Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Anna Anty-Smoleńska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego naprawdę nie pojmujemy. Anne Applebaum żyje z oskarżania Rosjan o wszystko możliwe, od spowodowania kryzysu "uchodźców" po wpływ na negatywny wynik niedawnego referendum w Holandii. Poza jednym. Poza Smoleńskiem. Dlaczego ?

Od lat zadajemy sobie to samo pytanie, dlaczego małżonka Radka Anne Applebaum, która z pianą na ustach rozlicza się ze złowrogim Putinem przy każdej możliwej okazji i oskarża Rosjan o spowodowanie wszystkich możliwych nieszczęść (w tym nawet o wspieranie PiS w Polsce!) nie oskarża Rosjan tylko w tej jednej jedynej sprawie, w sprawie Smoleńska ?

 

Już trzy dni po katastrofie, 13 kwietnia 2010 roku Applebaum napisała pewną ręką w Washington Post (cytat): "Tym razem nikt nie podejrzewa konspiracji" ("Yet this time around, nobody suspects a conspiracy"):

 

www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/04/12/AR2010041201831.html

 

Jak to jest możliwe, że tak zaciekły wróg Kremla dał Kremlowi dyspensę tylko na to jedno jedyne wydarzenie, akurat na Smoleńsk ? Jak to jest możliwe, że już trzy dni po katastrofie Applebaum wszystko wiedziała ? (Sikorski już podobno wszystko wiedział 40 minut po katastrofie).

 

Od tamtego czasu Applebaum milczy w sprawie Smoleńska. Także dzisiaj.

 

Nie możemy tego zrozumieć i wytłumaczyć. Ale to tylko potwierdza nasze podejrzenia, że ten cały misternie budowany i pompowany autorytet Applebaum (Pulitzer za książkę o gułagach) to jakaś ściema i misternie zmontowana legenda. Jesteśmy po prostu prowadzeni za nos.

 

A musimy bardzo uważać, Applebaum co prawda już dawno wyemigrowała do Londynu ale wciąż pozostaje na liście płac lobbysty CEPA, który namolnie lobbuje w Polsce za kontaktami zbrojeniowymi, prowadząc równolegle wojnę z polską demokracją:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126279,cepa-wszczyna-wojne

 

Prezydencie Dudo, premier Szydło, nie bądźcie naiwnymi w tej grze. Nie dajcie się nabrać na grę pozorów. Jesteście to winni ofiarom Smoleńska ...


 

Putin jest winien wszystkiemu – poza Smoleńskiem

KOMENTARZE

 • chazarska ściema
  Wiadomo wszem,że USA,zapewne BND ,Szin Bet - dysponują zarówno nasłuchem elektronicznym z wnętrza samolotu prezydenckiego oraz zdjęciami satelitarnymi lotu samolotu, których nie udostępniają swoim syjonistycznym "sojusznikom" z PIS ,wie to samo i Federacja Rosyjska.

  Jazgot gojom w Polin ma trwać.Alleluja i do przodu.
 • Dlatego, ponieważ to babsko nie chce robić
  dodatkowo z siebie Maciarewicza i skompromitować swojej kariery.
  A co wiedziała: to samo, co każdy człowiek zaraz po katastrofie oglądający przekaz na żywo.
  Dziennikarze w Jak-40 wylądowali z trudem, za co klaskali pilotom i o czym na żywo mówili, że mieli szczęście bo warunki były złe, natomiast samolot z delegacją prezydenta nie zdołał wylądować pozytywnie.
  Przeciwko pilotom Jak 40 prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie lądowania w warunkach zagrażającym życiu pasażerów, nie wiem co z tym śledztwem, nie chce mi się nawet szukać ponieważ szkoda się kłócić i tak każdy ma swoje zdanie wyrobione i choćby nawet niezależna komisja międzynarodowa z najlepszymi fachowcami od badań katastrof lotniczych ogłosiła swoje wnioski, jeśli nie byłyby to wnioski zgodne z PIS, byłyby nie do przyjęcia.
  Amen.
 • chazarski kne-sejm
  Syryjczyk w zasyfionym chazaro-mongołem sejmie:

  40 000 tysięcy chazarów na usługach Mossadu w Polsce. Polska finansuje terrorystów w Syrii.


  https://www.youtube.com/watch?v=hwKWftjmifA
 • @kfakfa 16:06:29
  Applebaum , no coment .Polka pełną mordą .Ave . :)
 • "Sowietyzacja " tzw. zachodu odbywa się bez legendowania
  Bauman ze swoją katedrą .
  Nina L. Chruszczowa /wnuczka tego Chruszczowa /
  "
  "Chruszczowa: Kaczyński buduje Kreml nad Wisłą "

  http://www.rp.pl/Publicystyka/304109963-Chruszczowa-Kaczynski-buduje-Kreml-nad-Wisla.html#ap-1


  "Autorka jest wnuczką przywódcy ZSRR Nikity Chruszczowa. Wykłada na nowojorskiej uczelni New School w ramach „Programu magisterskiego spraw międzynarodowych". Była wykładowcą Szkoły Spraw Międzynarodowych i Publicznych Uniwersytetu Columbia. Autorka książki „Imagining Nabokov: Russia Between Art and Politics". Tekst publikujemy w wersji przekazanej nam przez Project Syndicate, bez jakichkolwiek merytorycznych zmian czy poprawek. Tytuł i śródtytuły pochodzą od redakcji"

  Takie
  tam mają
  "ałtorytety " .
 • Chyba tylko w Polsce
  jest to możliwe żeby agent obcych służb najprawdopodobniej dwóch państw sprawował stanowiska szefa dwóch najważniejszych dla państwa ministerstw i co ciekawe z ramienia dwóch partii które rzekomo śmiertelnie się nienawidzą dzieląc przy tym społeczeństwo zamiast jednoczyć wokół ważnych dla prawidłowego funkcjonowania państwa spraw.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031