Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Budyń sciągnie migrantów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lewicowa niemiecka partia Martina Schulza SPD szuka sposobu na wepchanie Polsce muzułmańskich migrantów. Najnowszy pomysł lewaków to ominiecie rządu RP i negocjowanie bezpośrednio z samorządami polskich miast. Na poczatek Gdańsk i Wadowice ?

Lewacka Unia europejska pada, wraz ze swoimi samobójczymi utopiami, ale europejscy lewacy wciąż próbują wepchać nam muzułmańskich migrantów, jak nie drzwiami, to oknem. Do tej pory manipulacje i pogróżki na nic się zdały, więc niemiecka partia Martina Schulza, SPD, wymyśliła nową kabałę, polegającą na ominięciu polskiego rządu i na negocjacji bezpośrednio z władzami miast, poprzez przekupywanie ich kasą (a może też intratnymi posadami w Brukseli ?):

 

www.welt.de/politik/deutschland/article155442730/So-will-Gabriel-die-Fluechtlingsblockade-aushebeln.html

 

Na horyzoncie profiluje się już dwóch chętnych: platformerski prezydent Gdańska Pawel Adamowicz (ksywa "Budyń") i lewacki burmistrz papieskich Wadowic Mateusz Klinowski. Ci dwaj osobnicy spotkali się ostatnio, jak domniemamy, w celu spiskowania z lewakami z niemieckiej SPD przeciwko rządowi suwerennej Polski (zdjęcie).

Paweł Adamowicz i Mateusz Klinowski, lewacki burmistrz Wadowic 

Burmistrz Wadowic Klinowski to zwolennik legalizacji marihuany i sojusznik Roberta Biedronia ze Słupska, który jak pisaliśmy niedawno odwiedził Niemcy na zaproszenie lewicowej niemieckiej partii SPD i wychwalał tam muzułmańskich migrantów pod niebiosa (a szczególnie ich DNA):

 

monsieurb.neon24.pl/post/131561,dna-migranta-u-biedronia

Klinowski na górze a Biedroń na dole 

Paweł Adamowicz to jeden z kacyków Platformy, który rządzi Gdańskiem dłużej niż Putin Rosją. Adamowicz zasłynął z tego, że dorobił się 7 mieszkań w okresie rządów PO:

 

monsieurb.neon24.pl/post/100047,wymienial-sie-mieszkaniami

 

Oraz z tego, że bronił jak lew nazwy Lenina na bramie Stoczni Gdańskiej:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127739,europejczyk-im-lenina

Wolne Miasto Gdańsk (Freistadt Dantzig) broni się przed demokratycznie wybranym rządem suwerennej Polski. Ludzie Adamowicza ślubowali niedawno wierność do śmierci Andrzejowi Rzeplińskiemu i oznajmili obronę do ostatniego partyjnego żołnierza "ich" muzeum II wojny światowej: 

monsieurb.neon24.pl/post/131478,kotyliony-i-bufony

monsieurb.neon24.pl/post/131274,ostatni-bastion-niemiec

Adamowicz widać pozazdrościł ziomalowi Tuskowi brukselskiego immunitetu pod niemiecką protekcją i sam próbuje załatwić sobie podobny geszeft podlizując się w Berlinie i Brukseli. To chyba na wypadek gdyby ABW lub CBA znów przyczepiły się do jego 7 mieszkań nabytych w czasach rządów PO (poprzednie śledztwo w tej sprawie zostało umorzone).


Czy Adamowicz sprzeda Niemcom Gdańsk aby kupić sobie wolność ?

 

Adamowicz i Klinowski byli jedynymi włodarzami polskich miast obecnymi na konferencji na temat integracji uchodźców w Unii europejskiej, która odbyła się w Barcelonie na początku maja (zdjęcie). Cytujemy wpis Adamowicza:

 

"Dziś w Barcelonie, wraz z burmistrzem Wadowic uczestniczę jako mówca w międzynarodowym forum integracji uchodźców w Unii Europejskiej. Polsko-gdańskie doświadczenia są bardzo skromne. Warto zapoznać się z doświadczeniami takich miast jak Paryż, Tesaloniki, Lipsk, Helsinki, Kolonia, Kopenhaga czy Barcelona. Mówiłem o gdańskim modelu integracji imigrantek i imigrantów, który do czerwca konsultujemy z mieszkańcami Gdańska. Rada Miasta Gdańska oceni ten projekt na czerwcowej sesji. Jeśli zostanie przyjęty przez Radę będziemy go wdrażać. Przemawiałem jako pierwszy, bowiem mówcy są alfabetycznie ułożeni. Podkreślałem, że nasze doświadczenia są bardzo skromne i chcemy uczyć się na błędach i sukcesach bardziej doświadczonych. Merytorycznie wspiera mnie dyrektor Piotr Olech, nasz miejski koodynator polityki integracji".

