Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ostfront otwarty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po miesiącach nicnierobienia biurokraci w Brukseli w końcu ogłosili zamkniecie bałkańskiego szlaku przemytu nielegalnych migrantów. Ale ponieważ natura i mafia nie lubią próżni, grozi nam atak migrantów na wschodnią granicę Polski, od strony Ukrainy.

Czy Lublin stanie się nową Kolonią ? Po miesiącach pustych pokrzykiwań zlobotomizowana Bruksela została zmuszona do pójścia śladem znienawidzonego przez lewaków premiera Orbana i ogłosiła zamkniecie bałkańskiego szlaku nielegalnych muzułmańskich migrantów do Europy.

 

Przez ostatnie tygodnie granic Europy broniła mała Macedonia, która nie jest nawet członkiem Unii europejskiej. A teraz granic Europy ma bronić za pieniądze Turcja, która też nie jest członkiem Unii europejskiej. Kto potrzebuje większego dowodu na sromotny upadek całego lewackiego konceptu bizantyjskiej biurokracji Unii europejskiej ?

 

Europejscy podatnicy płacą od lat 200 milionów Euro rocznie na europejską biurokrację FRONTEX (z siedzibą w Warszawie), która miała nadzorować zewnętrzne granice Unii. Co robią całe dnie urzędnicy FRONTEX-u ? Może mają szkolenia o gender ? Czy nie warto wysłać tam kilku dziennikarzy ? 

 

międzyczasie, lewackie organizacje opłacane przez "filantropa" Sorosa i międzynarodowe mafie mogą szybko otworzyć Ostfront i zacząć przerzucać nielegalnych migrantów statkami z Turcji do Odessy na Ukrainie a stamtąd drogą lądową do Polski.

 

Dwa lata po "spontanicznej obywatelskiej rewolucji" na Majdanie Ukraina jest bankrutem. Międzynarodowy Fundusz Walutowy już dawno temu wstrzymał finansowanie, ponieważ rząd Ukrainy nie wprowadza uzgodnionych wcześniej reform. Zamiast tego towarzystwo w Kijowie obrzuca się nawzajem obelgami, czasami bije się na pięści w parlamencie lub oblewa wodą na posiedzeniach rządu. Walka z korupcją istnieje tylko na papierze a oligarchowie mają się dobrze. Słowem, cyrk !

 

Amerykańscy nadzorcy Ukrainy rozważają teraz wymianę rządu Jaceniuka na rząd neokolonialny, złożony z zagranicznych najemników. Mówi się między innymi o naszych mężach stanu Balcerowiczu i Sikorskim:

 

www.rp.pl/Gospodarka/303059949-Polski-premier-Ukrainy.html

Nowym premierem może zostać amerykańska księgowa ukraińskiego pochodzenia, Natalie Jaresko, która pracowała na Ukrainie dla amerykańskiego rządu i rok temu została namaszczona na ministra finansów.

 

Ci którzy wspierają marionetkowy rząd na Ukrainie są często wrogami aktualnego rządu w Polsce, więc z przyjemnością zobaczą najazd migrantów na wschodnie granice RP. Tak aby można było na nowo obszczekać Polskę na cały świat jako kraj faszystów i rasistów (tak jak to robiono zeszłego lata z rządem Orbana). Ukraińska mafia z chęcią przejmie, w porozumieniu z mafią turecką, intratny biznes szmuglowania mas muzułmańskich uchodźców przez polską granicę.

 

Ciemne siły pracują nad Ukrainą. Matka Polka z CIA, Anne Applebaum, powraca ponownie na ukraiński front. Nie ma przypadków, są tylko znaki.

 

Anne Applebaum@anneapplebaum


 

I'm in Amsterdam March 18 to discuss Ukraine, its association agreement with the EU and the Dutch referendum...

Jak polski rząd jest przygotowany na możliwy atak na wschodnią granicę ?

