Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Guj, belgia i kamieni kupa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To szaleńcy w stylu Guja Verhofstadta doprowadzili Belgię do stanu państwa upadłego ("failed state"), które nie potrafi obronić swoich własnych obywateli, ale za to głosi z Brukseli na cały świat ideologiczną propagandę islamu i multi-kulti.

Pamiętacie jak rok temu Bruksela i Platforma Obywatelska ciosały nam kołki na głowie w sprawie słynnej "konwencji o zapobieganiu przemocy wobec kobiet", którą musieliśmy ratyfikować aby pozostać w gronie państw postępowych? Obok wielu genderowych innowacji ta konwencja głosiła m.in. że przemoc nie może być usprawiedliwiana tradycją lub religią. Aha.

 

Platforma i Komorowski wszystko w podskokach ratyfikowali i podpisali, tak abyśmy "liczyli się" w Europie, a konwencja weszła w życie 1 sierpnia.

 

No ale od tego czasu przemoc wobec kobiet narasta lawinowo w całej postępowej Europie: dziesiątki młodych kobiet (w wieku 20-30 lat) zginęło w zamachach terrorystycznych 13 listopada w Paryżu a setki zostało rannych, setki kobiet i dziewcząt było molestowanych lub zgwałconych przez arabskich migrantów w Sylwestra w Kolonii, w postępowej Szwecji kobiety boją się wyjść wieczorem na ulice (kilka z nich już zginęło z rąk migrantów lub zostało zgwałconych) a dzisiaj rano w Brukseli wiele dalszych kobiet straciło życie lub zdrowie - w samym centrum światłej unijnej demokracji.

 

Co na to panie Środa, Szczuka, Mucha, pan Biedroń oraz Kongres Kobiet ?

 

Czyżby znów okazało się, że te "europejskie wartości" o których trąbią nam kapral Schulz, kanclerzyca Merkel i demokrata Verhofstadt to tylko ściema ?

 

Wczoraj pisaliśmy we wpisie "Molenbeekistan", że Belgia to kraj upadły (failed state) rządzony od dawna przez ludzi niekompetentnych, wybieranych tylko dlatego, że mają powiązania lóż masońskich (selekcja negatywna). Aktualny premier Belgii Charles Michel jest synem wpływowego polityka Louis Michela. W Belgii rządzi nepotyzm i kasta "samych swoich", tak jak jeszcze do niedawna w Polsce.

 

Krytyk polskiej demokracji Guy (Guj) Verhofstadt był premierem Belgii przez 9 lat (od 1999 do 2008). W jakim stanie Verhofstadt zostawił Belgię, widzimy na własne oczy. Rząd Belgii nie wie nawet kto mieszka na terenie kraju i nie jest w stanie ochronić swoich własnych obywateli. Czy nie jest to jeden z jego konstytucyjnych obowiązków ? Czy rząd Belgii łamie konstytucję ?

 

Belgia to kraj specjalnej troski, który należałoby objąć nadzorem.

 

To się może rzeczywiście stać, jako że wobec rażącej niekompetencji belgijskich władz narasta frustracja innych krajów. Francuzi mają co prawda swoje własne ogromne problemy z multi-kulti, niemniej jeden z byłych szefów francuskich służb specjalnych już kilka dni temu ostro oskarżył władze Belgii (cytat): "Naiwność Belgów kosztowała nas (Francuzów) 130 ofiar !":

 

www.lesoir.be/1155730/article/actualite/france/2016-03-19/alain-marsaud-au-soir-naivete-des-belges-nous-coute-130-morts

 

Kiedy dla dobra wszystkich Belgia zostanie objęta specjalnym nadzorem, mamy nadzieje że rząd PiS wyśle do Brukseli w ramach bratniej pomocy odpowiednich ekspertów od zarządzania krajem.

 

Należałoby wtedy internować Guja Verhofstadta, aby już więcej nie szkodził.

 
 

Lewacka Europa leży na łopatkach a obywatele płacą za to swoją krwią

 

 
Verhofstadt, ty i twoi kumple macie na rękach krew obywateli !
 

