Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Piekło kobiet w Wiedniu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Migranci molestują i mordują kobiety w Wiedniu. Trzy dni temu nielegalny migrant zabił na ulicy 54-o letnią kobietę, metalową rurą. Po tym mordzie wiedeńska policja zorganizowała pilną nasiadówkę o "zwalczaniu przestępczości obcokrajowców".

Tyle było jazgotu o wprowadzaniu siłą w całej postępowej Europie konwencji Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Europa miała stać się rajem dla kobiet (obojga płci). No ale wystarczyło, że do Europy dziarsko wmaszerował milion nielegalnych migrantów, na zaproszenie nad-kobiety z NRD Angeli (Uberfrau Merkel), a cały wrzask o tej zmieniającej świat na lepsze postępowej konwencji zamilkł, tak jakby jej nigdy w ogóle nie było !

 

Jurni migranci wzięli się za macanie, molestowanie, rabowanie a nawet gwałcenie kobiet w Niemczech. Najsłynniejszym wydarzeniem pozostają sylwestrowe ataki w Kolonii, ale setki podobnych wydarzeń rozgrywały się na niemieckich basenach, w pociągach i centrach handlowych. Do tego stopnia, że koleje na wschodzie Niemiec wprowadziły pociągi z przedziałami tylko dla kobiet, cofając obcmokiwany genderowy postęp o 100 lat do tyłu.

 

Aby dotrzeć do Niemiec, hordy nielegalnych migrantów przedzierały się najpierw przez Austrię i część z nich tam została. W ciągu kilku miesięcy nielegalni migranci tak dali Austriakom w skóręże ci w podskokach uchwalili nową ustawę o stanie nadzwyczajnym i wysłali policję na przejście graniczne na przełęczy Brenner, tak aby żaden dodatkowy wzbogacający ich kulturę uchodźca nie dostał się do nich przez Włochy. Na przełęczy Brenner trwają właśnie walki lewaków i anarchistów z policją, bo lewacy i anarchiści są za dalszym wzbogacaniem Europy - tak aby ją szybciej wykończyć.

Przełęcz Brenner wczoraj - to nowy wspaniały świat Junckera i Merkel

 

Nielegalni migranci w Wiedniu wzbogacają się nawzajem. Wczoraj jeden z nich (16-o latek) został zadźgany nożem na ulicy przez swoich kolegów:

www.heute.at/news/oesterreich/wien/16-Jaehriger-bricht-nach-3-Messerstichen-am-Guertel-nieder;art23652,1285750

 

Gdyby tylko miłujący pokój migranci dźgali się nożami pomiędzy sobą to byłoby jeszcze pół biedy. Ale wiedeńskie kobiety płacą coraz wyższą cenę za migracyjne szaleństwa Merkel (która przecież podobno też jest kobietą), mnożą się ataki, za które niektóre z ich przypłacają swoim życiem. Oto mrożąca krew w żyłach lista:

1. Ta młoda kobieta została napadnięta przez czterech migrantów w metrze, pobili ją i obrabowali. Wiedeńska policja powiedziała jej, że powinna przefarbować sobie włosy (bo blond prowokuje miłujących pokój migrantów?) i nie używać metra po godzinie 20 wieczorem. Fajny postęp: 

www.thelocal.at/20160506/attack-victim-claims-police-told-her-to-dye-hair

Policja powiedziała tej ofierze napadu żeby przefarbowała sobie włosy

Studentin Sabina erzählte "Heute"-Chefreporter Oistric ihre Geschichte.

