Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Matematyka migranta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamknięcie granicy pomiędzy Grecją i Macedonią wkurzyło miłujących pokój uchodźców. My wiemy dlaczego. W Turcji uchodźcy muszą pracować, podczas kiedy w Niemczech liczą na zainkasowanie sporej gotówki (kieszonkowego a potem socjalu).

Znów lecą kamienie na granice europejskiego państwa. Wcześniej kamieniami dostawali Węgrzy, dzisiaj kamienie sypią się na macedońską policję, straż graniczną i wojsko, pilnujące zamkniętej granicy pomiędzy Grecją i Macedonią w Idomeni. Miłujący pokój migranci są wkurzeni, że ktoś odważył się zamknąć przed nimi granice do raju socjalu.

 

Jeden z nich wygadał się za bardzo do kamer telewizyjnych, narzekając że w Turcji trzeba pracować za 8 dolarów dziennie (ale pobyt w obozie i wyżywienie są za darmo) a to jest za mało. A przecież wszyscy uchodźcy wiedzą już, że w Niemczech to samego kieszonkowego dostaną 143 Euro na każdą dorosłą osobę. I nie będą musieli pracować. A potem, jak Allah da to płynnie przejdą na wypasiony niemiecki socjal ("Harz IV").

 

Każdy kto stanie pomiędzy miłującymi pokój migrantami i kasą, która na nich czeka w Niemczech, jest więc wrogiem demokracji i całej postępowej ludzkości. A takich wrogów, do tego niewiernych psów, imam pozwala kamieniować. Nie dziwmy się, że kamienie lecą w stronę funkcjonariuszy broniących granic Europy. Miłujący pokój uchodźcy po prostu idą po swoje.

 

Więcej na temat:

monsieurb.neon24.pl/post/126894,dawaj-socjal-i-zdychaj

monsieurb.neon24.pl/post/130015,macedonia-to-wkrotce-my

 

O taki socjal jaki jest w Niemczech warto się bić

 

 
Byczki atakują granicę a nam potem pokazują tzw. "ranne dzieci"  
 
Précédent
 
 
Prosty rachunek finansowy
 
Migrant
 
Dzieci i kobiety są używane jako broń, tak jak w dzikim średniowieczu
 
 
Niemiecki socjal to nowe Eldorado XXI wieku 
 

KOMENTARZE

 • rabatego "bieg"
  https://www.youtube.com/watch?v=evYRWWQWqg8
 • potrafią liczyć i każdy liczy...
  zwłaszcza na to, że zaraz po przyjeździe zaliczy setki "białych ladacznic" ;)))
  http://www.documentingreality.com/forum/attachments/f10/260705d1301663001-swedish-girl-raped-killed-sweden1.jpg
 • @sosenkowski 08:27:12 co ma do powiedzenia w tym temacie teraz filomuslim Z. Białas?
  https://external-arn2-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQCfhku0T54M0Ko1&w=470&h=246&url=http%3A%2F%2Fprawicowyinternet.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2FGwaltywNorwegii.jpg&cfs=1&upscale=1&sx=0&sy=159&sw=800&sh=419&ext=png2jpg Epidemia gwałtów w Norwegii! Praktycznie wszystkie dokonywane są przez muzułmanów! Muzułmańscy imigranci przywieźli ze sobą coś, co miejscowi nazywają epidemią gwałtów! Wg statystyk 100% gwałtów w Oslo popełnili imigranci, a 9 na 10 ofiar to miejscowe kobiety. Niektóre blondynki przefarbowały się, żeby uniknąć ataków, wiele podróżuje tylko w grupach. Kristin Spitznolge to terapeutka, która zajmowała się jedną z ofiar. Jest atakowana za to, czego inni nie chcą powiedzieć, że problem gwałtów dotyczy głownie młodych muzułmanów, których ofiarami są niemuzułmanki. Każda kobieta, która nie ubiera się zgodnie z ich zasadami może być uznana za cel ataku. „Dla muzułmanów hijab odróżnia posłuszne muzułmanki od innych kobiet, nazywanych przez nich norweskimi ku*wami. Takie określenie to ich własne słowa, nie moje, tak oni mówią do dziennikarzy” powiedziała Spitznolge. Dodała również, że norweska lewica obciąża ofiary gwałtów, bo powiedzenie, że islam jest nieprzyjazny kobietom uważane jest za niepoprawne politycznie. Już dzisiaj niektóre części Oslo to strefy muzułmańskiego szariatu podporządkowane lokalnym imamom. https://youtu.be/KYxaNx5RUmg
 • @sosenkowski 08:27:12 Po Szwecji, Norwegii, Holandii, Niemczech, Francji, kolej na Hiszpanię!
  Po Szwecji, Norwegii, Holandii, Niemczech, Francji, kolej na Hiszpanię! Hiszpania: Lekcje z islamu w szkołach publicznych Otwarte wrota do radykalnego islamu? 1. Wytyczne odnośnie nauczania islamu w szkołach publicznych – których projekt sporządziła Islamska Komisja Hiszpanii, a zaaprobowało Ministerstwo Edukacji – mają na celu wywołanie religijnego zapału i promowanie islamskiej tożsamości u młodych muzułmanów w Hiszpanii.
  2. Wytyczne, które przewidują nauczanie każdego aspektu islamskiej doktryny, kultury i historii są poprzeplatane z „poprawną politycznie” terminologią (…) ale ogólny cel jest jasny: wpojenie młodym ludziom islamskiego światopoglądu.
  3. Zgodnie z wytycznymi, dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat) mają poznać islamskie wyznanie wiary, Szahadę, które stwierdza, że „nie ma innego Boga niż Allach, a Mahomet jest jego posłańcem.” Szahada stanowi wrota do islamu: osoba staje się muzułmaninem, powtarzając Szahadę trzykrotnie w obecności świadka. Są także zachęcane, by „naśladować, poprzez różne formy wyrazu, wartości wyznawane przez Mahometa.”
  Wytyczne wskazują, że w szkole podstawowej (wiek od 6 do 12 lat) dzieci powinny „uznać Mahometa jako ostatniego proroka zesłanego przez Allacha i przyjąć go za najważniejszego [wśród innych proroków].”

