Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Macedonia to wkrótce my

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Muzułmańscy migranci na nowo napierają na Europę z kamieniami w ręku. Od paru dni próbują szturmować przejście graniczne pomiędzy Grecją i Macedonią (zdjęcie). Istnieje ryzyko, że Soros rzuci ich wiosną na wschodnią granicę Polski.

Nie jest dobrze. Szalona Merkel idzie w zaparte i tak jak wcześniej Hitler okopała się w swoim bunkrze w Berlinie, niech się dzieje co chce:

 

 John Schindler ‏@20committee  10 h

Merkel has officially locked herself in the Bunker, awaiting imaginary reinforcements to lift the siege of Berlin.

 

Powyższy tweet napisał kilka dni temu znany amerykański ekspert od spraw bezpieczeństwa, ale to nie jest dla nas niczym nowym, my pisaliśmy o tym już kilka miesięcy temu:

 

monsieurb.neon24.pl/post/128647,niemcy-to-dziki-kraj

monsieurb.neon24.pl/post/127303,nowa-era-hitlera

monsieurb.neon24.pl/post/128861,berlin-o-6-rano

 

Państwa Europy środkowej próbują bronić swoich granic. Już latem zeszłego roku migranci atakowali granicę węgierską, przy wsparciu dobrze zorganizowanych logistycznie grup lewaków:

 

monsieurb.neon24.pl/post/125837,lewacy-na-granicy

 

Teraz lewacy wspierają atak migrantów na granicę Macedonii. Macedonia to mały i raczej biedny kraj, który ma ogromne problemy ze swoją mniejszością albańską (25% ludności) oraz ze swoim sąsiadem Grecją. Z powodów historycznych Grecja nie zgadza się na to aby Macedonia używała nazwy Macedonia, dlatego w języku międzynarodowym używana jest nazwa "FYR Macedonia" (Former Yougoslav Republic of Macedonia).

 

Lewacy z greckiego rządu są więc zainteresowani w podkładaniu świni Macedończykom. A to podkładanie świni odbywa się poprzez podsyłanie Macedończykom hord muzułmańskich migrantów. Pamiętajmy, że Grecja ma potężną armię i gdyby chciała utrzymać porządek w swoim kraju to by to dawno zrobiła. Widać nie chce.

 

Na szczęście władze Macedonii zachowują trzeźwość myślenia i nie liczą ani na zbankrutowaną Grecję, ani na zbankrutowaną Unię europejską:

 

 Mariann Őry ‏@otmarianna  29 févr.

"We made our own decisions. If we had waited for the EU, Macedonia would be flooded with migrants" - Macedonian president Ivanov. True!

 

Istnieje ryzyko, że wiosną Soros & Co. może puścić migrantów nowym szlakiem, na przykład przez wschodnią granicę Polski. Ukraina jest jak wiemy państwem upadłym i skorumpowanym, pod kuratelą USA, która na mało się zdaje. A amerykańscy i brukselscy lewacy widzieliby z przyjemnością destabilizację znienawidzonego przez nich rządu premier Szydło przez inwazję agresywnych migrantów z kamieniami w ręku.

 

Mamy nadzieję, że polski rząd jest na to przygotowany i że w razie problemu zwróci się do Amerykanów o potwierdzenie tego, że są naszymi sojusznikami a nie wrogami. Już w zeszłym roku ambasador USA na Węgrzech surowo karcił węgierski rząd za obronę granic swojego kraju i granic Schengen. Oby podobna szopka nie powtórzyła się w Polsce.

 

 
Tak może wkrótce wyglądać wschodnia granica Polski 
 
Grenze zu Griechenland: Mazedoniens Polizei setzt Tränengas gegen Flüchtlinge ein
 
Rząd Macedonii ściągnął już na granicę jednostki specjalne 
 
Macedonian special forces members were quickly drafted into the area today in case there is further disorder
 
Kobiety i dzieci w akcji
 
Migrants try to break through a border f...Migrants try to break through a border fence into Macedonia near the Greek village of Idomeni, on February 29 , 2016, where more than 7,000 people are stranded, as anger mounted over travel restrictions on migrants. Macedonian police fired tear gas as a group of some 300 Iraqi and Syrians forced their way through a Greek police cordon and raced towards a railway track between the two countries. The protest occurred several hours after Macedonia allowed just 300 Syrians and Iraqis to cross before resealing the frontier. With Austria and Balkan states capping the numbers of migrants entering their soil, there has been a swift buildup along the Greece-Macedonia border with Athens warning that the number of people "trapped" could reach up to 70,000 by next month. / AFP / LOUISA GOULIAMAKILOUISA GOULIAMAKI/AFP/Getty Images
 
Magia pieniądza - na myśl o niemieckim socjalu podwajają im się siły
 
 
Na przegubach "bezbronnych uchodźców" widać biżuterię i zegarki
 
Hunderte Flüchtlinge überschritten die Bahntrasse und den Zaun zwischen...
 
