Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Belgia i saudyjska kasa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Promotor świeckiego Petru, Guy (Guj) Verhofstadt, jest jednym ze strażników paktu pomiędzy rządem Belgii i Saudyjczykami, w ramach którego Belgia przymykała oczy na islamistów, w zamian za kontrakty zbrojeniowe i tania ropę. Czy to jest demokracja ?

Do tej pory wiadomo było, że loże masońskie wspierają Islam jako sojusznika w walce ze znienawidzonym chrześcijaństwem a muzułmanów jako materiał na wyborców lewicowych partii, których zadaniem jest zmontowanie nam nowego wspaniałego świata.

 

Ale w Belgii alians pomiędzy masonami i islamistami przybrał formę cynicznej wspólnoty interesów ekonomicznych. Kiedy Belgia straciła kolonie w Afryce postawiła na Arabię saudyjską. W 1967 roku król Belgii przekazał Saudyjczykom Wielki Meczet w Brukseli (zdjęcie poniżej), położony tylko kilkaset metrów od siedziby Komisji Europejskiej. Saudyjczycy sprowadzili swoich imamów, którzy dbali o to aby sunniccy migranci z Maroka i Turcji nie integrowali się za bardzo w belgijskim społeczeństwie:

 

www.independent.co.uk/news/world/europe/brussels-attacks-saudi-arabia-influence-oil-contracts-sowed-seeds-radicalism-belgium-great-mosque-a6745996.html

 

W zamian Belgia miała dostęp do taniej ropy a belgijskie firmy zbrojeniowe miały dostęp do intratnych saudyjskich kontraktów. Dzisiaj Arabia saudyjska jest największym klientem belgijskiej zbrojeniówki:

 

www.flemishpeaceinstitute.eu/press/saudi-arabia-prime-market-belgian-arms-exports-2011

 

W Brukseli już od dawna roiło się od islamistów, Guj Verhofstadt jako premier Belgii już w 2007 roku mówił w mediach (cytat) "dalsze akty terroru nie są wykluczone" ("Other acts of violence are not to be excluded"):

 

www.esisc.org/upload/media/esisc-in-the-news/belgian-authorities-arrest-14-in-terror-probe-security-heightened-herald-tribune/635703827_07Belgian%20authorities.pdf

 

Ale Verhofstadt i jego koledzy manewrowali tak aby rozdzielić sprawę terroryzmu i Islamu, w 2010 roku Verhofstadt kadził we francuskiej prasie (cytat): "to nie Islam jest problemem, tylko brak wykształcenia i bezrobocie (wśród młodych muzułmanów)" ("c'est moins l'islam qui pose problème que le manque de formation et le chômage").


Skoro już przed laty wskazywano na problem braku wykształcenia i bezrobocia wśród młodych muzułmanów urodzonych w Europie, to czemu ma służyć aktualna fala nielegalnych muzułmanów migrantów, z których 75% to analfabeci ? Czy tak Europa chce konkurować na globalnym rynku innowacji i technologii XXI wieku ? Czy może chodzi raczej o intencjonalne wywołanie krwawego konfliktu cywilizacyjnego w Europie ?

 

Dekady cynicznego zamykania oczy na działania islamistów przez ludzi takich jak Verhofstadt doprowadziły Belgię do aktualnego stanu wylęgarni terroryzmu na masową skalę. Cytujemy eksperta od bezpieczeństwa:

 

"..Belgium’s chronically dysfunctional politics have played a toxic role, as has the general Western European tendency to avert eyes and hope for the best regarding the growing radicalism of whole swathes of young people in the Muslim ghettos that exist in most of their cities now .. 


..Belgium is an outlier of a toxic kind, its angry Muslim population producing jihadists eager to fight for ISIS out of all proportion to its size.."

 

observer.com/2016/03/europe-is-again-at-war/

 

Belgia jest więc zagrożeniem dla zachodniej demokracji. Ten kraj powinien więc być wyłączony z Schengen i objęty międzynarodową kuratelą.