  4. Rząd hiszpański opublikował nowe wytyczne odnośnie nauczania islamu w publicznych przedszkolach, szkołach podstawowych i średnich.

  5. Wytyczne są zachwalane jako sposób na to, aby uchronić muzułmańskie dzieci i młodzież przed zaangażowaniem się w terroryzm poprzez ukazanie im „umiarkowanej” wersji islamu.

  Niemniej jednak, po bliższym przyjrzeniu się, wytyczne – których projekt sporządziła Islamska Komisja Hiszpanii, a zaaprobowało Ministerstwo Edukacji – mają na celu wywołanie religijnego zapału i promowanie islamskiej tożsamości u młodych osób w Hiszpanii.

  Nowy plan, który jest najbardziej ambitny w całej Europie, sprowadza się do zatwierdzonej przez rząd polityki, aby stworzyć pełnoprawny program nauczania islamu w szkołach publicznych w całym kraju, w tym samym czasie, gdy chrześcijańskie symbole religijne są systematycznie usuwane z hiszpańskich szkół publicznych przez oficjalnych obrońców sekularyzmu.

  Pomimo, że oczekuje się, iż hiszpańscy podatnicy będą opłacać edukację religijną około 300 tysięcy muzułmańskich uczniów w wieku od 3 do 18 lat, niejasna pozostaje kwestia tego, czy władze hiszpańskie będą miały jakikolwiek nadzór nad nauczaniem islamu w szkołach publicznych. Rząd wyraził zgodę na to, aby lokalne organizacje muzułmańskie sporządziły program nauczania, wybrały podręczniki, a nawet zadecydowały kto będzie prowadzić zajęcia.

  Ministerstwo Edukacji cichaczem opublikowało wytyczne w hiszpańskim dzienniku narodowym (Boletín Oficial del Estado) 18 marca tego roku. Program nauczania islamu w hiszpańskich przedszkolach publicznych można znaleźć tutaj, w publicznych szkołach podstawowych https://www.boe.es/boe/dias/2014/12/11/pdfs/BOE-A-2014-12886.pdf , natomiast w publicznych szkołach średnich http://www.boe.es/boe/dias/2016/03/18/pdfs/BOE-A-2016-2714.pdf

  Wytyczne, które przewidują nauczanie każdego aspektu islamskiej doktryny, kultury i historii są poprzeplatane z „poprawną politycznie” terminologią – dokumenty są pełne popularnych haseł takich, jak koegzystencja, różnorodność, równość, prawa człowieka, włączenie społeczne, integracja, edukacja międzykulturowa, dialog międzyreligijny, umiarkowanie, pluralizm, wolność religijna, szacunek i tolerancja – ale ogólny cel jest jasny: wpojenie młodym ludziom islamskiego światopoglądu.

  Zgodnie z wytycznymi, dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat) mają poznać islamskie wyznanie wiary, Szahadę, które stwierdza, że „nie ma innego Boga niż Allach, a Mahomet jest jego posłańcem.” Szahada stanowi wrota do islamu: osoba staje się muzułmaninem, powtarzającSzahadę trzykrotnie w obecności świadka.

  Celem „Bloku 6” jest wpojenie „zainteresowania islamskimi tekstami religijnymi i kulturowymi,” pobudzenie „ciekawości do Koranu w słowie i piśmie” oraz nauczenie się „islamskich recytacji, narracji i opisów.”

  Dzieci powinny rozwinąć „nastawienie do słuchania tekstów z Koranu i innych tekstów proroczych” oraz zapamiętać krótkie hadisy [ opisy słów, czynów i zwyczajów Mahometa] i opowieści z Koranu.” Mają być też zachęcane, aby „naśladowały, poprzez różne formy wyrazu, wartości wyznawanych przez Mahometa.”

