Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kiepskie czasy na donosy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Schetyna łazi po Brukseli i płacze. Chce zagranicznej interwencji ws. Polski. Wczoraj był na audiencji u Merkel w Brukseli (zdjęcie). Problem w tym, że sama Merkel jest odizolowana w Europie a Niemcy zarzucają jej łamanie prawa i konstytucji.

Grzegorz Schetyna jeszcze pół roku temu był polskim ministrem spraw zagranicznych. Teraz były szef polskiej dyplomacji pracuje przeciwko Polsce, łazi po Brukseli i agituje za zagraniczną interwencją ws. Polski. Jak na razie ta zagraniczna interwencja ma przybrać formę rezolucji Parlamentu Europejskiego, któremu przewodniczy światły demokrata kapral Schulz.

 

"Rezolucja, która powstanie w sprawie Polski w kwietniu, ma absolutną większość w Parlamencie Europejskim. Wszystkie najważniejsze kluby nie akceptują tego, co się w Polsce dzieje" - grzmi Schetyna w mediach.

 

Projekt rezolucji przygotuje Europejska Partia Ludowa (EPP) i ma być gotowy w ciągu tygodnia. W gronie EPP zasiada także partia Wiktora Orbana, zobaczymy co on na to wszystko powie.

 

Większość ludzi w Europie nie akceptuje tego co się dzieje w Niemczech, które podejmują ważne decyzje samowolnie, bez konsultacji z innymi państwami, coraz bardziej rozpychają się w Unii europejskiej i próbują pacyfikować mniejsze państwa groźbą lub szantażem. Niektórym w Berlinie wydaje się, że Unia europejska to Grossdeutschland a rok 2016 to rok 1936.

 

Sama Merkel, o której łaski zabiegał wczoraj były szef polskiej dyplomacji Schetyna, jest ostro krytykowana w Niemczech. Jej szaleńcze decyzje w sprawie migrantów złamały ustalenia Schengen, konwencje lizbońską i może nawet niemiecką konstytucję, choć na razie eminentnie polityczny niemiecki Trybunał Konstytucyjny broni Merkel:

 

monsieurb.neon24.pl/post/130282,niemiecka-obluda

 

O tym jak poważna jest sytuacja w Niemczech świadczą słowa Horsta Seehofera szefa bawarskiej CSU, koalicyjnej partii CDU Merkel, który już w lutym grzmiał o państwie bezprawia ("Wir haben im Moment keinen Zustand von Recht und Ordnung. Es ist eine Herrschaft des Unrechts").

 
Też pokazuje palec ! Seehofer od dawna krytykuje szaleństwa Merkel  
 
 

Partia Schetyny sama wywołała kryzys w Trybunale Konstytucyjnym, powołując bezprawnie sędziów w zeszłym roku. A teraz Schetyna żali się u "Mutti" Merkel, która sama nagminnie łamie prawo.

 

To żenujący kabaret z kiepskim smutnym klownem. Sorry, taką mamy PO ...

 

 

Dziwnie wystraszeni Schetyna i Saryusz-Wolski na audiencji u "Mutti" 
 
 
Markotna para
 
 
Drzewiej było weselej
 

KOMENTARZE

 • Zamiast siedzieć za kratkami
  Zamiast siedzieć za kratkami, to łazi po Brukseli. To jak długo będziemy tolerować samowole ministrów którzy rozporządzaniami nakładają na obywateli obowiązki i kary.
 • "Bolek" był ich idolem -
  - teraz już wiadomo dlaczego - niby czasy inne ale metody te same ...
  I dziwić się że bronią "Bolka" ?
 • Król jewropy Tusk to wyjątkowy "specjalista "
  czego się nie dotknie wszystko spieprzy
  klasyczny anty Midas
  dlatego kiedy dostał ten stołek wieszczyłam
  jewrosojuzowi szybki upadek .
  Czekaliśmy nie długo,
  kozie syny zalały stary kontynent
  ale teraz
  kiedy dołączają do niego jeszcze inne "tuzy" z PO
  możemy być pewni że
  tego to już na pewno jewrokołchoz
  nie "wyczyma ":)
  Trzeba nam się zwijać z tego Titanica.
 • @prof.doc.hab.inka1 22:46:48 "Trzeba nam się zwijać z tego Titanica."
  -Tak jest! -I wzmacniać własną szalupę ratunkową pod nazwą Polska, pilnując burty, by jej nie wywrócili i zalali tzw. "uchodźcy".
 • W Helmutowie kozy pasą...
  Opatrzność nam sprzyja, Niemcy upadają. Makrela politycznie jest skończona, na każdym moście przy A4 hasła wywrotowe i rozmaite grafiti wywieszone są, że "Merkel muSS weg". Już nawet nikt tego nie stara się usuwać.

