Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

ITI nakręca Timmermansa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Komisarz ludowy Frans Timmermans marzy o tym aby Warszawa stała się drugim Kijowem. W kwestii polskiej ("Polnische Frage") doradza mu m.in. były wspólnik Wejcherta i Waltera, członek rady nadzorczej ITI oraz wykładowca w szkole esbeków w czasach PRL.

To działo się we wrześniu 2006 roku. Sejmowa komisja śledcza ds. banków chciała przesłuchać Wojciecha Kostrzewę, byłego szefa resortowego BRE Banku i prezesa ITI. Ale Trybunał Konstytucyjny ogłosił w majestacie prawa, że komisja śledcza jest "niekonstytucyjna". Specbankier Kostrzewa nie został przesłuchany. Kilka tygodni później, pod koniec września, w ramach zemsty na rządzie PiS, resortowa TVN24 pokazała tzw. "taśmy prawdy", nagrane z ukrycia w hotelu sejmowym przy pomocy posłanki Samoobrony, Renaty Beger, co dało początek (nieudanej) próbie medialnego zamachu stanu.

 

Na początku grudnia 2006 roku ABW wkroczyła do siedziby TVN, Wejchert uciekł do Szwajcarii a ITI opublikowała listę prawników, którzy mieli bronić ITI i TVN. Ale PiS nie poszedł za ciosem i sprawa powoli ucichła. Rok później, w dniu objęcia przez Zbigniewa Ćwiąkalskiego fotela ministra sprawiedliwości, śledztwo w sprawie ITI/TVN (V DS 343/06) zostało umorzone:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126819,cwiakalski-na-posterunku

 

W składzie Trybunału Konstytucyjnego, który obalił we wrześniu 2006 roku sejmową komisję śledczą ds. banków, zasiadał Mirosław Wyrzykowski, były wspólnik Waltera i Wejcherta w spółce 3W Investments SA i wieloletni członek rady nadzorczej ITI, który rok wcześniej otrzymał wielomilionową wypłatę od ITI, za zasługi:

 

www.bankier.pl/wiadomosc/Sedzia-Trybunalu-Konstytucyjnego-i-akcje-ITI-etyczny-konflikt-1570477.html

 

Mirosław Wyrzykowski, były wykładowca w szkole esbeków w Legionowie w czasach PRL, powrócił teraz na nowo na front walki klasowej, tym razem jako doradca ludowego komisarza z Brukseli Fransa Timmermansa, który w imieniu Brukselskiej Grupy Trzymającej Władzę od miesięcy walczy z demokratycznie wybranym rządem suwerennej Polski:

 

niezalezna.pl/80792-wycieklo-kompromitujace-pismo-kumple-rzeplinskiego-wspolpracuja-z-timmermansem

 

Komisarz ludowy Timmermans włada językiem rosyjskim, na początku lat 90-tych piastował urząd II sekretarza w ambasadzie Holandii w Moskwie.

 

Rok 2006 - rok 2016Nie ma przypadków, są tylko znaki. Jeżeli rząd PiS będzie na nowo minimalizował dywersyjne zagrożenie ze strony ludzi powiązanych z ITI, to skończy jak poprzedni rząd na jesieni 2007 roku.

 

Wyrzykowski to były wspólnik Waltera i członek rady nadzorczej ITI

 

Trybunał Konstytucyjny Wyrzykowskiego bronił szefa ITI Kostrzewę

 

Komisarz ludowy Frans Timmermans czyli "His Master's Voice" ?

 

KOMENTARZE

 • Zastrzeżenia
  .
  i to poważne do sformułowania:

  "z demokratycznie wybranym rządem suwerennej Polski", bowiem nawet jeśli wyniki wyborów nie zostały sfałszowane, to

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  i nie inaczej było z poprzednikami.

  Razi trochę także przymiotnik "suwerennej" wobec znanych faktów

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_K

  tym bardziej, że na terenie Polski statcjonują siły okupacyjne z USA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031