Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Nowy stołek Radka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nowy stołek Radka jest drewniany i niewygodny. A zamiast kielicha Pomerola Radek ma tylko wodę w plastykowej butelce. Pierwszy darmowy wykład Radka w Harvardzie ściągnął kilku studentów. Najbardziej entuzjastyczny był Albańczyk z Kosowa.

Niedoszły szef NATO i niedoszła głowa unijnej dyplomacji daje teraz darmowe prelekcje o demokracji dla kilku studentów w Harvardzie:

monsieurb.neon24.pl/post/127176,harvardzka-sciema-radka 

Na pierwszą prelekcję naszego byłego męża stanu wczoraj po południu przyszło kilku studentów. Radek dostał butelkę wody mineralnej i twardy drewniany stołek, o wiele mniej wygodny niż fotel marszałka sejmu. Jak żyć? Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu cała Europa mówiła Radkiem, tak przynajmniej twierdziła opiniotwórcza Wyborcza.

Radek wezwany do tablicy
 
 
Czy ktoś napisał jakieś świństwo na tablicy przed prelekcją Radka ?
 
 
 
Najbardziej zadowolony z prelekcji był Uran Ismaili, student z Kosowa:
 

Uran Ismaili ‏@uranismaili  3 h

Thank you @Cluverc 4 a great event. Enjoyed interesting perspectives by @sikorskiradek on EU affairs & future of EU

 

Kosowo jest jak wiemy państwem wydartym z obszaru Serbii i rządzonym przez kryminalistów. Prezydent kraju, Hashim Thaci, były herszt zbrojnych band UCK, został oskarżony w 2010 roku przez Radę Europy o handel organami i handel narkotykami. Co wcale mu nie przeszkadza w robieniu pięknej politycznej kariery:

neurope.eu/article/presidential-elections-in-kosovo-met-with-tear-gas-molotov-cocktails/

Demokracja w Kosowie jest już tak rozwinięta, że zamiast nudnych debat w parlamencie, posłowie obrzucają się nawzajem ładunkami gazu łzawiącego.

Czyżby "dorzynanie watah" Radka spodobało się demokratom z Kosowa ?

 
Maski gazowe są symbolem parlamentarnej demokracji w Kosowie 
 
 
Ubolewamy nad tym, że Radek dostał tylko niewygodny drewniany stołek, podczas kiedy kilka dni wcześniej inny prelegent goszczony przez tą samą panią dostał wygodne krzesło, ba nawet kawusię ! Ale ten prelegent to Gregory Maniatis, człowiek Sorosa, który od bardzo dawna przygotowuje nam muzułmańskie migranckie piekło w Europie. Maniatis już dekadę temu podważał europejską tożsamość i stawiał meczety przed kościołami (wideo poniżej). To normalne, że został przyjęty w Harvardzie z honorami.
 

Fascinating insights into European migration crisis @gmaniatis @Cluverc #EuropeWeek @Kennedy_School

Blondynka gościła wcześniej człowieka Sorosa na wygodnym krześle

 
To co się dzieje dzisiaj w Europie było przygotowane już dekadę temu
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031