KOMENTARZE

 • NWO KOLEJNA FAZA REALIZACJI.
  https://www.youtube.com/watch?v=MkVFdwQBkUQ
  https://www.youtube.com/watch?v=jFjMqujinXk
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islamska-inwazja-jako-element-planu-wprowadzenia-nwo
  Plan:
  - zastraszyć społeczeństwa
  - przejąć nad nimi pełną kontrolę
  /przy pełnej aprobacie i akceptacji wszystkich oczywiście /
 • To zdjęcie z holu lotniska
  aż surrealistyczne, ranny /?/ facet leży na marmurach a drugi z teczką i telefonem przy uchu zapieprza w swoim kierunku, zresztą to u góry z tymi babkami również takie nienaturalne, kolejne ćwiczenia ?
 • Kozojebce
  Czy nie pora "ubogacic" jakąś bombką tego Huja Verhofstadt'a?Będzie chyba szuja zachwycona.
 • @prof.doc.hab.inka1 14:00:35
  PS.
  Następny
  krok
  - depopulacja
  / bo utrzymywanie tak dużej ilości niewolników jest nie ekonomiczne /
  Na początek jakaś wojna .
 • @provincjał 14:04:47
  tak, nienaturalne. Ogólnie eksplozje w budynkach użyteczności publicznej nie są naturalnym stanem.
 • Nic się nie stało!
  To tylko drobne różnice kulturowe ubogacające nasze życie, aby mieszkańcy UE z nudów nie pomarli.
 • @prof.doc.hab.inka1 14:15:13
  a po co wojna, na wojnie to jeszcze jakoś byśmy się obronili. Jak w zagrodzie za dużo baranów to wystarczy im łby urżnąć zanim się zorientują, i to właśnie jest wdrażane w życie.
 • Juncker "..... Na celowniku terrorystów jest cała Europa!"
  Niby przestrzega
  ale minę ma
  całkiem zadowoloną .

  http://media.wplm.pl/pictures/550x300/crop_center/upscale_True/path/2016/03/22/800/400/06c47c14b961496c989c7fdfcbd4fdd0.jpeg

  http://wpolityce.pl/swiat/286102-juncker-przestrzega-przed-fala-zamachow-na-celowniku-terrorystow-jest-cala-europa
 • @ Autor - stawia Pan błędne tezy - dlatego dałem 1*
  "W Belgii rządzi nepotyzm i kasta "samych swoich", tak jak jeszcze do niedawna w Polsce".

  Czyli według Pana jeśli Żydów z lewej zastąpią Żydzi z prawej strony politycznej sceny, to wszystko pójdzie we właściwym kierunku - ?

  Przed Panem jeszcze wiele lat obserwacji polityki i może w końcu dopracuje się Pan poprawnych wniosków, które na Neon24.pl już wykładane są metodą "kawa na ławę".
 • @ Autor
  Aktualny, od 2014r. premier Belgii, Charles Michel z Ruchu Reformatorskiego, nie socjalista rządzi razem z chrześcijanami, demokratami i liberałami - i jakoś na dobre nic nie wychodzi w Belgii, choć zgodne z pańska tezą.
  Ale wystarczy popatrzeć na wizerunek tego "Belga"

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/charles-michel.jpg
 • @provincjał 14:04:47
  To zdjęcie też dziwne:

