Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Internować ich wszystkich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"To już wojna!" zakrzyknęli chórem europejscy mężowie stanu. Skoro tak, to przypominamy, że kiedy USA zostały zaatakowane przez Japonię, amerykańskie władze internowały w obozach wszystkie osoby pochodzenia japońskiego, także kobiety i dzieci.

Krwawa wojna wypowiedziana już jakiś czas temu europejskiej cywilizacji będzie długa, tak twierdzą amerykańscy eksperci od bezpieczeństwa. Wystarczy tylko przypomnieć sobie trochę historię Europy:

John Schindler@20committee 

... It took Europe 500 years to defeat + overturn the last major Muslim invasion. With modern technology this should take 250 tops.

 

Jak na razie obywatele płacą krwią za głupotę i bezmyślność polityków. Co najmniej dwóch członków komanda które zamordowało setki osób w Paryżu i Brukseli przedostało się do Europy wśród "uchodźców". Terroryści zostali odebrani we wrześniu na dworcu Keleti w Budapeszcie przez Salaha Abdeslama. Gdyby europejskie państwa wspierały premiera Orbana w uszczelnianiu granic Schengen zamiast go diabolizować i wyzywać od Hitlera, być może wielu ludzi w Paryżu i Brukseli żyłoby do dzisiaj. Ale jak wiemy, wiele rządów europejskich państw ma w nosie los obywateli.
 

Ten z prawej powrócił z Syrii schowany wśród nielegalnych migrantów

 

Brussels airport suicide bombers were 'Belgian brothers' as accomplice in white remains on

 

Oczywiście liczne komanda wytrenowanych w Syrii terrorystów, które powróciły do Europy schowane w masie nielegalnych migrantów i na fałszywych papierach to tylko wierzchołek góry lodowej. Poniższa ankieta Pew Institute pokazuje, że duża część młodych muzułmanów urodzonych i wychowanych w laickiej Europie popiera samobójcze zamachy bombowe. To mrozi krew w żyłach. Żadne malowanie kredkami, śpiewanie, trzymanie się za ręce i marsze ze zniczami czy też sesje "deradykalizacji" tego nie zmienią.

 

 

A wielomilionowa fala nielegalnych muzułmańskich migrantów jest kolejnym ciosem na nasz system obronności. To dla porównania tak jakby w 1944 roku Hitler wysłał do Wielkiej Brytanii 200.000 "uchodźców" ze zbombardowanych przez RAF niemieckich miast, w większości będących młodymi mężczyznami w wieku poborowym. Czy dzisiejsi politycy w Europie są naprawdę aż takimi idiotami ?


Zamiast słuchać kwękania z Brukseli popatrzmy raczej jak broniła się kolebka demokracji i bierzmy przykład. Kiedy Japończycy zaatakowali USA w Pearl Harbor, amerykańskie władze zadecydowały o internowaniu w specjalnych obozach wszystkich osób pochodzenia japońskiego, w tym kobiet i dzieci:

 

en.wikipedia.org/wiki/Internment_of_Japanese_Americans

Amerykanie po prostu nie wiedzieli kto z nich może być dywersantem lub terrorystą, odizolowali więc prewencyjnie całą grupę etniczną. Amerykański Trybunał Konstytucyjny poparł tą decyzję i oddalił skargi internowanych.

 
Uczmy się - i to jak najszybciej - od amerykańskiej kolebki demokracji
 
 
 

Senator McCain na pewno ucieszyłby się na wiadomość, że Europa wdraża sprawdzone rozwiązania amerykańskiej demokracji.

 

W przypadku Europy rozwiązanie amerykańskie oznaczałoby 100% uszczelnienie granic Europy przez wojsko, zmianę prawa azylu, odizolowanie i odesłanie większości przebywających aktualnie na terenie Europy nielegalnych migrantów i internowanie tych już urodzonych w Europie. Ich liczba jest ogromna, ale nie ma innego praktycznego wyjścia. 

 

Zachodnie służby zgodnie twierdzą, że całodobowe trzymanie na oku tylko jednego zradykalizowanego młodzieńca wymaga ekipy około 30 osób. A takich zradykalizowanych młodzieńców w samej Francji jest około 10.000.

 

A skoro europejscy mężowie stanu już zgodnie chórem krzyczą, że mamy wojnę w Europie, to ci przywódcy, którzy nie działają w interesie obronności ich kraju i ochrony zdrowia i życia obywateli, powinni być zastąpieni przez władze wojskowe.


