Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

O wilku mowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy wczoraj pisaliśmy o amerykańskich specach KOD-u i o groźbie Majdanu w Warszawie, okazało się, że Warszawę odwiedziła właśnie matka chrzestna Majdanu, Victoria Nuland, i spotkała się z demonstracyjnie akurat z wrogami Polski (zdjęcie).

Nie chcemy straszyć czytelników, ale obserwujemy znaki, a te nie są dobre.

 

Tylko co napisaliśmy wczoraj o amerykańskich doradcach KOD-u ds. rozruchów ulicznych (określonych ładnie jako "nonviolent conflict") a tu właśnie okazało się, że Warszawę odwiedziła akurat wczoraj amerykańska asystent sekretarza stanu pani Victoria Nuland, która spotkała się nie tylko z ministrem Waszczykowskim ale także z Ryszardem Petru, którego jak wiemy zagraniczne siły wpływu wystrugały z banana na "lidera polskiej opozycji".

 

Według Wyborczej, Petru powiedział pani Nuland, że (cytat) "w Polsce mamy do czynienia z osłabieniem demokracji, bo TK został sparaliżowany, partia rządząca zrobiła skok na media publiczne, a na dodatek wchodzi w życie ustawa inwigilacyjna":


wyborcza.pl/1,75478,19615358,amerykanie-sonduja-polske-przed-przylotem-obamy-do-warszawy.html#BoxGWImg

 

A pani Nuland jest akurat znaną specjalistką od wzmacniania demokracji.


Podczas oddolnego spontanicznego obywatelskiego Majdanu na Ukrainie pani Nuland chodziła po ulicach Kijowa i rozdawała obywatelskim bohaterom ciasteczka (zdjęcie poniżej). A kiedy Majdan został już załatwiony, spotkała się w Odessie ze złodziejem oligarchą Ihorem Kolomoyskim (zdjęcie poniżej), podejrzewanym o danie rozkazu spalenia żywcem ponad stu osób w Domu Związków Zawodowych w Odessie, 2 maja 2014 roku.

 

Wczoraj w Warszawie pani Nuland odwiedziła biura lobbysty amerykańskich firm zbrojeniowych CEPA, kierowanego w Polsce przez byłego podwładnego Radka z MSZ, Marcina Zaborowskiego, w którym pracują także Anne Applebaum i przyjaciel rodziny Sikorskich, Edward Lucas.

 

CEPA ‏@cepa  22 h

 

Today #SecretaryNuland has visited @cepa Warsaw to meet Polish think tankers and academics @MaZaborowski

 

CEPA jest agresywna wobec demokratycznie wybranych polskich władz:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126279,cepa-wszczyna-wojne

 

Publiczna manifestacja poparcia ludzi z CEPA przez panią Nuland nie wróży nic dobrego. Wzrastają niestety szanse na wybuch "oddolnego spontanicznego obywatelskiego ruchu" czyli Majdanu 2.0 na wiosnę w Warszawie. Parafrazując słowa pewnego męża stanu: "PiS, ile dywizji" ?   

 

Victoria Nuland rozdaje ciasteczka dzielnym bojownikom Majdanu 

 
Czy Petru będzie polskim Poroszenką ?
 
 
Nuland i ukraiński złodziej oligarcha Kolomoyski, z paszportem Izraela
 

KOMENTARZE

 • chazarejka syjonu
  przyjechała pomagać klecić Międzymorze chazarom.
 • dobra robota panie Stanisławie
  ale !!!

  przecież Pisowcy to też przydupasy jankesów, więc...konkluduję

  jest to wyścig szczurów...wyścig o to kto pierwszy zrobi laskę amerykańskim "gołąbkom pokoju"...

