_wyborcza

 

 

Patrząc na te wszystkie ruchy i na precedensy w innych krajach, pachnie to nam wszystko przygotowaniami do kolejnego "spontanicznego oddolnego obywatelskiego ruchu bezbronnych cywili" czyli do Majdanu 2.0.

 

W takim kontekście, o ile postawa naszych amerykańskich sojuszników się nie zmieni, wydawanie 5 miliardów $ na Patrioty to kupowanie sobie za nasze własne pieniądze stryczka na szyję. Bo część tych pieniędzy może finansować nie tylko antypolskie kampanie znanego "filantropa" Sorosa ale i ludzi takich jak specjalista od strategii "nonviolent conflict" Mac Bartkowski.

 

 
Warszawa - czy zamiast drugiego Budapesztu będzie drugi Kijów ?  
 
 
Mac Bartkowski, "civil resistance & nonviolent conflict expert", USA
 

KOMENTARZE

 • USA ZABEZPIECZA TYŁY.
  Granie na wielu fortepianach
  pozwala im wywierać nacisk na "używanego " w danym momencie "swojego sukinsyna"
  /kto słucha Michalkiewicza wie o czym mówię/
  Pokazują że gdyby PIS nie był zbyt elastyczny
  /np. w negocjacjach dotyczących zakupu starego złomu za duże pieniądze /
  to oni i tak mają alternatywę .
  Taka jest qrwa polityka .
 • Tylko spróbujcie zrobić w Polsce majdan KODowane parówy
  Jako zdrajców i sprzedajne prostytuty,będę was likwidował bez żadnych wyrzutów sumienia.
 • Ach, ci mówcy!
  Z wielkimi nochalami i szczurzymi uszami - wszyscy obrońcy demokracji tak mają?

  Czyli PiS postawiono przed korytkiem (marchewka), a jednocześnie pod czarną chmurką grożącą wielką burzą z piorunami (kijek w razie niesubordynacji).
  Gdyby byli mądrzy, to czym prędzej zlikwidowałoby tę ustawę o bratniej pomocy, bo przecież mają poparcie społeczne i z nimi nikt walczyć nie ma zamiaru. Gdyby byli mądrzy, daliby ludziom pozwolenie na broń, tak jak to zrobił Putin.
 • @Lotna 20:25:22
  Niemcom też wydają takie pozwolenia teraz na gwałt!
  A Polacy? na szarym końcu w jewrejskim kołchozie, to co? niby tacy bezpieczni jesteśmy? szkoda słów...

  pozdrówka
 • Autor
  Błędna analiza, ponieważ ,,wrogowie" Kaczyńskiego przygotowywują swoją opozycję przeciwko swoim, tak by nikt z nie kontrolowanych nie wyskoczył obok do polityki w Polsce. Przecież 5 przytomnych posłów w tym sejmie rozwala ich koncepcję pacyfikowania Polski I Polaków. Spór ich jest tylko o to, kto jest lepszym przydupasem amerykanów i lepiej wywiąże się z nadzorowania niewolników w Polsce. Przecież rządy i politycy w Polsce są od realizowania amerykańskiej polityki na terytorium Polski. Już o tym pisałem:

  Polityka Kaczynskiego cementuje ludzi lewicowo – liberalnych oraz tzw. ,,swoich”. Jedni są za prezesem drudzy przeciwni, jedni są za rządami pisowskimi i za Dudą inni są przeciwni. Jedni na drugich warczą, że łamią Konstytucję. Atmosfera podniosłą, gorąca, ludzie są okopani przy swoich, polaryzuje się scena polityczna MY i ONI! Wszystko zaplanowane i realizowane wzorowo, podział Polski na dwie partie idzie nad wyraz szybko, podobnie jak w USA, są dwie partie zarządzane z tylnego siedzenia przez tych samych, podobnie ma być w Polsce, łatwiej pacyfikować dwie organizacje niż 10. Naiwni niewolnicy myślą, że się różnią klany jedne od drugich, że jest przepaść między ,,demokratami” a ,,republikanami”. Myślą, że dzieli ich wszystko, ale zapomnieli już co ich łączy!!! A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany.

  - łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,

  - razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,

  - razem opowiadali się za obecną konstytucją,

  - razem optowali za przynależnością Polski do NATO,

  - razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,

  - razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu, którego byli twórcami,

  - razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,

  - razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski, razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,

  - razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan

  - razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa - rdzennych ziem serbskich,

  - razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

  - razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

  - razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,

  Kto i co ich jeszcze łączy!

  - Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!

  - Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!

  - Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!

  - Łączy ich służba banksterii światowej i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!

  - Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!

  - Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.

  Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

  Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.

  Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne. Dziel i Rzadż, od tego są mistrzowie, co gołym okiem to widać.

  W latach 2005 - 07, wrogami byli ,,gwałciciele” Krawczykowej, ,,aferzyści” od odrolniania ziemi, Minister MSW, a teraz TK, na wiosnę będzie następna super ,,afera”, tak by podtrzymać linię propagandy DZIEL I RZĄDŻ szło sprawnie i nie ważne, że banksteria będzie opasać się kawiorem z pracy Polaków. Naiwni zawsze będą po jednej albo po drugiej sztucznej stronie.
 • @Nathanel 19:27:58
  "Obrońcom demonkracjii z odsieczą przyjdą bratnie narody NATO."
  Sam widzisz Nathanelu, do jakiego kraju wróciłeś :)
  Ale une nie wiedzą, że damy radę! :))
 • @Wrzodak Z. 20:31:20
  " razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa - rdzennych ziem serbskich,

  - razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

  - razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

  - razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,"

  Tutaj zgoda. Co do Marszałka ... mam inne zdanie, chyba mi Pan pozwoli je mieć? :)))

  pozdrawiam
 • @Astra 20:37:40
  Codzi o marszałka ,,budapren" chipis, kobieciarz czyli Kuchcińskiego czy tego z wąsem I Wałęsy? Którzy podobne pola działania mieli agenturalne.
 • @Wrzodak Z. 21:44:34
  Kobieciarz był.. fakt.. i błędy pewnie robił, ale uważam, że o Polskę mu chodziło.
  Szkoda, że nie ma Pana Wojtasa tutaj, on ma większą wiedzę na temat jego konkretnych poczynań :))

  Ale zgrillowano go tutaj. Podobne zachowania obserwuję w stosunku do Pana.. przykre...
 • @Astra 20:30:31 cos niedoczytals i siejesz dezinformacje
  owszem Niemcom wydaja ostatni w duzej iloscui pozwolenie na "bron"
  tryle ze to jest bron typu straszaki gaz czy gaz , a nie prawdziwa bron palna.
  Fakt jest ze w rekach niemeickich jest 30 razy wiecej broni palnej niz w Polsce tzn. tam na 100mieszkancow przypada okolo 30sztuk u nas 1,3.
  Tylko niewolnik nuie ma prawa miec broni i takimi sa Polacy na 11 miejscu na swiecie tyle ze od konca.
  Za tym aby Polacy byli dalej niewolnikami decyduja nie tylko zewnetrzni wrogowie,ale i tez wewnetrzni.Nawet blogerzy uwazajacy sie za parwicowcow i patryjotow wypisuja w swoich blogach bzdury ze Poalcy sie powybijali by badz nie maja tradycji obcowania z bronia toc to czysta agentura antypolska a prym w tym wiedzie nijaki Satyr z Niepoprawnych uwazajacy sie drugim po Bogu tzn. po Gawrionie na tym juz niszowym portalu.
 • .
  Pani Szydło odbyła cykl szkoleń w USA, a i prezydent jest bardziej amerykański niźli poprzednik, po za tym teraz już deklarują, że Polska będzie pod rozkazami USA zabijać Syryjczyków, więc raczej od tego pomysłu się odstąpi. PiS po to rządzi naszą autonomią, by tą retorykę wojenną podkręcać, jak coś pójdzie nie tak, to ten Petru jest właśnie hamulcem bezpieczeństwa tego systemu, by ludzie nie szukali innych rozwiązań, ale dalej siedzieli w tym dole, do którego zostaliśmy wrzuceni dekady temu... Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 21:44:34
  Astrze chyba chodzi o marszałka Piłsudskiego :)))))))pozdr
 • Trudno się oprzeć urokowi POPiSu
  .
  @Wrzodak Z. 20:31:20

