Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Przekupić papieża

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Starzejący się jezuita Jose Bergoglio dał się omamić jak dziecko lewakom i masonom z Brukseli. W zamian za świecidełko (Order Karola Wielkiego) jezuita Bergoglio opowiada dyrdymały. To potwierdzenie, że człowiek jest ułomny, omylny i przekupny.

Jak trwoga to do Boga. Tak uważają także lewacy i masońscy wrogowie Kościoła. W tym tygodniu papież Franciszek został więc przekupiony świecidełkiem, aby opowiadał dalej frazesy i dyrdymały o miłujących pokój muzułmańskich migrantach ekonomicznych.

Do Watykanu pośpieszyło całe doborowe towarzystwo z Brukseli aby wobec rosnącego buntu obywateli, ogrzać się w majestacie papieża. Kompletny cynizm. Oczywiście rządowe niemieckie media z miejsca przystąpiły do obróbki propagandowej spektaklu i do dalszego duraczenia Polaków, wspierane przez Wyborczą Michnika, gazetę kochającą polskich chrześcijan:

 

Papież Franciszek, który jako jezuita Jose Bergoglio dobrze działał w brazylijskich fawelach, po promocji w Watykanie dał się zbyt łatwo omamić fałszywymi honorami i tombakowym złotem. Szybko zapomniał mądrość księgi Koheleta: "Marność nad marnościami - wszystko marność".

 

Już wizyta papieża w obozie dla nielegalnych migrantów na wyspie Lesbos wzbudziła kontrowersje a nawet oburzenie. Papież zabrał ze sobą do Watykanu 12 muzułmanów. Chrześcijan nie brał. Tak jakby zapomniał wśród watykańskiego złota i marmurów, że chrześcijanie są masowo mordowani w krajach muzułmańskich a kościoły są palone.

 

Jak można przyjmować order, którym obwiesza się towarzystwo wzajemnej adoracji i który wcześniej dostał Schulz, Juncker, Merkel i faktotum Tusk ?


pl.wikipedia.org/wiki/Nagroda_Karola_Wielkiego

 

Gdyby papież był pokorny to posłuchałby raczej tych którzy nie kłaniają się wasalsko w pas Brukseli. Premier Obran powiedział niedawno (cytat): "Przywódcy Europejscy siedzą odizolowani od świata w wieży z kości słoniowej, nawet nie znają realiów i nie mają pojęcia, o czym mówią".

 

Na wieży z kości słoniowej jest widocznie także miejsce dla jezuity Bergoglio. Papieża chroni gwardia szwajcarska a lewaków i masonów z Brukseli chroni obstawa i pancerne limuzyny. Obywateli nie chroni nikt. Obywatelom pozostaje więc działanie i modlitwa. Czyli po polsku: "Alleluja i do przodu!"

 

  

Siedzą jak na tureckim kazaniu
 
Papst-Rede zur Lage Europas: Weckruf für den Krisenkontinent
 
A papież mizdrzy się do lewaka i masona Schulza 
 
 
Z takim papieżem to nie potrzebujemy wrogów, sami się wykończymy
 
 
Na zdjęciu krew zakonnic zamordowanych w marcu w Jemenie

 

KOMENTARZE

 • Franiu to
  przechrzta żydowski jak żydowski miot Guzman Gocłowski, etc..etc...Dla mnie to nie Papież lecz papierz. To tyle w jego temacie. Oczywiście 5!
 • @
  Jeżeli Papież jest takim orędownikiem muzułmańskich terrorystów, niech jako Watykan przyjemnie na swoje pałace, do ogrodów i na Pl. Św. Marka chociaż 1000 uchodźców. Da tym samym przykład swojego miłosierdzia i dobroduszności. Niech puste słowa zamieni w czyny.
 • Autor
  A ja czytam sobie w "Fakcie" słowa papieża Franciszka:
  "Franciszek w swoim stylu podkreślał, że „europejska tożsamość zawsze była oparta na wielokulturowości, na dynamice i zdolności do integracji”, co nietrudno było odczytać w kontekście sporów o przyjmowanie uchodźców."

  W komentarzach podkreślono, że papież pomylił się:"~ehh : papież się myli: Europa nie była budowana na wielokulturowości, ale na kulturze łacińskiej. Wraz z przyjmowanie chrześcijaństwa związanego z Rzymem ludy Europy przyjmowały nie tylko analogiczna strukturę społeczna, ale też zasady moralne oraz trendy w szeroko rozumianej sztuce oraz naukę."