  https://pbs.twimg.com/media/CeJkqsYWIAA0HWT.jpg
 • @lorenco 18:44:14
  to nic nie jest dziwne, jeżeli przyjmiesz prawdę taka jaka jest, że tam mieszkają poj....ni ludzie, wyhodowani na kretynów, a w Polsce ten proces też w najlepsze trwa.
 • @Henryk Kreuz 18:47:49
  Po prostu w głowie mi się to nie mieści!!!
  Przecież ten człowiek czeka na pomoc a ktoś robi zdjęcia a ta para się przytula! Naprawdę mi się to w głowie nie mieści!
 • @provincjał 14:04:47
  Kobieta na pierwszym planie jest prawdopodobnie lekarką lub sanitariuszem i dzwoni po pomoc.
 • @Prawda Boli 19:46:04
  Wszystko idzie idiotycznie wytłumaczyć ...
 • @prof.doc.hab.inka1 17:33:49
  Ale wpadka Dawida i Samuela w TVP, nie odróżniają Berlina od Paryża, W wczorajszej TVP info, zamiast wcześniejsze zamachy na mapie pokazać z Paryża, pokazali Paryż w Niemczech na miejscu Berlina.
  Samuel i Dawid, kosmopolici doprowadzają celowo do upadku TV publiczneą i robią wszystko aby z czasem zabrać widza tvp do tv UPAdłej czyli banderowskiej - tzw. republika
 • Czy Unia zaprzestanie morderstw na swych obywatelach?
  Gdy czytamy tytuly gazet,to kontynuacja,tego nie zaparzestana,skorumpowana UNIa juz kase od banksterow wziela,juz prawa wg tych gangsterow rozpisano,teraz tylko egzekucja.Ci falszywi o korzeniach faszystow urzednicy Unijny przed niczym sie nie zatrzymaja,BEDA NADAL MORDOWAC nas. Schowali sie za korupcja ,a ona jest niewidoczna,ale skutki juz sa widoczne.TEGO wlewu islamu nie sposob dokonac bez pieniedzy bankierow .Zreszta ich namiestnik na Europe- Soroz juz sie z tym nie kryje, by podpalic POLSKE,ukraina juz podpalona.Zatem finsjera soroza tj redshield group ,8 plemion w gl stolicach ,kazde po okolo 30 osob nie przestanie podpalac ,,futrowac soroza ,a dalej balcerow ,rumunow,shetynow,itp padalstwo ,by ich rekoma MORDOWAC NAS.Ci mordercy bez zadnej krepacji glosza to wszedzie ,i zadne prawo do nich sie nie stosuje. Dlaczego?Bo finanse sa tak duze, ze przyslaniaja im na dzis te mordy.Czy taki np shetyn zrozumie, ze latajac do UNI ktora morduje nas ,wspomaga ich w tych morderstwach? czy on cos mysli?.Czy on uzmyslawia sobie ze ma krew tych niewinnych ludzi w belgi na rekach.TO mordercze lewactwo przy pomocy shetynowatych nabiera odwagi w mordach.A on prosty shetyn nic z tego nie rozumie.EUROPO, OSTATNI DZWONEK ,JUTRO BEDZIE ZA POZNO!!!JEZELI FASZYZM Z UNI NIE ZOSTANIE WYELIMINOWANY,my obywatele uni zostaniemy przezunie wymordowani.TO TRZEBA GLOSNO KRZYCZEC
 • @Wrzodak Z. 08:26:05
  Dawid to miernota intelektualna
  a Samuel trochę oleju w głowie ma
  tym nie mniej żaden do pięt Rachoniowi nie dorasta .
  Po zatrudnieniu przez Kurę
  dziennikarzy z TVN-u
  niczego się już po TVP nie spodziewam.
  A wszystko to niezależnie od rodowodów .
 • @misiek1 14:12:44
  Służby, policja zinfiltrowane przez muzułmanów, zarówno w Belgii jak i Francji. W Paryżu 70 % policjantów ma rodowód arabski, w Brukseli 43 % jest muzułmanami. W Niemczech, Szwecji to samo. W Polsce za rządów PO wprowadzano do policji zamiast Polaków ukrów. Z mojego doświadczenia wynika, że większość Belgów nadaje się jedynie do spożywania frytek z majonezem i popijania ich dowolnym alkoholem. Jestem wrogiem uogólnień, ale widocznie miałem pecha, bo tylko na takich trafiałem. Ich służby wyraźnie nie różnią się od większości tamtejszych obywateli. Naród który z dzielnic swojej stolicy zrobił gniazda swoich wrogów - wystawia samemu sobie najgorsze świadectwo. Ubolewam i przestrzegam przed wzorowaniem się na nieudacznikach. W Unii jak w kołchozie... Urojona odpowiedzialność zbiorowa, czyli niczyja. Szkoda gadać...Państwa Unii Europejskiej jak doświadczamy są zdemolowane dyrektywami ideologów globalizacji. Praktycznie zdemolowane państwa unii europejskiej przestają wypełniać swej roli przede wszystkim w sprawie obrony i obrony żywotnych interesów społeczeństw i powoli tracą swą autentyczność i podmiotowość państw narodowych. Brak rozpoznania i brak właściwych działań policji w walce z terrorystami to wynik niezdolności służb mundurowych i policji wszystkich państw Unii Europejskiej. Czym bardziej rezygnują z ochrony granic, tym bardziej są narażeni na akty terrorystyczne ze strony środowisk islamskich. Strach pomyśleć gdybyśmy wypuścili uchodźców do Polski, która absolutnie jest pozbawiona możliwości obrony społeczeństwa przed terroryzm pochodzenia zewnętrznego. Tylko pochód z balonikami i chorągiewkami uratuje Europę. Na czele musi iść: Merkel, Tusk, Holland, Schulz i Juncker. Terroryści najbardziej boją się baloników i transparentów ze słusznymi hasłami. Satyryczne pisemka koniecznie muszą wyśmiać Mahometa i islam. To będzie na dzisiaj najlepsze rozwiązanie...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031