Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Clinton na kasie oligarchy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie dajmy się robić w konia. Bill Clinton, który krytykuje teraz polską demokrację (ku radości Sturmgruppe Applebaum), jest od wielu lat opłacany przez ukraińskiego oligarchę, Wiktora Pinczuka, który wzbogacił się na byciu zięciem kleptokraty Kuczmy.

Amerykańska kawiorowa lewica ponownie uderza w suwerenną Polskę. Z emerytury wybudzono Billa Clintona, który zagrzmiał na wiecu wyborczym swojej żony o tym, że Polska zdecydowała, że demokracja to dla niej zbyt wielki problem i woli przywództwo na wzór putinowski.

 

Słowa Clintona z miejsca uradowały Matkę Polkę, Anne Applebaum:

 

Anne Applebaum ‏@anneapplebaum  36 min

Extraordinary how Poland has changed its international image. Took six months. Can't think of a similar reversal.

 

Oczywiście gazeta Adama Michnika nie pozostała w tyle:

 

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,20085903,bill-clinton-mocno-o-polsce-i-wegrzech-zdecydowaly-ze-demokracja.html#BoxNewsLink

Nie dajmy się robić w konia. U lewicowych Clintonów wszystko oparte jest na kasie. A kto płaci ten wymaga, tym bardziej w trakcie zbierania pieniędzy na kampanię prezydencką Madame Clinton.

 

Płomienni obrońcy demokracji Clintonowie nie są oczywiście wybredni jeżeli chodzi o źródła finansowania. Od lat fundacja Clintona otrzymuje kasę od ukraińskiego oligarchy Wiktora Pinczuka, który został miliarderem jako zięć byłego prezydenta Kuczmy. A Kuczma to ten, którego oskarża się o wydanie zlecenia na morderstwo niepokornego dziennikarza Georgija Gonagdze: 

pl.wikipedia.org/wiki/Heorhij_Gongadze

Kuczma to bardzo dobry znajomy Aleksandra Kwaśniewskiego, panowie często widują się w Szwajcarii lub na Ukrainie:

 

monsieurb.neon24.pl/post/112668,kuczma-dobrze-sie-ma 

Kwaśniewski od lat dorabia też u zięcia Kuczmy, oligarchy Pinczuka:

 

monsieurb.neon24.pl/post/102136,krach-kasjera-kwacha

W ciągu ostatniej dekady fundacja Clintona dostała co najmniej 10 milionów dolarów od oligarchy Pinczuka. Pieniądze jak wiemy nie śmierdzą:

 

www.wsj.com/articles/clinton-charity-tapped-foreign-friends-1426818602

 

Clintonowie bywali także na corocznych nasiadówkach Pinczuka w Jałcie (zdjęcia) a ich córka Chelsea pojawiała się u boku Pinczuka w Kijowie.

 

Rozumiemy więc, że amerykańska kawiorowa lewica ma specyficzne pojęcie o demokracji, dla nich demokracja to nachapywanie się kasy ile wlezie, nie patrząc za bardzo skąd ona pochodzi, zamykanie oczu na złodziejstwo zarówno Pinczuka jak i jego teścia Kuczmy oraz ignorowanie związku Kuczmy z morderstwem niepokornego dziennikarza Georgija Gonagdze.

 

Jak tacy ludzie maja czelność dawać nam lekcje, nie wiemy. Ale nie dajmy się robić w konia przez to cyniczne lewicowo-kawiorowe środowisko.

 

Clinton łypie okiem na córkę Kuczmy (żonę Pinczuka)

 

Pinczuk i Chelsea Clinton

 

Pinczuk, Kuczma, Clinton i córka Kuczmy na nasiadówce w Jałcie

 

Kto zlecił zabójstwo niepokornego dziennikarza Georgija Gonagdze ?