  ...jeśli by tak było, to niech Dobry Bóg ma nas w swojej opiece...pozdrawiam
 • @
  No ładnie się dzieje.. Polska (?)+Ukraina+Turcja +Państwo położone w Palestynie z nowym, bliżej nieokreślonym jeszcze terytorium czyli nowa potęga geogospodarcza na szlaku jedwabnym ale bez niepodległości w międzymorzu. A wizyta to na razie pokaz i ostrzeżenie.
 • Pani Nuland - ta od "pierdolić UE" (fuck the EU)
  Victoria Nuland urodziła się w rodzinie żydowskiej. Jej rodzicami byli Sherwin B. Nuland (właściwe nazwisko: Nudelman) i Rhona McKhann. Dziadkowie V.Nuland, ortodoksyjni żydzi, przyjechali do USA z Ukrainy.
  Jako dyplomatka Nuland pracowała m.in. na placówkach w Chinach (Guangzhou) i w Rosji (Moskwa).

  Pytanie do Autora

  Kto z kim miałby walczyć na "warszawskim Majdanie" i kto miałby się wyłonić z tej walki jako zwycięzca?
 • Ta od p...dolenia
  - http://marucha.wordpress.com/2014/03/12/jak-nsa-przeoczylo-krym/#comment-330265

  Jak wiadomo pani Nuland p...doli UE, naturalnie Polskę też. Uś, ta niepewność, czy w takim razie jej parobki Petru i Waszczykowski też ją p...dolą. No bo jak spojrzeć na historię, to NSZZ "S" też

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  zresztą była to organizacja tegoż pochodzenia co banderowcy na Majdanie.
 • Panie Stanisławie oba artykuły podesłałem adresatom poniżej z komentarzem/ostrzeżeniem.
  Od: W.... P...
  Data: 12 lutego 2016 18:28
  Temat: Re: Szanowny panie Jarosławie Kaczyński, proszę o zapoznanie się z poniższym i wyciągnięcie wniosków co Wam szykują Serdecznie pozdrawiam!
  Do: Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl, kp-pis@kluby.sejm.pl, Paweł Kukiz , kp-kukiz15@kluby.sejm.pl, kontakt , biuro@pis.org.pl


