Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Narkotykowa Unia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bałkański szlak przemytu nielegalnych migrantów pokrywa się dokładnie z bałkańską trasą przemytu narkotyków. Dzięki szaleńcom z Berlina i Brukseli międzynarodowe mafie narkotykowe mają teraz setki tysięcy nowych żołnierzy w Europie.

Mafie narkotykowe otwierają butelki szampana. Przez ostatni rok udało im się zarobić miliardy na przemycie do Europy ponad miliona nielegalnych migrantów. Szlak przemytu migrantów dokładnie pokrywa się ze szlakiem przemytu narkotyków, więc ta sama mafijna maszyna logistyczna mogła podwoić swój kryminalny biznes, dzięki kryminalnej głupocie tych w Berlinie i tych w Brukseli. A ci sami pouczają nas teraz o "europejskich wartościach".

www.vice.com/read/shifting-sands-cocaines-new-routes-into-europe

Słynna Trasa Balkańska - ta sama trasa przemytu, ci sami przemytnicy
 
 
 

Trudno oprzeć się wrażeniu, że międzynarodowe mafie narkotykowe są wspierane przez europejskie i niemieckie władze. Kilka dni temu niemiecka policja zatrzymała wpływowego deputowanego do Bundestagu, Volkera Becka, który miał przy sobie Crystal Meth. Beck został zatrzymany w pobliżu gejowskiego Pigalle w Berlinie. Wcześniej wysławił się tym, że lobbował na rzecz legalizacji pedofilii. Partner Becka umarł w 2009 roku na AIDS:

 

www.dw.com/en/greens-politician-volker-beck-caught-with-crystal-meth/a-19087851

 

Politycy tacy jak Beck lobbują od dawna za "Europą bez granic", za bezwarunkowym przyjmowaniem nielegalnych migrantów i za tolerowaniem wolnej konsumpcji narkotyków oraz pedofilii. Dla międzynarodowych mafii ludzie tacy jak Beck są najlepszymi ambasadorami wpływu.
 

Deputowany pro-imigracyjnej Partii Zielonych złapany z Crystal Meth

 
 
W międzyczasie setki tysięcy nielegalnych migrantów ulokowanych dzięki Merkel w środku Europy, stanowi idealną armie dealerów dla narkotykowych mafii. Są przerzucani w miarę potrzeb z kraju do kraju. Pisaliśmy już o tym, że gangi Nigeryjczyków na tymczasowych migranckich papierach z Francji sieją popłoch w środku Europy w Luksemburgu:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126957,wzbogacanie-przez-cpanie

 

Tak samo dzieje się w Austrii, wiceszef wiedeńskiej policji grzmi w mediach, że 75% handlu narkotykami na ulicach Wiednia jest już w rękach azylantów:

 

"Es ist ein Faktum, dass der offene Drogenhandel in Wien auf den Straßen zu mehr als drei Viertel von Asylwerbern bestritten wird"

 
 
Holandia ma aktualnie rotacyjną prezydencję Unii europejskiej. Na ulicach Amsterdamu trwa od kilku lat krwawa wojna narkotykowych gangów z Maroka. Ten fenomen nazywa się Mocro-Maffia (Mocro = Maroko).
 
 
Kilka dni temu na ulicy Amsterdamu w pobliżu popularnego parku znaleziono odciętą głowę. Właścicielem głowy był znany policji 23-letni Marokańczyk Nabil Amzieb. Policja łączy to z porachunkami narkotykowych mafii:
 

www.mirror.co.uk/news/world-news/horrific-footage-severed-head-found-7526574

 

Ale to nie zepsuje raczej dobrego humoru światłych demokratów i europejskich mężów stanu, którzy spotykają się przy ośmiorniczkach w Amsterdamie, podczas trwającej właśnie holenderskiej prezydencji Unii.

 

Prawda, że większość polityków z Berlina i Brukseli już straciła głowę ....
 
 
Dziękujemy Berlinowi i Brukseli za biznes !
 

