Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Blondyni z Kolonii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Główne stowarzyszenie niemieckich dziennikarzy (Presserat) utrzymało zapisy w kodeksie dziennikarskim (Pressekodex), że w ramach walki z dyskryminacją należy przemilczeć w prasie informacje o etnicznym pochodzeniu podejrzanych o przestępstwo.

Od kilku miesięcy Niemcy srogo grożą nam palcem, bo w naszym słowiańskim ciemnogrodzie od czasu jesiennych wyborów demokracji nie ma. W samych Niemczech jak wiemy demokracja kwitnie. Co prawda od kilku miesięcy jurni nielegalni migranci w iPhonami w ręku roznoszą w pył duże niemieckie miasta, co bardzo niepokoi ciemny niemiecki lud, ale i na to niemiecka demokracja znalazła demokratyczne rozwiązanie.

 

Od czasu masowych ataków na kobiety w Kolonii w niemieckiej prasie mnożą się wiadomości o molestowaniu i gwałtach, których sprawcami są młodzi muzułmańscy migranci. To niedobrze. Kilka dni temu zebrała się więc rada głównego stowarzyszenia dziennikarzy (Presserat) i ustaliła mądrze, że pomimo zalewu przestępstw popełnionych przez nielegalnych migrantów należy utrzymać obowiązujące zapisy, które wzywają dziennikarzy do nie podawania informacji o pochodzeniu etnicznym przestępców, jeżeli zachodzi domniemanie, że może to dyskryminować pewne grupy etniczne.

 

"Es gibt kein Verbot, die Herkunft von Straftätern oder Tatverdächtigen zu nennen. Es gibt lediglich das Gebot, diese Herkunftsinformation zu unterlassen, wenn die Diskriminierungsgefahr höher zu veranschlagen ist als die Information zum Verständnis des berichteten Vorgangs beiträg"

 

www.presserat.de/presserat/

 

Rozumiemy więc, że po początkowym zamieszaniu po atakach w Kolonii, demokracja przejęła na nowo kontrolę nad mediami i od teraz zatrzymani przestępcy będą opisywani w niemieckiej prasie jako wysocy blondyni, tak aby uniknąć rasistowskiego profilingu.

 

Pozostaje problem co zrobić z rasistowską niemiecką policją, która uparcie rozpowszechnia w mediach zdjęcia podejrzanych o popełnienie przestępstw (zdjęcia powyżej i poniżej), zdjęcia które mają ohydny rasistowski podtekst.

 

Apelujemy więc do niemieckiej policji aby w ramach walki z dyskryminacją, rasizmem i faszyzmem, wysyłała do mediów tylko zdjęcia wysokich blondynów. Stop dyskryminowaniu w naszej ksenofobicznej chrześcijańskiej Europie pewnych uciemiężonych i miłujących prawo grup etnicznych.

 

Hejt Stop !


 

Rasistowska niemiecka policja rozsyła do mediów rasistowskie zdjęcia

 
silvesterall
journalisten_grapscher
 
Wieści o ohydnym rasizmie Niemców wywołały szok u kobiet i dzieci
 
Migrants argue between themselves as they wait to cross the Greek-Macedonian border, near the village of Idomeni, Greece March 3, 2016. © Marko Djurica
 
Uchodźcy podpalili więc dom w którym mieszkali (Elsdorf k. Kolonii)
 
elsdorf_Fezer_mkl_4

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031