16-o letnia córka Tomasza Lisa (zdjęcie) jest do wynajęcia, jako modelka. Jej potencjał dostrzegła już była kochanka Jana Kulczyka, Joanna Przetakiewicz, która robi w modzie. Czy to początek kolejnej pięknej kariery w rodzie Lisów ?

Nic dziwnego, że na manifestacjach KOD-u pojawiają się tylko emeryci i byli esbecy, skoro młoda elita III RP woli zajmować się fatałaszkami. Trwa salonowy wyścig za cekinami. Do tej pory słyszeliśmy o blogerce-modelce Kasi Tusk i o aktorce-modelce Weronice Rosati. Teraz na rynek została wystawiona 16-o letnia Iga Lis, córka dziennikarza Tomasza Lisa.

 

Iga Lis ma same zalety: młodość, urodę i inteligencję. Nic dziwnego, że dostrzegła ją Joanna Przetakiewicz, kierująca domem mody La Mania, który przez wiele lat wspierał finansowo śp. wizjoner Jan Kulczyk. A Joanna Przetakiewicz ma talent do dostrzegania młodych obiecujących kobiet, nabyty jeszcze w czasach dyskoteki Nimfa Club na Wale Międzeszyńskim.

 

Młoda Iga Lis zaczęła reklamować podkoszulki projektantki Przetakiewicz:

 

www.pudelek.pl/artykul/88873/iga_lis_reklamuje_podkoszulki_przetakiewicz_zdjecia/ 

 

Kiedy tato Lis uwrażliwi wystarczająco młodą Igę na potrzebę obrony demokracji w Polsce, być może zacznie ona wtedy reklamować podkoszulki KOD. Ale czy będą one dobrze leżały na resortowych emerytkach w futrach?

 

W międzyczasie, rewolucyjnego honoru walki o demokrację broni znajoma Igi Lis, nastoletnia Nesha Fogelman, córka adwokata Lejba Fogelmana (ksywa "Załatwiacz"), powiązanego z Kulczykiem. Nesha Fogelman jest w tej samej agencji modelek co Iga Lis, ale na boku działa także w ruchu "Rządzimy Jutrem" ("We Rule Tomorrow"), który jak sama nazwa wskazuje już przebiera długimi nogami modelek do rządzenia.

 

I który z pewnością też będzie potrzebował jakiś fajnych podkoszulek ...

 

 

16-o letnia Iga Lis na duży potencjał (intelektualny)

Lis, Przetakiewicz, Wejchert, Olejnik 

 
Bycie modelowym ojcem modelki zbliża
 
 
Modelka Kasia Tusk – założyła skarpetki, zapomniała o sandałach
 
 
Teresa Rosati ubiera kobiety
 
 
Ale jej córka Weronika najlepiej sprzedaje się bez ubrania 
 
 
Nesha Fogelman: "zwierciadełko powiedz przecie, kto najpiękniejszy.."
 
 
Maya Rostowska jest bardziej praktyczna i przyziemna, w stylu British