Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Koniec złotych czasów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już przed jesiennymi wyborami biznesmen Jerzy Mazgaj (TW Barbara) zapowiadał swoją emigrację do Monako. Po wczorajszej prezentacji audytu w Sejmie RP prezesi i notable z epoki PO mogą wyemigrować do Londynu, tak jak niegdyś Jan Kulczyk.

Po wczorajszej prezentacji audytu rządów PO przewidujemy fale omdleń i zachorowań na serce. Zwolnienia lekarskie będą fruwały jak motyle na łące. Pamiętamy jak dekadę temu Jan Kulczyk, wezwany przez sejmową komisję ds. PKN Orlen zaniemógł nagle w Londynie i musiał być leczony na serce. Pamiętamy też jak w 2011 roku Mariusz Walter wysyłał do sądu zwolnienia lekarskie z Hiszpanii.

 

Istnieją też bardziej radykalne wyjścia, np. wieloletni agent zbrojeniówki PRL a potem Bumaru prezesa Baczyńskiego, Gieniek Gutowski (zdjęcie poniżej), umarł w przeddzień sejmowej prezentacji audytu, 10 maja.

 

Ci pozostający przy zdrowiu i życiu powinni być otoczeni specjalną opieką.

 

Mamy nadzieję, że posunięcia rządu nie skończą się tylko na pustych słowach i na cynicznym podtrzymywaniu starej świeckiej tradycji III RP - "my nie ruszamy waszych, wy nie ruszajcie naszych". Przypominamy tylko, że Platformie prawie udało się "załatwić" Mariusza Kamińskiego.

 

Wielokrotnie pisaliśmy już po setkach milionów, ba nawet o miliardach PLN pieniędzy podatników znikających z dziwny sposób w okresie rządów Platformy. Komisja śledcza ma się zająć sprawą Amber Gold i dziwnymi układami w gdańskim mateczniku Platformy. Nareszcie.

 

Intryguje nas wciąż pytanie z jaki sposób podwładni Tuska i Sikorskiego mogli wydać 430 milionów PLN na polską prezydencję Unii europejskiej, skoro następna po Polsce bogata Dania wydała na to cztery razy mniej ? Czyżby woda mineralna w Polsce była o wiele droższa niż w Danii ?

monsieurb.neon24.pl/post/125355,nepotyzm-w-brukseli

Intryguje nas też utopienie 1.5 miliarda PLN w Morzu północnym przez wieloletniego prezesa LOTOS-u Pawła Olechnowicza:

 

monsieurb.neon24.pl/post/131087,olechnowicz-oddaj-miliard

 

Intryguje nas także zakup za bardzo duże pieniądze przez PKP ludzi Balcerowicza spółki kolejowej od kontrowersyjnego czeskiego oligarchy Zdenka Bakaly, którego gazety następnie piały z zachwytu na temat rządów Platformy i zaczęły opluwać rząd PiS:

 

monsieurb.neon24.pl/post/130305,jak-stracic-pol-miliarda

 

Rząd Beaty Szydło powinien wiedzieć, że przywłaszczone i zdefraudowane pieniądze nie zniknęły, są i pracują przeciwko rządowi i Polsce. 

 

Złoty pośrednik Bumaru umarł w przeddzień prezentacji audytu (10.5)  

Złoty interes - dla międzynarodowej resortowej mafii

Czarne złoto prezesa Olechnowicza czyli utopione 1.5 miliarda PLN 

Złote myśli byłego prezesa PKN Orlen

 

Jacek Krawiec - prezes PKN Orlen

"Goldenboys" z apetytem czyli jak przeżarto 430 milionów PLN  

W latach 2008-2015 III RP była złotą laską dla agentury różnej maści 

KOMENTARZE

 • Oj naiwny, naiwny
  trzeba wiele zmienić, żeby było tak jak bylo
 • Koniec ,dla kogo ?
  Bla blanie w kne-sejmie nie spowodowało nawet przyjazdu karetek pogotowia celem "ratowania" zawałowców z PO. Partia "Grajka" nawet nie dała się na to nabrać.
  To kto na ten kit się nabierze ? 16-20 latki ? Po paru tygodniach kit/dym/mgła jak zwykle opadnie i będzie jak zwykle od 27lat - zaciskanie pasa gojom w PO-lin.
 • Panie Stanisławie.
  Niech się cieszą, że to nie ja rządzę, bo od października siedzieli by odizolowani na Stadionie Narodowym lub w pokomuszych chlewniach w Muczne/nowej Berezie. Na płycie, lub klepisku, na ściółce ci, którzy nie chcą gadać. Za donos nagroda w postaci tygodnia w ciepłym pomieszczeniu, za przyznanie się do winy - dostęp do kranu z ciepłą wodą przez 15 minut tygodniowo. Albo jakoś tak. W tym konkretnym wypadku. Wracając do rzeczywistości, to dotychczas praktyka była taka, że kiedy jakiś schwien doniósł do prokuratury na kolegów, to prokurator po 30 dniach umarzał postępowanie, nie wszczynając śledztwa (wiem, bo sam doniosłem). Teraz ze względu na formalne zwierzchnictwo PiS, służby gromadzą dowody, prokuratura rozpoczyna śledztwa, za jakiś czas akty oskarżenia trafią do sądu. Sądy nie są kontrolowane przez PiS, więc będą uniewinniać, lub przewlekać i wszystko zakończy się, jak zwykle, wesołym oberkiem.
 • @sara fin 12:52:17
  Racja. Raport nie jest po to by ustalić winnych i ich ścigać oraz ciągać po sądach, dając zarobić adwokatom. Celem raportu jest to, by obecna ekipa u władzy wiedziała do kogo iść i co żądać, dla siebie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031