Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Mason wizytuje katolików

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katolicy służą z reguły do opluwania, a w niektórych islamskich krajach do mordowania. Ale czasami katolicy są użyteczni. Lewak i mason Schulz zabiega więc o względy jezuity Jose Bergoglio a Ryszard Schnepf wykłada na katolickiej uczelni.

"Odrażający, brudni i źli" taką opinię mają z reguły katolicy wśród ludzi oświeconych, mądrych i przyzwoitych ("warto być przyzwoitym"). Ale czasami katolicy mogą się też do czegoś przydać. Pisaliśmy już jak lewacy i masoni z Brukseli podeszli starzejącego się jezuitę Jose Bergoglio:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131513,przekupic-papieza

 

W USA dzieje się podobnie, członek Izby Reprezentantów, demokrata z Pensylwanii Matt Cartwright, który widać już stara się o reelekcję, podsunął ambasadora Ryszarda Schnepfa lokalnej Polonii, używając do tego lokalnego katolickiego uniwersytetu King's Colllege. Tak sprytny pan Cartwright chce zaskarbić sobie wyborcze głosy Polonii:

 

standardspeaker.com/news/ambassador-at-king-s-to-talk-about-poland-1.2040180

 

I tak oto Ryszard Schnepf, syn szefa wojskowej bezpieki w czasach Stalina, który wcześniej jako dowódca dwóch kompanii brał w obławie augustowskiej, pojechał do katolickiego King's College wygłosić prelekcję o Polsce:


telewizjarepublika.pl/teresa-kaczorowska-ojciec-polskiego-ambasadora-w-usa-byl-oficerem-nkwd-i-smiersza,33324.html

 

King's College ‏@KingsCollege_PA  8 mai

@RepCartwright presents a lecture by Polish Ambassador Ryszard Schnepf at King’s on Monday. http://goo.gl/gwn3Kd 

 

Nie wiemy co Schnepf tam naopowiadał, ale po członku loży B'nai Brith nie możemy spodziewać się niczego dobrego. Tym bardziej, że Schnepf wysławił się ostatnio opluwaniem Polski i oskarżaniem nas o antysemityzm:

 

niezalezna.pl/78495-dorota-kania-odpowiada-schnepfowi-brzydka-gra-antysemityzmem

 

Katolicy są jednak pokorną i cierpliwą grupą wyznaniową. Oplujesz ich to ci jeszcze nadstawią drugi policzek i zaproszą. Tacy dziwni słabi ludzie.

 

Demokrata Schnepf nie lubi kiedy mówi się o jego ojcu Maksymilianie Schnepfie, który po zakończeniu wojskowej kariery w krwawej stalinowskiej bezpiece odnalazł Boga i został dyrektorem administracyjnym w Żydowskiej Gminie Wyznaniowej w Warszawie.

 

Schnepf może też nie lubić wzmianek o tym jak po przyjeździe na placówkę do Waszyngtonu wydał 300.000 PLN (?!) z kasy podatników na przebudowę tylko co wyremontowanej łazienki w swojej rezydencji, bo tak mu się spodobało. Ach te fajne lata skoku cywilizacyjnego PO-PSL:

 

www.forbes.pl/dom-dla-ambasadora-raport-nik-ws-rezydencji-ambasadora-w-usa,artykuly,168715,1,1.html

 

Kto zapyta się Schnepfa o jego wydatki w Waszyngtonie podczas rządów gospodarnego ministra Sikorskiego, może zostać oskarżony o antysemityzm.

 

  

Mówienie o resortowej rodzinie Schnepfa jest objawem antysemityzmu

 

Czy mówił o katolickim antysemityzmie wypijanym z mlekiem matki ? 

King's College został założony przez Kongregację Świętego Krzyża  

"Służba nie drużba" czyli Schnepf w kościele w Chicago (maj 2016)

KOMENTARZE

 • jak w tytule
  http://cale-filmy-online.pl/film-bez-limitu-odrazajacy-brudni-i-zli-brutti-sporchi-e-cattivi-1976-lektor-online-za-darmo,7686.html

  miałem okazje to oglądać w latach 70-tych
 • ----------SCHNEPF i OBŁAWA Augustowska !!!
  --Pamiętam to nazwisko z dzieciństwa , przewijało się w szeptach dorosłych. Możliwym jest ! że nie tylko obława Augustowska była jedyną , którą przeprowadzał.
  Nieznana, zamilczana , nieujawniona OBŁAWA miała miejsce w Woj. Opolskim . Z tego co widzę zainteresowani jej wyjaśnieniem nie mają znikąd pomocy.