  Mają w zanadrzu Petru i nowoczesna. Nie darmo Nuland z nimi się spotykała. To gra na wielu instrumentach tak przez Unię i USA! Radzę przeczytać i wyciągnąć wnioski na co się zanosi! Oby już nie było zapóźno na wyciąganie wniosków, bo to pompowanie w sondażach przybłędy Petru i jego partyjki nie odbywa się bez przyczyny, ma swój już jawny cel: obalenie Was jak i usunięcie Prezydenta. W polityce nigdy nic nie dzieje się przypadkiem. Boję się o los przemian, które zaczęliście a których nie dadzą Wam dokończyć "przyjaciele", bo naruszacie ich status qwo, ich interesy. Potrafię analizować to co wokół Was się dzieje, etc..i wyciągać właściwe wnioski. Prokuratura, sądy pokazaują Wam miejsce w szeregu...Oni chcą powtórzyć rok 2007, co martwi mnie jako Waszego wyborcę, choć co do niektórych poczynań jestem krytyczny i sceptyczny, lecz większości entuzjastą. Serdecznie pozdrawiam Wasz Wyborca.
 • @Laznik 17:58:56
  To nie sa Amerykanie tylko żydzi. Im zależy tylko na forsie i władzy, po to pewnie tu przyjechała ta baba z pogadą w oczach. Wszak uważają, że jesteśmy im winni 65 miliardów dolarów i gotowi to odebrać nawet w naturze, oczywiście po naszym trupie jak już większość z nas wytłuką Ruskimi łapskami, po to nas ciągle szczują. Cytując Grzegorza Brauna: "Polska to działka nr 1 u Pana Boga" i dlatego wszystkim dokoła tak bardzo przeszkadzamy, a żydzi oprócz swoich urojonych roszczeń chcieliby jeszcze mieć gdzie zwiać z Izraela gdyby pętla na Bliskim Wschodzie zaczęła się za bardzo zacieśniać im na szyi. Nie idźmy na żadną wojnę!
 • @Rzeczpospolita 17:41:09
  Od 2005 do 2008 roku była stałym przedstawicielem USA przy NATO. W lecie 2011 roku została mianowana rzecznikiem prasowym Departamentu Stanu, a 18 września 2013 roku otrzymała stanowisko asystenta sekretarza stanu (Assistant Secretary of State for European and Eurasian Affairs). Jest odpowiedzialna za stosunki z 50 krajami Europy i Eurazji oraz z NATO, Unią Europejską i OBWE. Nuland jest mężatką. Jej mężem jest historyk Robert Kagan. Mają dwoje dzieci. Nuland włada francuskim i rosyjskim. Wychowanie prosto z dzikiego zachodu ,na tym szezlongu rozwalona jak krowa i to pogardliwe spojrzenie na pana Szczerskiego. Pewnie Szczerski był za mało spolegliwy. Nie ma co się łudzić ona tu nie przyjechała rozmawiać tylko wydawać polecenia. No i wiadomo teraz skąd ta pogarda, a wręcz nienawiść w oczach;) Niszczono nas przez ostatnie stulecia za to, że pozostaliśmy wierni wierze katolickiej. Teraz przysyłają swoją chazarską agentkę żeby wywróciła nasz kraj do góry nogami, a Szczerski siedzi jak potulny uczniak, podczas gdy to babsko rozsiadło się jak kwoka na jajach. Sam sposób bycia tej baby wskazuje za kogo nas mają - wiernego psa, którego można kopać, a on nie ugryzie i będzie prosił o jeszcze. Plan jest taki żeby nas wszystkich wymordować, żeby mogli mieć bezpieczne miejsce do którego w razie zagrożenia mogliby zwiać z Palestyny. Wzmożone działania dyplomatyczne wieńczone "porozumieniami". To stare, jak świat a nowe, to techniki samozagłady. No cóż po savoir vivre tej kobiety widać, że to może być gender-owa koleżanka Anny G. Poza tym, kolejność rozmów świadczy o pozycji Polski w kalendarzu amerykańskim. Kolejnym aspektem jest mina i pozycja tej kobiety. No cóż, minister prof. K. Szczerski, przyjął pozycję uczniaka wysłuchującego bury za złe zachowanie od rozsiadłej (rozkokoszonej) nauczycielki. Właściwa pozycja i zachowanie, odpowiednie miny oraz partnerskie spokojne rozmowy (nie z poz. uzależnionego) pozwalają docenić partnera rozmowy. Amerykanie są butni i zarozumiali. Nie doceniają swoich parterów, no oprócz Rosji, której się obecnie spowodu wojskowej na dziś przewagi boją.
 • @Rzeczpospolita 17:41:09 przypomnę tylko...
  Na każdy problem spojrzeń jest wiele - każdy oceniający bazuje na własnej wiedzy i własnym doświadczeniu. Jednak tzw. "pierwsze wrażenie", bardzo często jest poprawnym spojrzeniem na problem. Późniejsza ocena, po zastanowieniu się, zawsze zostaje "zabarwiona" odczuciami subiektywnymi wynikającymi z zamiłowań, poglądów, przeżyć, uprzedzeń, itp. (np.: fałszywa ocena wynikająca z mizernej wiedzy zawarta w odp.). Mylnych ocen jest bardzo dużo, np. R. Sikorski - pierwszym wrażeniem była wątpliwość dot. powołania go do rządu. Jednak powołano - efekty znamy. Zakup F-16 - pierwsze wrażenie na nie, bo stare, itd. Kupiono płacąc krocie. Dzisiaj okazuje się, że USA sprzedaje F-16 za wielokrotnie niższą cenę dla (...) państw islamskich. [...]. Dalej sprawy Sorosa, Sachsa, ITD.ITP. G. Fredmann w swoich książkach pisał, m.in. o tym, że USA pomoże Polsce, tylko jeżeli będzie to zgodne z interesem USA, ale nie za darmo - każe sobie słono płacić. Tak więc, czy coś jest nadinterpretacją okazuje się zawsze po pewnym czasie. Najlepsza jest surowa ocena, którą zawsze można złagodzić, a nie oceniać łagodnie, a później przepraszać cały Naród.
 • @Kula Lis 65 19:09:19 -"Polska to działka nr 1 u Pana Boga"///
  -Dlatego jesteśmy pod szczególnym nadzorem. -Dlatego musimy być roztropni i modlić się o Boże Błogosławieństwo! http://m.neon24.pl/f118c0cdfee066f736fd10987454858e,0,0.png -A będzie PolskaWWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Kula Lis 65 19:09:19
  KTO SIĘ W OPIEKĘ:

