Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Prawda rodem z NRD

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wykształcony w NRD Marek Prawda (zdjęcie) kończy dzisiaj swoje urzędowanie jako ambasador RP przy Unii europejskiej. Czy dlatego, że podejrzewa się Prawdę o kablowanie niemieckiemu BND ? Czy Tusk weźmie Prawdę do siebie ?

Nowy rząd wyczyścił jak na razie dwie placówki RP, w Madrycie i Brukseli. W Madrycie chował się były szef kancelarii Tuska Tomasz Arabski a w Brukseli siedział protegowany Tuska, wyedukowany w NRD Marek Prawda. Arabski wrócił do Polski a dzisiaj Prawda spakuje swoje walizki w Brukseli.

Marek prawda był wcześniej ambasadorem RP w Berlinie, gdzie zasłynął z obrony polskich złodziei samochodów:

monsieurb.neon24.pl/post/46462,ambasador-broni-zlodziei 

Kiedy wybuchł skandal, dwie osoby broniły gorąco ambasadora Prawdy: Donald Tusk i Cornelia Pieper, wiceminister niemieckiego MSZ, która skończyła ten sam uniwersytet w NRD co Prawda, uniwersytet imienia Karola Marksa. Pani Pieper studiowała tam język polski i rosyjski:

monsieurb.neon24.pl/post/47325,siatka-z-czasow-nrd 

monsieurb.neon24.pl/post/46784,tusk-obronca-prawdy

Po skandalu Prawda dostał stołek ambasadora RP przy Unii europejskiej.

Unia europejska przechodzi teraz przez okres burzy i naporu. Nowy polski rząd negocjuje swoją pozycję w wielu ważnych sprawach, m.in. w obronie naszego kraju przez masami nielegalnych muzułmańskich migrantów, które chce nam wepchnąć szalona kanclerz Merkel.

W tak napiętej sytuacji, polski rząd nie może chyba pozwolić sobie na ryzyko wycieku wewnętrznych informacji do Berlina, poprzez Brukselę.

Być może Prawda znajdzie teraz schronienie w brukselskim biurze Tuska. Wszak siedzi tam już Paweł Graś, który jak wiemy pilnuje willi w Polsce dla jakiegoś niemieckiego gentlemana.

Prawdy broni dzisiaj już tylko Radek Sikorski. Ciekawe, co on z tego ma ?

 Radosław Sikorski@sikorskiradek

 

Amb. przy UE Marek Prawda to wzór profesjonalnego, apolitycznego polskiego dyplomaty. Pewnie go stracimy na rzecz dyplomacji europejskiej.

PS. Wszystkie pogłoski o finansowaniu Tuska i jego partii przez niemiecki wywiad BND są oczywiście niegodziwością i podłym zamachem na symbol naszych 25 lat wolności. To z pewnością robota małych zawistnych ludzi.

 

Czy Prawda prezentuje Merkel nowy szyfr kodujący ?

 
Oni znają całą prawdę
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031