 

A ponieważ islamscy terroryści wyhodowani pod okiem Verhofstadta i jego kolegów mordują teraz na masową skalę mężczyzn, kobiety i dzieci, można to okreslić jako starannie zaplanowaną akcję ludobójstwa chrześcijan. 


Wobec tego Verhofstadt i koledzy powinni stanąć przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze. Czekamy na europejski nakaz aresztowania Verhofstadta.

 

 
Wielki Meczet jest bliskim sąsiadem siedziby Komisji Europejskiej  
 
 
Saudyjczycy są największym klientem belgijskiej zbrojeniówki
 
 

KOMENTARZE

 • SYSTEM NACZYŃ POŁĄCZONYCH
  Żydowskie pochodzenie wahabitów
  https://ussus.wordpress.com/2013/06/12/zydowskie-pochodzenie-wahabitow/
  Źródłem terroryzmu jest saudyjski wahhabizm
  http://euroislam.pl/zrodlem-terroryzmu-jest-saudyjski-wahhabizm/?print=print
  A wszystkie drogi prowadzą do ? :)
  https://www.youtube.com/watch?v=zALCMrG-Vck
  Iluminaci Za Pomocą Malowideł Zapowiadają Ludobójstwo Lotnisko Denver.
  https://www.youtube.com/watch?v=NgPcHCjqkCs
  https://www.youtube.com/watch?v=PK25m54z-E8
  https://radtrap.files.wordpress.com/2011/04/nuuuu.jpg
  I tak dalej
  i tak dalej .....
 • Przerabiając tekst sprzed lat...
  "Nie pij wódki, nie pij wina,
  kup Kałacha..." (zakonserwuj, zakop i powiedz tylko rodzinie, gdzie).

  IV Rzesza jest chyba kaputt,
  upiornym rechotem historii byłoby,
  gdyby kolorowi napalili w Dachau Niemcami...

  No i zaminować Odrę, albo choć wyprodukować dość min na to.
 • @ Autor
  5*

  Dobrze wiedzieć, że i Gaj ma coś za paznokciami.
 • 5+
  Jeśli chodzi o Hagę - tam kolejka powinna być bardzo długa. Od niektórych prezydentów USA po tego Guja.
  Nie ma jednak takiej opcji aby swoi sądzili swoich.
 • @lorenco 23:40:53
  Fałszywa Flaga z 22. Marca! Gladio Uderza w Brukseli w Dniu Satanistycznego Święta....Jeżeli uwierzycie, że „radykalni muzułmanie” przestrzegają satanistycznych świąt i nazywają swoje grupy imionami pogańskich bóstw, to mam wam coś do sprzedania w Mezopotamii. Całość pod linkiem: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/falszywa-flaga-z-22-marca-gladio-uderza-w-brukseli-w-dniu-satanistycznego-swieta-2016-03
 • @lorenco 23:40:53
  Korwin-Mikke: Co robić z terrorystami? Wieszać, musimy przywrócić karę śmierci. To podstawowa sprawa!!! http://wpolityce.pl/polityka/286724-korwin-mikke-co-robic-z-terrorystami-wieszac-musimy-przywrocic-kare-smierci-to-podstawowa-sprawa Ps...Pełna zgoda! Kara śmierci + katem kobieta, nie będzie wtedy raju i tych mitycznych 72 dziewic ! Poprzez utopienie w świńskiej krwi i zaszycie zwłok w świni, pochować w poświęconej ziemi ze świńskimi wnętrznościami obok zaszytej świńskiej skóry, nagrać i rozpowszechniać w necie! Polecam obejrzeć i przeczytać!!! Aktorom i statystom chcecie zabrać pracę? http://www.amtvmedia.com/photos-of-drill-before-recent-terror-attack/
 • @lorenco 23:40:53
  Myślący człowiek, nawet jeżeli zacznie się kierować stereotypem to kiedy napotyka na dezinformację i niewiedzę, stara się ją skonfrontować ze swoimi przekonaniami i próbuje szukać nowych informacji, z wielu źródeł. Bowiem umiejętność przekazywania informacji o zaistniałej sytuacji przez „ekspertów” pozostawia wiele do życzenia.