"Zima wasza, wiosna nasza"
 
"Frei, frei, wir können rüber", schrie ein Flüchtling nach Angaben der...
 
Wkrótce te grube niebieskie strzałki mogą wskazywać na Polskę
   
 
Granica Polski z chaotyczną Ukrainą jest naszym słabym punktem
 
 
 
Uczmy się od światowego wzoru demokracji - dopóki jeszcze jest czas
 

KOMENTARZE

 • Do boju Macedończycy.
  Likwidujcie tych dzikusów napadającech na Wasz kraj,bez ograniczeń.Pamietajcie,że te ciapate brudasy,to tylko zmutowany podgatunek zwierzęcy.Nie pozwólcie,żeby te "zwierzęta",pojawiły się na Waszych ulicach.
  https://www.youtube.com/watch?v=yvmLpOGb_Hg
 • .
  Przerażająca jest skala tej bisurmańskiej inwazji, a w Polsce nie ma niestety politycznej chęci i siły zdolnej ten najazd pohańców odeprzeć, jedyną siłą zdolną stawić opór jest naród, ale ten się osłabia migracją zarobkową Polaków na zachód i na ich miejsce sprowadza się Ukraińców, to już osłabiło społeczne protesty, na które nie zważała zresztą poprzednia ekipa zarządzająca naszym euroregionem, jak i obecna. Pozdrawiam (5)
 • @
  " A amerykańscy i brukselscy lewacy widzieliby z przyjemnością destabilizację znienawidzonego przez nich rządu premier Szydło przez inwazję agresywnych migrantów z kamieniami w ręku."

  Tutaj nie chodzi niestety tylko o rząd Szydło...rządy są i znikają.. ale ta nienawiść była, jest i będzie wymierzona w Polskę i Polaków, tak uważam.

  Pozdrawiam, jak zwykle świetny tekst :))
 • macedonia
  Polska powinna pilnie odbudować wojska obrony pogranicza powracając do nazwy KOP. Potrzebna formacja militarna, bo Straż Graniczna to formacja policyjna. W czerwcu poprzez Bieszczady wleje się fala emigrantów i dlatego już dziś trzeba montować stosowne urządzenia, bo fizycznie Bieszczad nie da się kontrolować. Czy PiS ma w tej kwestii jakiś plan? Możemy obudzić się z problemem jak np.Niemcy.
 • Przez Grecję było by trudno.
  Szlak przez Grecję ma pewna wadę. By trafić Ukrainę, to trzeba przejść przez Bułgarię (głównie bułgarskich pograniczników mających za nic "prawa człowieka"). Później Rumunię i Ukrainę. Istnieje szlak morski, z Turcji na Ukrainę Morzem Czarnym. Tak jak z Libii do Włoch.
 • dopóki Waszczykowski w MSZ..
  http://static.kresy.pl/image/x/21bd052cdd5523f64406041b75627652.jpg
  dopóty swobodny potop z upainy jest PEWNY :(((
 • Jak nie POlicja czy wojsko...
  Jak nie "oni", to szansę(!) przepędzenia tej zarazy ma NARÓD Polski. (np Rosjanie zgotowali "gorącą lekcję lokalnych obyczajów" rozrabiającym u nich - Murmańsk i gdzieś jeszcze). Wszystko zależy od reakcji "władzy" - czy jak w Rosji zatrzyma "ciapatych" a "swoich" puści nawet bez wylegitymowania, czy odwrotnie... Na szczęście Polska jest etnicznie jednorodna (jeszcze, i oby tak zostało).
 • @ Autor
  Ciągle brak jednoznacznej postawy rządu polskiego w sprawie nachodźców. To dla mnie jest niezrozumiałe.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031