  Wytyczne wskazują, że w szkole podstawowej (wiek od 6 do 12 lat) dzieci powinny „uznać Mahometa jako ostatniego proroka zesłanego przez Allacha i przyjąć go za najważniejszego [wśród innych proroków].” Uczniowie mają „płynnie recytować Szahadę po arabsku i hiszpańsku” oraz „uznać Koran za przewodnik dla całej ludzkości.” Dzieci mają „znać pewne arabizmy w języku hiszpańskim i docenić lingwistyczny wkład islamu w historię Hiszpanii, używając języka mówionego do okazywania uczuć i nastrojów.”

  Uczniowie szkół podstawowych mają „znać przykłady koegzystencji Mahometa z nie-muzułmanami,” choć nie istnieją żadne przesłanki, że muzułmańskie dzieci dowiedzą się o 900 Żydach z plemienia Banu Qurayza z Medyny, którzy zostali skazani na ścięcie z rozkazu Mahometa w 627 roku.

  Uczniowie mają także „rozumieć, że islam jest religią pokoju – pokoju duchowego lub wewnętrznego oraz pokoju społecznego lub wspólnotowego. Prorok uczy nas, by żyć w pokoju. Islam promuje rozwiązania dla rozwiązywania konfliktów i nierówności społecznej.”

  Ponadto, według wytycznych dla uczniów szkół podstawowych, mają oni „rozumieć i wyjaśnić istnienie innych monoteistycznych objawień Allacha: judaizmu i chrześcijaństwa.” Jednak pozostaje niejasne, czy uczniowie usłyszą o trzech przykładach w Koranie (sury 2:65, 5:60 i 7:166), kiedy to Allach zamienia Żydów w małpy i/lub świnie.

  Wytyczne wskazują, że w szkole średniej (wiek od 12 do 18 lat), uczniowie mają „znać, analizować i wyjaśniać afektywno – emocjonalne postawy Mahometa podczas jego konfrontowania się z osobistymi zniewagami, przywiązując wagę do rozstrzygania konfliktów.” Pozostaje niejasne, czy uczniowie zapoznają się z surami 5:33 i 33:57-61 nawołującymi do klątwy przeciwko tym, którzy „wywołują gniew Allacha i Jego Posłańca.”

  Według „Bloku 4” uczniowie mają oceniać „obecną w Koranie i hadisach „przekrojowość” odnośnie relacji społecznych .” Jednakże nie wspomina się w nim, czy uczniowie dowiedzą się na zajęciach, że Koran i hadisy wymagają, aby osoby nie wyznające islamu (zimmi), a mieszkające w krajach muzułmańskich, płaciły podatek ochronny określany terminem dżizja.

  Według działu dotyczącego „islamskiego modelu ekonomii i nauk prawnych,” uczniowie są proszeni o zidentyfikowanie islamskich rozwiązań problemów światowych. Wymaga się od nich również „dokonania analizy i wyjaśnienia zalet nieoprocentowanych pożyczek [zwanych również finansami szariatu].”

  Według „Bloku 8” uczniowie mają „analizować etapy utworzenia i rozkwitu islamskich nauk prawnych [szariatu] w złotym wieku al-Andalus.”

  Al-Andalus to arabska nazwa tych części Hiszpanii, Portugalii i Francji, które były okupowane przez muzułmańskich zdobywców (zwanych także Maurami) od 711 do 1492 roku. Państwo Islamskie (ISIS) wielokrotnie przysięgało „wyzwolenie” al-Andalus z rąk niewiernych i uczynienie go częścią ich nowego Kalifatu Islamskiego.

  Wytyczne zachęcają również uczniów do korzystania z internetu, aby nauczyli się więcej o islamie, mimo że internet odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę w radykalizacji młodych muzułmanów.

  Prawną podstawę nauczania islamu w hiszpańskich szkołach publicznych można znaleźć wArtykule 27.3 Hiszpańskiej Konstytucji z 1978 roku, która stanowi, iż choć Hiszpania jest niewyznaniowa (co oznacza, że nie ma oficjalnej religii państwowej), „Państwo gwarantuje rodzicom prawo, dzięki któremu ich dzieci mają możliwość edukacji religijnej i moralnej, odpowiadającej ich własnym przekonaniom.” Muzułmanie (i katolicy) od dawna rozumieli, że oznacza to, iż ich dzieci mają prawo do edukacji religijnej w szkołach publicznych.

  10 listopada 1992 roku socjalistyczny rząd Felipe Gonzáleza – próbując zakończyć monopol Kościoła Rzymsko-Katolickiego nad hiszpańską edukacją – wynegocjował „Umowę o współpracy między rządem Hiszpanii i Islamską Komisją Hiszpanii” ( Comisión Islámica de España, CIE). Umowa ta, skodyfikowana w Ustawie 26/1992, uznała islam jako religię mniejszościową w Hiszpanii i zagwarantowała, że „uczniowie muzułmańscy (…) zdobywają religijne wykształcenie islamskie w szkołach publicznych.”

