Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Golenie za rezolucję PE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W 1944 roku społeczeństwo obywatelskie w wyzwolonej Francji ustanowiło nową świecką tradycję golenia głów obywatelkom, które dawały wcześniej d..y okupantowi. W Polsce 2016 roku powinniśmy czerpać z bogatych europejskich i obywatelskich tradycji.

Panom Schulzowi i Verhofstadtowi nie schodzą z ust tzw. europejskie wartości. Nie wiemy co to są te europejskie wartości ale wiemy, że istnieją europejskie tradycje. Jedną z nich była tradycja golenia głów francuskim niewiastom, które kolaborowały z niemieckim okupantem podczas drugiej wojny światowej, przeważnie dając im pewną część ciała (zdjęcie).

 

Skoro Rafał Trzaskowski z PO dał ciała i napisał na swoim komputerze projekt rezolucji PE w sprawie Polski, którą poparło znaczne grono polskich posłów zaprzańców (lista poniżej), to czy nie warto powrócić do starych europejskich tradycji promujących spontaniczną oddolną akcję obywatelską ?

 

 

Tym bardziej, że tym razem golenie głowy byłoby postępowe i genderowe, zarówno dla pań jak i dla panów. Czyli takie fajne i europejskie. A procedura jest oczywiście bezbolesna. Być może nawet jakiś fabrykant golarek, np. niemiecki BRAUN, zgodzi się sponsorować akcję ? Byłyby jeszcze fajniej.

 

Apelujemy więc do młodych państwowców i narodowców o organizację patriotycznego golenia, na przykład pod hashtagiem #PlatformaOgolona.

 

Dawanie d..y okupantowi niosło za sobą pewne konsekwencje (1944)
 
 
Ale zgolona głowa wcale nie musi wyglądać brzydko
 
 
Europoseł PO: rachunek za grzechy PiS-u zapłaci cała Polska
 
Zróbmy z antypolskich kolaborantów hollywoodzkie gwiazdy !
 
  
Kapuś SB Michał Boni jest już prawie gotowy  
 
 
Janusz Lewandowski też
 
 
Adam Szejnfeld ma już coraz mniej do stracenia
 
 
A Kamiński już się dawno samookreślił (ale stracił koryto w Brukseli)
 

KOMENTARZE

 • "litości"
  Kto tych mongoło-chazarów będzie golił ? No kto ? Chazary z PIS ? Podpuszczeni naiwni Polacy ? Od razu Ustawa PO/PIS Nr 1066 i inne uzgodnione "umowy" PO-Izrael i alleluja i do przodu.
  I będzie pozamiatane.
 • @kfakfa 15:48:39
  " Od razu Ustawa PO/PIS Nr 1066 i inne uzgodnione "umowy" PO-Izrael i alleluja i do przodu.
  I będzie pozamiatane."

  A jaka ustawa była w 1944 roku? To wtedy zrobiono zdjęcia.
  Wtedy chyba też było "pozamiatane" czy nie?
 • Autor
  Kierunek dobry, ale to za mało, bo tylko zemsta. Nadto włosy mogą odrosnąć i taki zbrodniarz znów będzie mógł udawać cnotliwą Zuzannę, szkodzić Narodowi dalej i jeszcze demoralizować innych swoją bezkarnością...

  Kiedy Kain zabił Abla, otrzymał od Boga znamię, które oznaczało, że nikt nie ma prawa go zabić.

  Łącząc te dwie sprawy, należy ich pozbawić włosów chemicznie - z cebulkami, po czym wytatuować im na głowach kompletną listę ich grzechów, oraz słowa lub znaki o zakazie ich zabijania (i o możliwości wymierzania im tylko kar wychowawczych i odstraszających dla potencjalnych naśladowców).