  Kto się w opiekę odda Panu swemu,
  A całym sercem szczerze ufa Jemu,
  Śmiele rzec może, mam obrońcę Boga,
  Nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga,
 • .
  https://youtu.be/OaFJ-WpaZrw
 • takie tam przed snem
  Ta kobieta to fetysz.
  Ale jest nadzieja:
  Wersja dla wierzących: Tylko Bóg nam może pomóc.
  Wersja dla ateistów: Jak coś z kosmosu nie pierd..nie w Ziemię to koniec ludzi .

  Koniec ludzi nie znaczy końca istot człekokształtnych czyli hybryd .

  pozdrawiam ,
 • Warto posłuchać!
  https://www.youtube.com/watch?v=VKaKvgjmzVQ
  https://www.youtube.com/watch?v=N-qM_uxEfNI
 • taaa jasne
  i co? kaczyński pozwolił skoro jest najwiekszym włazidupem między amerykańskie poślady? wizyta tej szmaty i brak reakcji pis jednoznacznie wskazuje na to że pis to babilońska dziwka wspólpracująca zniszczycielami tego kraju, której celem jest ostateczne pogrążenie mojej Ojczyzny. zabic te szmaty to mało, maja cierpiec i będą cierpieć przezd smiercia. Amen.

  Wilku Boży pożryj wrogów naszych,
  Wilku Boży pomścij krzywdy nasze,
  Wilku Boży prowadź nas do zwycięstwa.
 • @czerwony baron 20:51:29
  easy!
 • @Kula Lis 65 18:43:40
  lecz większości entuzjastą. Serdecznie pozdrawiam Wasz Wyborca.

  Byś się wstydził ,trochę więcej zaufania do Naczelnego no i więcej,więcej wazeliny.Bo tu nic ,a nic.
 • @Zorion 21:18:11
  a niby dlaczego? dlaczego pozwolić żyć szkodnikom?
 • @czerwony baron 21:33:22
  Bo nie ma czegoś takiego jak " wilk boży " w mojej wierze katolickiej.
  Nie wiem w co wierzysz .
  Może w Twojej wierze pożeranie jest wymagane i skuteczne przy rozwiązywaniu problemów i niszczeniu wrogów.
  W mojej wierze , wróg człowieka ginie z bożego wyroku.

  pozdr.
 • Victoria Nuland rozdaje ciasteczka dzielnym bojownikom Majdanu
  Szkoda, że nikt nie rozdawał takich samych ciasteczek bojownikom podczas zamieszek w czarnych dzielnicach amerykańskich miast.

  P.S.
  Jak ona się wtedy dostała na Ukrainę??? Nie potrzebowała żadnej wizy czy zaproszenia?
 • Majdaniara do Majdaniarza przyjechała chyba?
  Jest wiele sposobów, by się nieproszonych gości pozbyć. Nawet, jeśli goście posiadają dyplomatyczne paszporty, tak jak ta Nulandowa.

  Najprościej zaraz na Okęciu, w hali przylotów, zrobić kontrolę dokładną, osobistą, a potem, kiedy już Nulandowej każdą dziurę cielesną dokładnie spenetrują, należy wezwać dyżurnego ciecia z amerykańskiej ambasady. Cieć jej zakomunikuje, że jest persona non grata i że ma następnym lotem odlecieć vpisdu za ocean. "Niet czławieka, niet problema", jak to kacapy powiadają.

  Ten model postępowania stosowany na całym świecie jest, wobec niepożądanych gości. No ale Nulandowa jednak wylądowała, na miasto się przedostała i będzie teraz następny majdan knuła.

  My tu na jednostce roztomaite opcje rozważamy. Albo Nulandowa przyleciała po cichu i nasze kontrole graniczne wcale się nie połapały, kto przyleciał. Przykra to sprawa, że koledzy pogranicznicy na Okęciu sprawę pokpili i osobę o tak podejrzanej konduicie na Ojczyznę naszą wpuścili.

