Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Bez cenzury zwalczać bzdury

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas kiedy Pentagon już drze koty z CIA na Ukrainie, "Sturmgruppe Applebaum" dostała nowe zadanie wzmożonego duraczenia na łamach "Washington Post". Na szczęście na świecie przybywa nowej niezależnej prasy, także w Polsce.

Ale się narobiło. Dwa lata po triumfalnym zwycięstwie ukraińskiej demokracji jakiej świat jeszcze nie widział, zaczyna się darcie kotów, tak jak wcześniej w zdemokratyzowanym poprzez amerykańską inwazję Iraku.

 

Jeden międzynarodowy autorytet Micheil Saakaszwili oskarżył drugi międzynarodowy autorytet czyli naszego profesora Leszka Balcerowicza o bycie (cytat) "najemnym wybielaczem skorumpowanych reżimów":

 

www.wprost.pl/swiat/10008284/Saakaszwili-ostro-o-Balcerowiczu-Najemny-wybielacz-skorumpowanych-rezimow.html

 

Skąd Saakaszwilemu przyszły do głowy takie straszne, nienawistne, faszystowskie i putinowskie oskarżenia pod adresem tytana myśli państwowej, liberała i wybitego demokraty Balcerowicza, które mogą przyprawić o zawał kolektywy redakcyjne "Gazety Wyborczej" i TVN24 ?

 

Czyżby Saakaszwili dowiedział się jak pod nadzorem ministra Balcerowicza panamska ITI prała na początku lat 90-tych kasę w III RP ?

 

monsieurb.neon24.pl/post/128426,balcerowicz-musi-siedziec

 
Najbardziej prawdopodobna jest hipoteza, że Pentagon znów pożarł się z CIA o wpływy w demokratyzowanym kraju, tak jak wcześniej w Iraku (słynny przypadek Chalabiego - wspierany przez Pentagon, wycięty przez CIA).

 

Zanim Saakaszwili nie został wysłany na odcinek ukraiński, siedział w Fletcher School na Tufts University, którą kieruje były generał Pentagonu. A Balcerowicz w tym samym czasie jeździł na wykłady do akademii Marines:

 

monsieurb.neon24.pl/post/126102,koniec-czkawki-z-lawki

 

Skoro teraz Sakaszwili tak jedzie po naszym największym polskim autorytecie ekonomicznym, to w Waszyngtonie musi się nieźle kotłować.

 

Jackson Diehl z "Washington Post", dobry znajomy Balcerowicza, który bardzo troszczy się o polską demokrację, musi się teraz nieźle zamartwiać:

 

monsieurb.neon24.pl/post/128319,od-szalu-do-zawalu

Nasi amerykańscy sojusznicy czują, że im się trochę narracja w Europie rozwala, zadecydowali więc wzmocnić akcję propagandową. Sturmgruppe Applebaum dostała rozszerzone zadanie pouczania ciemnego ludu po obu stronach Atlantyku o demokracji, na łamach "Washington Post":

 

www.washingtonpost.com/pr/wp/2016/05/24/the-washington-post-begins-global-expansion-of-opinions/

Anne Applebaum dostała zadanie koordynowania ekipy ekspertów od mądrego pisania, którzy posiadają monopol na prawdę, w której znalazł się stary znajomy Applebaum i Sikorskiego, Carl Bildt. To pokazuje, że ich ekipa posiadająca monopol na prawdę jest mała i zmieściłaby się z jednym pokoju redakcyjnym "Gazety Wyborczej". Czyli w sumie ta wielka Ameryka nie różni się niczym od naszej zaściankowej III RP !

"Usual suspects" czyli Bildt będzie pisał pod nadzorem Applebaum

 

Niestety ciemny lud nawet za oceanem nie chce już potulnie słuchać prawd objawionych przez małą grupę posiadającą monopol na prawdę, dlatego wyborcy chcą np. głosować na Donalda Trumpa czy Bernie Sandersa.

A "Washington Post" ma problem z przyciąganiem czytelników (tak jak "Gazeta Wyborcza") i podobnie jak "Gazeta Wyborcza" oferuje 80% zniżkę na abonament elektroniczny, z 88 $ na 19 $ na cały rok. Jak żyć ?!

"Washintgon Post" oferuje mega zniżkę 80% na dostęp elektroniczny

The Washington Post DIGITAL ACCESS – $19 FOR 1 YEAR OF DIGITAL ACCESSREDEEM THIS OFFER

Cóż się dziwić czytelnikom po obu stronach oceanu, że nie chcą oni płacić za czytanie w kółko tych samych frazesów i propagandowych kawałków ? Applebaum powtarza się jak zdarta płyta:

Oklepana śpiewka: kto nie zgadza się z kawiorową lewicą, jest faszystą

 Gazeta Wyborcza.pl ‏@gazeta_wyborcza  18 h 

Narodowy socjalizm rozkwita [APPLEBAUM] //wybr.cz/183  

 

Na szczęście jest coraz więcej opcji dla ludzi samodzielnie myślących, dostępnych na internecie i w druku. Pisaliśmy już, że nasza kronika WSI24 ukazuje się teraz w nowym POLSKIM miesięczniku "Polska Bez Cenzury".

 

#dobrazmiana

 

Odpowiedzią na lewackie duraczenie powinny być POLSKIE media

KOMENTARZE

  • Fucktycznie
    Rozłam nie jest wyraźny, ale obserwowalny już ponad dwa miesiące. Granice nie są ostre, ale wydaje się że idzie o piniendze, czyli kształt przyszłego budżetu (a więc zyski kompleksu wojenno przemysłowego). Clintonowa to głównie Navy, wśród republikanów dominuje wpływ Army. Podział sięga aż do "Wielkiej Czwórki" i finansjery, jako właścicieli różnych segmentów zbrojeniówki.
    Osobliwe że Trump wypowiada się za ograniczeniem wpływu kompleksu, co kiepsko mu wróży.
    Thierry Meyssan ciekawie gdyba:
    http://www.voltairenet.org/article191635.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031