Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Grecy się obudzili

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od kiedy mała Macedonia postawiła się okoniem i zamknęła granicę z Grecją, cwani Grecy nie mogą już bezkarnie podsyłać milionów migrantów innym krajom. Zamiast tego sami zaczęli obrywać kamieniami od migrantów. A to wywołało szybkie zmiany.

Przez wiele miesięcy Grecja robiła w konia całą Unię europejską. Grecy mają potężną armię ale zdecydowali nie pilnować swoich granic i wpuszczać kolejne desanty byczków z iPhonami. Desanty były następnie odprawiane szlakiem bałkańskim na północ Europy. Być może Grecy chcieli się zemścić na Niemcach za plan oszczędnościowy, który Niemcy nałożyli na nich po bankructwie finansów kraju, zaduszonego kredytami zaciągniętymi w Euro.

 

Mimo, że Grecja nie ma wspólnej granicy z żadnym innym krajem strefy Schengen, milion migrantów jakoś wmaszerował do Unii europejskiej. Można to nazwać niewytłumaczalnym logicznie laickim "brukselskim cudem".

 

Pierwsze postawiły się małe Węgry, co wywołało z czasem obronną reakcję łańcuchową. Ostatnio postawiła się jeszcze mniejsza Macedonia, zamykając granicę z Grecją. 10.000 migrantów znalazło się na granicy w Idomeni, gdzie regularnie trenowali szturmowanie granicy Macedonii:

 

monsieurb.neon24.pl/post/130015,macedonia-to-wkrotce-my 

monsieurb.neon24.pl/post/130915,matematyka-migranta

 

A ponieważ granica Macedonii pozostawała nie do zdobycia, migranci zaczęli w zastępstwie obrzucać kamieniami grecką policję, blokować drogi tranzytowe i molestować miejscową ludność.

 

W końcu Grecy obudzili się i wczoraj władze rozdały miłującym pokój migrantom w Idomeni poniższy list, który nie tylko jest napisany po angielsku a nie po arabsku, ale też jest o wiele ostrzejszy niż dotychczasowe buzi-buzi wykonywane przez sflaczałą postępową Europę, pod kierownictwem Merkel.

 

Jest to iście kopernikański przewrót i nieoczekiwany powrót państwa prawa.

 
 
 

Dla Greków nastał więc nowy wspaniały świat. Nie będą już oni przyglądać się z satysfakcją jak hordy migrantów atakują granicę Macedonii z terenu ich własnego państwa. A migranci już im pokażą na czym polega wzbogacanie. W obozach dla migrantów na wyspie Lesbos już zaczęły się wczoraj zamieszki i rzucanie kamieniami (wideo poniżej). A to tylko początek.

 

Przez długie miesiące Grecy robili w konia całą Unię europejską. Teraz ich wcześniejszy cynizm i pasywność obracają się przeciwko nim. To dobra lekcja. Może w końcu nauczą się pilnować granic swojego własnego kraju.


 

Grecka policja pozwalała migrantom atakować granicę Macedonii
 
 
Ale z czasem migranci zaczęli też spuszczać łomot greckiej policji
 
 
Migranci zaczęli też atakować cywilów, tak jak to starsze małżeństwo 
 
Greek Macedonia border
 
A wczoraj 26.04 wzięli się za obracanie w pył obozu na wyspie Lesbos
 
39829491
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031