  Pisane obowiązkowo z dużej litery i reklamowane codziennie przez środki masowego przekazu - tzw. „państwo islamskie” było tworzone w dużej mierze przez byłych więźniów amerykańskich więzień w okupowanym Iraku, oprócz nich walczą w nim również najemnicy z europejskich baz wojskowych. Ponad to szeregi tzw. „islamistów” zasilają także bardzo niebezpieczni kryminaliści oraz zboczeńcy, którzy uciekli z więzień Iraku, Libii i Syrii w wyniku prowadzonych działań wojennych, które w istocie były prowadzone przez Stany Zjednoczone oraz NATO w celu zapanowania nad ważnym geopolitycznie rejonem. W czerwcu 2014 r. 700 bojówkarzy podróżujących toyotami (za które zapłacił amerykański Departament Stanu) bez większych przeszkód zdobyło Mosul, położone nad Tygrysem irackie miasto.

  Średnio rozgarnięty człowiek wie też, iż w toczącej się wojnie w Syrii, okupant Palestyny wspiera najbardziej radykalny odłam islamu, tzw. „isis” który jest pod całkowitą kontrolą Mossadu. Strategia jest cwana i prosta zarazem: powiązać islam z antysemityzmem; i wmówić światu, że okupant Palestyny jest państwem frontowym, bastionem cywilizacji judeochrześcijańskiej, broniącym Zachodu przed zalewem tzw. „dzikiego islamu”. „Dziwność” tej reakcji świadczy o tym, że jest ona w dużej mierze uwarunkowana i sterowana politycznie. Mamy do czynienia z bardzo przemyślanymi atakami, bardzo dobrze przygotowanymi, z świetnie wyposażonymi oraz przeszkolonymi przez wojskowych profesjonalistów zamachowcami, codziennie reklamowanych w mediach z dużej litery - tzw. „islamistów”