  Pytanie tylko, czy uprawnimy kogoś do tej "przyjemnośći", czy każdy, kto ich dopadnie będzie miał ten "zaszczyt" jako obowiązek obywatelski?
 • @miarka 16:52:20
  "Łącząc te dwie sprawy, należy ich pozbawić włosów chemicznie - z cebulkami, po czym wytatuować im na głowach kompletną listę ich grzechów"

  :))))))))))))))))))))
 • @Astra 18:06:08
  ":))))))))))))))))))))"

  To jest śmieszne, bo niejednemu z nich by zabrakło miejsca na ogolonej głowie (a pewnie i na innych częściach ciała nawet jakby się ograniczyć tylko do grzechów przeciw Państwu i Narodowi), więc musiałby mieć nakazane noszenie i skóry wołowej z resztą grzechów do wglądu mającym takie życzenie... ale to już szczegóły.

  To jest jednak śmieszne tylko na pozór – kiedy patrzymy od strony prawnej, czyli politycznej, cielesnej, a nawet materialnej. Jednak rzeczywistość ma i drugą stronę – moralną, czyli duchową.

  Otóż aby żeby życie ludzkie mogło istnieć, to ta druga strona zawsze musi mieć priorytet. Tylko w ten sposób mamy bufor pozostający nam pozostać ludźmi, bo procesy duchowe są w przeciwności do politycznych nieodwracalne (nieodwracalne ludzkim wysiłkiem, a Bożych interwencji niestety planować nie możemy).

  „Wedle nauczania katolickiego bezkarność jest sojusznikiem nieprawości i dlatego władze cywilne powinny za pomocą stanowionych przez siebie praw represjonować różne (choć nie wszystkie) przejawy zła”.

  W naszym temacie mamy więc dwa podejścia : PRAWNE – ale tu niestety jest problem, by karać zgodnie z przepisami wszystkie rodzaje zła. Decyzja aktualnych władz (ogolić, wydepilować, wytatuować) nie może odbyć się na drodze nakazu państwowego, ustawowego, a na zrobienie tego na drodze rozporządzenia niestety musi być powszechna akceptacja społeczna. Przyznać trzeba że w gruncie rzeczy nie wiemy na 100%, czy ona jest. Zapewne potrzebne by było referendum.

  Drugie podejście to MORALNE. Rodzaje zła inne jak te nie objęte praworządnymi władz cywilnych muszą być tępione już przez samo moralnie podchodzące do tematu społeczeństwo. Tu już potępionymi muszą być nie tylko przestępstwa, zwłaszcza zdrady „racji stanu” Państwa, ale i wszelkie grzechy – zwłaszcza przeciw jedności Narodu, a więc w kwestiach dobra wspólnego Narodu i kwestiach jednolicie rozumianego systemu ludzkich i narodowych wartości obowiązujących w życiu publicznym w Państwie.

  Poważnym grzechem (z grupy tzw. „Cudzych grzechów” jest nie karanie grzechów. Święty Grzegorz z Nazjanzu ujął ową zasadę w słowach: Uczy grzechu, kto go nie karze.
  http://www.katolik.pl/karanie-zla,2812,416,cz.html