  Pegidy po całej Rzeszy się rozlały, naród helmuci się burzy, całkiem wbrew słynnej maksymie Lenina, że Niemiec, jeśli chce przewrót robić i dworzec kolejowy siłą zająć, to najpierw wykupuje sobie wejściówkę na peron.

  Gospodarka u nich też leży. Energetykę Makrela załatwiła już dawno, przemysł samochodowy dobili Amerykanie, skandalizując aferę z Volkswagenem. Secesyjne nastroje na Bawarii postępują wraz z każdym tysiącem przyjętych koziojebców. Armia w rozkładzie, karabinki szturmowe im prosto nie strzelają w wyniku przekrętu gospodarczego. Frau minister obrony narodowej jest oszustką plagiatową i zwaliła z internetu swój doktorat, cudem tylko ostawili ją na stolcu ministerialnym. Naczelny lewak Beck ustąpił z wszystkich urzędów po tym, jak przesiadł się z gandzi na crystal. Prezydent Gauck nie może się pokazać publicznie, zaraz go rodacy jego obrzucają czym popadnie.

  W tej sytuacji mało jest prawdopodobne, by Schetyna coś dla siebie ugrał. Ten zdrajca i targowiczan ma po prostu fatalny tajming. A my, na Ojczyźnie, dobrą pamięć do zdrajców mamy. Mało jest prawdopodobnem, by Schetyna końca tego roku Pańskiego dożył.
 • Padalctwo !
  Mamo kochana / Ojczyzno / jesteś mi droga ale muszę cię podpier.olić, bo nie wyprałaś mi gaci i kanapki nie zrobiłaś do roboty...
 • Praczka w brukseli:
  "- Mamy tutaj bardzo poważną różnicę zdań z politykami PiS i Jarosławem Kaczyńskim, bo on uważa, że Bruksela i wspólnota europejska to jest coś obcego Polsce, a my inaczej. Uważamy, że jesteśmy także Europejczykami i chcemy mieć wpływ na politykę europejską, chcemy walczyć o polski interes w Brukseli i chcemy pokazywać, że Polska potrafi wykorzystywać w najlepszy z możliwych sposobów obecność w UE. Polska jest największym beneficjentem, Polska dostaje najwięcej pieniędzy od lat, Polska najbardziej intensywny sposób modernizuje się i trzeba z tego potrafić korzystać - argumentował przewodniczący PO.

  - Jeżeli Jarosław Kaczyński szuka wrogów w Europie, szuka konfliktu w Europie, to mówimy, żeby nie szedł tą drogą, bo to jest droga tylko w jedną stronę - w stronę konfliktu, sporu i marginalizacji. Zrobimy wszystko, żeby Polska - jeżeli nie robi tego rząd PiS-u, nie robią tego politycy PiS-u, nie robią tego prezydent Duda, czy premier Szydło, czy prezes Kaczyński, to będą to robić parlamentarzyści PO, eurodeputowani PO, ludzie z samorządów wojewódzkich i wszystkich szczebli, ludzie, którzy tworzą część publicznej władzy, i którzy tak naprawdę dostają mandat od wyborców co 4 lata na każdym poziomie. To są ludzie PO i nasz wpływ i wkład, żeby ta pozycja Polski była podmiotowa i najlepsza z możliwych - dodał


  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-budka-o-ustawie-metropolitalnej-schetyna-odpowiada-na-zarzut,nId,2165751#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other"
  ............................................................................................................
 • Komisja wenecka -slowo zaklecie
  Do tego jeszcze komisja wenecka powtarzane jak mantra hipnotyzera w rodzaju a teraz powieki staja sie ciezsze coraz ciezsze,przestajesz widziec,slyszecz i rozumiec masz tylko wiedziec ,, komisja wenecka komisja wenecka,,... Czy to cialo z odleglej galaktyki dysponujace doswiadczeniem i swiadomoscia mogaca byc wskazuwka i drogowskazem. , czy to ludzie o nieposzlakowanej opini, Nic tych zeczy to jednostki reprezentujace okreslony globalistyczny punkt widzenia w ktorym kolonia zwana polska ma ich zdaniem miec swoje nienaruszalne miejsce . Nadzorcy dobrze im placa za wypowiedzi i opinie pieniadze jakie otrzymuja sa wlasnie wyprowadzane z podleglych koloni ,dlatego wywoluje to ich zaniepokojenie ,bo co by bylo gdyby nagle wiecej panstw,zaczelo kwestionowa ich nieomylnosc .Moze by tak podac sklad tej ,,wyroczni delfickiej,, i ujawnic zyciorysy tych ludzi by kazdy polak wiedzial co nieco o tych nieomylnych medrcach ktorzy nieomal wladaja swiatem, a moze po prostu powolac komisje w Wachocku ktora powie polaka prawde miast zaklec . moze wtedy zobacza ze krol jest nagi.
 • @prof.doc.hab.inka1 22:46:48
  jest jeszcze śmieszniej..
  Ryży turasowi obiecał chyba 6mld euro za to, że turas dostanie bezwizowy wjazd do unii..
  aaa.. jeszcze są "uchodźcy"; za każdego oddelegowanego z Grecji, UE przyjmie jednego..

