Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

My chcieć palić i gwałcić

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nielegalny migrant podejrzany o molestowanie kobiety w Sylwestra w Kolonii został zatrzymany z Szwajcarii. Jak okradał sklep. Teraz fala ataków na kobiety przechodzi przez Austrię a w Grecji miłujący pokój migranci roznoszą w pył swoje obozy.

Europa trzeszczy w szwach. Austriacki parlament uchwalił właśnie nową ustawę, która pozwala na wprowadzenie stanu nadzwyczajnego w razie niebezpieczeństwa ponownego zalewu kraju przez zorganizowane hordy nielegalnych migrantów. To niebezpieczeństwo jest bardzo realne, jako że nowa fala przemytu rusza właśnie poprzez Sycylię i jej celem jest przełęcz Brenner, która łączy Włochy i Austrię:

www.welt.de/debatte/kommentare/article154871371/Fluechtlinge-lassen-den-italienischen-Staat-scheitern.html

 

Przełęcz Brenner - Austria jest gotowa do obrony terytorialnej kraju

 

 

Jeszcze latem zeszłego roku Austriacy wieszali psy na premierze Orbanie, ale dzisiaj widząc co się u nich wyrabia, kopiują węgierskie rozwiązania obronne w podskokach. Co się im dziwić, przez ich niegdyś wysoko kulturalny i cywilizowany kraj przelewa się teraz fala gwałtów, których autorami są nielegalni migranci:

  

www.express.co.uk/news/world/664701/Austria-sex-attacks-migrant-crisis-far-right-Freedom-Party

Co którzy molestowali kobiety w Sylwestra w Kolonii rozbiegli się po całej Europie. W Szwajcarii schwytano właśnie jednego z nich, 19-o letniego Marokańczyka. Który wzbogacał Szwajcarię poprzez okradanie sklepu:

www.thelocal.de/20160429/suspect-in-cologne-sex-assaults-caught-near-swiss-border

Na zachodzie Europy rośnie panika, ale na szczęście my mamy pewne powody do nadziei, pazerni migranci nie chcą jechać do Europy środkowej. Bo tam jest dla nich "za biednie". Jeden z nich "wygadał się" na Twitterze:

 Ali Borsan ‏@AliMBorsan  3 h

#refugeesGr The reason that made people don't trust EASO's relocation program is: Resettlement to Eastern European and separating families

 
W międzyczasie nielegalni migranci nie próżnują. Ci których wywalono ze słynnej Dżungli Calais, pojawili się w Paryżu gdzie wzięli się za zajmowanie budynków szkolnych (zdjęcie), przy wsparciu lewaków i anarchistów.
 
Migranci zajmują liceum w Paryżu, wspierani przez licznych lewaków
 
 

Nielegalni migranci w Grecji nie mogą już atakować kamieniami granicy Macedonii, bo są powoli odpychani z Idomeni, o czym niedawno pisaliśmy:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131302,grecy-sie-obudzili


W zastępstwie miłujący pokój migranci demolują więc swoje własne obozy i molestują lokalną ludność, utrudniając im życie poprzez blokowanie dróg (zdjęcia poniżej). Ciekawe kiedy skończy się cierpliwość Greków, którzy sami muszą borykać się z kryzysem.

 

Europa trzeszczy w szwach i stoi na skraju obywatelskiego buntu. Jeszcze kilka gwałtów, kilka ataków kamieniami i kilka podpalonych samochodów i wtedy ciemny europejski lud weźmie sprawy w swoje ręce.


 

Précédent
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Blokowanie greckich dróg stało się popularnym sportem migrantów

 

 
Ci też zablokowali drogę – to podziękowanie Grekom za gościnność ?
 
 
W obliczu inwazji gwałcicieli niektórzy próbują podnieść się na duchu 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031