  Ja bym tu dodał, że kto grzeszy przeciw społeczności, ten jest jej wrogiem wewnętrznym - wróg zaś wewnętrzny zawsze jest niebezpieczniejszy od zewnętrznego. To nie tylko potencjalny zdrajca, a ale i demoralizator, którego dziełem są skłócenia wewnętrzne, a "Nie ostoi się dom skłócony".
 • @miarka 13:41:38
  Zdrajcy, aferzyści, pospolici złodzieje i sodomici marzą o bezprawiu i niesprawiedliwości. Marzą o klimacie odpowiednim dla takiego tałatajstwa. Nie podoba mi się polityka PiSu, że nie radzi sobie z tymi zdrajcami. Powinien ostro i zdecydowanie podchodzić do nich. Podobnie z wymianą ambasadorów i sfałszowanymi wyborami samorządowymi. Jeśli tak będą się ślimaczyć, nie utrzymają się długo. Niestety Pis nie może nic siłowo zrobić, bo UE wejdzie siłowo wraz z swoimi wojskami do Polski. A lepiej żeby Majdanu nie było bo to będzie też powód do wejścia wojsk UE a także do ataku na osłabioną Polskę przez sąsiednie kraje. Mogą wydarzyć się cztery warianty: Polska może grać na czas, wprowadzać zmiany ustawowe i znosić zdrajców i plucie w twarz, bez naszej reakcji aż sami się wypalą, to będzie trwać lata i będzie nas dużo kosztować pod każdym względem. Może być też tak że Polacy tak się wkurzą, że zabiorą się za nich po ciuchu bez Majdanu a rząd podejdzie do spraw jak zdrajcy podeszli do Smoleńska czy „samobójstwa”Leppera, czyli byle jak z efektem bo była mgła, bo brzoza się przesunęła, bo była depresję itp. Może być też tak, że Polacy nie wytrzymają tego plucia na nich i dojdzie do Majdanu, wówczas jesteśmy skończeni. I ostatni wariant Wcale by mnie nie zdziwiło, że będzie krążył też jakiś samobójca na opozycję. W końcu za ich kadencji też krążył i samobójca i zamachowiec. Obecny rząd ma władze absolutną, pole do działania i pole zemsty. Pierwsze takie akcje spowodowałyby zapewne, że zdrajcy sami opuścili by Polskę. Jeżeli my Polacy nie wypłuczemy tego gówna z naszej Polskiej Ziemi i z władz, do których – nie znając życiorysów i narodowości /ukrytych pod polskimi nazwiskami/ tych zaprzańców z Judaszowego plemienia – wybrali Polacy , a oni nie dość, że okradli „ten kraj” na ile się udało, zniszczyli Polskę i Polaków, teraz wzywają Unię do zniszczenia Polski i Polskiego Rządu – wybranego z woli narodu !!! Tytuł artykułu jest adekwatny do zasług tych złodziei – tylko na to zasługują – wszyscy oni powinni zawisnąć na latarniach !. Płacimy ciężko zarobione przez Polaków pieniądze-diety – tym złodziejom – mieli być posłami w Polsce i w Unii, a niestety – są to Judasze, niszczyciele i bandyci szkalujący naszą Ojczyznę, którą wydoili -bez skrupułów, ich diety wielokrotnie przekraczają zarobki Polaków, ale wciąż im mało – złodziejom trudno wyzbyć się swoich nawyków. Niech ich piekło pochłonie !!
 • @miarka 13:41:38 Powiesić zdrajców! (lub tak po staropolsku osadzić na ostrym palu z sękami!)
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/04/l-bubel.jpg Nie da się obronić stanowiska o ponoć konieczności biczowania Polski w Unii Europejskiej i to przy udziale naszych reprezentantów. Świnie z PO, SLD i PSL wiedząc, że będzie to wykorzystane do ograbienia naszego państwa i narodu o kolejne miliardy nie miały skrupułów. Same przygotowały treść rezolucji, podając ją na tacy, cieszą się z tego sukcesu. Jakiekolwiek sprzeniewierzenie się polskim interesom w wyniku wewnętrznych politycznych sporów jest zdradą stanu, największą zbrodnią dla każdego człowieka. Mamy więc w Polsce wypasiony przez nas samych gatunek zwykłych zdegenerowanych etycznie kurew, które przy najbliższej okazji trzeba będzie wieszać, najlepiej na latarniach wzdłuż Alei, a jakże, Jerozolimskich.

  O ile bowiem Targowica zrodziła się z oświeceniowych prądów zachwaszczonych talmudyzmem na germańsko-rosyjskim chamstwie i prostactwie o tyle obecna demoliberalna lewacka ma totalnie obrzezane mózgi. Z tą dziczą zderza się reszta cywilizowanej Europy, która w głosowaniu jawnie przegrała.
  Powstał jednak precedens sprzeciwu wobec unifikacji umysłów religii czy kultur głównie w interesie, ponadnarodowej mamony, globalnych koncernów itd. To jest prawdziwa przyczyna tego, że rezydentów jest tak dużo i w Polsce. Hańba dla PO, SLD i PSL. Ot, krótko i na temat.
  Leszek Bubel Ps..https://wzzw.wordpress.com/2016/04/15/%E2%96%A0%E2%96%A0-potomkowie-agentow-obroncami-demokracji-%E2%96%A0%E2%96%A0/