2. Ta młoda kobieta była molestowana przez migranta w metrze, ale wiedeńska policja po prostu olała jej skargę:

 

www.heute.at/news/oesterreich/wien/Kuss-Attacke-in-U-Bahn-ist-Polizei-egal;art23652,1269200

Tą ofiarę molestowania w metrze policja po prostu olała 

Kussattacke U-bahn

3. Ta młoda kobieta miała mniej szczęścia, została zgwałcona i zamordowana przez nielegalnego migranta, któremu udzieliła schronienia:

 

niezalezna.pl/75991-przygarnela-imigranta-ten-ja-zgwalcil-nastepnie-zamordowal

Ta młoda Amerykanka została zamordowana przez migranta w lutym

 

4. Ta pani szła kilka dni temu do pracy, na ulicy dopadł ją nielegalny migrant (zatrzymywany wcześniej przez policję aż 18 razy i 2 razy skazany wyrokiem!) i zamordował ją ciosami metalową rurą:

 

www.krone.at/Oesterreich/Afrikaner_wurde_bereits_18-mal_straffaellig!-Bluttat_in_Wien-Story-508652

 

A ta kobieta została zamordowana przez migranta trzy dni temu 

Maria E. wurde auf offener Straße mit einer Eisenstange erschlagen. (Bild: APA/HERBERT P. OCZERET, privat)

Aby było jasne, swoimi szalonymi decyzjami w sprawie nielegalnych migrantów Angela Merkel złamała nie tylko niemiecką konstytucję i europejskie konwencje Schengen i Dublin. Merkel de facto także zawiesiła europejską konwencję o zwalczaniu przemocy wobec kobiet. Ale żadna postępowa feministka nie otworzy nawet swojego pyszczka w tej sprawie. Jesteśmy więc świadkami kryminalnej omerty.

A te wszystkie tzw. "europejskie wartości" o których przypominają nam codziennie panowie Schulz, Juncker i Timmermans to "ch.., d.. i kamieni kupa". To oni i Merkel cofnęli Europę do epoki krwawego średniowiecza.

  

Ciekawe ile jeszcze kobiet w Europie ucierpi przez tą wariatkę ?

 

