Wiosna sprzyja podróżom zakochanych. Angela Merkel wzięła swojego utrzymanka Tuska na weekend do Turcji. Młoda para została entuzjastycznie powitana na miejscu chlebem, solą i kwiatami (zdjęcie). Czy zaadoptują wspólnie małych muzułmanów ?

Elżbieta Bieńkowska gryzie się sama w Brukseli. Donald Tusk pojechał na weekend z Angelą. Widocznie Tusk pozazdrościł Jakubowi Śpiewakowi z fundacji Kidprotect, który kilka lat temu wydał 4,6 tysiąca PLN z pieniędzy fundacji na podróż do Turcji wraz z narzeczoną.

 

Za weekend Tuska i Merkel w Turcji płacą podatnicy. A przyjął ich tam premier Turcji, który wraz z prezydentem Erdoganem rozdaje teraz karty w Unii europejskiej. Tak nam tą Unię europejską zbudowali, że teraz nie jest ona w stanie obronić nawet swoich własnych granic. Jeżeli arabskie byczki z iPhonami robią desant na greckich wyspach, gdzie tylko chcą, to co powstrzyma wysportowanych młodzieńców z oddziałów Specnazu Putina ?

  

Tusk tak się rozradował swoim romantycznym weekendem w Turcji, że aż zaćwierkał na Twitterze po turecku. Czy to już jeden z oficjalnych języków Unii europejskiej ?!

 

Donald Tusk ‏@eucopresident  15 min

#Nizip mülteci kampında Suriye savaşının mağdurlarını ziyaret ediyoruz

 

Twitterowy wyskok Tuska to tylko logiczny dalszy ciąg międzynarodowych idiotyzmów kacyków Platformy. Pamiętamy jak Jerzy Buzek wpadł na parę godzin do rozwalonej przez samoloty NATO Libii, aby się lansować na europejskiego męża stanu, i był witany radosnymi okrzykami "Allahu Akbar!":

 

monsieurb.neon24.pl/post/34447,allahu-akbar-jerzego-buzka

 

A w międzyczasie Allah usadowił się na dobre w Unii europejskiej. Młodzi zintegrowani muzułmanie w Niemczech odmawiają podania ręki kobietom:


www.n24.de/n24/Nachrichten/Panorama/d/8412266/deshalb-verweigerten-wir-unserer-lehrerin-den-handschlag.html

 

Tak samo robi działacz szwedzkiej partii Zielonych, Yasri Khan (zdjęcie):


www.spiegel.de/politik/ausland/schweden-gruenen-politiker-verweigert-journalistin-haendedruck-a-1088374.html

 

Zieloni, tak jak socjaliści, nachalnie promują muzułmanów w swoich szeregach. Chcą stworzyć sobie nową klasę wyborców. Szefem socjalistów we Francji już jest muzułmanin, Harlem Desir. Jak stwierdził ostatnio francuski filozof Michel Onfray, lewica jest tak zafascynowana islamem jak wcześniej komunistycznymi dyktatorami ("La gauche est fascinée par l'islam comme elle l'était par les dictateurs au XXe siècle").

 

A my patrzymy na czołowego ideologa Partii Zielonych w Niemczech i Francji niejakiego Daniela Cohn-Bendita (ksywa "Pedofil Wyborczej") i myślimy sobie, że chodzi raczej o coś innego. Zarówno islam jak i wielu lewaków promuje pedofilię, która w islamie przejawia się poprzez aranżowane małżeństwa nieletnich dziewczynek ze starszymi facetami.

 

59-o letni Donald Tusk chwali się właśnie, że dostał młodą klacz jako prezent na swoje urodziny. Boimy się nawet o tym myśleć ..


 

Fascynacja islamem zastąpiła wcześniejszą fascynację komunizmem  
  
 
Merkel w czasach NDR – komunizm upadł, ale za to islam rozkwita
 
 
Chłopczyk w ludowym stroju z kieszeniami na naboje do kałasznikowa
 
 
Postęp - ci młodzi zintegrowani "Niemcy" nie podają ręki kobietom
 
 
 
 
 
 
 
 
         
 
 
  Pré
 
A. und N. in der Basler König-Faysal-Moschee, wo ihr Vater Imam ist. Viele Besucher klopfen den muslimischen Brüdern auf die Schultern.
 
Postęp - ten szwedzki działacz Zielonych też nie podaje ręki kobietom 
 
 
Ale pedofile i islamiści mają wspólny cel – gwałcić młode dziewczynki