  (Również 10 listopada 1992 roku rząd hiszpański zatwierdził „Umowę o współpracy między rządem Hiszpanii i Federacją Ewangelicznych Kościołów w Hiszpanii.” Umowa ta została skodyfikowana w Ustawie 24/1992. W czerwcu 1993 roku rząd hiszpański opublikował wytyczne odnośnie nauczania chrześcijaństwa ewangelicznego w szkołach publicznych.)

  W ostatnich latach muzułmańscy przywódcy w Hiszpanii uskarżali się, że rząd hiszpański nie wprowadził w życie umowy z 1992 roku. Według CIE, 90% muzułmańskich uczniów nie ma dostępu do zajęć z islamu w szkołach publicznych. Nowe wytyczne wydają się sygnalizować deklarację obecnego rządu o spełnieniu obietnic poprzedników.

  Wytyczne zostały sporządzone przez przewodniczącego CIE, Riaÿa Tatary’ego, Syryjczyka, który mieszka w Hiszpanii od ponad 45 lat. Tatary, lekarz medycyny, który jest również imamem w Abu-Bakr, drugim co do wielkości meczecie w Madrycie, jest często przedstawiany jako ucieleśnienie muzułmańskiej integracji i umiarkowania.

  Tatary jest głównym interlokutorem między hiszpańską społecznością muzułmańską a hiszpańskim rządem. Otrzymał on obywatelskie odznaczenie za zasługi od Ministerstwa Sprawiedliwości za jego prace nad prawodawstwem w Hiszpanii odnośnie wolności religijnej.

  Jednakże hiszpańscy analitycy antyterroryzmu (tutaj i tutaj) od dawna podejrzewają, że Tatary ma bliskie powiązania z Bractwem Muzułmańskim, które jest bardzo krytycznie nastawione wobec zachodnich idei sprawiedliwości i demokracji. Motto Bractwa brzmi: „Allah jest naszym celem. Prorok jest naszym przywódcą. Koran jest naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć na ścieżce Allaha jest naszą największą nadzieją.” https://i2.wp.com/www.gatestoneinstitute.org/pics/1536.jpg Program nauczania rządu hiszpańskiego dla zajęć z islamu w szkołach publicznych został opracowany przez Riaÿa Tatary’ego, imama meczetu Abu-Bakr. Hiszpańscy analitycy antyterroryzmu od dawna podejrzewają, że Tatary ma bliskie powiązania z Bractwem Muzułmańskim.
  Tatary zaprzecza oskarżeniom, mimo że członkowie jego meczetu są faktycznie powiązani z Al-Kaidą.

  Przed wyborami lokalnymi w maju 2015 roku Tatary pouczał muzułmanów w Hiszpanii, aby nie głosowali na żadnego kandydata, który „utrudnia lub zakłóca budowanie meczetów dla naszych wiernych i cmentarzy dla naszych zmarłych.” Powiedział też, że muzułmańscy wyborcy nie powinni głosować na nikogo, kto „utrudnia lub uniemożliwia dzieciom muzułmańskich obywateli możliwość uczestniczenia w zajęciach z religii islamskiej w szkołach publicznych lub prywatnych.”

  Hiszpańscy analitycy polityczni powiedzieli, że próby Tatary’ego wymuszenia głosu na hiszpańskich muzułmanach jest alarmująca:

  „Na pierwszy rzut oka, nie wydaje się być rzeczą niewłaściwą, że ugrupowanie, niezależnie od jego natury, broni praw swoich członków. Jednakże, gdy mamy do czynienia z jednostką, która odwołuje się do religii, aby narzucić przytłaczającą dyscyplinę na wiernych na scenie politycznej, nie możemy nie być tym zaalarmowani. Zwłaszcza, gdy ta religia jest uwikłana w nieustającą wojnę ze sobą i z resztą cywilizowanego świata.”

  Jednak nie wydaje się prawdopodobne, aby rodzice i imamowie zaakceptowali większość politycznie poprawnych, metaforycznych interpretacji Koranu Tatary’ego, które najwyraźniej mają na celu zapewnienie aprobaty rządu dla tychże wytycznych. Wyzwaniem dla nastawionych na reformę muzułmanów jest przekonanie większości muzułmanów, że Koran i hadisy nie oznaczają w rzeczywistości tego, co mówią. W ostatecznym rozrachunku nowe wytyczne mogą osiągnąć absolutnie niepożądany cel: posłużą jako wrota do radykalnego islamu dla dziesiątek tysięcy młodych muzułmanów w Hiszpanii.