A wtedy w ramach europejskich i NATO-wskich konwencji o bratniej pomocy, polskie wojsko mogłoby wesprzeć inne europejskie kraje, bedace na frontowej linii ataku.

 
 
Inaczej, te setki tysięcy młodych byczków z iPhonami wykończą nas

KOMENTARZE

 • POMYSŁ O ILE PRZEDNI
  O tyle nie do zrealizowania w tej rzeczywistości politycznej .
  Niestety .
 • @prof.doc.hab.inka1 15:27:05
  PS.
  Na szczęście my mamy " kobitę " z cojones :)

  "Premier Szydło zmienia stanowisko ws. migrantów: "Nie widzę możliwości, by w tej chwili przyjechali do Polski"

  http://wpolityce.pl/polityka/286193-premier-szydlo-zmienia-stanowisko-ws-migrantow-nie-widze-mozliwosci-by-w-tej-chwili-przyjechali-do-polski

  Aż strach pomyśleć w jakie sytuacji byśmy byli
  gdyby wybory wygrała inna partia.
 • to nie jest rozwiązanie problemu
  jeśli rządy będą nadal tak postępować, jak postępują,
  do terrorystów wkrótce dołączą rodzimi obywatele.
 • Proszę nie siać propagandy
  Rząd Kanady zrobił to samo w stosunku do Japończyków, również całe rodziny zostały wyrugowanie ze swoich majątków i przesiedlone. Można wiele mówić o osiągnięciach Amerykanów, ale akurat to jest plamą na ich historii, a nie osiągnięciem. Japończycy byli imigrantami zasiedziałymi w Ameryce i ani z wojną, ani tym bardziej z terroryzmem nie mieli ani oni, ani ich nieletnie dzieci nic wspólnego. Porównanie do dzisiejszych najeźdźców jest w każdym calu chybione.

  O dziwo, tej samej ostrożności, którą pochwała Autor, nie zastosowano w stosunku do ludności o korzeniach niemieckich czy włoskich, choć to Niemcy przystąpili do wojny, a Włochy były ich sojusznikami.
  To były wybitnie podłe i rasistowskie poczynania w stosunku do ludności pochodzenia japońskiego i miały raczej na celu grabież i segregację rasową, a nie troskę o bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że w tym czasie Murzyni amerykańscy, od pokoleń urodzeni i wychowani w Ameryce, którzy swoją pracą przyczynili się do rozwoju kraju, byli traktowani jak podludzie.
 • Senator McCain by się ucieszył...
  a to najważniejsze...

  http://news2.ru/story_images/423000/1410114856_64_generated_2.jpg

  http://ic.pics.livejournal.com/maysuryan/46825033/552445/552445_600.jpg
 • Czyli powraca temat "FEMA camps" i "fusion centers".Beda jak znalazl.
  Kiedys znajomy kierowca ciezarowki z USA opowiadal mi, ze firma, w ktorej pracuje dostala kontrakt na wozenie drutu zyletkowego i ze on wozi go w przedziwne , odludne miejsca.Kilka lat pozniej Alex Jones i Jessie Ventura(byly gubernator stanu Minnesota) nakrecili film na ten temat.
 • @fan-wolności 18:04:00
  Bez przesady z tą fotką. Wskaż choć jedną osobę, co w nosie sobie nie grzebała.
 • @fan-wolności 18:04:00
  - " grzebie wam w kieszeniach.."
  Jak rozumiem tobie nie grzebie ?
  To co się pienisz?
  - " Nie zasługuje ten naród na przetrwanie.."
  To jest retoryka z FB KOD-u
  To nie moja bajka.
  Ja w tej chwili alternatywnej partii na scenie politycznej nie widzę
  a jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .
  Więcej z tobą rozmawiać nie zamierzam
  bo jad zalewa ci umysł
  albo nie jesteś Polakiem .
  Weź coś na wątrobę.
 • @fan-wolności 18:39:53
  Panienka Nadieżda Sawczenko, bohaterka tzw. Zachodu i Banderlandii. Tam na rączce: coś ją ukąsiło czy ślad po brudnej strzykawie?

