Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Molenbeekistan

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Molenbeekistan to nowe państwo w państwie, powstałe dzięki głupocie i szaleństwie ludzi takich jak np. Guy Verhofstadt, były długoletni premier Belgii. Ale ta absolutna porażka lewaków i masonów nie ostudziła ich zapału do dalszego niszczenia Europy.

Molenbeek to dzielnica Brukseli, stolicy postępowej i laickiej Europy. Pamiętamy jak nie chciano zapisać w unijnych traktatach referencji do chrześcijańskich korzeni Europy. Ale ci sami którzy, jak mason Verhofstadt, wściekle zwalczali chrześcijańskie tradycje i symbole, bez problemu tolerowali przez dekady przekształcanie się 100-tysięcznej dzielnicy Brukseli w gniazdo fanatycznego krwawego islamizmu. "Europejskie wartości" ?

 

Dzisiaj Molenbeek ma 21 meczetów i etykietę europejskiej stolicy islamskiego terroryzmu. Nie zliczyć ataków terrorystycznych, których autorzy są powiązani z Molenbeek, zaczynając od krwawych zamachów bombowych w Madrycie w 2004 roku, poprzez zamachy w Paryżu w styczniu 2015 i atak na pociąg TGV latem 2015 roku, kończąc na krwawej jatce w Paryżu w listopadzie 2015 roku. Jak pisze francuski dziennik Le Figaro (cytat) "nie zliczyć dżihahystów którzy przebywali tutaj w Molenbeek" ("on ne compte plus le nombre de djihadistes à avoir séjourné ici").

 

Islamiści z Molenbeekistanu są bliskimi sąsiadami Euro-masonów

 

Kilka dni temu zatrzymano w Molenbeek terrorystę Salaha Abdeslama, który ukrywał się spoko w dzielnicy przez prawie cztery miesiące. Terrorysta, który ma na sumieniu śmierć 130 osób, był bez problemów wspierany przez swoich ziomali z Molenbeek, w większości obywateli Belgii. Piękna laicka integracja ! Abdelslam został zatrzymany w mieszkaniu komunalnym, czyli można powiedzieć, że struktury wspierające islamski terroryzm używały komunalnej struktury miasta Brukseli. No i co nam zrobicie ?

 

Burmistrz Molenbeek płacze w mediach, że to wszystko wina intelektualistów i polityków, którzy przez dekady tolerowali islamską radykalizację dzielnicy jako laboratorium nowego wspaniałego świata multi-kulti.

 

Francuski dziennik Le Figaro wskazuje na problem muzułmańskiej populacji w Molenbeek bez zajęcia / bez pracy ("une population musulmane désœuvrée"). Liczne przedmieścia francuskich miast mają ten sam problem, młode byczki podpierają cały dzień ściany i handlują narkotykami.

 

Ale mieszkańcy Molenbeekistanu reagują agresywnie na ewentualne krytyki i uważają się za ofiary systemu, tak było zaraz po paryskich zamachach z 13 listopada i tak było po zatrzymaniu przykładnie zintegrowanego terrorysty i mordercy Abdeslama. Muzułmanów widać nie obchodzi krew niewiernych:

 

 
 

Francuski profesor historii wyjaśnia dlaczego Belgia stała się rajem dla islamistów - to wynik dekad niekontrolowanej migracji, braku perspektyw pracy, kryminalizacji migrantów (handel narkotykami) i kultury przemocy:

 

www.lefigaro.fr/vox/monde/2016/03/18/31002-20160318ARTFIG00299-arrestation-de-salah-abdeslam-comment-molenbeek-est-devenu-un-etat-dans-l-etat.php

 

To co można zaobserwować w Belgii dzieje się teraz na większą skalę w Niemczech, pisaliśmy już niedawno o powiązaniach pomiędzy mafiami narkotykowymi i przemytem nielegalnych migrantów do Europy:
 
 

Belgia jest państwem upadłym, które nie funkcjonuje już od dawna:

 
 

Ale ci którzy rozłożyli Belgię na łopatki, np. Guy (Guj) Verhofstadt, śmią teraz dawać aroganckie lekcje Polsce i wygrażają palcem premier Szydło.


Nie dajmy się im zastraszyć i poczekajmy aż się sami pomiędzy sobą pozagryzają. Francuski rząd już jest wściekły na Belgów za tolerowanie przez dekady Molenbeekistanu. Dlatego, że Francuzi są wściekli na rząd za niechronienie swoich obywateli przed rozlewem krwi.


Jeszcze kilka gościnnych występów islamskich terrorystów z Molenbeekistanu i Unia europejska rozleci się sama, w interesie obywateli.

 

W międzyczasie czekamy na sąsiedzką wizytę Donalda Tuska w Moleenbekistanie, razem z Schulzem i Junckerem. Idealnie bez obstawy i pancernych limuzyn. Niech popróbują nowego wspaniałego świata na swojej skórze, bo to tylko początek wzbogacania: euobserver.com/justice/132757
 
 
Czarne nakrycia głowy dla kobiet i mężczyzn to znak laickiego postępu
 
 
Molenbeekistan jest gniazdem islamskich terrorystów już od 15 lat
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031