  Soeren Kern

  autor: Soeren Kern jest Senior Fellow w nowojorskim Gatestone Institute. Jest także Senior Fellow ds. Polityki Europejskiej w madryckiej Grupo de Estudios Estratégicos / Grupie Badań Strategicznych. Można go śledzić na Facebooku i Twitterze. Jego pierwsza książka, Global Fire, ukaże się w 2016 roku.  Oryginał angielski: Spain: Courses on Islam in Public Schools
  Tłumaczenie: Paulina Wojciechowska

  13 kwiecień 2016

  za: http://pl.gatestoneinstitute.org/7839/hiszpania-szkoly-islam Ps...Jak widać cała praca gen. Franco poszła na marne. Zastanawia co mają wspólnego z Katolicką Wiarą "ich królewskie moście Hiszpanii" a także wielu przedstawicieli episkopatu hiszpańskiego, którzy wręcz wspierają rozszalałe żydolewactwo w swojej politycznej poprawności.
 • @kula Lis 66 17:42:31
  wygląda na to że pod dominacją neo-komunistów ojro-zona przygotowuje się do zwalczania Chrześcijańskich Państw Narodowych rękami islamskich imigrantów... za kilka lat będą zapewne gotowe odpowiedniki "brygad międzynarodowych" walczących w 1937r z Hiszpańskimi Rojalistami, tyle tylko, że zamiast ryczeć: "no pasaran!" rozlegnie się w ich szeregach "allah-akbar!" :(((

  http://www.pch24.pl/europejskie-armie-rekrutuja-muzulmanow,4305,i.html
 • @sosenkowski 08:27:12
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2016/146079084212367479113.jpg Zamachowiec z Brukseli bohaterem filmu… o integracji. Prawdziwy sukces multikulti!!!...Terrorysta ISIS, współorganizator zamachu w Brukseli wychował się w Szwecji. Jak informuje portal aftonbladet.se, Osama Krayem jako jedenastolatek zagrał w filmie opowiadającym o sukcesie multikulti. W produkcji pt. „Bez granic o sporcie i integracji”, którą nawet wyświetlono w kinach, przedstawiono go jako chłopaka, który w pełni odnalazł się w szwedzkim społeczeństwie. Krayem wychował się w Malmo, lecz - jako muzułmanin i Arab - udał się do Syrii, gdzie walczył w szeregach Państwa Islamskiego. Później z falą uchodźców, posiadając fałszywy paszport, przedostał się do Europy. Doprawdy piękna integracja… http://www.aftonbladet.se/nyheter/article22616250.ab

  Na początku kwietnia złapano Osame Krayema, który współorganizował zamach w brukselskim metrze. Media podawały, że złapano „Szweda” odpowiedzialnego za atak. Okazało się wtedy, że przybył on do Europy we wrześniu 2015 r. Miał fałszywy syryjski paszport. Dostał się przy jego pomocy na grecką wyspę Leros, skąd trafił do ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Tam spotkał się z Salahem Abdeslamem.

  Krayem pochodzi ze Szwecji, ale w Syrii walczył w szeregach Państwa Islamskiego. W styczniu 2015 r. wstawił swoje zdjęcie na Facebooku z bronią automatyczną i w stroju wojskowym. W podpisie pochwalił się, że walczy po stronie dżihadystów.

  Okazało się, że Krayem jako nastolatek z Malmo zagrał w filmie przedstawiającym zintegrowanych z tamtejszym społeczeństwem przybyszów. W ten sposób mówiono o sukcesie zjawiska multikulti...

  Film „Bez granic o sporcie i integracji” nakręcony został przez dziennikarza Paula Jacksona. Krayem pokazany w nim został jako chłopiec w pełni zintegrowany ze społeczeństwem. Obraz wyświetlany był w szwedzkich kinach w 2005 roku. Krayem całe życie dzieciństwo spędził w Rosengard, później jako nastoletni chłopak przeniósł się z rodziną w okolice Malmo do Tonganoxie.

  Jego bliscy opisywali go jako spokojnego samotnika. Teraz jest oskarżony o mord dokonany w Brukseli. Jest podejrzany o współudział w atakach terrorystycznych w stolicy Belgii.

  W maju 2013 roku 20-letni Osama Krayem został zatrudniony w jednej ze skandynawskich firm budowlanych. Później przez rok pracował w Malmo. W czerwcu 2014 roku nie pojawił się w pracy. Zabrał całe oszczędności i pojechał walczyć ramię w ramie z terrorystami.

  Jego rodzina opowiadała, jak zaczął się radykalizować.
  Zaczął się ubierać inaczej, zapuścił brodę. Powiedział jednak, że wszystko jest w porządku
  – mówił przyjaciel rodziny Krayem.