KOMENTARZE

 • Europa
  jaką znaliśmy jest niszczona na wszelkie spooby.
  Wiemy kto jest głównym graczem w tej sprawie.
 • @Casey 16:34:48
  Ameryka też.
  Niawątpliwie zaciągnęli się Izraelem.
  Tusk nie tylko nosi błękitny krawat - symbol lojalności do Izraela, ale nawet cały wsadził się w błękitny garnitur. W następnym etapie pojawi się gwiazda Davida na plecach i białe mankiety.
 • @Casey 16:34:48
  To jest otwarcie bram UE na oścież a nie dobre porozumienie i rozwiązanie problemu nielegalnych emigrantów. Polska powinna jak najszybciej wystąpić z UE po wcześniejszym rozpisaniu referendum. Jeszcze w tym roku wystąpić! To porozumienie z Turcja, to jakiś niebywały skandal! Turcy będą ładować na pontony dwa razy więcej nielegalnych imigrantów, bo po pierwsze skasują ich po 3000 euro za łeb, a za każdego zawróconego smolucha będą mogli wysłać do UE jednego już legalnie. Do tego tych zawróconych będą mogli znowu wsadzić na łódki i ponownie skasować po 3 tys euro i znowu za każdego zawróconego UE będzie musiała przyjąć jednego smolucha legalnie.... Do tego dostaną z UE nie 3 mld euro, a 6 miliardów euro... Za co? Jeżeli w zeszłym roku przyjechało do UE 1.5 mln nielegalnych islamskich smoluchów, to po tym tak zwanym "dobrym porozumieniu z Turcją" przyjedzie ich w tym roku 3 razy tyle.
  A już od czerwca tego roku 80 mln islamistów tureckich, będzie mogło przyjechać do UE kiedy chcą, bez wizy. Do tego każdy nielegalny emigrant będzie mógł za 300 euro kupić sobie turecki paszport i przyjechać do UE legalnie. Jeżeli to jest dobre porozumienie, to jak miało by wyglądać złe? Tu są same korzyści dla islamistów i żadnych dla UE.
  Polska już więcej wkłada do kasy UE niż z niej dostaje, pora kończyć tą zabawę, bo już i tak pełno tych islamskich smoluchów w Polsce.
  Nie ma dnia żebym nie spotkał w hipermarkecie, galerii, czy na ulicy baby w burce, albo zarośniętego smolucha wyglądającego na Pakistańczyka bądź Afgańca z plecaczkiem na plecach... jak z telewizji. Islamiści to nie są ludzie, to są małpy, gorsze od rumuńskich cyganów z początku lat '90...
  Jeszcze dwa lata temu było to nie do pomyślenia - spotkać islamistę w Polsce, to było, jak spotkać Twardowskiego na Księżycu... To jest koniec Europy i będzie koniec Polski jeżeli nie wystąpimy z UE. Niestety ludzie są zbyt ogłupieni długotrwała propagandą (na szczęście jeszcze nie tak bardzo, jak na Zachodzie), nie widzą oczywistych rzeczy i obawiam się, że zagłosowaliby za pozostaniem w UE, czyt. podpisaliby na siebie wyrok. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Dzisiaj ludzie prawdopodobnie głosowali by za dalszym pozostaniem w UE ale to może się zmienić o ile Brytyjczycy zdecydują w swoim referendum w kwestii opuszczenia UE. Da to sporo do myślenia nie tylko Rodakom w Polsce. Dziwię się natomiast że nasz Rząd (na który głosowałem) nie przygotowuje naszego Referendum co do kilku nie cierpiących zwłoki kwestii. To przytakiwanie politykom unijnym niczego dobrego dla nas nie rokuje.
 • @Casey 16:34:48
  Ja uważam, że p. prezydent Duda, i p. B.Szydło wykazują, że są zupełnie nie kompetentni. Z kim oni chcą rozmawiać i szukać kompromisów. Ze zdrajcami PO=PSL, którzy w ostatnich 8-latach wygaszali Polskę, wysłali 3 mln ludzi na wygnanie, wprowadzili rządy przestępcze i mafijne. My wszyscy wyborcy PiS powinniśmy się czuć zdradzeni, opuszczeni, okłamani przez PiS, gdyż domagamy się od nich twardej, radykalnej odprawy post-komuny, rozliczenia, DEKOMUNIZACJI, ukarania zdrajców i złodziei z ostatnich 25 lat. A co oferuje nam rząd i p. prezydent. Przez 5 miesięcy władzy cały czas tylko pozorują. Ciągle szukają partnerów do kompromisów a zdrajcy z tzw. opozycji pokazują im środkowy palec i wychodzą na ulice, lecą do Brukseli lub do Berlina, inni do Moskwy itd.
  A bezradna p. Szydło na Twitterze szuka swoich fanów, i nie może odpowiedzieć Brukseli kategorycznie NIE dla jakichkolwiek uchodźców. Prezydent Duda bardzo zajęty jeździ na narty, to na konkurs skoków narciarskich, a decyzji w sprawie frankowiczów nie ma, aneks do weryfikacji WSI dalej zamknięty pod kluczem, ustawa emerytalna pogrzebana. PJK również powtarza te same słowa, że szuka partnerów do rozmów ale opozycja go ignoruje. Pan Jarosław chce swoją polityką miłości, braku odwetu, rewanżu po prostu rozbroić przeciwników. Wszystko wygląda na to ze PJK nie nauczył się nic z przegranej w latach 2005-2007, oraz z tragedii śmierci swojego brata i 95 rodaków pod Smoleńskiem. To naprawdę nie jest DOBRA ZMIANA. Ten rząd nie potrafi, a może nie chce z różnych powodów podejmować radykalne, twarde decyzje. Mój kredyt zaufania dla tych ludzi jest już blisko zera (0).
 • @kula Lis 66 08:01:56 -Nie potrafią wziąść przykładu z Orbana? -Naród ich wtedy by poparł, bo wygląda na to, że !
  co najmniej częściowo się obudził. -Zresztą po to ich wybrał. -Jeśli chcą dobrych zmian, powinni rzeczywiście lepiej i ostrzej wziąść się do roboty.
 • Jak można przeczytać
  Niemcy ("zwykli") zabrali się za PALENIE ośrodków z "imigrantami". A praktyka STOSOWANIA prawa w Bułgarii przez tamtejszą policję jest taka, że OMIJAJĄ ten kraj, jeśli nawet muszą morzem...

