Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Anna Anty-Smoleńska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego naprawdę nie pojmujemy. Anne Applebaum żyje z oskarżania Rosjan o wszystko możliwe, od spowodowania kryzysu "uchodźców" po wpływ na negatywny wynik niedawnego referendum w Holandii. Poza jednym. Poza Smoleńskiem. Dlaczego ?

Od lat zadajemy sobie to samo pytanie, dlaczego małżonka Radka Anne Applebaum, która z pianą na ustach rozlicza się ze złowrogim Putinem przy każdej możliwej okazji i oskarża Rosjan o spowodowanie wszystkich możliwych nieszczęść (w tym nawet o wspieranie PiS w Polsce!) nie oskarża Rosjan tylko w tej jednej jedynej sprawie, w sprawie Smoleńska ?

 

Już trzy dni po katastrofie, 13 kwietnia 2010 roku Applebaum napisała pewną ręką w Washington Post (cytat): "Tym razem nikt nie podejrzewa konspiracji" ("Yet this time around, nobody suspects a conspiracy"):

 

www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/04/12/AR2010041201831.html

 

Jak to jest możliwe, że tak zaciekły wróg Kremla dał Kremlowi dyspensę tylko na to jedno jedyne wydarzenie, akurat na Smoleńsk ? Jak to jest możliwe, że już trzy dni po katastrofie Applebaum wszystko wiedziała ? (Sikorski już podobno wszystko wiedział 40 minut po katastrofie).

 

Od tamtego czasu Applebaum milczy w sprawie Smoleńska. Także dzisiaj.

 

Nie możemy tego zrozumieć i wytłumaczyć. Ale to tylko potwierdza nasze podejrzenia, że ten cały misternie budowany i pompowany autorytet Applebaum (Pulitzer za książkę o gułagach) to jakaś ściema i misternie zmontowana legenda. Jesteśmy po prostu prowadzeni za nos.

 

A musimy bardzo uważać, Applebaum co prawda już dawno wyemigrowała do Londynu ale wciąż pozostaje na liście płac lobbysty CEPA, który namolnie lobbuje w Polsce za kontaktami zbrojeniowymi, prowadząc równolegle wojnę z polską demokracją:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126279,cepa-wszczyna-wojne

 

Prezydencie Dudo, premier Szydło, nie bądźcie naiwnymi w tej grze. Nie dajcie się nabrać na grę pozorów. Jesteście to winni ofiarom Smoleńska ...


 

Putin jest winien wszystkiemu – poza Smoleńskiem

KOMENTARZE

 • chazarska ściema
  Wiadomo wszem,że USA,zapewne BND ,Szin Bet - dysponują zarówno nasłuchem elektronicznym z wnętrza samolotu prezydenckiego oraz zdjęciami satelitarnymi lotu samolotu, których nie udostępniają swoim syjonistycznym "sojusznikom" z PIS ,wie to samo i Federacja Rosyjska.

  Jazgot gojom w Polin ma trwać.Alleluja i do przodu.
 • Dlatego, ponieważ to babsko nie chce robić
  dodatkowo z siebie Maciarewicza i skompromitować swojej kariery.
  A co wiedziała: to samo, co każdy człowiek zaraz po katastrofie oglądający przekaz na żywo.
  Dziennikarze w Jak-40 wylądowali z trudem, za co klaskali pilotom i o czym na żywo mówili, że mieli szczęście bo warunki były złe, natomiast samolot z delegacją prezydenta nie zdołał wylądować pozytywnie.
  Przeciwko pilotom Jak 40 prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie lądowania w warunkach zagrażającym życiu pasażerów, nie wiem co z tym śledztwem, nie chce mi się nawet szukać ponieważ szkoda się kłócić i tak każdy ma swoje zdanie wyrobione i choćby nawet niezależna komisja międzynarodowa z najlepszymi fachowcami od badań katastrof lotniczych ogłosiła swoje wnioski, jeśli nie byłyby to wnioski zgodne z PIS, byłyby nie do przyjęcia.
  Amen.
 • chazarski kne-sejm
  Syryjczyk w zasyfionym chazaro-mongołem sejmie:

  40 000 tysięcy chazarów na usługach Mossadu w Polsce. Polska finansuje terrorystów w Syrii.


  https://www.youtube.com/watch?v=hwKWftjmifA
 • @kfakfa 16:06:29
  Applebaum , no coment .Polka pełną mordą .Ave . :)
 • "Sowietyzacja " tzw. zachodu odbywa się bez legendowania
  Bauman ze swoją katedrą .
  Nina L. Chruszczowa /wnuczka tego Chruszczowa /
  "
  "Chruszczowa: Kaczyński buduje Kreml nad Wisłą "

  http://www.rp.pl/Publicystyka/304109963-Chruszczowa-Kaczynski-buduje-Kreml-nad-Wisla.html#ap-1


  "Autorka jest wnuczką przywódcy ZSRR Nikity Chruszczowa. Wykłada na nowojorskiej uczelni New School w ramach „Programu magisterskiego spraw międzynarodowych". Była wykładowcą Szkoły Spraw Międzynarodowych i Publicznych Uniwersytetu Columbia. Autorka książki „Imagining Nabokov: Russia Between Art and Politics". Tekst publikujemy w wersji przekazanej nam przez Project Syndicate, bez jakichkolwiek merytorycznych zmian czy poprawek. Tytuł i śródtytuły pochodzą od redakcji"

  Takie
  tam mają
  "ałtorytety " .
 • Chyba tylko w Polsce
  jest to możliwe żeby agent obcych służb najprawdopodobniej dwóch państw sprawował stanowiska szefa dwóch najważniejszych dla państwa ministerstw i co ciekawe z ramienia dwóch partii które rzekomo śmiertelnie się nienawidzą dzieląc przy tym społeczeństwo zamiast jednoczyć wokół ważnych dla prawidłowego funkcjonowania państwa spraw.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031