  Jeszcze gdzie indziej przeczytałam, że gra toczy się o nasze polskie dusze, bowiem papież jest dla nas bardzo ważną osobą, jako dla katolików. To fakt i wielu katolików przeżywa moralne jakby rozdwojenie. Poczucie sprawiedliwości mówi im co innego, bo imigranci jak chcą dobrego życia dlaczego mamy obowiązek kosztem siebie im go dawać. A z drugiej strony słowa papieża.
 • @leoparda 18:16:18
  Gdyby muzułmanie chcieli tylko dobrego życia na koszt Europy to jeszcze byłby w pewnym sensie relatywnie mały problem (pasożytowania na socjalu). Niestety, tragiczne wydarzenia w Paryżu i Brukseli (a wcześniej w Londynie i Madrycie) pokazują nam, że z czasem zaczyna się lać krew głupich i naiwnych Europejczyków. Czas może przypomnieć papieżowi Franciszkowi, że dwóch islamskich zamachowców z Brukseli chodziło do katolickich szkół ? Jakoś im się przez to braterska miłość i tolerancja dla chrześcijan nie rozwinęła, ani laicka tolerancja skoro mieszkali całe swoje życie w laicko-masońskiej Belgii. Ani też żadne "wartości europejskie", pomimo tego że mieszkali 2 km od Parlamentu Europejskiego a jeden z nich nawet tam pracowalł. Czyli zero integracji ! A zamiast tego Jihad. Tylko idioci lub samobójcy hodują hydrę na swoim własnym łonie.
 • WIEŚĆ GMINNA NIESIE ŻE " ABDYKACJA " BENEDYKTA XVI
  Miała znamiona pokojowego przejęcia Watykanu
  przez masonów czego emanacją jest Bergoglio
  /którym na początku byłam zresztą zachwycona :))/
  Sam Pan Bóg tego nie zdzierżył i zagrzmiał.
  http://i.iplsc.com/piorun-uderzyl-w-kopule-bazylike-sw-piotra/00025MJA7TI545EK-C102.jpg
 • @prof.doc.hab.inka1 01:57:14
  https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2015/02/26/kandydature-bergoglio-na-papieza-wysunal-w-2005-roku-kard-martini-jak-potwierdza-wielka-loza-mason/#more-1346
  https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2014/10/10/znalezione-w-internecie-franciszek-czyni-masonski-znak-666/#more-269
  https://www.youtube.com/watch?v=I7cSG1Ul3Zo
  https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2014/10/14/mistrz-wloskiej-masonerii-g-raffi-braterstwo-i-dialog-sa-pierwszymi-slowami-franciszka/#more-315
  https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2014/10/06/masonski-gest-franciszka-przed-pierwszym-publicznym-wystapieniem/
  https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2014/10/06/kard-bergoglio-dziekuje-za-honorowe-czlonkostwo-w-rotary-club-organizacji-bedacej-przedsionkiem-masonerii/#more-138
  "Masoneria wita Franciszka, jak o nim piszą, „papieża miłości i współczucia”
  https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2015/01/25/masoneria-wita-franciszka-jak-o-nim-pisza-papieza-milosci-i-wspolczucia/
  https://franciszekfalszywyprorok.files.wordpress.com/2015/01/masoneria-filipiny.jpg?w=350&h=467
 • @Stanislas Balcerac 19:16:04
  Chyba papież wie lepiej i nie trzeba go uświadamiać. Wiele osób nie zna dobrze Pisma Świętego i dlatego przeżywa moralne rozterki. Co robić? Kiedyś moja koleżanka miała kłopot ze swoim mężem i poszła do księdza po radę. Dowiedziała się, że ma z nim być. A gdyby on chciał mnie zabić? Takie zadała pytanie. To też powinna z nim być i starać się aby go odmienić. Byłam wtedy młoda i byłam zszokowana jak mi to opowiedziała.
  Czy należy pomagać bliźnim bez względu na ich wyznanie? Czy należy pomagać bliźnim, choć oni są nieprzyjaźnie nastawieni do nas? Czy w imię tej pomocy należy skazać swoich bliskich na wegetację? Pytań jest wiele.
 • @prof.doc.hab.inka1 01:57:14
  Ja miałam wiele sympatii do emerytowanego papieża Benedykta. Było mi bardzo szkoda, że odszedł. Wiem, że wiek robi swoje i nie każdy ma tak twardą naturę i hart jak górale. Ja nie czułam euforii po wyborze nowego papieża. Później raziła mnie ta przesada w skromności. Przecież zawsze budowało się kościoły, a te są często okazałe (tak jak góry, gdzie jak mówią bliżej do Boga), a mogły to być baraki. Polityka dociera wszędzie. Być może jest tak jak piszesz. A może papież wie co robi i zostaliśmy poddani próbie. Czy jesteśmy wszystko poświęcić dla innych ludzi, nawet siebie samych? Ja nie wiem i jestem w tym wszystkim zagubiona :(((

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031