  https://pp.vk.me/c543109/v543109531/9000/YLBON_-Tsto.jpg
 • @Lotna 15:51:21
  Po latach japończycy wygrali tą sprawę i rząd wypłacił im po 20 tys. dol. odszkodowania. Bardzo mało, ale aspekt moralny był najważniejszy.
 • Dałem 1*
  Autor kolejny raz pomija przyczyny terroryzmu w Europie i chce likwidować jedynie jego objawy.
 • @fan-wolności 18:39:53
  Nie przesadzaj, napewno sam byś jej z łóżka nie wykopał.
 • @prof.doc.hab.inka1 18:55:34
  Nie jestem pewien czy to wątroba jest powodem. Może raczej t.zw. "kasa"?
 • @Lotna 15:51:21
  "O dziwo, tej samej ostrożności, którą pochwała Autor, nie zastosowano w stosunku do ludności o korzeniach niemieckich czy włoskich, choć to Niemcy przystąpili do wojny, a Włochy były ich sojusznikami."

  Niby racja ALE: Amerykanin, Włoch i Niemiec to dość pokrewne nacje, o wspólnych korzeniach kulturowych, więc można było (przypuszczać przynajmniej), że się ICH INTENCJE zrozumie (nie mówię tu o akceptacji!).

  Natomiast dla Amerykanów i Europejczyków Azjaci są "nieprzeniknieni", to są zupełnie odrębne kultury.

  No a "biedni imigranci" są z Bliskiego ale dalej WSCHODU, Azji...
 • Nie musimy uczyć się od jankesów.
  My mieliśmy Jana III Sobieskiego, kiedy jankesi jeszcze nie istnieli.
  Pozdrawiam.
 • 62-lata, 173 ofiary. Ten snajper poluje na ISIS
  http://i.iplsc.com/abu-tahseen-ma-62-lata-ale-ani-mysli-o-przejsciu-na-emerytur/00054B49K3TTQ7Q7-C116-F4.jpg


  Wojna Jom Kippur w 1973 r., wojna iracko-irańska w latach 80., inwazja Iraku na Kuwejt w 1990 r. i I wojna w Zatoce Perskiej. Tahseen jest niezwykle doświadczonym wojownikiem, który w chwili obecnej stacjonuje w Bajdżi na północy Iraku. Na jego terenie terroryści z ISIS nie mogą czuć się bezpiecznie. Tylko w zeszłym roku Abu uśmiercił aż 173 członków tej zbrodniczej organizacji.
  Kiedy latem 2014 r. Państwo Islamskie zaczęło rosnąć w siłę, w Iraku zaczęły tworzyć się bojówki - głównie szyickie - które deklarowały chęć walki z nowym i bardzo niebezpiecznym wrogiem. Swoje miejsce znaleźli w nich nie tylko młodzi mężczyźni, ale i weterani tacy jak Abu.

  Spora część z nich udała się nawet do Syrii, aby tam walczyć z ISIS. Kiedy okazało się, że terroryści zaczęli atakować ich ojczyznę, wrócili, by jej bronić.
  Trzeba pamiętać o tym, że bojówkarze, mimo wsparcia irackiego premiera, nie są regularnymi oddziałami tamtejszej armii. Niemniej walka z najeźdźcą idzie tam nadzwyczaj dobrze, a Abu Tahseen jest tego najlepszym przykładem.
  Ponad 60-letni żołnierz chętnie mówi o tym, że dla niego życie toczy się właśnie na polu walki: - Dostałem miesięczną przepustkę, ale nie mogłem na niej wytrzymać. Wróciłem po 12 dniach - wyznaje Abu. Na nagranym w grudniu zeszłego roku wideo przekonuje, że w górach przy Bajdżi to on kontroluje sytuację.
  - Jestem zrelaksowany - mówi do kamery, trzymając w ręku karabin Steyr HS .50. Przy jego pomocy może zastrzelić wroga nawet z odległości 1,5 kilometra.
  Jak już wspomnieliśmy, w "jego" górach to on jest panem sytuacji, co też demonstruje na wideo nagranym na potrzeby promocji organizacji, w której szeregach walczy od maja zeszłego roku. - Słodko... - słowo to wydobywa się z jego ust po tym jak kolejna wystrzelona kula osiąga cel, a współpracujący z nim obserwator potwierdza, że Abu zastrzelił kolejnego terrorystę.

  https://youtu.be/AqmEH50yYqI


  http://facet.interia.pl/obyczaje/militaria/news-62-lata-173-ofiary-ten-snajper-poluje-na-isis,nId,2167231
 • @lorenco 19:03:00
  Zapomniałem dodać, że zdjęcie Sawczenko pochodzi z jej "pobytu" w Iraku.
 • @prof.doc.hab.inka1 15:27:05
  "POMYSŁ O ILE PRZEDNI
  O tyle nie do zrealizowania w tej rzeczywistości politycznej .
  Niestety".