KOMENTARZE

 • Szczesciary
  Merkel i inne zwolenniczki ubogacania kulturalnego np. byla ministra Mucha powinny stworzyc i stanac na czele oddzialow pogotowia seksualnego dla wyposzczonych islamistow.mniemam,ze nie ma tam chrzescijan.
 • @Herkules 18:30:11
  Też o tym myślałem. Uważam, że kanclerz Merkel powinna w ramach dawania dobrego przykładu zaspokajać seksualnie co najmniej jednego migranta dziennie. I dwóch w każdy piątek, po modłach w meczecie.
 • @Stanislas Balcerac 18:38:16
  Kaczyński zapewnia: „Mówimy krótko, nie będziemy przyjmować uchodźców”! Kaczyński stwierdził, że nie możemy przyjąć uchodźców, „bo nie ma mechanizmu, który by zapewnił bezpieczeństwo”.
  “My mówimy krótko: po ostatnich wydarzeniach związanych z aktami terroru nie będziemy przyjmować uchodźców, bo nie ma mechanizmu, który by zapewnił bezpieczeństwo” – powiedział Jarosław Kaczyński podczas specjalnego czatu, na którym odpowiadał na pytania internautów. http://redirector.redefine.pl/cp/j1514i14neyj4m2m93kuzzaparm26vjm.webm
  http://www.polskaracjastanu.com/2016/05/kaczynski-zapewnia-mowimy-krotko-nie.html Węgrzy zmieniają prawo. „Nad Dunajem nie będzie ani jednego nielegalnego imigranta”! Premier Węgier Viktor Orban w odpowiedzi na propozycję wprowadzenia kar za nieprzyjęcie narzuconych kwot imigrantów, ogłasza dalsze zaostrzenie polityki azylowej! Węgierskie MSW zapowiedziało, że nad Dunajem nie będzie ani jednego nielegalnego imigranta. Projekt zakłada, że obcokrajowcy, którzy zostaną zatrzymani w odległości do 8 kilometrów od granicy, będą przewożeni do strefy tranzytowej. Jest to miejsce znajdujące się na węgiersko-serbskim bądź węgiersko-chorwackim pograniczu. Jeśli okaże się, że imigranci znaleźli się na terenie Węgier legalnie, to będą mogli złożyć wniosek o azyl. Do tej pory wszyscy nielegalni imigranci zatrzymani nad Dunajem byli przewożeni do ośrodków dla uchodźców znajdujących się w głębi kraju. Viktor Orban propozycję Komisji Europejskiej, by kraje członkowskie UE mogły odmówić przyjęcia uchodźców, jeśli zapłacą za każdego z nich 250 tys. euro uznał za oburzającą. Orban zaznaczył, że jeden Węgier 250 tys. euro zarabia przeciętnie w ciągu 39 lat.! - Orban: Propozycja ws. kwot jest oburzająca. Na 250 tysięcy euro trzeba pracować 39 lat. Viktor Orban propozycję Komisji Europejskiej, by kraje członkowskie UE mogły odmówić przyjęcia uchodźców, jeśli zapłacą za każdego z nich 250 tys. euro uznał za oburzającą. Orban zaznaczył, że jeden Węgier w ciągu 7 lat otrzymuje jedynie około 4 tys. euro ze źródeł europejskich, a 250 tys. euro zarabia przeciętnie w ciągu 39 lat. Według premiera Węgier przywódcy europejscy "siedzą odizolowani od świata w wieży z kości słoniowej, nawet nie znają realiów i nie mają pojęcia, o czym mówią". Orban zaapelował do wszystkich o sprzeciw wobec narzucania kwot uchodźców - To nie żarty: tu chodzi o to, że chcą Węgrom odebrać prawo, byśmy sami decydowali, z kim chcemy, a z kim nie chcemy żyć, i przenieść je gdzie indziej, do obcego kraju, do miasta zwanego Brukselą - mówił. Jego zdaniem propozycja KE jest totalną pomyłką, ponieważ zamiast zajmować się ochroną granic unijni biurokraci zajmują się rozdzielaniem nielegalnych imigrantów po państwach członkowskich. Viktor Orban zaznaczył, że nie zdobył się na odwagę w jednej kwestii: - tylko nie zdobyłem się na odwagę, żeby wystawić Brukseli rachunek za koszty rejestracji 175 tys. uchodźców, za dodatkowe środki na pracę węgierskiej policji i za ogrodzenie - powiedział. - Europa Środkowa panuje nad sytuacją - podkreślił. - Mamy kontrolę nad wydarzeniami (...), my się tu nie godzimy na to, by nasze dziedzictwo kulturowe zniknęło z minuty na minutę, tu nie powstaną równoległe społeczeństwa - oświadczył.
