Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Czarne koszule KOD

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ten młodzieniec w czarnej koszuli jest brukselskim koordynatorem KOD. Wcześniej robił kampanie dla byłego członka PZPR Marcina Święcickiego i europosła Samoobrony Bogdana Golika, którego brukselska prostytutka oskarżyła o gwałt.

KOD przyciąga do siebie najlepszych z najlepszych. Ten powyżej na zdjęciu z Bolkiem to Martin Mycielski, brukselski koordynator KOD. Mycielski to były młody wilk Partii Demokratycznej, która w prezydenckich wyborach w 2005 roku wystawiała kandydatkę towarzyszkę Henrykę Bochniarz, partyjny beton PZPR do ostatniej chwili istnienia PRL-u. Mycielski realizował w przeszłości kampanię dla innego byłego członka PZPR, Marcina Święcickiego, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać:

wpolityce.pl/spoleczenstwo/245640-oblicza-marcina-swiecickiego-zawzietego-tropiciela-afery-skok-dzis-czesc-i

18 luty: Marcin Święcicki i "ta druga Chapman" (pierwsza z prawej) (1)

(1) monsieurb.neon24.pl/post/128280,ta-druga-chapman

Za rządów Platformy Obywatelskiej, demokrata Mycielski przewinął się przez polską ambasadę przy Unii europejskiej, przez biura posłów do Parlamentu Europejskiego i odbył staż przy europośle z ALDE, organizacji którą kieruje zacięty wróg Polski i sponsor Petru, Guy (Guj) Verhofstadt.

Mycielski realizował też kampanię byłego europosła Samoobrony Bogdana Golika, który tak integrował się w Brukseli, że aż go brukselska prostytutka oskarżyła o gwałt. W zeszłym roku Golik został aresztowany pod zarzutem udziału w procederze wyłudzania VAT:

niezalezna.pl/63823-byly-europosel-samoobrony-aresztowany

Takie dobre referencje w walce o demokrację pomogły Mycielskiemu w załapaniu się trzy miesiące temu na fuchę koordynatora KOD w Brukseli.

Nie wiadomo kto mu płaci, może finansuje się sam ("co łaska") poprzez codzienne zbiórki w puszkę przed Parlamentem Europejskim ?

Mycielski już udziela się na brukselskich portalach, w obronie demokracji: 

euobserver.com/opinion/132433

Czujemy, że z takim koordynatorem jak Mycielski KOD zajdzie daleko ...

 

Kampanie Mycielskiego dla Święcickiego i Golika: mycielski.eu/portfolio/

 

Mycielski i Bernard-Henri Levy, francuski celebryta loży B'nai B'rith 

Który wciągnął Francję w rozwalenie Libii 

Mycielski, co to za tatuaż macie pod tym czarnym podkoszulkiem ? 