 

Spodziewamy się, że jak tylko Berlin i Bruksela sypną kasą i honorami, Adamowicz otworzy Gdańsk dla muzułmańskich migrantów. Dla obejścia polskiej straży granicznej być może przypłyną oni w nocy statkami z Niemiec. A potem Adamowicz postawi polski rząd wobec tzw. faktów dokonanych.

 

Wtedy wszelkie próby przyglądania się na nowo 7 mieszkaniom Adamowicza nabytych w okresie rządów PO zostaną okrzyknięte jako zemsta na przykładnym solidarnym Europejczyku Adamowiczu, który przecież troszczy się o nielegalnych muzułmańskich migrantów, będących przyszłością Europy. A Berlin i Bruksela ujmą się za Adamowiczem i dadzą mu jakiś immunitet.

 

Wepchać konwój nielegalnych migrantów do Wadowic będzie trudniej, stąd może to niedawne robocze spotkanie pomiędzy Adamowiczem i Klinowskim.

 

Oba miasta aktywnie przygotowują się do nowego wspaniałego świata. W Gdańsku już pojawiły się plakaty z afrykańskimi sąsiadami w oknach kamienic (zdjęcie) a Wadowice stawiają już nie na JP II tylko na KFC ...


 

Murzyńskość PO czyli poprawne politycznie dni sąsiadów "multi-kulti"

Plakat promujący wydarzenie

Fajne papieskie Wadowice czyli marycha, różowy królik i kurczaki KFC

KOMENTARZE

 • Historia Zamieciona Pod Dywan - Barbarzyństwo Muzułmanów We Włoszech
  Gwałty, morderstwa i rabunek ludności włoskiej przez muzułmanów z francuskiej armii pod koniec II Wojny Światowej.

  Goumiers, Marocchinate i Francuski Korpus Ekspedycyjny we Włoszech. Unikany wątek historii II Wojny Światowej.

  1. Przypuszcza się,że jednym ze źródeł pewnej nieufności społeczeństwa włoskiego w stosunku do imigracji muzułmańskiej do Włoch było „zachowanie” wojsk francuskich składających się głównie z muzułmańskich mieszkańców Afryki Północnej, które wylądowały w Italii razem z aliantami w 1943 roku. W Neapolu i kilku innych miastach (jak Esperia) to wspomnienie jest żywe do dzisiaj.

  Wspomnianym wojskiem był Francuski Korpus Ekspedycyjny, składał się z czterech dywizji piechoty i trzech grup taborowych
  (1. Grupa Tabor, 3. Grupa Tabor, 4. Grupa Tabor).
  Były to 1. Dywizja Piechoty (generała dywizji Brossota), marokańska 2. Dywizja Piechoty (generała brygady Dody’ego), algierska 3. Dywizja Piechoty (generała dywizji De Gioslarda de Monsaberta) i marokańska 4. Dywizja Górska (generała dywizji Seveza), z tym że 1. i 4. Dywizja dotarła do Włoch dopiero po czwartej bitwie o Monte Cassino, czyli pod koniec marca 1944 roku.
  Każdy regiment (pułk) korpusu składał się z około 3100 żołnierzy, z czego około 2100 pochodziło spośród ludności kolonialnej, i 92 oficerów (10 z ludności tubylczej). Dywizja górska była nieco liczniejsza, każdy jej regiment składał się z 4030 żołnierzy, w tym 3080 Marokańczyków. Każda z trzech grup taborowych (odpowiadały wielkości brygadom – po trzy bataliony, na które składały się trzy Goums – odpowiednik kompanii; nazwa pochodzi od arabskiego: oddział) pod dowództwem generała Guilleaume’a składała się z około 2680 Marokańczyków oraz 51 oficerów i 170 żołnierzy francuskich. Łącznie grupy taborowe liczyły około dwunastu tysięcy żołnierzy. Dodatkowo każda posiadała 370 osiodłanych koni i 400 mułów. Każda grupa taborowa podzielona była na Goums złożone z około 160 żołnierzy, w tym 50 konnych.

  2.”Marocchinate” – gwałty i morderstwa na setkach włoskich kobiet dokonane przez żołnierzy pochodzących z krajów Maghrebu a walczących po stronie aliantów. Te wydarzenia miały miejsce tuż po bitwie o Monte Cassino. dalszy ciąg:
  http://pokazywarka.pl/zi55j6/ Ps..Tragedię Włochów z tamtych lat pokazał film, dramat wojenny zrealizowany przez Vittorio De Sica z Sophią Loren w roli głównej.

  Matka i córka(1960)
  La Ciociara

  W czasie drugiej wojny światowej Cesira z nastoletnią córką wyjeżdżają z Rzymu w góry. Kiedy wojska zaczynają się przemieszczać na północ, kobiety wracają do domu, czując się bezpiecznie. Jednak po drodze spotykają grupę marokańskich żołnierzy, co prowadzi do tragedii. Główna rola Sophii Loren, nagrodzona Oskarem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031