Widzimy światło w tunelu wzbogacania. Po sylwestrowych fajerwerkach w Kolonii, grupa tureckich weselnych imprezowiczów zablokowała niedawno tunel samochodowy w centrum Bielefeld i zaczęła odpalać w tunelu petardy. Na szczęście nikt nie zginął.

Wzbogacanie dochodzi już do naszych granic. Kilka dni temu miłujący pokój uchodźcy z Syrii próbowali poderżnąć gardło Polakowi w centrum niemieckiego przygranicznego miasta Goerlitz:

 

www.polskatimes.pl/fakty/a/syryjczycy-zaatakowali-polaka-w-przygranicznym-miescie-goerlitz,10020612/

 

W ten sposób Polska dołączyła dumnie do grupy zaawansowanych krajów Unii europejskiej, które szerzą tzw. "europejskie wartości". Jak na razie nie mamy jeszcze ofiar śmiertelnych wzbogacania, ale to tylko kwesta czasu. Jeszcze trochę i PO oraz Nowoczesna będą mogły chwalić się na brukselskich salonach, że u nas też leje się postępowo krew, tak jak we Francji, Niemczech, Austrii czy Szwecji.

 

Być może kiedy kilku polskich obywateli zostanie zamordowanych przez migrantów, komisarz Timmermans stwierdzi w majestacie brukselskiej inkwizycji, że u nas też zapanowała już na nowo europejska demokracja ?

 

W niemieckim mieście Bad Godesberg koło Bonn, niegdyś oazie spokoju, trzech miłujących pokój migrantów zamordowało niedawno na ulicy 17-o latka. Policja złapała na razie tylko jednego z nich. Ale poprawne politycznie słynne niezależne media pani Merkel nie podały narodowości sprawcy, a jeżeli już to podano tylko, że (cytat) "urodził się we Włoszech". Niestety, jakiś nienawistnik i faszysta ujawnił perfidnie, że sprawca mordu nazywa się Walid D., co musi być włoskim nazwiskiem, w imię nowej świeckiej tradycji:

www.n24.de/n24/Nachrichten/Panorama/d/8556468/-drei-gegen-einen-sind-feiglinge-.html

Mały bogaty Luksemburg też wzbogaca się w imponującym tempie. Pisaliśmy już, że afrykańskie gangi "uchodźców" urządziły sobie w centrum miasta rynek handlu narkotykami:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126957,wzbogacanie-przez-cpanie

 

Atmosferę w Luksemburgu wzbogacają teraz miłujący pokój uchodźcy z Bliskiego Wschodu. Na razie wzbogacają się nawzajem nożami w ośrodkach, a kiedy interweniuje policja to obrzucają ją czym tylko się da. Patrzeć tylko jak przeniosą swoje pokojowe tradycje na ulice miasta:

 

www.wort.lu/de/lokales/polizeieinsatz-schlaegerei-in-asylunterkunft-573dd8a8ac730ff4e7f60a02

W międzyczasie okazuje się, że Erdogan zamierza wysyłać do Europy tylko analfabetów i kryminalistów, zatrzymując wykształconych uchodźców w Turcji. Tak samo robił niegdyś Fidel Castro, opróżniał więzienia i podsyłał przestępców na Florydę:

www.faz.net/aktuell/politik/fluechtlingskrise/fluechtlingskrise-tuerkei-laesst-geflohene-akademiker-nicht-ausreisen-14245419.html#GEPC;s2

Oczywiście nikogo nie dziwi już, że wśród masy nielegalnych migrantów która zalała Europę znajdują się szeregi islamistów, czekających na rozkaz: 

www.faz.net/aktuell/politik/kampf-gegen-den-terror/zahl-gefaehrlicher-islamisten-in-deutschland-hat-sich-fast-verdoppelt-14246272.html#GEPC;s2 

Ostrzegamy, że dla polskich obywateli nawet przejazd przez Niemcy może być niebezpieczny. Kilka dni temu grupa tureckich weselników zablokowała ruch w tunelu w Bielefeld i zaczęła puszczać petardy i sztucznie ognie:

 

www.rp-online.de/nrw/panorama/bielefeld-tuerkische-hochzeitsgesellschaft-blockiert-tunnel-aid-1.5978385

W tym samym mieście Bielefeld pobiły się wczoraj dwie grupy miłujących pokój uchodźców, Czeczeni z Syryjczykami. Bilans to pięciu ciężko rannych: wstrząs mózgu, uszkodzenia twarzy, złamana ręka i rany od cięcia nożem:

 

www.ksta.de/nrw/fuenf-schwerverletzte-massenschlaegerei-in-bielefelder-fluechtlingsunterkunft-24098878

No ale to wszystko nie psuje poczucia humoru niektórych niemieckich polityków. Jeden z nich oznajmił, że w jego landzie będą robione badania IQ migrantów, tak aby lepiej ocenić ich "mocne strony". My sugerujemy raczej pilne badanie kliniczne IQ tego polityka. Tak jak i samej Merkel.

 

Pogrzeb 17-o latka zamordowanego na ulicy przez migranta Walida D. 

Die Trauergemeinde folgt dem Sarg zum Friedhof

Wzbogacony tunel w centrum Bielefeld 

To także Bielefeld – pięciu rannych po bójce Czeczenów i Syryjczyków

 

Bielefeld Massenschlägerei 220516

Codzienność wzbogacania postępowych i tolerancyjnych Niemczech