 

KOMENTARZE

 • @
  Odwołany (impeached) ale nie usunięty z rządu towarzysz William Blythe "Clinton", były reprezentant Communist Youth USA, oraz jego żona Hillary Rodham Rosenberg "Clinton" są na kasie każdego, kto ma kasę. Od Żyda (Federal Reserve), przez Chiny, do Muzułmana (Mahmood Abedin).
 • żona Billa - Hillary na stanowisku sekretarza stanu to była dyplomatyczna katastrofa
  Wszędzie gdzie USA ingerowały - przyniosły wojnę, destrukcję infrastruktury społecznej, zamachy z dronów i rzesze uchodźców, także imigrantów ekonomicznych. Ona ciągle wierzy że jako kobieta polityk może być czołowym podżegaczem wojennym. Jako prezydent ta szalona ignorantka będzie narzędziem w rękach partii wojny.
 • Sowa, Petru i przyjaciele w Londynie
  https://youtu.be/l5_awUqW_Yg
 • @PontoSarmata 18:47:46
  Zgadza się! Kawał wyjątkowej q...y! Kanalia jakich mało!
 • @Casey 02:09:50
  "Kawał wyjątkowej q...y!" - jak każdy lewicowiec, z resztą.
 • @Zdzich 07:37:02
  chciałem przypomnieć że na portalu mamy sporą grupę lewicowców
 • @Husky 07:41:50
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2016/05/18/825/360/672cc5b86c5040d785c46f33de534b39.jpeg Wstrętne i obleśne żydzisko Soros odznaczone przez Bula w Panama Papers!!!. Miliarder "troszczący się" o los uchodźców miał udziały w spółce handlującej bronią. Razem z członkami rodziny Bin Ladena! Miliarder George Soros, jeden z głównych sponsorów kampanii prezydenckiej Hillary Clinton, figuruje w dokumentach, które wyciekły w kwietniu z panamskiej firmy prawniczej Mossack Fonseca. Filantrop, założyciel Instytutu Społeczeństwa Otwartego, miał udziały w spółkach offshore, zajmujących się m.in. handlem bronią donosi amerykańska stacja telewizyjna „Fox News”. Według stacji pikanterii dodaje sprawie fakt, że Instytut Społeczeństwa Otwartego jest jednym z głównych sponsorów Międzynarodowego Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych (International Consortium of Investigative Journalists, ICIJ), które ujawniło dokumenty z Mossack Fonseca. „Fox News” zarzuca ICIJ, że „usiłowała ukryć więzi swojego sponsora z panamską kancelarią”. Soros przekazał ICIJ w ub. r. ponad 1,5 miliona dolarów. Stacja złożyła wniosek o dostęp do dokumentów dotyczących Sorosa. Trzy narzędzia inwestycyjne offshore kontrolowane przez Sorosa znajdują się w Panama Papers. Soros Finance Inc, zarejestrowana w Panamie, Soros Holdings Limited z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oraz Soros Capital, zarejestrowane na Bermudach. Do tego dochodzi spółka Quantum Group of Funds, zarejestrowana na Antylach Holenderskich i kontrolowana przez Soros Fund Management LLC. W 1992 r. Quantum Group of Funds o mały włos nie zatopiła Bank of England, spekulując przeciwko brytyjskiemu funtowi. Brytyjski bank centralny był zmuszony dewaluować funta, na czym Soros zarobił ponad miliard dolarów twierdzi „Fox News”. Według stacji Soros jest obecnie wart „ok. 25 miliardów dolarów” i za pośrednictwem swojej spółki offshore „Soros Capital” założył kolejną firmę offshore na wyspach Kajmańskich, w celu dokonania wspólnych inwestycji ze spółką Carlyle Group, specjalizującej się w zakupie i sprzedaży broni. Do partnerów i klientów Carlyle Group należeli m.in. członkowie rodziny Bin Ladena, byłe głowy państwa z Afryki i Bliskiego Wschodu oraz pracownicy CIA. Z Panama Papers wynika również, że Soros Capital ma udziały m.in. w projektach infrastrukturalnych w Azji. Udziałowcami w Soros Capital są najbliżsi członkowie rodziny miliardera.