  Potem okazało się, że „zintegrowany Arab” udał się do Syrii, by walczyć u boku ISIS. - Zabrał wszystkie zarobione pieniądze i odszedł – opowiadają członkowie jego rodziny. Ps... Zintegrował się bardzo. Jednak nie odpalił bomby w Szwecji. Lewactwo to stan umysłu bliski obłędowi. Organizacje lesbijsko-gejowskie protestują przeciwko "islamofobii"
  lgbtai.wordpress.com
  Tymczasem w krajach islamskich pedało-gejów islamiści zrzucają z dachów a filmiki z egzekucji zamieszczają na YT.
 • @sosenkowski 08:37:18
  Czy Polski także muzułmanie będą bronić w razie konfliktu zbrojnego? Ten artykuł pokazuje, że w Europie zachodniej tyka bomba niespotykanego konfliktu. Europa 2020 > Arabska wiosna? To już jest koniec niestety, Europa przepadła Islam pozostał na etapie VI wieku. Oni wszystko niszczą, nie potrafią nic wytworzyć. Dopóki jeszcze teraz korzystają ze zdobyczy techniki mają siłę, później nie będzie już nic. A wszystko przez pogoń za pieniądzem i wygodami ... Europejczyków jest coraz mniej, więc nawet nie będzie komu walczyć. Tragedia .....Zgotują im rzeź za dekadę; Francja ma broń atomową - przejma rakiety, kody dostępu, szyfry, etc. zaczną jihad przeciw katolickiej reszcie, m.in. w Polsce...
 • @sosenkowski 08:37:18
  Jedyna metoda na integrację to przekonanie obcych, że cywilizacja, którą odwiedzają jest lepsza, twardsza i konkretniejsza. Tu się kłania taki przypadek pewnego oficera Brytyjskiego, który w dość niekonwencjonalny sposób radził sobie z pacyfikacją lokalnych muzułmanów w Afryce Północnej. Otóż, na wszystkich, którzy występowali przeciwko jego żołnierzom, a którzy zostali schwytani, dokonywał egzekucji, a zwłoki wrzucał do dołów wypełnionych poćwiartowanymi świniami i tak ich grzebał. Łamało to skutecznie morale przeciwnika.
 • @sosenkowski 08:37:18
  Dodam, że gen. Pershing także miał bardzo skuteczną na nich metodę-kule maczane w świńskiej krwi przed egzekucją. Było to na Filipinach, można o tym w necie poczytać.
 • @sosenkowski 08:37:18
  Lewactwo zachodnioeuropejskie straciło instynkt samozachowawczy ...To dopiero początek "sukcesów multikulti" już wkrótce dołączą do stada pozostali asymilanci i wyplenią białą rasę. Taki będzie pełen sukces tego eksperymentu w Zachodniej Europie.... nie będziemy musieli daleko jechać do krajów arabskich, wystarczyć będzie przekroczyć granicę na Odrze. Islam i pedofilia
  http://euroislam.pl/pedofilia-rzecz-swieta/
  http://pulitzercenter.org/projects/child-brides-child-marriage-too-young-to-wed
  http://www.pt-magazin.de/uploads/pics/05_Stephanie_Sinclair.jpg Europa ciągle dostosowująca się do przyzwyczajeń fali przybyszów (ściąganie krzyży, wycofanie wieprzowiny ze stołówek), chyba będzie musiała zmienić prawo żeby ich nie urazić. Warto wiedzieć co nas czeka. Ja dowiedziałem się o całej sprawie z tego nagrana:
  Cała prawda o Islamistach https://youtu.be/SgERSIfwZic
  Dzień jak co dzień w Anglii https://youtu.be/AxVAddiAzuQ
  Prawo szariatu zostanie wprowadzone także Polsce - TVN - https://youtu.be/mpwHhRgFzes http://ndie.pl/finlandia-muzulmanie-pozuja-ze-swoimi-nieletnimi-dziewczynami/ Europa będzie islamska pod judaistycznym zarządem!
  ostatnie zarządzenie Sorosa:
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3536488/Europe-needs-spend-23billion-accept-500-000-migrants-year-face-EU-ripped-apart-refugee-crisis-warns-billionaire-financier-George-Soros.html
  a dlaczego islamska? Obejrzyjcie co się dzieje w fundowanych przez Arabię Saudyjską meczetach w całej Europie (tam się organizują i radykalizują)
  https://www.youtube.com/watch?v=2qMW-UwkxDk
  Od 2 go pokolenia jak ich jest coraz więcej to się ujawniają
  przypominam dla zasady, że w samej Anglii jest 85 sądów szariackich!!!
  i cudne z wczoraj, znajdź kobietę i kogoś o wyglądzie syryjskim, 2 tysiące "uratowane" 30 mil od wybrzeża Libii i przewiezionych norweskim statkiem 270 mil na Sycylię!
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3539484/High-five-Europe-patrol-migrant-boats-pick-refugee-dinghies-30-miles-Libya-bring-270-miles-Sicily-new-Lesbos.html