  KIEDY już dojdzie do zamachów w PL zobaczymy, na co stać polski Naród.
 • @laurentp 11:39:27 -Dobre sygnały,
  bo świadzczą, że Europejczycy jeszcze się nie poddali. -Najlepiej jednak by zrobili, gdyby zamiast od dołu, wzięli się za tych z góry. Tych którzy to organizują.
 • Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg!
  CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM ! >> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/opieszaosc-naczelnika-panstwa-i-sejmu.html

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. - Opieszałość Naczelnika Państwa, i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg! - Tu nie ma czasu na zwłokę!

  Czy wyobrażacie sobie sytuację, że w Bitwie pod Grunwaldem pułkownicy kilku chorągwi wypowiadają posłuszeństwo Władysławowi Jagielle, ... i reszcie wojsk Najjaśniejszej Rzeczypospolitej? - Co by się wtedy stało, ... czy król by na to nie zareagował? - Na pewno by zareagował!

  25 czerwca 2015 roku koalicja PO-PSL, przy współudziale sędziów Trybunału Konstytucyjnego, stworzyła projekt, i uchwaliła nową ustawę o Trybunale Konstytucyjnym dającą temu Trybunałowi praktycznie niczym nieograniczoną władzę w przyszłości, kiedy, jak się spodziewano, koalicja PO-PSL przegra wybory, i nie będzie już mogła rządzić Polską.  Konstytucja "Art. 197: Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa."