 

 
Tak jak wcześniej Węgry, mała Słowacja zamierza się bronić
 
 
Zbankrutowana Ukraina pod amerykańską kuratelą jest zagrożeniem  
 
 
Tym bardziej, że Amerykanie lansują na Ukrainie wrogów Polski

 

 
Grozi nam nowy szlak przemytu - z Turcji poprzez Odessę do Polski  
 

KOMENTARZE

 • Damy radę
  Pierwszy rzut trzeba będzie potraktować niehumanitarnie. I nie grzebać zwłok, niech gniją. To się szybko rozniesie po świecie i spokój na granicy będzie.

  Znając nasze "sojusznicze" armie natowskie i ich bezkonfliktową trupofobię, czyli paniczny i paraliżujący strach przed ludzkimi zwłokami, będziemy mieli na Ojczyźnie spokój przez następną dekadę. Osobliwie Niemcy wrażliwcy są i jak trupa zaoczą, to psychozy dostają i do psychola biegną po prozak, czy jak tam się te prochy na mózg zwą.

  Myśmy kiedyś tutaj przy granicy, zachodniej co prawda, truchło końskie nad rzeką zostawili, bo chłopaki na węgorze przynętę potrzebowały. Jak szwabski patrol Grenzszucu ścierwo kobyle zobaczył, to grinpisów zaalarmowali, ichni sanepid, czyli umweltamt, wojska ABC, obrony biologiczno chemicznje i prasę lokalną. Afera była o niezachowywanie standardów higienicznych i humanitarnych na póŁ hitlerlandu. Aż do dziś ichni granicznicy w gazmaskach swój pas graniczny patrolują, i w gumę odziani. Miejscowie na nich "kondonierzy" mówią, gdy tak na pontonach swój pas brzegu pilnują.

  Albo jak trupek chłopczyka morskie fale na brzeg wyrzuciły, co zresztą na sprytnie pomyślaną ustawkę wyglądało, to brukselkowi wrażliwcy rozum na ten widok potracili i koziojebcom w trymiga zaczęli ajfony rozdawać. Jakby telefony komórkowe życie dziecku wrócić mogły.

  Jeśli my więc trochę keczapu i mielonki na granicy zostawimy, to spokój będzie a kozie syny omijać nas z daleka będą i respekt poczują.
 • @Pan podporucznik 16:02:18
  nie zgadzam się, absolutnie grzebać, tylko przekładać półtuszami wieprzowymi (opcjonalnie flakami dla oszczędności) i zdjęcia na pejsbuka w tym czasie robić...tylko takim sposobem efekt zostanie osiągnięty...
 • To są bandy
  .
  "lewackie organizacje ... Sorosa", to są po prostu bandy, czy można mówić o lewackich bandach. Soros pełni funkcję Capo di tutti i capi. Służby specjalne USA posługują się często organizacjiami przestępczymi

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

  o znaczeniu organizacji przestępczych dla demokracji można przeczytać

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2079306,184792242,czytaj.html

  Odessa ? Czy Rosja wyraziłaby zgodę na to, że bandy przemytnicze Erdogana utworzą most przerzutowy do Odessy nie jest takie pewne, raczej musiała by się dogadać z bandami kontrolującymi Bułgarię i Rumunię, tzn. m.in. ich rządami. W tym rejonie są od dawna aktywni przemytnicy islamscy, ale nie na taką skalę, jaka by była potrzebna. Jeśli się w to jednak włączy V. kolumna z RFN i jej specsłużby, to może to sprawę ułatwić.

  Czy droga bałkańska może zostać zamknięta, też nie jest pewne, bowiem banda Erdogana szantażuje, aby wydusić dalsze miliardy z UE.
 • Israel :(Nov 23, 2012) . MOŻNA ? :)
  https://www.youtube.com/watch?v=wxkQgSoz05U
 • @trybeus 20:11:20
  Druty kolczaste przelozyc flakami.Gnojowke rozlac po drogach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031