  http://www.polskaracjastanu.com/2016/05/orban-propozycja-ws-kwot-jest.html Gwałcenie dzieci to część naszej kultury - zadeklarował imam! Abu Ismail Bilal wypowiedział się w kwestii bardzo kontrowersyjnej, zwłaszcza na tle ostatnich wydarzeń. Powiedział on, że gwałcenie dzieci jest częścią kultury muzułmańskiej. Społeczność muzułmańska nie odrzuca tego, za co w Europie można zostać skazanym. Ukazuje to jedynie jak odległe są nasze kultury. W ostatnich dniach ujawnione zostało również nagranie kazania imama, podczas którego opowiadał się on za zabijaniem odstępujących od wiary, cudzołożników oraz tych, którzy występują przeciw islamowi. Warto dodać, że jest to zgodne z Prawem Szariatu. o5.4 "Nie nakłada się pokuty za zabicie kogoś, kto zrzekł się islamu, rozbójnika czy też skazanego cudzołożnika (...)"o8.1 "Gdy dorosła osoba będąca w pełni władz umysłowych dobrowolnie odchodzi od islamu, zasługuje na śmierć" Meczet, w którym imam wygłaszał kazanie, deklarował poparcie dla Państwa Islamskiego. Imam za materiał wyemitowany w telewizji może zostać oskarżony. Zapowiedzi kamienowania osób występujących przeciw szariatowi wstrząsnęły opinią publiczną. http://www.polskaracjastanu.com/2016/04/gwacenie-dzieci-to-czesc-naszej-kultury.html
 • @Stanislas Balcerac
  Aco na to miłośnik muzułmanów, migrantów Zygmunt Białas?
 • @Stanislas Balcerac 18:38:16
  Tak uchodźcy ubogacili Kolonię. Duży spadek wpływów z turystyki, atmosfera zagrożenia nie mija...Sylwestrowe wydarzenia w Kolonii doprowadziły do tego, że do miasta nie chcą przyjeżdżać zagraniczni turyści, a miasto liczy straty w budżecie.
  Kolonia była jednym z najbardziej popularnych niemieckich miast wśród zagranicznych turystów, wpływy z turystyki były ważna częścią budżetu miasta. Do czasu, czyli do sylwestrowej nocy, w czasie której doszło do wielu napaści na tle seksualnym ze strony imigrantów.
  Obawa przed zachowaniami uchodźców sprawiła, że mniej gości przybyło do Kolonii także na słynny karnawał, jedną z największych atrakcji w Niemczech.
  Mijają kolejne miesiące, a wizerunek miasta tak bardzo ucierpiał, że turyści wciąż do Kolonii przyjeżdżać nie chcą.
  Wizerunek Kolonii znacznie ucierpiał. Odnotowujemy przede wszystkim powściągliwość w spontanicznych rezerwacjach
  —przyznała rzeczniczka biura turystycznego Kolonii.
  W jej ocenie ten stan rzeczy utrzyma się przez dłuższy czas, odzyskanie zaufania wśród turystów nie jest łatwe.
  Władze przekonują, że niesławne napady w sylwestrową noc, które zszokowały świat, nie są jedynym powodem mniejszego ruchu turystycznego Kolonii. Wpływ na obecną sytuacją ma również mieć obawa turystów po zamachach w Paryżu i Brukseli zagrożenia terroryzmem
  —podaje TVP.Info.
  W noc sylwestrową przed dworcem głównym i katedrą w Kolonii doszło do masowych napaści seksualnych i rabunkowych na kobiety. Grupki mężczyzn - jak się okazało, głównie imigrantów z Afryki Północnej - tworzyły sztuczny tłok, osaczały kobiety i napastowały je, a następnie okradały.
  Zbyt słabe siły policyjne przez wiele godzin nie były w stanie opanować sytuacji. Do podobnych zajść, choć na mniejszą skalę, doszło także w innych miastach, m.in. w Duesseldorfie i Dortmundzie.
  Na policję wpłynęło ponad 1000 zawiadomień o napaściach. Poszkodowanych jest 1200 osób. Część rzekomych sprawców zatrzymano, jednak ze względu na złą jakość nagrań z kamer oraz trudności w identyfikowaniu sprawców przez ofiary przygotowywanie procesów przebiega bardzo wolno. Ps...Straty Niemców są oczywiste,ale Grecy w tym roku padną na zbity pysk...Przez sprowadzenie dzikich ludzi do Europy przez Merkel cała Europa cierpi. Polska turystyka górą, Polska jest..... i oby taka została ! Morze, góry ,lasy jeziora i rzeczki, są też zamki i pałace i nasze piękne działeczki, ale warto także jechać na Węgry nad piękny Balaton czy do Czech ,Słowacji ,Chorwacji.
 • Niech żałują że współprace z NATO w 1999.
  Niech Austriaccy żałują, że naruszając swój status neutralności, przepuścili samoloty NATO, lecące zrzucać bomby na Jugosławię.
 • @Daro 22:36:21
  Dla nas przestępczość imigrantów jest, po pierwsze, nie do wyobrażenia (patrz samosądy na Cygqanach w Mławie), a po drugie nie do wybaczenia. Jest po prostu niewyobrażalna.