  Czemu nie do zrealizowania? Starczy ścieśnić trochę pensjonariuszy więzień, a mniej groźnych wypuścić pod nadzór policji. Spokojnie z milion miejsc idzie wygospodarować. Nadto wiosna idzie. Jak ich będzie więcej, to starczy dobrze ogrodzić drutem kolczastym plac, zmontować prowizoryczne media i naustawiać baraków. Na wszystko starczy miesiąc.
  Nadto od razu się uspokoi z ich przyjeżdżaniem.

  Jak zrozumieją powagę sprawy - że idzie o życie Europejczyków, to i zrozumieją, że już nie mają innego wyjścia.
 • @Bibrus
  NATO odmawia prowadzenia dialogu z Rosją w kwestii zwalczania terroryzmu - Zacharowa...NATO odmawia prowadzenia pełnoformatowego dialogu z Rosją odnośnie zwalczania terroryzmu, powiedziała na briefingu w Moskwie rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa. „Uważam, że w tej kwestii krewni ofiar i tych, którzy zginęli w atakach terrorystycznych (w Brukseli) powinni wiedzieć, jak i wszyscy podatnicy zachodnich krajów, że ta organizacja, która utrzymuje się z ich pieniędzy, a mianowicie Sojusz Północnoatlantycki, NATO, właśnie ta organizacja jednostronnie blokuje a ostatnio po prostu odmawia prowadzenia dialogu z Federacją Rosyjską w kwestiach walki z terroryzmem", powiedziała rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji na briefingu. Według Zacharowej „powinniście również wiedzieć, że stale stawialiśmy zagadnienie rozpoczęcia pełnoformatowego dialogu z NATO odnośnie zwalczania terroryzmu, a w ostatnim czasie niemal codziennie". „Każdy obywatel Unii Europejskiej i nie tylko, każdy mieszkaniec krajów członkowskich NATO powinien rozumieć, opłacając usługi Sojuszu Północnoatlantyckiego… że struktura ta odmawia prowadzenia pełnoformatowego dialogu w kwestii zwalczania terroryzmu. Nie da się pokonać terroryzmu samodzielnie lub siłami regionalnych sojuszy. To, że atak terrorystyczny miał miejsce w Brukseli, jest wyzwaniem nie tylko dla NATO, jest to wyzwanie dla wszystkich i dla nas, i dla regionu Bliskiego Wschodu", powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ.

  Ps...Ja bym mocno się nie upierał jeśli zachód nie chce to ich problem i ofiary. Sami się boją o swoją dupę aby "turyści nie wysadzili ich siedziby, gównianego, pedalskolesbijskiego NATO! Rusofobia, to ciężka i nieuleczalna choroba. Nie chcą dopuścić by Rosja miała wgląd w okoliczności ataków terrorystycznych inspirowanych i kierowanych przez zachodnie służby jako operacje fałszywej flagi. Można zaryzykować tezę, że prawdziwego terroryzmu jeszcze nie widzieliśmy. Np zamachy wymierzone w żydów maja charakter spektakularny dla celów propagandowych, np atak na synagogę (zazwyczaj pustą) Rzeczywiści bojownicy atakowali by żydowskie banki, szlifiernie diamentów itp. Rosja musi być świadoma, że terroryzm jaki znany to inscenizacje na zamówienie zachodnich zamordystów. No ale jak ma walczyć z terroryzmem główny terrorysta świata ? Czyli właśnie NATO. Co mają sami z sobą walczyć ? Nazistowskie NATO wskaże jakiegoś winnego i dostanie forsę na walkę z tym wskazanym wrogiem. Nie muszą to być terroryści. Amerykańska CIA wydała miliardy na tworzenie zbrojnej opozycji w krajach, które nie podporządkowały się interesom USA. Teraz mieliby likwidować własne tajne bojówki, które jeszcze nie wykonały misji, do której zostały przeszkolone i uzbrojone ? Jak NATO może współpracować kiedy zamachy są elementem zastraszania własnych obywateli. Przemyślaną taktyką bestii mafijno korupcyjnej zza Oceanu i żydków z Mossadu. Rządzący w poszczególnych guberniach funkcjonariusze mają udawać walkę z terrorem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031