  W 2014 r. Quantum Group of Funds przekazało Instytutowi Społeczeństwa Otwartego, który wspiera finansowo ponad 100 organizacji pozarządowych, dziennikarzy śledczych i organizacji charytatywnych w USA, Europie i na świecie, udziały o równowartości 381 milionów dolarów. Choć dzięki spółkom offshore Soros unika płacenia podatków to nie szczędzi pieniędzy na kampanię prezydencką kandydatki Demokratów na prezydenta Hillary Clinton. Przekazał jej już ponad 8 mln dolarów. Fundacja Clintonów otrzymała od Sorosa kolejny milion. W zamian, jak wynika z maili, które wyciekły ze skrzynki byłej sekretarz stanu USA, miliarder oczekiwał, że weźmie ona pod uwagę jego biznesowe i polityczne interesy, które – według „Fox News” - „są mgliste i obejmują cały glob”.
  Fox News
  Ps..Ścierwojad żydowski!!! Patron transformacji ustrojowej i przemian gospodarczych czytaj złodziejstwa w Polsce i na Ukrainie. Mentor "finansistów" Aarona Bucholtza ksywa dla polskich goji Leszka Balcerowicza i żydorumuńskiej przybłędy Ryszarda Petru. Widać po gębie, że ten na focie to dobry żydolewacki moczymorda i ćpun. No ale ma za co tak się konserwować. Żydolewacki arcyzłodziej stojąc nad grobem napycha kieszenie. Takie to zachłanne żydolewackie ścierwo. .jak zdechnie pijemy tydzień szampana a ta żydosowiecka gadzina w Polsce niech wyje i pluje. Jak z powyższego artykułu widać w USA też są święte krowy a raczej kozy. Powinno się zrobić cykl art. dot. żydolewackiego ścierwa Sorosa, bo to jeden z naszych najgorszych także naszych wrogów. Jak się czuje " praworządna" Fundacja Batorego? Oj biedny ten Batory. Fundacja Batorego, Soros, offshore, handel bronią.. Ujawniać światowe sieci karteli..A gdzie jest lista organizacji bankowych esbeckich platfusiarskich swetrowych i żydolewackich lista ludzi takich jak żydowskie złodziejskie ścierwa Bucholtz ksywa dla polskich goji Balcerowicz, żydorumuńska przybłęda Petru, Izaak Blumefeld ksywa dla polskich goji JK Bielecki, Rothfeld ksywa dla polskich goji Rostowski powiązanych finansowo i złodziejsko z tym typem..Zdelegalizować wszystkie organizacje i fundacje założone w Polsce przez tego żyda!!! Rosjanie, jako pierwsi zrobili z nim porządek i ze wszystkimi fundacjami z importu. Dlatego taki wściekły atak na Rosję i Putina. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-uznala-dzialalnosc-organizacji-georgea-sorosa-za-zagrozenie-dla-bezpieczenstwa
 • Chelsea Clinton i jej mąż Marc Mezvinsky
  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/6/ef/9a/50fbe11500e09_p.jpg?1400636217 Nowa polityczna dynastia w USA? Chelsea Clinton wychodzi z cienia [ARCHIWALNE ZDJĘCIA] http://www.kurierlubelski.pl/artykul/743369,nowa-polityczna-dynastia-w-usa-chelsea-clinton-wychodzi-z-cienia-archiwalne-zdjecia,id,t.html
 • @PontoSarmata 18:47:46
  Niejaki William Blythe Clinton - Bill z Arizony zapewne uważa, że wszyscy Polacy powinni mu robić "laskę" - Levinsky i Sikorsky już mu nie wystarczają. Cóż się dziwić . Przebywał tam czyli w USA niedawno największy szkodnik i kanalia nr 1 III RP czyli Adam Michnik. On już odpowiednio nastawiał i szkalował Polskę i Polaków. To jego specjalność! Dodatkowo szczególne kontakty ma w USA niejaki Sikorski zblazowany specjalista od ośmiorniczek! Nie wyklucza to , że Clinton powtarzając zasłyszane od takich osobników opinie bez ich uwiarygodnienia, wykazuje krańcową głupotę. Sądzę, że Polonia amerykańska dzięki takim wypowiedziom będzie wiedziała na kogo nie głosować!
 • @Husky 07:41:50
  No właśnie! Wypieprzyć do Klubu Ateistów i zaczęłoby się normalne życie.
  Ale q...y nie chcą przebywać w swoim własnym towarzystwie (ani za murami Izraela). Wyłażą..!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930