  Cytat
  (…)
  „Byli grupą żydowskich studentów i młodzieży z ekskluzywnych warszawskich szkół. W marcu ’68 zajmowali się rozprowadzaniem ulotek nawołujących do protestów w obronie komunistów pochodzenia żydowskiego, którzy w wyniku frakcyjnych potyczek w PZPR tracili wpływy i stołki, oraz napuszczaniem polskich studentów na ZOMO. Wszyscy pochodzili z rodzin wysoko postawionych funkcjonariuszy partyjnych i rządowych.
  Petru karierę rozpoczął rozprowadzaniem ulotek lichwiarzy z fundacji CASE, założonej przez Tadeusza Baczko, bratanka prof. Bronisława Baczko, jednego z głównych ideologów stalinizmu w Polsce i organizatora zadym w marcu ’68. „Gwiazda” protestów KOD Marcin Święcicki to zięć sekretarza KC PZPR Eugeniusza Szyra, żydowskiego bolszewika, agenta NKWD. W ’68 z córką Szyra organizował rozruchy studenckie ramię w ramię z Wołodią Kuperbergiem, Fajną Lewinem, Lejbą Fogelmanem, Janem Lityńskim oraz Andrzejem Celińskim, dzisiejszymi „gwiazdami” wieców KOD. Najwcześniej do elitarnego towarzystwa dołączył Lityński. Miał 6 lat, gdy 22 lipca 1952 r. podbiegł do trybuny i wręczył Bierutowi kwiaty.”
  (…)
 • @kfakfa 15:48:39
  Nikt ich nie będzie golił bo wszyscy srają w gacie przed żydostwem Od kilku lat szukam chętnych do protestu pod siedzibą gównianej na Czerskiej Można by się tam zebrać i palić tego szmatławca ale nikomu się nie chce dupy ruszyć Dopiero jak w misce zobaczycie dno to ruszycie Zawsze tak było Przestańcie się podniecać i chodżcie na żydowskie wybory barany Kolaborujcie z okupantami POLSKI
 • @kula Lis 66 10:24:29
  Jest jeszcze czwarty wariant.

  PiS jest mało skuteczny, ma trudności z pokazaniem opozycji jej miejsca, zrobieniem porządku z wymiarem sprawiedliwości, rozliczeniem zdrajców, odzyskanie tego co zostało rozgrabione i rekompensat z "wrogie przejęcia" przez zachodnią konkurencję celem likwidacji, celem zniszczenia polskiego potencjału - zwłaszcza gospodarczego i ekonomicznego - zasobów i dóbr wspólnych Narodu (bez pytania Narodu o zgodę, WIĘC BEZPRAWNIE), ale zwłaszcza Granic, rynków i przestrzeni, a szczególnie dobrze funkcjonujących monopoli państwowych - w końcu jedynego prawdziwego źródła dochodów Państwa.

  Na to wszystko rząd jest za cienki, bo rząd wszedł w kamasze poprzednich rządów. Jest za cienki, bo postawił na kontynuację. Jest za cienki i dlatego że gra na pozostanie w UE, podczas gdy to właśnie to jest pierwszoplanowy wróg Polski i Polaków.

  Jest za to siła, której Unia nie jest w stanie ruszyć bo do Unii wstąpiło Państwo, nie Naród.
  I Naród nie musi patrzeć ani na rząd, ani na opozycję, tylko wymusić na nich takie działania, które narodowi będą służyły najlepiej.