  Konstytucja, mówiąc że "Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa", dała Sejmowi władzę zwierzchnią nad Trybunałem Konstytucyjnym, bo nie kto inny tylko Sejm jest władny uchwalać ustawy. - Sejm jest reprezentacją Narodu.  9 marca 2016 roku Trybunał Konstytucyjny bezprawnie, w tzw. wyroku, ogłosił, że ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona w Sejmie przez większość parlamentarną PiS jest niekonstytucyjna, a konstytucyjna jest wcześniejsza ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona przez byłą koalicję PO-PSL. >>> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/kowalski-licze-ze-wyprowadza.html

  Mija 11 dni od tego haniebnego wypowiedzenia posłuszeństwa Sejmowi Najjaśniejszej Rzeczypospolitej przez Trybunał Konstytucyjny, ... i nic się nie dzieje! - Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej jest powalająca, ... ścina z nóg!

  Zamiast wezwać zdrajców, wszystkich dziesięciu sędziów Trybunału konstytucyjnego, którzy dopuścili się "rokoszu" przed oblicze Sejmu, przedstawić im zarzut zdrady suwerena (Narodu), którego reprezentantem jest Sejm Rzeczypospolitej, nic się nie dzieje! - "Pułkownicy zdradzieckich chorągwi" chodzą na wolności, ... i śmieją się "Inteligencji Narodu" prosto w twarz!

  Czy nie powinno być tak, że Naczelnik Pastwa wzywa ich do stawienia się przed oblicze Sejmu, Marszałek Sejmu oskarża ich o wypowiedzenie posłuszeństwa Narodowi, i wnosi przed Sejm projekt uchwały nakazujący aresztowanie oskarżonych?

  Czy jeśli Sejm uchwaliłby areszt, oskarżeni nie powinni zostać aresztowani na sali Sejmu przez Straż Marszałkowską w wrzuceni do "sejmowego lochu", ... po czym cała dziesiątka powinna zostać przekazana pozostałej piątce Trybunału Konstytucyjnego, w celu osądzenia ich czynów.

  Czy jeśli Trybunał Konstytucyjny orzekłby zdradę Narodu, zdrajcy nie powinni zostać usunięci z urzędu, a Sejm nie powinien powołać nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego, nie będących "ciurami obozowymi" Platformy Obywatelskiej, i sługusami obcych dworów?

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. Opieszałość "Naczelnika Państwa", i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg!

  Spór Rzeplińskiego z PiS nie jest sporem konstytucyjnym, to spór kompetencyjny między Trybunałem Konstytucyjnym i Sejmem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. - CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM ! >>> https://zonacezara.blogspot.com/2016/03/spor-rzeplinskiego-z-pis-to-spor.html
 • @Nichcik.Neon24.pl 18:13:15 -Kunktator?
  -A może nie daje sobie rady z wytworzonym w Polsce szambem? -"Nec Hercules contra plures"? -Wkrótce nadejdą lepsze czasy i szambo się opróżni. -Polacy mówią, ze co nagle, to po diable i że nie od razu Kraków zbudowano. -Jedno jest pewne; -Im szybciej, tym lepiej. PolskaWWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Ten komentarz
  .
  - http://pppolsku.blogspot.com/2016/03/balc.html

  pozwolę sobie załączyć, gdyż zawiera pewne dane dodatkowe do postawionego przez autora tematu.

  Dodać należy, że autor zwrócił uwagę na niebywale ważny aspekt multifunkcjonalności "szlaku bałkańskiego" dla agresora, która być może wynika już z koncepcji pierwotnej opracowanej przez służby wywiadu USA jescze w ubiegły stuleciu. W takim razie, byłoby to dowodem na to, w jakim horyzoncie czasowym przygotowywane są operacje agresora.

  Inny przykład: "Doktryna mozaikowa" USA z początku lat 60-tych była przygotowaniem dywersji bloku wschodniego z lat 70-tych (KOR) i 80-tych (NSZZ "S")

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  O tych związkach nie zdawali sobie sprawy prostoduszni członkowie NSZZ.
 • @kula Lis 66 08:01:56
  Słynna ustawa 1066 o inerwencji obcych wojsk w Polsce dawno powinna być zniesiona i co?
  I dupa.
  Jest czas na chanukowe świeczki, narty dla Owsika, lansik, a sprawy naprawdę ważne nie istnieją !!!!!!!!!!!
  Że o aneksie nie wspomnę ..............
  Zakładam, że mocodawcy z USA nie pozwalają.....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031