Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Menora Wejcherta Juniora

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Łukasz Wejchert dostał panamski spadek od ojca śp. Jana Wejcherta i lansuje się nieudolnie na guru internetu na miękkich poduszkach (zdjęcie). Medialny lans pompuje mu były członek rady nadzorczej TVN i ITI, na portalu Springera. Fajna III RP !

Definicja źródeł kapitału założycielskiego w III RP oparła się na dwóch teoriach: Jan Kulczyk twierdził, że pierwszy milion dostał od ojca a Jan Krzysztof Bielecki twierdził, że pierwszy milion trzeba ukraść.

 

Łukasz Wejchert, syn śp. wizjonera Jana Wejcherta, pogodził z sobą te dwie teorie: dostał spadek od ojca, oparty na kasie ukradzionej Polsce w latach PRL i pierwszych latach III RP (1989-1992).

 

Młody Wejchert przez całe życie pozostawał na garnuszku taty, ale kiedy tato nagle umarł w niewyjaśnionych naprawdę okolicznościach (w klinice w Szwajcarii), dla młodego Wejcherta zaczęły się schody - jego zabawka Onet została sprzedana a on sam wyleciał z TVN a potem z ITI:

 

monsieurb.neon24.pl/post/48923,omen-onet

 

Młody Wejchert zajął się więc inwestowaniem w nowe technologie:

 

monsieurb.neon24.pl/post/52961,wejchert-2-0-odkrywa-ameryke

monsieurb.neon24.pl/post/45791,omerta-lukasza-wejcherta

 

A ponieważ to nowe inwestowanie nie bardzo mu idzie, pomocną rękę podał mu ostatnio były członek rad nadzorczych TVN i ITI, Michał Broniatowski, który umieścił na Onecie wywiad z młodym Wejchertem, w którym ci dwaj dobrzy znajomi piją sobie z ust i udają ekspertów:

biznes.onet.pl/wiadomosci/teleinformatyka/co-bedzie-po-facebooku-lukasz-wejchert-twarze-biznesu/lw90cp

Na szczęście młody Wejchert ma zaradną żonę Dominikę Dzierwę-Wejchert która inwestuje w knajpy. Po sukcesie "Charlotte" na tęczowym Placu Zbawiciela pani Wejchert otworzyła ostatnio knajpę na Placu Grzybowskim, "Charlotte Menora". Nie wiemy czy knajpa jest dobra czy nie, ponieważ jej profil na portalu Trip Advisor został wyłączony. Co na to cyfrowy guru internetu Łukasz Wejchert ?

 

www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274856-d1045661-Reviews-Menora-Warsaw_Mazovia_Province_Central_Poland.html

 

Serwowanie ciepłych bułeczek klientom pasuje bardziej do profilu rodziny Wejchertów niż napinanie się na ekspertów od mediów i internetu. Śp. Jan Wejchert zajmował się TVN z małym entuzjazmem, widocznie taki miał rozkaz, ale to nie bawiło jego duszy. Na boku Wejchert próbował rozwijać sieć piekarni o nazwie "Jan Piekarz" (ale mu to nie wyszło).

Szkoda, bo o ile lepiej miałaby się dzisiaj Polska gdyby Jan Wejchert zamiast serwować nam propagandę w TVN24 serwował nam ciepłe bułeczki ?

 

Dominika Dzierwa-Wejchert z teściem 
 
 
Czy Łukasz Wejchert chce zdać egzamin na faceta w czerni ? 
 
 
Czy może raczej stylizuje się na polskiego Marka Zuckerberga ?
 
JPEG - 149.3 ko
 
Poprawni politycznie - "Charlotte" na Tęczowym Placu Zbawiciela
 
 
A teraz "Charlotte Menora" na Placu Grzybowskim
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031