 • @sosenkowski 08:37:18 Oto żydolewacka, pedalska, etc oraz bankrut jewropa!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2016/146080903612369579123.jpg Czołgi przeciw zalewowi imigrantów. Tak Szwajcarzy chcą bronić swojego kraju(sic! do czego to doszło!)..Szwajcarzy chcą skierować batalion swoich czołgów nad granicę w Włochami. Obawiają się, że po tym jak Austria wybuduje ogrodzenie na przełęczy Brenner, uchodźcy zaleją ich kraj. Dotąd imigranci korzystali głównie z tzw. szlaku bałkańskiego. Wiódł on z Turcji i Grecji do Macedonii, Serbii, przez Słowenię lub Węgry do Austrii, a następnie do Niemiec. W 2015 r. większość z milionowej rzeszy przybyszów z krajów islamskich, którzy znaleźli się na niemieckim terytorium, szła właśnie tą trasą. Jednak jesienią ubiegłego roku najpierw Węgrzy postawili ogrodzenie wzdłuż granicy z Serbią, a później zagrożone tą decyzją kraje wchodzące w skład byłej Jugosławii - Chorwacja i Macedonia - zaczęły uszczelniać swoje granice. Z kolei imigranci z Libii i Afryki Północnej wędrują do Niemiec, pokonując wcześniej Morze Śródziemne, Włochy i Austrię. Ten ostatni kraj postanowił jednak wybudować potężne ogrodzenie na granicy z Włochami. Powstaną tam także punkty kontrolne. Wiedeń chce w ten sposób powstrzymać falę imigrantów. Wszyscy spodziewają się, że ruszy ona na dobre wraz z nadejściem lata. Austria spodziewa się, że w tym roku, przy ograniczeniach wprowadzonych na szlaku bałkańskim, liczba nielegalnym imigrantów przedostających się przez morze do Włoch niemal się podwoi i wyniesie 300 tys. ludzi. Stąd pomysł Szwajcarii, by umieścić nad granicą z Włochami batalion swoich czołgów. Latem spodziewamy się znacznego wzrostu liczby uchodźców w Europie. Musimy pomyśleć o ochronie naszej granicy powiedział Norman Gobbi odpowiedzialny za sprawy bezpieczeństwa w szwajcarskim kantonie Ticino. Około 2 tysiącom szwajcarskich żołnierzy z pobliskiego garnizonu wstrzymane zostały urlopy!. W ubiegłym tygodniu granicę włosko-szwajcarską przekroczyło nielegalnie 169 uchodźców!.
 • @sosenkowski 08:37:18
  Cóż panie i panowie, trzeba uczyć się koranu i arabskiego gdyż sami nic nie zdziałamy i nie damy rady się przed tym obronić skoro nawet Papież chce im pomagać i nie widzi zagrożeń z tym związanych ... Kościół obecnie sam doprowadzi siebie do zagłady. Watykan jest wolnym państwem, więc może było by niezłe aby Papież przyjął paru uchodźców do swego pałacu niosąc pomoc ludziom którzy jej potrzebują a nie ograniczać się tylko do apeli do narodów o humanitaryzm.
 • @sosenkowski 08:37:18
  Dlaczego nasze władze nie budują zasiek na granicy wschodniej i południowej. Bo nie mają zgody USA i Izraela. Nadal jesteśmy pod okupacją.
  Gdzie jest aneks do raportu WSI.
  Dlaczego nie jest udostępniony zbiór zastrzeżony IPN.
  Dlaczego nie mamy dostępu do broni. Prawo to posiadają tylko utrwalacze władzy ludowej. A Granica zachodnia nie gorsza, bo przez nią przenika gorszy sort przestępczy i ten ze szwabskiego odrzutu.
 • @sosenkowski
  Głupota polityków zachodnioeuropejskich przeraża i poraża. Nic dziwnego, że wkrótce nadejdą złote czasy dla ludzi pokroju Breivika. W końcu nawet w zupełnie ogłupionych społecznościach znajdą się ludzie, którzy nie będą chcieli iść pod nóż jak stado bezwolnych baranów. Jedyna skuteczna forma integracji tej dziczy prowadzi na cmentarz. Tam w grobach wszyscy są nieodwracalnie zintegrowani i tam należy sprawnie i do skutku kierować "uchodźców" narzucających islam innym narodom. A potem powinni tam integrować się z nimi ci, którzy opłacili ich exodus do Europy (tj.rodziny Rothschilda i Rockefellera, Soros, grupa Bilderberg, żydowscy syjoniści / supremacjoniści, członkowie żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith i wszyscy dranie realizujący NWO - Nowy Porządek Świata z judaizmem jako jedyną obowiązująca religią).
 • @sosenkowski 08:27:12
  26 faktów o Państwie Islamskim (ISIL), których Obama nie chce żebyś się dowiedział! https://marucha.wordpress.com/2016/04/16/26-faktow-o-panstwie-islamskim-isil-ktorych-obama-nie-chce-zebys-sie-dowiedzial/ Ps...I co z tego? jak taki Waszczykowski, a jest to jeden z wielu samozwańczyk elit oficjeli, publicznie mówi, że Rosja jest groźniejsza dla kury polskiej, POlin jak ISIS i IS. No tylko przejście na Islam Polskę uratuje, do czego wszyscy dążą, episkopaty i rządy zdalnie sterowane z Brukseli, Tel-Avivu i faszingtonu DC… No kto jak nie Rosja, lub Prawoslawny w wierze …
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fwitold-waszczykowski-rosja-jest-zagrozeniem-dla-europy-a-nie-isis-i-fale-migrantow
 • @sosenkowski 08:37:18
  To wszystko jest celowe...A układ UE z Turcją? To układanie się z kobrą. Za późno. Zwłaszcza, że Franciszek propaguje jak może (i jemu nie wolno) obce prawo (szariat). >>> Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę !!!...“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
  Wypuścimy nihilistów oraz ateistów i sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”
  Pisał Albert Pike, mason 33 stopnia. Dziś widzimy realizację tego planu. Nawet jeżeli przyjąć że jest to fałszywka i “spiskowa teoria dziejów”, to i tak trzeba uznać że ktoś postanowił ten szablon wykorzystać w praktyce bo realizuje się na naszych oczach, a “po czynach ich poznacie” jak mówił Jezus.

