Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Idioci z Brukseli

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przez długie lata karmiono nas marzeniem o życiu w Brukseli, stolicy postępowej laickiej Europy, miejscu w którym żyją i pracują nad naszym nowym wspaniałym światem ludzie mądrzy, roztropni i przyzwoici. Ale ten mit Brukseli pękł dosyć szybko.

Przez lata rządów Platformy karmiono nas mitem o nowej ziemi obiecanej, o nowym Jeruzalem, gdzie mieszkają i pracują ludzie którzy się liczą i którzy codziennym trudem budują nowy wspaniały świat aquaparków, stadionów i Pendolino na kredyt. Aby zaistnieć należało być w Brukseli. Do dzisiaj Grzegorz Schetyna trąbi z nadęciem prowincjusza, że Bruksela jest jego domem (cytat): "w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom".

 

Niestety, ten "ich dom w Brukseli" jest domem zbudowanym na piasku.


Po kilku dekadach negowania chrześcijańskich korzeni Europy i nachalnego budowania nowego wspaniałego laickiego świata okazało się, że w Brukseli najbardziej u siebie czują się islamiści.

 

Po dekadach tolerowania niekontrolowanej migracji stolica Unii europejskiej nie jest już nowym Jeruzalem, tylko nowym Johannesburgiem. Kamienice są jeszcze europejskie ale ulice już nie. Co jakiś czas na ulicach rozbrzmiewają salwy kałasznikowów.

 

Wczoraj doszło do kolejnej bitwy, na przedmieściu Brukseli (Forest). 34-o letni nielegalny migrant z Algierii, Mohamed Belkaid, otworzył ogień z kałasznikowa do policjantów, kilku z nich zostało rannych. Napastnika zastrzelono a teraz trwa pogoń za jego kompanami. Mieszkańcy Brukseli na nowo drżą ze strachu. Nowy wspaniały świat ?

 

Nie, to tylko kolejna odsłona dramatu idiotycznej i bezsilnej Europy, która przyjmuje do siebie miliony nielegalnych migrantów z krajów muzułmańskich.

 

Terrorysta z kałasznikowem Mohamed Belkaid, znajdował się w Belgii nielegalnie, już w 2014 roku był aresztowany i skazany za kradzież, co widać nie przeszkadzało mu w spokojnym życiu w Belgii jako nielegalny migrant. Bo taką mamy Unię europejską.

 

Do dzisiaj trwa obława za brukselczykiem Salehem Abdelslamem, mózgiem zamachów terrorystycznych w Paryżu w listopadzie 2015 roku, w których zginęło 130 osób a kilkaset zostało rannych. Kilkanaście osób wciąż pozostaje w szpitalach, jednej z nich, młodej kobiecie, kule kałasznikowa rozerwały twarz, został tylko język, chirurdzy próbują teraz odtworzyć co mogą z jej twarzy.

 

W międzyczasie, w niesławnej dzielnicy Brukseli Molenbeek, muzułmańscy rodzice twierdzą, że nie są w stanie ochronić przez radykalizacją swoich własnych dzieci, urodzonych i wychowanych w laickiej Belgii:

 

www.theguardian.com/world/2016/mar/16/radicalisation-molenbeek-terrorist-brussels-belgian

 

To oznacza, że lansowany od 40 lat model asymilacji muzułmańskich migrantów nie funkcjonuje. Nawet wobec tych już urodzonych w Europie i w teorii wychowanych w laickich szkołach, gdzie uczą o "europejskich wartościach". To przerażające.

 

Jaka jest odpowiedź Europy ? "Weźmy jeszcze kilka milionów nowych muzułmańskich migrantów, w większości analfabetów, bez nadziei na znalezienie jakiejkolwiek pracy, i rozparcelujmy ich po całej Europie. Niech tam sobie siedzą na socjalu, a potem zobaczymy co z tego wyjdzie".

 

My już wiemy co z tego wyjdzie.

 

 
Nie to nie są sceny z filmu, to rezultat lat szalonej lewackiej polityki
 
 
Wczorajsze ulice Brukseli przypominały już Johannesburg 
 
Rue du Dries © Belga
 
Brukselskie lemingi wczoraj - idą sznurkiem, jak kaczki do odstrzału? 
 
 
Scena z centrum Unii europejskej (meczet Al-Khalil w Molenbeek)
 

KOMENTARZE

 • Paskudne skutki likwidacji kary śmierci.
  Wszystko co dzieje się w Juropie, to skutki likwidacji kary śmierci. Oraz położenie w systemie karnym akcent na resocjalizacji a nie na zadośćuczynieniu. Wiec wiezienia są przepełnione, stając wylęgarnią radykałów, politycy starają się je rozładować zmieniając karę za drobne przestępstwa na prace społeczne. Tym samym zwiększając przestępczość.
 • "Scena z Łunii Jewropiejskiej"
  "Oni" (kolorowi) wypowiedzieli już dawno "dżihad", "świętą wojnę".
  Od nas, szarych ludzi zależy, kto się kogo będzie bał i kto w tej wojnie ZWYCIĘŻY.
  Bo POlitycy wszelkiej maści liczą głosy i kasę na kontach.

  Gdyby po zamachach w Paryżu, Francuzi spalili całą (lub nawet część) dzielnicy muzułmańskiej... więcej by nie było zamachów. Takiej lekcji udzielają... Izraelczycy, 1 martwy Żyd, 10 Palestyńczyków. Humanitarne, sprawiedliwe? NIE. Skuteczne? TAK.
 • @
  Właśnie! Laickiej, bezbożnej Brukseli.
  Mi to nie przypomina Johannesburg. Mi to przypomina Izrael.
  A chcieli zbudować Drugi Watykan.
  Cóż - bez Boga, nie wyszło!
 • Nie w temacie
  W moim google.pl wyświetlało mi się położenie serwera, na którym znajduje się strona. Zawsze googe.pl wyświetlało mi USA, teraz mi wyświetla, że serwer jest w Federacji Rosyjskiej, też tak macie?
 • @fan-wolności 13:06:24
  Już ponownie mam google.pl na serwerze USA.
  Może jakiś atak hackerski był na Google ze strony rosyjskiej?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031