  Trudno się oprzeć tej interpretacji zdarzeń n.p.

  ",wrogowie" Kaczyńskiego przygotowywują swoją opozycję przeciwko swoim, tak by nikt z nie kontrolowanych nie wyskoczył obok do polityki w Polsce", tu postawię wykrzykniki !!!
  wg. skataogizowanej metody nr. 2:

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fa.html#Chomsky_2

  "Spór ich jest tylko o to, kto jest lepszym przydupasem amerykanów i lepiej wywiąże się"

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/pis-moze-tylko-przy-udziale-usa.html

  " razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,"

  - https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  razem też głosowali za rabunkiem Polaków w 2013, patrz od ("przesunął" i "zawiesił")

  - http://wyborcza.biz/biznes/1,147752,14465099,Rzad_przyjal_projekt_nowelizacji_budzetu_na_2013_r_.html?t=1377003964615&v=1&pId=23678817&send-a=1&disableRedirects=true#opinion23678817

  a i za rabunkiem mienia społecznego imienia Balcerowicza. Pozbawiająca się swgo majątku została Wolna Polska przy tym zadłużona na co najmniej 320-340 miliardów dolarów, bo jak ostatni link wskazuje, znajduje się w rękach falszerzy księgowości o niebywałym potencjale przestępczym, dlatego może to być jedynie część zobowiązań Polaków, z których każdy już dziś posiada 30.000 zł długu.

  Wymienione w tekście USA należałoby rozszerzyć o takie ważne środowiska wpływów na kadry w Polsce, jak Izrael (roszczenia 65 miliardów dolarów), tajemnicza konstrukcja UE, Rosja, Chiny.
 • @Astra 22:14:59
  Proszę nie porównywać mnie do takiej szumowiny politycznej jak Kuchciński. Proszę poszukać w google informacji o nim np; wpisać Kuchciński i narkotyki.
 • MAMY JUŻ DYKTATURĘ SEJMOWEGO MAJDANU KATASTROFALNIE ZAMACHOWEGO czciciela chanuki
  Majdan kijowski bhyl potrzebny posowieckim olikgarchom z izraelickimi paszportami i jevish amerykanom do zamiany Putina na Chodorkowskiego lubn Moshe Kantora.
  A nsz Wielki Purec ze swą kamarylą wielbi nawet pułkoinika Kuklińskiego oferowanego nam do kolekcji fałszywych autorytetow rzez CIA
 • ciężka sprawa
  kod nie trawię a na myśl o pis na rzygi mi się zbiera, doradźcie zacni ludeczkowie komu łomot spuszczać jak się zacznie? a może swoją hulajpartię zebrać i zacząć łomotać wszystkich smoleńskich i genderowych po równo a oszczędzać tylko tych co chcą by Polska w końcu była wolnym i silnym państwem?
 • @telewidzacy 13:26:58
  jak już to postjelcynowskim drogi przyjacielu. putin oligarchów trzyma za mordę i jak zaczynają fikać to kończą tak jak powinni kończyć.
 • @czerwony baron 20:23:29
  "a może swoją hulajpartię zebrać i zacząć łomotać wszystkich smoleńskich i genderowych po równo a oszczędzać tylko tych co chcą by Polska w końcu była wolnym i silnym państwem?"

  Popieram w 100 %

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031