  Wydarzenia biegną bardzo szybko. Biskupi w Polsce i papież Franciszek nawołują do przyjmowania muzułmanów. Każda parafia ma przyjąć jedną muzułmańską rodzinę. Co ciekawe, kilka dni wcześniej komisarze UE ustalili że Polska ma przyjąć 10 tysięcy tak zwanych “uchodźców” a zupełnym przypadkiem w Polsce jest około 10 tysięcy parafii. Jak to się dobrze składa. Jako że większość “uchodźców” to młodzi mężczyźni, można się spodziewać że ściągną za sobą kilkuosobową rodzinę. Już zachodziła obawa że Polska odmówi przyjęcia imigrantów z powodu braku funduszy i odpowiedniej organizacji a także z powodu zbliżających się wyborów. Szkoda by było żeby przegrała rządząca liberalna PO która godzi się na każdy pomysł eurokratów. I oto arcybiskup prymas W. Polak napisał na twitterze 3 września:

  “Jesteśmy wezwani, by rozpoznać twarz Chrystusa w uchodźcach, bo byłem przybyszem, mówił, a przyjęliście mnie.”

  Dwa dni później przyszedł mu w sukurs przewodniczący komisji episkopatu, abp. S. Gądecki, mówiąc w czasie mszy świętej w Chełmie:

  “Trzeba przygotować się, jak pomóc w cierpieniu. Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani”

  Następnego dnia podobną wizję przedstawił papież Franciszek. “Niech każda parafia przyjmie uchodźców” zaapelował w podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański do wszystkich parafii, wspólnot religijnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie.

  W tym samym czasie władze USA i Izraela zapowiedziały że nie zamierzają przyjmować uchodźców. Mamy więc do czynienia z planem celowej destabilizacji Europy, doprowadzenia jej mieszkańców do punktu “kompletnego wyczerpania fizycznego moralnego i duchowego” w celu odrzucenia chrześcijaństwa przez “masy pozbawione iluzji” co do tego że może ono im dać obronę przed dzikimi hordami islamistów. Nie będzie pozwolenia ze strony Kościoła nie tylko na obronę przed islamem, ale będzie nakaz jego bezwarunkowej akceptacji. To spowoduje masowy odwrót od chrześcijaństwa w Europie. Ktoś kto wymyślił ten koncept, musiał znać księgę “Sztuka wojny” starożytnego chińskiego myśliciela Sun Zi. Pisał on pięćset lat przed Chrystusem że najwyższą formą strategii jest zaatakowanie strategii przeciwnika. I oto ktoś zaatakował chrześcijańskie miłosierdzie i chce je wykorzystać do zniszczenia samego chrześcijaństwa.

  Tak więc zbliżamy się do końca przedstawienia skoro nawet biskupi zrzucają maski bezwstydnie wykorzystując słowa Jezusa do zniszczenia chrześcijaństwa w Europie. Przy tym robią to całkowicie świadomie, jak bowiem przyznał w wywiadzie z 5 września, abp H. Hoser, “nie ulega wątpliwości że Europa będzie muzułmańska jeżeli tendencje się nie zmienią”.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Papież Franciszek: Każda parafia, zakon, klasztor i sanktuarium powinny przyjąć uchodźców
  „Islamista w każdej parafii”?
  Gdy suweren abdykuje
  Gowin: Przyjmijmy chrześcijan, ale nie muzułmanów
  Paweł Lisicki: papież myli się w sprawie imigrantów
  Ks. dr Waldemar Cisło: Syryjczykom powinniśmy pomagać mądrze
  Jego Świątobliwość się myli – węgierski biskup Kiss-Rigo komentuje apel papieża w sprawie imigrantów
  Rzecznik rządu RP: jesteśmy gotowi przyjąć każdą liczbę imigrantów! Źródło: http://www.bibula.com/?p=83180
 • @sosenkowski 08:37:18
  http://mirakus.pl/gorzkie-zale/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031