Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

SS mówiło Schulzem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Niemcy gwarantują nam niepodległość" woła wspierany przez USA lewak Sierakowski. A Schulz grzmi z Brukseli "Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone". To już przerabialiśmy w 1939 r. Niestety.

Nie jest dobrze. Uważna lektura wiadomości jeży nam włos na głowie. Finansowany przez amerykańską kawiorową lewicę, czołowy polski lewak-dywersant, Sławomir Sierakowski, tłumaczy nam, że to Niemcy gwarantują naszą niepodległość:

wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Slawomir-Sierakowski-Niemcy-a-nie-PiS-gwarantuja-nam-niepodleglosc,wid,18108904,wiadomosc.html

 

Z kolei sami Niemcy, spytani przez Fundację Bertelsmanna, sprzeciwiają się wysłaniu żołnierzy do Polski w razie rosyjskiej agresji:

 

www.dw.com/pl/sonda%C5%BC-wi%C4%99kszo%C5%9B%C4%87-niemc%C3%B3w-przeciwko-pomocy-polsce-w-razie-agresji-rosji/a-19224186

 

Kilka dni temu pojawiła się też informacja o niemieckich próbach zablokowania transportu amerykańskich żołnierzy do Polski:

 

niezalezna.pl/79726-niemcy-tlumacza-sie-przed-usa-i-polska-z-incydentu-na-granicy-ich-zdaniem-wspolpraca-jest-znak 

 

Pisaliśmy już wcześniej, że zgoda aliantów (w tym Rosji) na zjednoczenie Niemiec i na przeniesienie stolicy kraju z bukolicznego Bonn do imperialnego Berlina było historycznym błędem. Teraz niemiecki lewak Martin Schulz wygraża nam pięścią i zapowiada, że siłą zaprowadzi u nas porządek.


A my jeszcze nawet całkiem nie odbudowaliśmy jeszcze Warszawy po ostatniej niemieckiej próbie wprowadzania porządku i demokracji w Polsce.


Mało tego, musimy żyć z szokującą świadomością tego, że kat Warszawy, generał SS Hans Reinefahrt, który miał na sumieniu śmierć kilkudziesięciu tysięcy Polaków, nie tylko był chroniony przez niemieckie władze aż do swojej śmierci w 1979 roku ale do tego był jeszcze posłem do Landtagu w Kilonii, burmistrzem na ekskluzywnej wyspie milionerów Sylt a potem inkasował spoko generalską emeryturę. Od 1955 roku RFN była członkiem NATO, czyli zbrodniarz Reinefahrt inkasował NATO-wską emeryturę:

 

ewastankiewicz.wordpress.com/2013/10/02/powstanie-warszawskie-reinefarth-dirlewanger-kaminski-czyta-g-braun/

 

Kiedy w 1970 roku kanclerz Brandt przyjeżdżał do Warszawy i klękał przed pomnikiem powstania w getcie, kat powstania warszawskiego Heinz Reinefahrt żył sobie spokojnie na generalskiej emeryturze a władze RFN odmawiały jego ekstradycji do Polski. Czyżby dla cywilizowanych Niemców przelana chrześcijańska krew była mniej ważna niż krew żydowska ?

 

 

Dopiero w 2014 roku Niemcy "przypomnieli sobie" o kacie Warszawy: 

 

historykon.pl/reinefarth-zycie-mniej-znane-kata-warszawy/

 

www.shz.de/lokales/sylter-rundschau/heinz-reinefarth-der-einzige-ss-general-im-landtag-id6491401.html

 

A kilka dni temu stała się rzecz iście niebywała, niemiecki "Die Welt", zamiast tradycyjnie kwękać na telefon o zagrożeniu dla demokracji w Polsce, opublikował artykuł o SS-manie Reinefahrtcie, w którym opisane są rozterki Reinefahrta przy likwidowaniu Polaków (cytat): "Powoli. Co mam robić z cywilami ? Mam mniej sztuk amunicji niż więźniów" ("Langsam. Was soll ich mit den Zivilisten machen? Habe weniger Munition als Gefangene"):

 

www.welt.de/geschichte/zweiter-weltkrieg/article154805234/Henker-von-Warschau-wurde-Buergermeister-auf-Sylt.html

 

Teraz kapral Schulz też nie wie co ma zrobić z krnąbrnymi polskimi cywilami.

 

 

 
Endlösung Schulz: "w razie konieczności to musi być siłą narzucone"
 
 
Heinz Reinefarth, generał SS, kat Warszawy, potem poseł do Landtagu

 

 
A przecież niemieckie zbrodnie były już opisane w książkach w 1946 r.
 
Précédent
     
 
Précédent
 
 
Précédent
 
 
 
 
 
 
     

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031