Starzejący się jezuita Jose Bergoglio dał się omamić jak dziecko lewakom i masonom z Brukseli. W zamian za świecidełko (Order Karola Wielkiego) jezuita Bergoglio opowiada dyrdymały. To potwierdzenie, że człowiek jest ułomny, omylny i przekupny.

Jak trwoga to do Boga. Tak uważają także lewacy i masońscy wrogowie Kościoła. W tym tygodniu papież Franciszek został więc przekupiony świecidełkiem, aby opowiadał dalej frazesy i dyrdymały o miłujących pokój muzułmańskich migrantach ekonomicznych.

Do Watykanu pośpieszyło całe doborowe towarzystwo z Brukseli aby wobec rosnącego buntu obywateli, ogrzać się w majestacie papieża. Kompletny cynizm. Oczywiście rządowe niemieckie media z miejsca przystąpiły do obróbki propagandowej spektaklu i do dalszego duraczenia Polaków, wspierane przez Wyborczą Michnika, gazetę kochającą polskich chrześcijan:

 

Papież Franciszek, który jako jezuita Jose Bergoglio dobrze działał w brazylijskich fawelach, po promocji w Watykanie dał się zbyt łatwo omamić fałszywymi honorami i tombakowym złotem. Szybko zapomniał mądrość księgi Koheleta: "Marność nad marnościami - wszystko marność".

 

Już wizyta papieża w obozie dla nielegalnych migrantów na wyspie Lesbos wzbudziła kontrowersje a nawet oburzenie. Papież zabrał ze sobą do Watykanu 12 muzułmanów. Chrześcijan nie brał. Tak jakby zapomniał wśród watykańskiego złota i marmurów, że chrześcijanie są masowo mordowani w krajach muzułmańskich a kościoły są palone.

 

Jak można przyjmować order, którym obwiesza się towarzystwo wzajemnej adoracji i który wcześniej dostał Schulz, Juncker, Merkel i faktotum Tusk ?


pl.wikipedia.org/wiki/Nagroda_Karola_Wielkiego

 

Gdyby papież był pokorny to posłuchałby raczej tych którzy nie kłaniają się wasalsko w pas Brukseli. Premier Obran powiedział niedawno (cytat): "Przywódcy Europejscy siedzą odizolowani od świata w wieży z kości słoniowej, nawet nie znają realiów i nie mają pojęcia, o czym mówią".

 

Na wieży z kości słoniowej jest widocznie także miejsce dla jezuity Bergoglio. Papieża chroni gwardia szwajcarska a lewaków i masonów z Brukseli chroni obstawa i pancerne limuzyny. Obywateli nie chroni nikt. Obywatelom pozostaje więc działanie i modlitwa. Czyli po polsku: "Alleluja i do przodu!"

 

  

Siedzą jak na tureckim kazaniu
 
Papst-Rede zur Lage Europas: Weckruf für den Krisenkontinent
 
A papież mizdrzy się do lewaka i masona Schulza 
 
 
Z takim papieżem to nie potrzebujemy wrogów, sami się wykończymy
 
 
Na zdjęciu krew zakonnic zamordowanych w marcu w Jemenie