Komitet Obrony Demokracji w czarnych podkoszulkach w Grecji 

KOMENTARZE

 • @@@!
  Podano przed chwilą, że kodziarze wydali na ten spęd płacąc "uczestnikom" 26 mln zł!!!Pytam więc szefa MSW Błaszczaka od kogo dostali te pieniądze? no i jakim prawem przeprowadzali zbiórkę pieniędzy na alimenciarza? kto i kiedy dał im na to glejt/pozwolenie? czyżby Kijowski to drugi nietykalny owsik? Jak pozwolenia nie mieli to do pierdla wydobywczego Kijowskiego z "organizatorami", a także płatnikiem. Czego i kogo to rząd i MSW się boi, że nie zapobiega tym chutzpom? pytam!
 • @@@!
  Nad demonstracją z wielką troską pochylili się użytkownicy Twittera, wykazując niedorzeczności spędu KOD-ziarzy. Tradycyjnie, sporo mówiono na temat liczby manifestantów: http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145659867311922376935.jpg Gotową odpowiedź miał na to lider Nowoczesnej: http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145659867311922476935.jpg Wystąpienie Ryszarda Petru na marszu doczekało się zresztą nawet mema: http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145659867311922576935.jpg Internauci zwrócili uwagę na sposób prezentacji marszu w mediach: http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145659867311922676935.jpg
  Wskazali też na pewne niekonsekwencje:
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145659867311922776935.jpg
 • @@@!
  SB-cy i WSI-arze oraz ich rodziny przyszli bronic swego konfidenta, bo jadą na tym samym wózku i przed ujawnieniem ich roli w działalności tajnych służb PRL-u. PO-Żydo-Komuna za mamonę żydobankstera Srososa organizuje uliczne "protesty", bo jest totalnie zszokowana ostatecznym obaleniem mitu swojej SB-ckiej gnidy "Bolka", na skutek Opatrznościowego upublicznienia oryginalnych dowodów jego zbrodniczej działalności na rzecz żydokomuny. Ale ograniczony umysłowo gnój Bolek idzie dalej w zaparte. Ta płatna SB-cka gnida została POdstępnie osadzona w "Solidarności" przez żydokomunistycznych zbrodniarzy matrioszek Jaruzela i Kiszczaka. Ten jadowity gad za pieniądze donosił do morderców z SB na dziesiątki stoczniowców (ma krew wielu z nich na swoich łapach), na przywódców Solidarności Annę Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdę oraz maczał swoje brudne łapy w próbie zamordowania bohaterskiej Anny Walentynowicz. Także wspierające go PO-żydokomunistyczne i hitlerowskie łże-media w Polsce i w IV-rzeszy idą w zaparte. Trzeba więc przypominać jak ten łajdak obiecywał Polakom ganiać z siekierką za komunistami, jeżeli tylko go wybiorą na prezydenta. A kiedy nim został, już jako agent wpływu żydokomuny z powrotem przywrócił rządy zbrodniczych zydokomunistów. Z rozkazu Kremla opóźnił wyjście okupacyjnej armii sowieckiej o 5 lat ! Zbrodniczym ubekom i esbekom dał gigantycznie podwyżki ich rent, a miliony polskich emerytów okradł robiąc z nich żebraków i dał im zupkę kuroniówkę ! POdstępnie inwigilował antykomunistycznych polskich patriotów za pomocą kiszczakowej PO-Esbecji ubeka Lesiaka. Z pomocą PO-PSL-libero-żydokomuny dokonał nocnego zamachu stanu na Polski Rząd Jana Olszewskiego, który chciał dekomunizacji Polski. Sowietom chciał podarować gigantyczne nieruchomości, które ci zrabowali Polakom w PRL. W nagrodę PO-żydokomuniści (szechter, żółw, giermek, jaruzel, matoł, bul, bydłoszewski, zdradek itp.) zrobili z niego "bohatera" Solidarności i załatwili w lewackim komitecie noblowskim, Pokojową Nagrodę Nobla, załganie i perfidnie robiąc z tego SB-szpicla i agenta wpływu, symbol Polski za granicą. Wspólnie z PO-komunistami Matołem (agent Stasi
  "Oskar"), Bulem (TW SB "Litwin") i Zdradkiem (agent Rosji) przygotowywał "nocną zmianę bis" na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, której owocem było zamordowanie Prezydenta RP w Zamachu Smoleńskim. Obecnie ten agent wpływu wrogów Polski wspomaga wykopaną przez Polaków na śmietnik, złodziejską, szwabską, PO-PSL-SLD-Nowosfołczną mafię, opluwając za granicą demokratycznie wybrany Polski Rząd PiS i Prezydenta RP. Dlatego trzeba zrobić wszystko aby prawda o tej kanalii co zniszczyła Solidarność i przywróciła w Polsce komunę, dotarła do całej światowej opinii publicznej. Wszyscy Polacy za granicą - ręce na pokład ! - pracowicie głosić na cały świat porażającą
  prawdę o esbeckiej gnidzie sztacheciarzu, sierżancie Kobrzyńskim, Bolku !
 • UB historia i KOD ?
  https://www.youtube.com/watch?v=NoYji-YNI8g
  http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=15405
  Operacja KGB "Okrągły stół"
  https://www.youtube.com/watch?v=AtFfsBLhTQ0
  Dziś teczka Kiszczaka potwierdza wszystkie fakty.
 • @@@!
  MY NARÓD (TYLKO NIE KRZYCZELI O JAKI IM CHODZI!) wrzeszczał żydoukropski pomiot Szetyna vel Schetyna i żydocygańska przybłęda z Rumunii Petru, oraz lewaczka Nowacka. Ja nie identyfikuje się " z kapusiami i kapusiem TW Bolkiem". KOD przekroczył granice przyzwoitości, to obrońcy kapusiów, jak tych szczujących na Polskę do UE. Ci wyżej wymienieni tam jeżdżą i szczują na ten Rząd.
 • @kula Lis 66 12:09:52
  Ave Amigo .Ukłony . : https://www.youtube.com/watch?v=W-_18cdhjQQ
 • O kilka słów za daleko...
  Panie Stanislas Balcerac - te pana słowa : " Ten powyżej na zdjęciu z Bolkiem to Martin Mycielski" - nie ma na nie póki co żadnego dowodu, a to że Kiszczakowa udostępniła "dowody" również na to że Wojtyła miał kochanke - to tylko świadczy o wiarygodności tych materiałów na Wałęsę - to że pan nazwał Wałęsę - Bolkiem - to jest ostatnie plugastwo - niniejszym przestaję czytać pana artykuły !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031