  Dlatego każdy islamski imigrant płci męskiej poniżej 25 lat, samotny i bez matury, to w Polsce persona non grata. A każda notka o treści jak wyżej oznacza, że nawet Angela staje się Persona Non Grata, jako ta, która rzekomo imigrantom-barbarzyńcom podwoje otwiera.

  A to nie tak. Angela jest tylko wyrazicielem (realizatorem) oczekiwań Niemców. Im wszystko jedno, co będzie za lat 50. Dla nich liczy się, by ten system względnego dobrobytu materialnego Niemiec utrzymał się jak najdłużej. Dlatego w 60-tych latach sprowadzili Turków (jako maszyny robocze, nie myśląc o tym, że przyjadą ludzie z krwi i kości), dlatego też teraz w swych kryteriach dopuszczeniowych stawiają głównie na młodych samotnych mężczyzn. Tacy, jak wiadomo, najwięcej przyczyniają się do wzrostu PKB (ichni BIP).... który jest dla Niemców większym afrodyzjakiem, niż viagra. Nie zdradzę tu żadnej tajemnicy...

  Polacy - taka natura słowiańszczyzny - jeśli już, to chętniej przyjmą rodziny, kobiety, osoby starsze, mimo że to pewne obciążenie dla budżetu. Ale te osoby NIE SĄ ZAGROŻENIEM.

  A Niemcy chcą młodych silnych pracowitych samców. Jak wiadomo, w każdym kraju świata przestępczość w tej grupie społecznej największa.
  Więc niejako tego typu zdarzenia, jak opisane w Austrii, przez statystyków doradzających rządowi Niemiec brane są niejako w pakiecie, jako koszty niemożliwe do uniknięcia.
 • @maharaja 01:09:45
  Niestety, te samce wcale nie są pracowite. To nie Azjaci czy Hindusi. Ani słynny polski hydraulik. Były berliński senator Theo Sarrazin napisał już dwie książki na ten temat, obie staly się wielkimi sukcesami w księgarniach (rok 2010 i teraz), Sarrazin mówi niewygodną prawdę, że "mieszkający w Niemczech muzułmanie są obciążeniem i zagrożeniem, bo nie chcą się ani integrować, ani uczyć, żyją z niemieckich zasiłków jak u pana boga za piecem". 
 • @Stanislas Balcerac 02:20:01
  Wielu widziałam Hindusów, ale nigdy pracowitych. Pracujących, owszem, ale do pracowitości i rzetelnej pracy im bardzo daleko.
 • @Lotna 03:12:14
  Dobrze, wycofuje Hindusów.
 • @Lotna 03:12:14
  Ja także, potwierdzam.
 • @Stanislas Balcerac
  Szef KE do europejskich premierów: Przestańcie słuchać swoich wyborców i róbcie co każe Bruksela! Jak zwykle, lewactwo rządzące Unią Europejską, ma gęby pełne frazesów na temat demokracji i praworządności, ale tylko wtedy gdy jest mu to na rękę. Gdy okazuje się, że demokracja staje się przeszkodą do realizacji jakiś obłąkanych idei, ci sami ludzie wzywają do zignorowania jej rezultatów. Jak donosi brytyjski dziennik Daily Telegraph, tak właśnie zasugerował szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Zwykle zatroskany o stan demokracji w Polsce eurokrata, stwierdził, że zbyt wielu polityków wsłuchuje się w opinie własnych narodów zamiast “pracować nad historycznymi projektami”. Za taki miał zapewne na myśl trwającą islamizację Europy nazywaną “kryzysem migracyjnym”..“Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy” – powiedział szef KE..Dodatkowo Jean-Claude Juncker stwierdził, że nie dostrzega już ducha europejskiej wspólnoty, który dał początek Traktatowi z Maastricht. Jego zdaniem teraz za bardzo skupiamy się na tym, aby wyciągnąć dla swojego kraju jak najwięcej z UE zamiast ochoczo włączyć się w realizację planu rozwodnienia chrześcijaństwa w islamie oraz budowy Nowego Porządku Świata.
  newsweb.pl Ps...To co robią wystrugani z banana zarządcy żydolewackiego, pedalskiego i już bankruta Eurokołchozu, w dodatku mianowani, a nie wybrani, przechodzi wszelkie ludzkie pojecie. Odlot totalny, ale czego się spodziewać od żydolewackich "mianowańców" którzy mają być wierni i nie ważne, że są mierni. Mierność była ich główną zaletą. Najgłośniej krzyczą o demokracji dyktatorzy. Pamiętacie demokrację socjalistyczną? Czy Europa zdąży się obudzić, zanim będzie za późno?Te insekty żydochazarskie za nic mają normalnych ludzi. Une tylko chcą rządzić i przywłaszczać sobie ludzkie, ciężko zapracowane pieniądze złodzieje genetyczni, rabusie. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Nie mam politycznej poprawności dla żydochazarskiej dziczy, chwilowo rządzącej Światem. Jak na razie to dotkliwie widać i czuć rozwodnione mózgi rządzących Unią – jak np. Juncker, Merkel, Tymmerland i całej reszty tych lewackich idiotów, zmierzających wprost do zagłady Europy. I akurat ten „projekt” najbardziej im się udaje !! Europa pozwoliła rządzić naszym kontynentem – opętanym lewakom, którzy sprowadzając islam – realizują wielowiekowe idee islamu; który zawsze chciał podbić i zniszczyć Europę,a teraz te ordy młodych, silnych osiłków /ponoć -ze strachu -uciekających przed wojną, zostawiających swoje rodziny w kraju objętym wojną/ – przybywają, zrealizować rozkazy swoich przywódców /wszyscy są wyposażeni w laptopy, smartfony, telefony /więc są w stałym kontakcie z kierującymi ich działaniami na terenie Europy / Próby już im się udawały !! Ciąg dalszy – nastąpi!! Śpijcie dalej spokojnie Europejczycy – unijni „przywódcy” was chronią.
 • @Stanislas Balcerac
  Świat musi otrząsnąć się z żydostwa/żydochazarii i sprowadzić ich tam skąd wyszły te zwierzęta. Najlepiej ich ryje wyglądały by w ZOO. To nie są ludzie. "Wszelka ohyda bierze się od żyda!!!" Jakiż ten Świat byłby piękny, żeby nie to żydochazarskie gówno, które wywołało wszystkie wojny i rewolucje. Budźcie się Ludzie!!!
 • @Autor
  "Ale żadna postępowa feministka nie otworzy nawet swojego pyszczka w tej sprawie. Jesteśmy więc świadkami kryminalnej omerty".