  Reasumując: Europa wyda 6mld euro, najeźdźców nie pozbędzie się, za to przyjmie nieograniczoną ilość z dokumentami tureckimi..

  Tusk jest właściwą osobą na właściwym miejscu, aby rozwalić Europę.
  BRAWO RYŻY!!!!!!!!!!!!!!! tylko do Polski lepiej nie wracaj.. w zasadzie bez różnicy, wyrok zapadł i zostanie wykonany nawet na BoraBora.. twój własny ochroniarz powiesi cię na palmie..
 • Nic się nie zmieniło
  .
  u Schetyny.

  „Grzegorz Schetyna jeszcze pół roku temu był polskim ministrem spraw zagranicznych. Teraz były szef polskiej dyplomacji pracuje przeciwko Polsce, ” Jako minister spraw zagranicznych w Polsce też pracował „przeciwko Polsce”. Wyobrażenie, że jak ktoś zajmuje wysokie stanowisko w Polsce, to zaraz działa na jej korzyść, jest niekoniecznie słuszne.

  Weźmy inny przykład, dla podkreślenia tej względności, pani Merkel, jak wiemy pełniąca wysoką funkcję Bundeskelnerki w RFN:

  - http://pppolsku.blogspot.de/2012/04/zadza-wiedzy.html#Bundeskelnerka

  Merkel została zatrudniona na tym stanowisku przez swych mocodawców z MWF.

  Skoro tak jest w RFN, tym najpotężniejszym kraju w UE

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

  to cóż dopiero się dziwić temu, co się dzieje w Polsce, która jest dla MWF niczym więcej jak „pierdołką”, jakby to określił naczelnik Piłsudski (tą nazwą określał on sejm).

  Zaściankowość Polaków, chyba nawet większości, polega na tym, że sądzą, że Polska jest
  a. Wolną Polską
  b. ma w świecie duże znaczenie
  c. musi się rzucać w ramiona RFN i opluwać Rosję, albo odwrotnie.

  Nie rozumieją, że sytuacja geostrategiczna Polski jest katastrofalna, stanowi ona bowiem ważny, dodajmy główny, trakt dla przemarszu wojsk na osi zachód-wschód. Ostatnie 300 lat historii przywołują to nieubłaganie do świadomości, ale jakoś mało kto się tym przejmuje.

  Jest rzeczą oczywistą, że w tej sytuacji państwa ościenne o daleko większym znaczeniu niż Polska będą instalowały w Polsce swych kapusiów i konfidentów, naturalnie pod przewodnictwem USRAela, w efekcie udało się skonstruować w Polsce ten POPiS demokracji, do które skwapliwie dołączono SLD, PSL, SP, … no i zjawiska etapu jak Palikokoty, Kukizki czy Petrusjanie. Poniższy link jest komentarzem n.t. pracy szpiegowskiej domniemanego agenta BND Donalda Tuska

  - https://www.youtube.com/watch?v=M9ShZ04-B3E&t=01m20s

  i w ogóle różnych bohaterów narodowych NSZZ

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html

  Polacy powinni sobie uświadomić, że penetracja sił zewnętrznych zainteresowanych dobrem w Polsce, jest i będzie wszechobecna i pierwszą pytaniem odnośnie jakiegokolwiek „przy-wódcy narodu” jest: przez kogo został zwerbowany ?

  Także uszczęśliwionym przez ostatnie wybory zwolennikom PiSu, tej połowicy POPiSu demokracji w Polsce, wygodnie jest traktować POPiS jak partię jedności, że „PiS może tylko przy udziale USA”

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/pis-moze-tylko-przy-udziale-usa.html

  trudno uwierzyć, żeby braciszek naszego bohatera Lecha K. nie wiedział o tym, że śledztwo smoleńskie było nadzorowane przez służby specjalne USA.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/kiedy-przestepczosc-zorganizowana-jest.html#Dlaczego

  Można odnieść wrażenie, że znaczna część ludności Polski nie jest w stanie pojąć sytuacji kraju, w swej naiwności bierze udział w imprezach dla pospólstwa jak wybory cz y NSZZ

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  ułatwiając agenturze niebywale szkodzenie interesom kraju ale też rozkradanie jego dóbr, czego Balcerowicz jest do dziś niedoścignionym przykładem. Ten przestępca nadal przebywa na wolności.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031