  Wojny, konflikty zbrojeniowe i zamachy są bardzo poważnym źródłem dochodów dla firm zaopatrujących służby bezpieczeństwa wewnętrznego, dla korporacji zbrojeniowych i banków. Zatem szkolenie tzw. „terrorystów” od wielu lat przynosi im ogromne zyski. Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach prawdziwych terrorystów nie ma. Mamy dziś do czynienia tylko z tzw. „terroryzmem” dość precyzyjnie sterowanym i precyzyjnie rozniecanym. Patrząc na tych rzekomych „terrorystów”, biorąc pod uwagę krzywdy, jakich doznają niewinni muzułmanie, którym bombardowania zniszczyły cały dorobek życia, można powiedzieć, że ci dzisiejsi tzw. „terroryści” są albo agentami rządów państw, albo najemnikami. Za dzisiejszym terroryzmem stoją banki i przemysł zbrojeniowy, które finansują, szkolą, wspierają ideologicznie tzw. „islamistów”.
 • @lorenco 23:40:53
  To tak jak u nas na Marszu Niepodległości!
  Szokujące ustalenia. To policja sprowokowała zamieszki na marszu w Brukseli. ZDJĘCIA http://niezalezna.pl/78286-szokujace-ustalenia-policja-sprowokowala-zamieszki-na-marszu-w-brukseli-zdjecia Władze w Belgii odpowiedziały policyjnym terrorem belgijskiemu społeczeństwu, jasno i szczerze, zdychajcie na lotniskach i metrze, my i tak będziemy bronić dyskryminowanych przez Belgów arabskich terrorystów.
  Zastanawiam się co na taki przebieg wypadków mówi jej mość król Belgów ?, czyżby siedział cichutko pod miedzą bojąc się odstrzału, z tego co wiem wiosna jest okresem ochronnym dla biednych wydymanych królików, być może w Belgii takiego okresu ochronnego w "zdziczałej" Belgii już niema. Co na to ŻYDOLEWACKA KOMISJA WENECKA!? Należałoby wszcząć procedurę praworządności wobec Belgii!!! Trzeba było zaprosić na świętowanie Wielkanocne, barbarzyńców z Brukseli, Berlina i Komisji Weneckiej na demonstracje upośledzonych KOD-owców. Wiec na 2 osoby, dostaliby miskę żurku, może i na wędzonej polskiej kiełbasie, za pieniądze Sorosa - jako niezdrowy produkt, mogliby ubogacić jadłospis psa, który nie należał do zakodowanych, to bardzo mądre stworzenie. Wyczuwa blusa polskiej demokracji - czego nie można dostrzec u zdrajców donosicieli, jak i ich promotorów faszystowskich w Brukseli, z Tuskiem na czele.
 • @Jasiek 23:05:44
  Zmęczonych terrorystów nie przesłuchują!(Putin i rosyjskie służby to kulają się ze śmiechu!). Zaskakujące doniesienia "WPost": Ataki w Brukseli wynikiem błędów podczas przesłuchiwania Abdeslama!?...Zamachy w Brukseli były wynikiem „katastrofalnych błędów” podczas przesłuchiwania Salaha Abdeslama i bezpośrednim rezultatem tego, że Europa nie przewiduje, iż terroryści muszą być traktowani inaczej niż zwykli przestępcy - pisze wtorkowy „Washington Post”.
  Przez lata Bruksela była centrum europejskiego oburzenia na program przesłuchiwania terrorystów przez CIA. Teraz to Belgia musi wytłumaczyć się, dlaczego nie udało się przeprowadzić skutecznego przesłuchania groźnego terrorysty; przesłuchania, które mogło udaremnić zeszłotygodniowe ataki
  — wskazuje publicysta Marc A. Thiessen.
  Autor komentarza pisze, że gdy Abdeslam, uważany za koordynatora listopadowych zamachów w Paryżu, został schwytany, belgijskie władze precyzyjnie wdrażały odpowiednie procedury: dały mu prawnika i poinformowały, że ma prawo milczeć. Cztery dni później komórka terrorystyczna przeprowadziła ataki w Brukseli, w których zginęło 35 osób, a 340 zostało rannych.
  Zdumiewające jest - jak zauważa Thiessen - że władze w ciągu pierwszych 24 godzin po aresztowaniu wcale nie przesłuchały Abdeslama. Piątkową noc spędził on w szpitalu, lecząc nogę zranioną w ataku. Kiedy w końcu w sobotę wrócił z powrotem na policję, był przesłuchiwany przez całe… dwie godziny i potem nie był już przesłuchiwany aż dopiero po atakach (w Brukseli).
  Komentator pyta, dlaczego tak się stało i odpowiada powołując się na wysokiego rangą przedstawiciela belgijskich służb bezpieczeństwa - ponieważ Abdeslam „wydawał się zmęczony”.