  http://odkrywca.pl/ziemia-grodkowska-miala-tez-swoj-katyn-,490311.html
 • @kfakfa 12:43:45
  Antyludzkie podejście europejskiej lewicy do fali islamskich gwałtów w Europie...Nielegalni islamscy imigranci są w Unii Europejskiej nową rasą panów. Wystarczy zostać „uchodźcą” i nie trzeba już pracować, dostaje się mieszkanie, a władze są tak przyjazne, że w obawie przed negatywnym odbiorem społecznym, tuszują nawet przypadki przestępstw, a sądy, za powszechne gwałty popełniane przez islamistów, skazują symbolicznie, jak za kłusownictwo. W Danii za zbiorowy gwałt na 14 letniej dziewczynce, oprawcy o kasztanowej skórze zostali praktycznie uniewinnieni.(sic!)Dziewczynka została napadnięta przez islamistów w lipcu zeszłego roku. Początkowo wyglądało to tak jak fala napaści z niemieckich miast. Zaczepiło ją trzech mężczyzn, obmacywali ją, a potem ośmieleni zaciągnęli ją w ustronne miejsce gdzie doszło do zbiorowego gwałtu. Normalnie za taki czyn grozi w Danii do 21 lat więzienia, ale nie dla islamistów. Najwyższy wyrok to 17 miesięcy więzienia, kolejny sprawca 10 miesięcy, a trzeci 344 godziny prac społecznych.

  To tylko jeden z licznych przypadków, gdy władze naciskają na system wymiaru sprawiedliwości, aby traktował wyznawców Allaha z pobłażliwością. Ci sami ludzie, którzy z takim zapałem walczą o rozmaite lewackie wynalazki, takie jak genderyzm czy durnowate konwencje do spraw walki z przestępczością wobec kobiet, teraz bez zająknięcia stwierdzają, że jeśli molestowania czy gwałtu dopuszcza się imigrant, to w imię poprawności politycznej po prostu nie wolno go traktować jak każdego obywatela, ponieważ przysługuje mu specjalne traktowanie.
  Zupełnie nie dziwi to, że europejska lewicę nienawidzi tożsamości narodowej, tradycji czy chrześcijaństwa, z którym lewactwo walczyło od zawsze. Teraz jednak mamy do czynienia z czymś znacznie bardziej szokującym. Wszelkiej maści marksiści, feministki i szeroko pojęte środowiska lewicowe, przez milcząca zgodę na islamski terror, wyrzekają się własnych wartości, o które tak zapalczywie walczyli. Dzieje się to tylko po to, aby kontynuować szalony plan rozwodnienia chrześcijaństwa islamem i jak widać ma to nastąpić bez względu na wszystko. Lewacy trwający na swoich pozycjach bez względu na wszystko ocierają się o śmieszność i są w stanie nawet zaprzeczyć swoim ideałom, aby tylko nie przyznać racji tym, którzy od dawna przestrzegają przed realizacją utopijnego projektu multi kulti w wersji europejskiej. Europa popełnia spektakularne samobójstwo, a czasy spokoju nieuchronnie zbliżają się do końca.
  Źródło: zmianynaziemi.pl Ps...Ta lewacka, pedalska jewropa tak się zrobiła demokratyczna, że jeszcze trochę to wyznawcy koranu w imię wiary dostaną przyzwolenie na robienie co chcą i kiedy chcą bo to taka ich kultura. I właśnie o taką żydolewacką "demokrację" w Polsce walczą KOD-owcy, nowoczesne tępe i brzydkie "damy" z żydocyganem rumuńskim Petru, PO-paprańcy ze żydobanderowskim tępym pomiotem Szetyną vel Schetyną, cała ta złodziejska, bandycka "opozycja" – a durni starcy – za marne grosze sprzedają swoją uczciwość, zdradzają swoją Ojczyznę, swoje dzieci i wnuki – idąc razem z tymi zdrajcami i zaprzańcami – upominać się o taką właśnie lewacką – żydokomunistyczną "demokrację" !!. Oni też pewnie chcą wprowadzenia do Polski tych zasad "łagodności" wobec islamistów i sprowadzenia ich do Polski – w celu zapewnienia „swobód” obywatelskich – lewackiej, żydowskiej – demokracji, nie udało się gender to teraz trzeba inaczej zniszczyć Polskę przecież to nie ich Ojczyzna, Bydło tak właśnie kocha Polskę – przecież to tylko dla nich dojna "ojczyzna". Zastanawiam się czy ci starcy wrzeszczący razem z tym KODem – zdają sobie sprawę, że niszczą swoją Ojczyznę i pomagają sprowadzić nieszczęścia na Polaków, żeby ci podli zdrajcy mogli odzyskać pełne koryto. Czy po audycie wreszcie ci "pomocnicy" żyda Kijowskiego i reszty szarańczy – opamiętają się ???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930