Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Wykastrowana feministka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy Kanzleramt w Berlinie wydał rozkaz miłowania muzułmańskich migrantów, feministki zostały zepchnięte do podziemia. Te w Polsce (Środa, Szczuka) milczą pokornie a główna feministka w Niemczech, Alice Schwarzer (zdjęcie), ma bana w mediach.

Ale się narobiło ! Jeszcze rok temu mieliśmy rozkaz miłowania kobiety z brodą a tu proszę Kanzleramt w Berlinie zmienił mądrość etapu w Europie i teraz należy miłować mężczyzn z brodami. 


Na wojnie jak na wojnie, pierwszymi ofiarami tej narzuconej odgórnie polityki miłości stały się nie tylko młode dziewczyny i kobiety (obmacywane, okradane, gwałcone lub wręcz mordowane przezmuzułmańskich migrantów) ale także postępowe feministki, które przez ostatnie 40 lat z wielką pasją ciosały kołki na głowie białym męskim szowinistycznym świniom.

 

 

W ciągu kilku miesięcy postęp cywilizacyjny wywalczony przez dekady feministycznej walki obrócił się w kamieni kupę. Na basenach w Niemczech już wprowadza się oddzielne strefy kąpieli dla kobiet i mężczyzn, niemieckie koleje zaczynają segregację pomiędzy kobietami i mężczyznami w pociągach (dla bezpieczeństwa kobiet, ale też przy okazji zgodnie z szariatem) a w wielu miastach kobiety boją się same wyjść wieczorem na ulice (co jest też zgodne z szariatem, no bo czego szukają wieczorem na ulicy, bez męża?).

 

Feministki, które jeszcze do niedawna jazgotały wściekle na widok białego mężczyzny, szowinistycznej świni, dostały rozkaz zamknięcia się i zejścia do podziemia. Po sylwestrowych atakach w Kolonii nasze waleczne nowoczesne kobiety (Szczuka, Środa, Mucha) znikły ze sfery publicznej. To samo w Niemczech, gdzie królowa feminizmu, Alice Schwarzer, znikła w połowie stycznia z niemieckich mediów publicznych, gdzie dotąd miała stałą wejściówkę, tak jak Biedroń do studia TVN24.

 

Trzeba jednak powiedzieć, że mieszkająca w stolicy wzbogacania Kolonii Schwarzer rozzuchwaliła się za bardzo, krzycząc jeszcze przed sylwestrowymi atakami, że 70-80% gwałtów w Kolonii jest popełnianych przez Turków, ale policja boi się o tym mówić. Ponieważ już wtedy Kanzleramt w Berlinie wydał wytyczne, że miłujący pokój migranci nie gwałcą częściej niż Niemcy, wypowiedzi Schwarzer stały się niewygodne dla władzy.

Rządowa telewizja: "Obcokrajowcy nie gwałcą więcej niż Niemcy" 
 
 
Alice Schwaertzer: "Turcy są sprawcami 70-80% gwałtów w Kolonii"
 
 
Mało tego, rozzuchwalona Schwarzer miała jeszcze czelność głosić w połowie stycznia, że zbiorowe molestowanie i gwałty są częścią arsenału wojennego islamskich terrorystów w wywiadzie zatytułowanym wymownie "Kałasznikowy, pasy wybuchowe a teraz seksualna przemoc"("Kalaschnikows, Sprenggürtel und jetzt die sexuelle Gewalt"):

 

www.welt.de/politik/deutschland/article151065691/Kalaschnikows-Sprengguertel-und-jetzt-die-sexuelle-Gewalt.html

 

No taka straszna nienawiść nie jest tolerowana w przykładnej niemieckiej demokracji. Teraz Schwarzer może co najwyżej sobie gardłować w austriackich i szwajcarskich mediach.

 

Co prawda Schwarzer wydaje jeszcze w Niemczech swój miesięcznik Emma, ale jego dni wydają się być policzone. Kiedy kapral Schulz i komisarz Oettinger stwierdzą, że feministyczna Emma propaguje faszystowskie idee, wtedy redakcja Emmy zostanie zamknięta przez policję a wszystkie numery Emmy spalone na stosie na placu przed dworcem w Kolonii.

 

 
A co z tą unijną konwencją o zapobieganiu przemocy wobec kobiet ? 
 
 
Po 40 latach triumfalnego feminizmu kobiety boją się wyjść wieczorem
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031