  Wydawał się zmęczony? To właśnie wtedy służby powinny go przesłuchać. CIA wykorzystywało pozbawianie snu jako jedno z najbardziej skutecznych metod przesłuchań. Ale dla Belgów wyczerpanie terrorysty jest powodem, by wstrzymać przesłuchanie, a nie je nasilić
  — zauważa Thiessen.
  Jednak „najbardziej nieprawdopodobne było to, że podczas tych dwóch godzin przesłuchania śledczy nie zapytali o to, co wie na temat planowanych spisków” - dodaje publicysta.
  Według „New York Timesa” Abdeslam wynajmował samochody, wyszukiwał mieszkania i wybierał ludzi do zamachów.
  Mógł zidentyfikować innych członków swej komórki; wskazać kryjówki, które wykorzystywali i wyjaśnić, w jaki sposób się komunikowali, przekazywali pieniądze, wybierali trasy podróży i - co najważniejsze - cele, jakie obierali
  — podkreśla Thiessen.
  Tymczasem śledczy „koncentrowali się wyłącznie na atakach w Paryżu i żadne inne rozmowy nie były prowadzone aż do wtorkowych ataków” - zaznacza komentator „WP”. I przypomina, że w kryjówce Abdeslama znaleziono niewykorzystane detonatory i broń z jego odciskami palców i „najwidoczniej” nie spytano go, do czego chce je wykorzystać.
  Przesłuchanie Abdeslama jest książkowym przykładem na to, dlaczego model egzekwowania prawa dotyczący przesłuchiwania terrorystów jest katastrofą.
  Thiessen pisze, że to „po prostu skandaliczne, iż Abdeslamowi pozwolono chronić tożsamość członków komórki i ich plany ataków w Brukseli”. „Ale to tylko początek karygodnej niekompetencji” - ocenia, wskazując że „fatalnym błędem” były liczne konferencje prasowe, na których informowano o aresztowaniu Abdeslama oraz o tym, jak dobrze współpracuje.
  Belgijskie władze nigdy nie powinny publicznie przyznać, że schwytały Abdeslama
  — podkreśla komentator „WP”.
  Kiedy terroryści dowiadują się, że jeden z ich towarzyszy jest przesłuchiwany, szybko zaczynają czyścić swe skrzynki e-mailowe, likwidować telefony, rozdzielać się i zacierać ważne tropy wywiadowcze, a w tym wypadku najprawdopodobniej przyspieszono plany ataku
  — zauważa.
  Według Thiessena przypadek ten pokazuje, że potrzebne jest stworzenie jakiejś formy tajnego przetrzymywania groźnych terrorystów i zastosowania metod wywiadowczych podczas przesłuchań.
  Nie oznacza to, jak sugerował Donald Trump, że Abdeslam powinien był przejść tzw. waterboarding, czyli podtapianie. Z doświadczenia CIA wynika bowiem, że dwie trzecie zatrzymanych współpracowało bez użycia żadnych wzmocnionych technik przesłuchań. Jedynie doświadczenie zniknięcia w tajnym ośrodku zatrzymań - bez wiedzy o miejscu przebywania i bez obecności prawnika - wystarczyło, żeby zaczynali mówić
  — wskazuje publicysta „WP”.
  Władze w Europie i USA muszą się obudzić i zmienić podejście
  — podsumowuje.
  Państwo Islamskie opublikowało w weekend wideo pokazujące dwóch terrorystów, najpewniej obywateli Belgii, świętujących w Iraku ataki w Brukseli. Jeden z nich patrzy w kamerę i mówi: „To dopiero początek waszego koszmaru”. Jeśli dalej będziemy traktować terrorystów jak zwykłych przestępców, koszmar wkrótce stanie się rzeczywistością
  — przestrzega komentator „Washington Post”. Ps...A może to wcale nie przypadek że służby nie są zainteresowane drążeniem tematu? Ano zmęczył się chłopina planowanie i realizacja zamachów jest pewnie bardzo wyczerpujące...Dwie godziny przesłuchania przed belgijską policją w tym wypadku to czysta kpina. Ale za to procedury zostały zachowane i tzw. obrońcy praw człowieka też nie będą mieli się do czego przyczepić. Rządzący żydolewacy w Belgii chcą szybszego procesu islamizacji. Terror muzułmański ma zastraszyć zwykłych Belgów. Terror państwowy ma za zadanie zdławienie i zdyskredytowanie partii prawicowych. - Muzułmanin: zabiłem go bo był niewiernym https://www.youtube.com/watch?v=yYyEPASV138 relacja z procesu w Niemczech, głupota sędziów nie do uwierzenia!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031