Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Pokażmy palec Schulzowi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie po to wyszliśmy spod kurateli Moskwy aby nam teraz brukselskie politruki wygrażały palcem. Tak robią wobec naszych władz Schulz i Verhofstadt. Kiedyś Chruszczow walił butem w pulpit a teraz ci dwaj z butą przywalają nam. To się musi skończyć.

Starcie kultury z chamstwem ma miejsce nie tylko w polskich mediach mainstreamu ale także na brukselskich salonach, gdzie wielu "mężom stanu" wyłazi albo butelka z kieszeni albo słoma z butów.

 

Oglądając i słuchając bełkotu tzw. "europejskich elit" w Brukseli tracimy co prawda błyskawicznie jakiekolwiek kompleksy, ale też nie możemy pozwolić aby obrażano tam regularnie naszą premier i naszego prezydenta.

 

Już podczas słynnej debaty o Polsce w Parlamencie Europejskim partyjny kumpel Ryszarda Petru, Guy Verhofstadt, wymachiwał bezczelnie placem w kierunku premier Szydło (minuta 1:20 wideo poniżej).

 

Przedwczoraj na konferencji w Monachium kapral Schulz wymachiwał z kolei palcem w kierunku prezydenta Dudy (zdjęcie powyżej), grożąc Polsce że i tak nie odgrodzi się od odgórnie kierowanej fali muzułmańskich migrantów.


Gratulujemy premier Szydło i prezydentowi Dudzie zimnej krwi i klasy, na wygrażanie palcem oboje zareagowali spokojnym uśmiechem.

 

Ale wkurzonych polskich obywateli taka klasa wcale nie musi obowiązywać.

 

Zacietrzewienie i chamstwo Schulza i Verhofstadta jest wypadkową braku wychowania, braku edukacji (matury), masońskiej arogancji oraz paniki w jaką wpadła teraz żerująca na Europie kasta eurobiurokratów. Już mówi się o marszu wkurzonych Niemców na Berlin, może więc dojść też do marszu wkurzonych Europejczyków na Brukselę, do takiego nowego Bastille Day.

 

Wielu z nas odbiera bardzo negatywnie wymachiwanie palcem polskim władzom, oto dla przykładu zrozumiała reakcja pewnej młodej kobiety:

 

 Izabela Pek ‏@IzabelaPek  17 godz.

Schowaj ten palec #Schulz #Monachium, bo skończy się śmieszkowanie i dostaniesz z bańki!
 
 
To jest dobra reakcja. Mamy nadzieję, że ruszy stopniowo obywatelska fala oduczania Schulza i Verhofstadta od wymachiwania nam palcami. Taka fala może przybrać różne postacie, od protestów pisemnych do protestów osobistych i różnych form kreatywnego dynamicznego happeningu w Brukseli, Strasburgu i innych miejscach.
 

Ale nie sugerujemy dawania z bańki Schulzowi. Bo bić kurdupla nie wypada..


 

Ten Guj idiota wymachiwał z kolei palcem premier Szydło (min. 1:20)
 
 
Jak Schulz-Verhofstadt Polsce, tak Polska Schulzowi-Vershofstadtowi
 

KOMENTARZE

 • Na tym drugim "zdjątku " to ja co innego widzę .
  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7whVqCDM32xoLa-S5DP_xnhtRkP7AEhtdgqOhGUh2JpsOWctj
 • @prof.doc.hab.inka1 19:13:23
  ...skurwiel reklamuje vegetę:))

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2016/02/14/9u60fu5fs8.jpg

  http://ulicaekologiczna.pl/wp-content/uploads/2013/03/teaser_bg.gif
 • @czcigodny!
  Jeden polski szkolny batalion piechoty jest zdolny rozmieszać na przysłowiowe rzadkie "gówno" niemiecką gwardyjską brygadę. A teraz, kiedy te brygady składają się z pedałów w rurkach, to dostaną łomot od kobiet z grabiami. Nie zachęcam ale i nie odradzam, bo mam dosyć.
 • Nie obrażać Kapo z parlamentu europejskiego.
  Nie obrażać Kapo z parlamentu europejskiego, gdyż może Kaczarowi sporo namieszać gdy rząd w wyniku swej nieudolności przekroczy deficyt budżetowy o 3%.
  A na obecna chwilę to się zapowiada.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031