  Unia ma możliwość wkroczyć by tłumić rozruchy, ale co to jest?
  Idzie tak zorganizować wystąpienie Narodu, by w nim chodziło tylko o wyjście z UE i odzyskanie pełni suwerenności.
  Bez dyskusji, bez warunków wstępnych, a za to z Radą Narodową, z ogłoszeniem rządu istniejącego rządem tymczasowym do czasu opracowania przez Naród nowej Konstytucji i przeprowadzenia w pełni demokratycznych wyborów.
  Zachód może panikować, a to że ich firmy w Polsce, a to ich długi...?
  Jak Naród tak postanowi, to i firmy będą pracowały i długi będą po nowych wyborach odpowiedzialnie negocjowane.. Jak się będą stawiali, to Naród ucierpi, ale oni stracą wszystko.
 • Czyżby powrót ubeckich metod?
  Pańska lista "zaprzańców" jest jednak za krótka. Listę powinno otwierać nazwisko pana Zbigniewa Z., który jako pierwszy w parlamencie UE donosił na Polskę, znieważając Buzka. Czyżby Pan o tym zapomniał? A tak na marginesie, wpisywanie nazwisk posłów na volkslistę za to, że nie zgadzają się z polityką PiS-u bardzo przypomina znane już w Polsce, ubeckie metody. Gratuluję.
 • @oza 09:50:45
  "... Zbigniewa Z., który jako pierwszy w parlamencie UE donosił na Polskę, znieważając Buzka".

  Buzka? To on miał w PE wystąpienie przeciw Buzkowi?

  Owszem, krytykowano go, ale za krytykę TUSKA, tylko że niesłusznie.
  I to wcale nie było donoszenie - nie było w rzeczy samej o sprawach stricte wewnętrznych, i było w formie typowej dla PE, np. była o tym informacja:

  " Ziobro odniósł się także do oskarżeń, że nie przestrzega standardów europejskich. - To jest demokracja, to jest debata europejska. My Polacy musimy wyjść z kompleksów i zrozumieć, że nie mamy się czego wstydzić. Tak tutaj spory toczą Włosi, Brytyjczycy, Niemcy. Kaclerz Merkel była też atakowana, gdy występowała w swojej prezydencji. Prezydent Sarkozy był atakowany przez Francuzów, premier Belgii był atakowany przez swoich konkurentów z Belgii tu, w Parlamencie Europejskim - mówił. - To jest standard i reguła, bo to jest demokracja. To jest parlament, tu rozmawia się o sprawach zasadniczych. Ja nie mówiłem o nieudolności rządu Donalda Tuska, nie mówiłem o sprawach stricte wewnętrznych. Mówiłem o sprawach europejskich, bo wolność słowa jest sprawą europejską. Nie ma Europy, nie ma Strasburga, nie ma tego Parlamentu, który za nami bez wolności debaty politycznej, bez wolności słowa, bez praw dziennikarzy - dodał w programie "Graffiti" w Polsat News". http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9908439,Ziobro_broni_swojego_wystapienia___To_jest_demokracja_.html  "A tak na marginesie, wpisywanie nazwisk posłów na volkslistę za to, że nie zgadzają się z polityką PiS-u bardzo przypomina znane już w Polsce, ubeckie metody".

  Ubeckie metody nie mają tu nic do rzeczy. Natomiast użycie argumentu, że to jest "nie zgadzanie się z polityką PiS" i w ogóle patrzenie na postawę KOD-owców, czy PO-wców, czy innych zaprzańców z punktu widzenia politycznego, to przede wszystkim lewactwo - to podejście i satanistyczne i faszystowskie razem wzięte.

  Tu nie chodzi o postawy polityczne, a o moralne. Zdecydowanie najpierw moralne.
  Owszem, ma i wymiar polityczny, ale to bardzo brzydka manipulacja unikać patrzenia w tych kwestiach na stronę moralną .

  Bo bez moralności nie ma polityki - bez moralności jest satanizm w sferze politycznej. Bez moralności jest faszyzm w sferze politycznej.
  Bez moralności władz politycznych i innych uczestników sceny politycznej, W TYM OPOZYCJI, polityka nie służy ludziom, obywatelom państwa, nie jest lojalna Narodowi itd.

  To, że lewactwo chciałoby robić tutaj "satanistyczne odwrotki" i wynosić politykę nad człowieczeństwo (w tym moralność) i czasami mu to przechodzi, TO WCALE NIE ZNACZY, ŻE TO POLITYKA.
  Przeciwnie - to tylko dyktat oparty o przemoc i terror.

  Polityka jest tylko w ramach, które jej wyznacza naród. A NARÓD TĘPI WSZYSTKO CO JEST NIEMORALNE.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031