  Podobnie żadna kobieta z Lewicy nie powie złego słowa na alimenciarza Kijowskiego, choćby nawet 3/4 pensji z publicznej zbiórki zajumał na swoje wynagrodzenie. Ba, jego działanie tylko umocni ją w wierze w to, co robi on, Owsiak i wszyscy ci szlachetni z lewej strony sceny politycznej....

  Jest od dawna widoczny pewien syndrom: nienawiść Lewicy do Kościoła Katolickiego, Tradycji i Historii jest (u niektórych, bo większość lewaków na szczęście w porę się reflektuje, bądź kryguje, wiedziona najnormalniejszym instynktem samozachowawczym) tak silna, że niektórzy zwolennicy lewicy, doprowadzeni własną argumentacją do ewidentnego bankructwa na skraj przepaści, wolą popełnić obywatelskie sepuku, niż przyznać, że się mylili.

  Jednak czasem wystarczy jedna osoba, która celnym słowem (jak choćby niedoszła prezydentowa M. Ogórek, która - pięknym głosem wtórując po prawicy Tomasza - potrafi obnażyć pustosłowie "fałszywych postępowczyń" (ile domów samotnej matki zbudowały feministki? zero! a ile domów samotnych matek zbudował KK?.... genialne....) cały budowany przez 20 lat domek z kart jednym dmuchnięciem przewraca...

  a do tego jeszcze ładna i ma wiedzę wykraczającą ponad łamy Wysokich Obcasów i dykcję lepszą od prof. Środy.

  więc choćby tyle po Kurskim pozostanie... na śniegu modżu ślad.

  Jeszcze pewnie tydzień, dwa i wycofają to Antyszkło Kontaktowe i zaczną normalną konstruktywną budowę wspólnotowości w duchu christianitas... ile można paść się negatywizmem... ale na razie to rozumiem. To uzasadniona reakcja. Byle nie trwała za długo i nie popadła w tani triumfalizm.

  A Miecugow niech se gada.... do tych, którzy kogoś słuchać muszą... z braku Dzierżyńskiego trafiło na Miecugowa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031