  Albo też rozkaz był bezpośredni, by nikogo z amerykańskim paszportem dyplomatycznym nie kontrolować i czerwony dywanik od razu rozwijać, vipowskiemi korytarzami prowadzać i dowódcę służby wartowniczej w stopniu co najmniej starszego oficera do nadzoru wzywać. Opcja bardzo prawdopodobna, bo Amerykanie to dla nas, pograniczników, jak święte krowy są, nie ruszysz tego, nawet gdyby czołgiem przez granicę wjeżdżał.

  Może i tak być, że Jarek od Majdanu się za koleżanką stęsknił i jakieś machloje wielkie i nieuczciwe czynić będą. Coś się szykuje w każdem razie. Każda grubsza rozróba w naszym Kraju, każda "opcja uliczna" na tym stygnącym już trupie naszej nieboszczki Ojczyzny, może tylko dobre skutki przynieść i proces reanimacyjny rozpocząć. My tu na jednostce czekamy więc na majdan albo na to, co ma nastąpić. Oby szybko następowało.
 • @Zorion 21:52:10
  za długo byliśmy owcami prowadzonymi na rzeź. twoja wiara mnie nie interesuje, tak samo jak to jaki stolec rano oddajesz. to twoja sprawa.
 • @chrisdigger 22:04:03
  wtf? jak się chla to się notek nie pisze koleś.
 • Nie, nie, nie, ...
  to nie może być prawdą, że ta chazarka przyleciała po to, aby wybadać kto liże głębiej, nie to niemożliwe !
 • Wygląda na to, że to towarzystwo czuje się w Warszawie jak u siebie w domu
  Wrzuciłem nazwisko jej małżonka w google i wiki wyświetliła mi czcigodne handlowe oblicze z dopiskiem:
  "Robert Kagan in Warsaw on April 17, 2008"
  Pani Kagan, tzn. Nuland (od Null - land?) również została pokazana na jednym ze zdjęć w polskiej stolicy.
  "US officials Assistant Secretary Nuland and Ambassador to Ukraine Pyatt greet Petro Poroshenko in Warsaw on June 4, 2014"
  Za 10 lat powiedzą, że warszawskie lokum im się należy w ramach zasiedzenia..
 • @Kula Lis 65 19:01:30
  Jak podwijają ogony pracownicy i studenci największej polskiej Alma Mater to widać tu, więc nie dziwota
  https://www.youtube.com/watch?v=gDX2g9_0Z7c
 • @alek.san 18:42:20Wygląda na to, że to towarzystwo czuje się w Warszawie jak u siebie w domu"///
  -To towarzystwo wszędzie się czuje jak u siebie w domu. -W końcu ich nauczyciele głoszą, że cała ziemia do nich należy... -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @moher 07:55:23
  Niewątpliwie. Niemniej jednak zdradzają szczególne ciągoty ku naszemu krajowi.
  Coś tu jest na rzeczy.
 • @alek.san 13:10:06 -To myśmy ich przechowali, stąd się rozsiali.-Stąd sentyment.
  -Poza tym, jak Grzegorz Braun mówi, Polska to działka numer jeden, a oni bywalcy całego świata są bystrzy i dawno to zauważyli. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • "To nie sa Amerykanie ..."
  .
  @Kula Lis 65 18:54:34

  Naturalnie, że nie.

  Jeśli potrafimy się doszukać wzorców holokaustu

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  to także rozpasane bestialstwo "Da'ish" (podniesione w mediach do rangi państwa i to "islamskiego") też czerpie z tegoż wzorca Izraeltów.

  - http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/129458,jaka-jest-prawdziwa-motywacja-rekrutow-panstwa-islamskiego#comment_1277148

  Podobne psychopatyczne zjawiska jak "Da'ish" możemy na pęczki znaleźć w tej księdze, isnspiracją tej bandy wydaje się ta zbrodnicza ideologia:

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129396,czy-wps-walcza-z-katolikami#comment_1276630

  błędnie kwalifikowana jako religia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930